Facebook vs eXtreamCS

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

User avatar
sUperstar
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 3321
Joined: 01 Mar 2013, 23:08
Detinator Steam: Da
Reputatie: Restrictie moderator [abuz de functie]
Fost eXtream mod
Utilizator neserios (tepar!)
Has thanked: 42 times
Been thanked: 97 times

16 Aug 2014, 13:46

KudosFAN wrote:O sa am ban in secunda doi pentru ca tu esti pupincuristu lu Alexey din cate observ. Ma pis pe tine si pe banu tau. Oricum ma pis pe forumu asta, o comunitate in care staffu nu depaseste 12 ani, inapoi la oi, "ciobanule".

PS: Ai nasu ala, zici ca esti Shrek.

Cat de redus mintal, imatur, tampit poti fi incat sa razi de numele de familie a unei persoane?
RIPPLE FAUCET - Castiga pana la 1 Ripple pe zi!
RoyalServer
User avatar
twinkie
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 420
Joined: 14 Oct 2013, 20:06
Detinator Steam: Nu
Reputatie: Utilizator nou : Catgroove
Nume anterior: lancebl
Location: Bucuresti
Has thanked: 15 times
Been thanked: 23 times
Contact:

16 Aug 2014, 15:58

s o u n d - wrote:----------
Nu am realizat nimic? Esti sigur de treaba asta? Nu inteleg, cum Dumnezeului, poti sa faci afirmatii fara a ma cunoaste. Cum?
Vrei sa vezi ce am realizat, vrei sa vezi ce colaborari am avut online, vrei sa vezi daca platese mami netul sau nu? Ok, arunca o privire mai jos. Poate asta te face sa-ti schimbi parerea. Daca vrei sa te convingi ca produc online, stii unde ma gasesti. Imi pare rau ca percepi lucrurile dupa bunul plac si nu te iei dupa alte criterii. Asta e, fiecare cu problemele sale.

http://i.imgur.com/Lr67nCa.jpg?1

Nu sunt expert SEO, iar aici gresesti, din nou. Nu oricine citeste 3 tutoriale este un expert in SEO. Repet, daca esti atat de inteligent precum presupui ai sti si tu treaba asta. Dar se pare ca nu prea.

Legat de jignirile pe care ti le-am adresat...asa se procedeaza cand cineva depaseste limita si vorbeste prostii. Am fost frustrat ca te-am jignit sau ai fost frustrat ca ai inceput sa deviezi de la subiect spunandu-mi ca numele mi se potriveste perfect? Nu fi tigan.

UPDATE: putem spune ca eu si sound ne-am impacat. am perceput amandoi lucrurile prost, am facut afirmatii idioate, am recunoscut asta.
kudosFAN wrote:------
Da, chiar pupincuristul lui Alexey sunt. M-ai nimerit perfect. Ti-o spun si tie, le-am spus-o si altor 10: daca eram pupincurist eu nu eram de acord cu voi, userii, nemuritorilor, atunci cand faceati gura mare legat de ce se intampla pe extreamcs.

Stii care este chestia? Nu mi-e rusine de mine si nu are de ce sa imi fie. Fiecare persoana are defecte, inclusiv eu, inclusiv tu, eu mai putine, poate tu mai multe, insa, de ce as rade de modul in care arat? Bine ca nu sunt deformat la fata, bine ca nu sunt plin de bube, bine ca nu am probleme de genul.
Uite cum deviezi de la subiect si arati latura ta de meltean posomorat.
Pentru stiinta ta, casa bunicilor de la tara a fost vanduta pe vremea cand aveam eu vreo 6 ani, de atunci n-am trecut pe acolo, asadar nu stiu cum poti sa ma faci pe mine cioban. Ma rog, fiecare cu frustrarile sale.

Cireasa de pe tort:
KudosFAN wrote:Si cum sa-ti spun eu, in lumea asta conteaza mai mult ce ai in cap decat fizicul care il ai. Ce sa-ti fac eu.
Cum poti sa scrii asta intr-un subiect, iar mai sus sa-mi spui lucrurile alea? Ai dubla personalitate? Esti bipolar, ce Dumnezeului se intampla?

Topicul va fi inchis, daca mai vrei sa spui ceva, sound, poti sa scrii pe privat. Legat de tine, kudos...nu meriti sa fii bagat in seama, asadar te salut cu drag si te banez la fel.
Contul pe care activez: http://www.extreamcs.com/forum/profil/Catgroove/
Lasati un mesaj privat pe acel cont daca ati vazut ca am postat de pe acesta si doriti sa ma contactati. Multumesc!
Contact: [email protected]
Locked

Return to “Discutii generale”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: Bing [Bot] and 428 guests