eXtreamCS Winter?

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

User avatar
Alexeeee
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 523
Joined: 28 Feb 2010, 13:00
Detinator Steam: Da
Has thanked: 16 times
Been thanked: 22 times

15 Dec 2012, 21:58

///AMG wrote:
Cristi eXtream wrote:Imi imaginez de acum ce va fi de Craciun si de Revelion aici pe forum.
Oricum eu revelionul il petrec pe eXtream!
ba omule ba, ce naiba spui!!!!





ON: chiar ar fi timpul sa se simta sarbatorile si aici
Sunteti retardati?sigur era sarcastic cand a zis asta,iar voi toti frate credeti ca e adevarat..ce om normal ar sta pe extream de revelion frate lol.
RoyalServer 2
User avatar
Laur eXtream
Fondator eXtream
Fondator eXtream
Posts: 6276
Joined: 06 Apr 2007, 04:04
Detinator Steam: Da
CS Status: Inactiv..
Detinator server CS: cs.extream.ro
Reputatie: Fondator eXtream
Fond eXtream: 200
Location: eXtreamLocation
Has thanked: 183 times
Been thanked: 792 times
Contact:

16 Dec 2012, 00:56

cspl wrote:
Cristi eXtream wrote:Imi imaginez de acum ce va fi de Craciun si de Revelion aici pe forum.
Oricum eu revelionul il petrec pe eXtream!
OMG.
prima data in viata mea cand vad asa ceva.
Eu am facut asta de multe ori. Din pacate, nu e prima data si e posibil sa se repete chiar si anul acesta.
Resident22 wrote:Exact,cine sa se pcupe cand laur vrea numai bani.Lasa el sa fie sanatos...Ma mir cum de e ajuns comunitatea asta asa populata.Pentru un asemenea forum ar trebui angajatii 2-3 oamenii sa faca o tema frumoasa ,nu tampenia asta de etech de e numai text si niste culori ....Sau un IPB ar fi perfect.Dar Laur vrea numai sa scoata nu sa si dea.O sa vada el...ar trebui sa nu mai intram niciunul,noi facem extreamul.
Da, laur ala....bulangiul :( . Vrea numai bani! :))

Si ontopic reply:
Isti decide legat de design. El este administratorul tehnic. Eu doar comentez daca nu e facut bine ceva :)), dar in rest nu ma implic. Marea parte mi-o dedic vanzarilor ca sa pot dezvolta noi proiecte si sa pot intretine ceea ce este, sau sa imbunatatesc in vreun fel situatia actuala. Cui nu-i convine, poate sa-si ia zboru. Ca doar nu sta lumea in comunitate doar pentru mine...stati pentru atmosfera, pentru informatii si alte necesitati. Ce dzeu...
Eu oricum nu am timp de extreamcs, am prea multe pe cap. Abia reusesc sa tin pasul la cate lucruri am de facut. (pe langa faptul ca trebuie sa am si o viata personala...asa se presupune cel putin).
User avatar
Remusf
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 1928
Joined: 31 Aug 2010, 12:32
Detinator Steam: Da
CS Status: retras
SteamID: STEAM_0:0:6903143
Reputatie: Fost Moderator
Castigator Cupa eXtreamCS 2vs2
Fost Membru Club (2 luni)
0.6/3
Location: Baia Mare
Has thanked: 9 times
Been thanked: 119 times

16 Dec 2012, 01:00

Resident22 wrote:Exact,cine sa se pcupe cand laur vrea numai bani.Lasa el sa fie sanatos...Ma mir cum de e ajuns comunitatea asta asa populata.Pentru un asemenea forum ar trebui angajatii 2-3 oamenii sa faca o tema frumoasa ,nu tampenia asta de etech de e numai text si niste culori ....Sau un IPB ar fi perfect.Dar Laur vrea numai sa scoata nu sa si dea.O sa vada el...ar trebui sa nu mai intram niciunul,noi facem extreamul.
Resident22,daca ai gandii mai matur,ti-ai da seama de ceva . Comunitatea e destul de veche,din cate imi aduc aminte ( am fost banat si am pierdut notiunea .. ) ,este de prin 2007. Din 2007 s-au organizat foarte multe aici.Daca Laur "vrea bani" ,de ce crezi ca a cumparat domeniul extream.ro parca,acum un an sau doi cu 500 de euro ? Pentru a-si continua proiectul ! El este genul de om care stie sa-si faca profit,iar voi toti va ofticati ! Asta este crudul adevar
Voucher reducere PC Garage : 5HYDA9ZJ
Inchid pleoapele când ceilalți se-nchină,că mă dor ochii,de la prea multă lumină
Poate că-s vinovat ce vrea să scape de vină sau,poate că-s obosit de la atâta rutină

ImageRMS1708's Channel
User avatar
Laur eXtream
Fondator eXtream
Fondator eXtream
Posts: 6276
Joined: 06 Apr 2007, 04:04
Detinator Steam: Da
CS Status: Inactiv..
Detinator server CS: cs.extream.ro
Reputatie: Fondator eXtream
Fond eXtream: 200
Location: eXtreamLocation
Has thanked: 183 times
Been thanked: 792 times
Contact:

16 Dec 2012, 01:17

///AMG wrote: @Laur, esti nasol
Daca tot ma faci curios, macar argumenteaza-ti si tu parerea aia :))
User avatar
Chimie
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 44
Joined: 08 Dec 2012, 12:45
Detinator Steam: Nu
CS Status: Nimic.
Detinator server CS: Nu.
SteamID: -
Has thanked: 2 times
Been thanked: 3 times
Contact:

16 Dec 2012, 12:46

Cristi eXtream wrote:Imi imaginez de acum ce va fi de Craciun si de Revelion aici pe forum.
Oricum eu revelionul il petrec pe eXtream!
=)))))))))))))))))) am ras cu lacrimi cand am vazut " Oricum eu revelionul il petrec pe eXtream" =)))))))))))))
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information