Extreamcs Valoreaza 68,040.00 de dolari

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

User avatar
k i n g
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 3092
Joined: 17 Sep 2012, 12:23
Detinator Steam: Da
CS Status: x
Reputatie: Fost moderator ajutator
Restrictie moderator
Nume anterior: k1NNG , TheKing
1.5/3
Utilizator neserios ( tepar )
Location: Pitesti
Has thanked: 34 times
Been thanked: 101 times

03 Apr 2016, 09:47

Laur eXtream wrote:Degradarea oamenilor nu este vina eXtream-ului. Asta se intampla ca si consecinta a cauzelor din lumea reala. Fiecare om are puterea de a isi crea propriul destin, propria viata, propriul caracter. Daca multi aleg sa fie tepari, mincinosi, falsi, agresivi, este pentru ca au permis sa se intample asa.
in trecut te-am intrebat daca mi-l vinzi si ai spus ca poate il vinzi cu 5k euro. :-w
RoyalServer
User avatar
Laur eXtream
Fondator eXtream
Fondator eXtream
Posts: 6276
Joined: 06 Apr 2007, 04:04
Detinator Steam: Da
CS Status: Inactiv..
Detinator server CS: cs.extream.ro
Reputatie: Fondator eXtream
Fond eXtream: 200
Location: eXtreamLocation
Has thanked: 183 times
Been thanked: 792 times
Contact:

03 Apr 2016, 10:01

Poate, pentru ca am avut niste probleme de sanatate. Si inca mai am, dar am inceput sa ies din ele. Insa nu l-as fi vandut oricum. Mai bine ma chinui decat sa il dau :)
User avatar
aSh
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 5383
Joined: 23 Jan 2009, 21:37
Detinator Steam: Nu
Reputatie: Ban 3 luni .
(Ban scos de 1 mai!)
Has thanked: 204 times
Been thanked: 265 times

03 Apr 2016, 16:10

Laur eXtream wrote:Poate, pentru ca am avut niste probleme de sanatate. Si inca mai am, dar am inceput sa ies din ele. Insa nu l-as fi vandut oricum. Mai bine ma chinui decat sa il dau :)
Iti doresc multa sanatate si succes in continuare cu acesta comunitate eXtreamCS,care a avansat foarte mult indiferent de ce spunem si ce facem unii si altii
User avatar
Carnacior
Membrul anului 2016
Membrul anului 2016
Posts: 1762
Joined: 23 Jun 2013, 14:08
Detinator Steam: Da
CS Status: I eat more pussy than cervical cancer
Detinator server CS: jb.b-zone.ro
SteamID: -
Reputatie: Fost Scripter eXtreamCS
Membrul anului 2016
Membru Club eXtreamCS (1 iul )
Location: Targu Mures
Has thanked: 5 times
Been thanked: 13 times
Contact:

04 Apr 2016, 10:24

Pavel wrote:
Laur eXtream wrote:Degradarea oamenilor nu este vina eXtream-ului. Asta se intampla ca si consecinta a cauzelor din lumea reala. Fiecare om are puterea de a isi crea propriul destin, propria viata, propriul caracter. Daca multi aleg sa fie tepari, mincinosi, falsi, agresivi, este pentru ca au permis sa se intample asa.
Este strict vina. Cum pe alte forumuri sunt altfel oamenii(poate chiar aceeasi oameni ca aici). Cum pe alte site-uri(in general) poti purta o discutie normala fara sa vi sa faci curat in 80% dintre posturile dintr-un topic. Cat timp tu ai stagnat, oamenii cu intenti rele s-au strans aici(aici ma refer la tepe). Tu ai oprit orice modalitate de evoluare al acestui forum. Te-ai bazat pe cresterea rapida a forumului in perioada 2007-2010, dar dupa ce lumea a invatat cu ce se mananca acest domeniu si ai atins apogeul(forumul cat si tu ca persoana care se ocupa de acest forum) totul s-a dus. Nu ai venit cu un sistem bun de combatere a tepelor, mai mult ai refuzat orice incercare de a face acest lucru si stopat orice incercare de evoluare spunand ca totul e bun asa cum este. Am incercat(eu cat si ceilalti administratori) sa facem ceva in ultimi ani, sa aducem forumul in 2016, pentru ca tu il ti inca la stadiul de 2012. Nu era nevoie de nimic din punct de vedere al design-ului sau a functionarii forumului, pur si simplu sa restructuram majoritatea regulamentelelor si a sistemelor functionale pe acest forum. Ti s-a propus o idee cu care noi administratorii am fost de acord, ai zis ca ne jucam de-a administratorul fara macar sa te gandesti daca acea idee este buna sau nu, fara sa analizezi si fara sa incerci sa ti se explice de ce vrem sa facem asta. In plus te contrazici singur in absolut tot ce facem, avem aceleasi accese ca si tine si acelasi drept de a lua decizii, dar daca tie nu-ti convine ceva nu se face, cu toate ca acel lucru poate fi bun , daca din perspectiva ta(foarte limitata) nu este bun, acel lucru pica din start, fara macar un test.
doar voi stiti cum e forumul "pe interior" dar avand in vedere ca in general cand se posteaza chestii de genul e mereu "laur vs adminii", probabil e adevarat. Un forum are nevoie de multa munca, de reformare constanta, trebuie sa te adaptezi mereu schimbarilor si sa fii cel mai bun. Din forumul asta se puteau face multe, foarte multe, putea sa fie cel mai mare forum de gaming si sa aiba si jucatori, nu doar mancatori pe forum. Daca asta a fost si asta este situatia in continuare eu zic sa nu va mai bateti capul, pot intelege ca si voi administratorii simtiti un fel de sentiment parental pentru forum, e normal cand te ocupi multa vreme de ceva, e si motivul pentru care nu mi-am inchis serverul pe care-l am de 5 ani. Dar eu am dreptul sa fac ce vreau cu el, voi nu pareti sa aveti mai nici o influenta...
Ai nevoie de o protectie pentru server? R4GE Server Guard
Cel mai avansat si folosit plugin de protectie romanesc public! Nu ma crezi? VERIFICA


http://www.facebook.com/xyz.aron
Follow me for random bullshit and possibly interesting updates
Skype @ xyz_aron


Image
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information