Portofel pierdut SEZ

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

Haddaway
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 279
Joined: 04 Nov 2012, 23:28
Detinator Steam: Da
CS Status: cs.capytala.ro
Detinator server CS: cs.capytala.ro
SteamID: drunxstefan
Has thanked: 3 times
Been thanked: 13 times
Contact:

20 Jun 2013, 16:03

Porc. wrote:
otomanu32 wrote:
Haddaway wrote:Nu patesti nimic daca ai pierdut buletinul.. in 2011 am pierdut buletinul si nu mi-a dat amenda cum spuneau prietenii si mau pus sa fac alte acte pentru eliberarea actului de identitate
mai simplu pentru el ar fi sa il gaseasca :-j ca sa iti faci altul trebuie intai sa le spui alora de la politie sau de la buletine ca ti-ai pierdut buletinul si 3 luni trebuie sa astepti daca vine cineva si il aduce sau poate il gasesti; dupa faci alte acte
Asa e , trebuie sa dai declaratii ca ti-a fost furat , trebuie sa astepti mult timp sa iti faci altu :).

peste 14 zile ai mult timp =))? il dai pierdut si nu-ti face nimic.. paia se deschide dosar pentru furt si altele si paia te ea pe tine
***************************************************************************************
********************************* Gazduire web Profesionala **********************************
********************************* http://www.dynamicspace.ro ************************************
***************************************************************************************
RoyalServer
User avatar
LEVIS+
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 3297
Joined: 12 Jul 2011, 12:10
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost eXtream Mod
Fost intermediar
Membru Club eXtreamCS (o luna)
Fost detinator war.eXtreamCS.com
Fost manager rs.eXtreamCS.com
Fost manager dr.eXtreamCS.com
Location: Constanţa
Has thanked: 104 times
Been thanked: 342 times
Contact:

20 Jun 2013, 21:29

Aici e vorba de acte nu de bani , banii vin , pleaca.
Maicamea isi pierduse portofelu cu actele si buletinu in el si a trebuit sa umble o gramada sa le refaca , nu i-a parut asa rau de bani cat pentru faptu ca a trebuit sa umble mult dupa acte.
De ce sa nu inapoieze portofelu cineva daca-l gaseste ?
Am gasit si eu acum 1 luna un portofel cu 1 milion in el , am luat banii si am lasat portofelu cu actele la usa sectiei de politie..
"În viaţă întâlneşti o mulţime de lume şi câţiva oameni." - Moliere
Anonymous117
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 347
Joined: 28 May 2012, 14:46
Detinator Steam: Nu
Been thanked: 25 times
Contact:

20 Jun 2013, 22:01

Buletinul îl faci cu o taxă de 5-10RON ...
Image
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: Dot [Bot] and 414 guests