Facebook lucreaza la butonul de dislike

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

User avatar
sharkstar
Membru, skill +4
Membru, skill +4
Posts: 1735
Joined: 24 Dec 2012, 15:51
Detinator Steam: Da
CS Status: Rupetot
SteamID: privat
Location: Bucuresti
Has thanked: 70 times
Been thanked: 42 times

17 Sep 2015, 18:56

Nu o sa apara doar asta, lucreaza la multe chestii interesante, dar in viitor o sa le vedeti, pentru ca in paralel Mark mai lucreaza inca la trei proiecte.. Printre care si Oculus VR
I've never been more normal than I am now.
My tumblr
RoyalServer 2
User avatar
ValiG
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 120
Joined: 10 Sep 2015, 18:52
Detinator Steam: Da
CS Status: .
SteamID: ghebaru
Fond eXtream: 0
Location: Bucuresti

17 Sep 2015, 22:40

Itsirc wrote:
ValiG wrote:
Itsirc wrote:Ce pacat.. ca n-am cont.
cati ani ai ?
Destul ca sa realizez prostia,virusii,problemele cu gazduirea,curvele si cocalarii de pe acel site de socializare.
Avem aici 3 cauze :

Estetic nu prea stai bine
-Esti antisocial
-Esti singuratic
-Sau ai probleme


Prietene care n-ai vazut lumina zilei de 10 ani traieste-ti viata ca nu ai 100 vieti , e cel mai bun mediu de socializare cu fete si in legatura cu cocalarii nu te obliga nimeni sa-i , exista BLOCK si UNFRIEND esti rupt de realitate total dar aici pe forum online te crezi HERCULE +alti 100 ca tine ..Doamneee
Cosmin
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 9362
Joined: 06 Jul 2013, 22:08
Detinator Steam: Da
Detinator server CS: Nu
Reputatie: Fost eXtream Mod
Fost Scripter eXtreamCS
Nume anterior: scosmynnnn
Has thanked: 492 times
Been thanked: 547 times

17 Sep 2015, 22:53

ValiG wrote:
Itsirc wrote:
ValiG wrote: cati ani ai ?
Destul ca sa realizez prostia,virusii,problemele cu gazduirea,curvele si cocalarii de pe acel site de socializare.
Avem aici 3 cauze :

Estetic nu prea stai bine
-Esti antisocial
-Esti singuratic
-Sau ai probleme


Prietene care n-ai vazut lumina zilei de 10 ani traieste-ti viata ca nu ai 100 vieti , e cel mai bun mediu de socializare cu fete si in legatura cu cocalarii nu te obliga nimeni sa-i , exista BLOCK si UNFRIEND esti rupt de realitate total dar aici pe forum online te crezi HERCULE +alti 100 ca tine ..Doamneee
daca nu are facebook inseamna ca e singuratic =))) ? din ce ai spus tu mai sus rezulta ca esti no-lifer fara suparare,bravo itsiric ca nu-ti pierzi timpul si nu-ti faci draci cand vezi copii de 14 ani care sufera ca si cum ar fii trecut prin viata de 10 ori.

on: o idee nu prea buna,nu-ti place nu dai like si gata.
User avatar
DarkMeen
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 414
Joined: 10 Jan 2012, 10:51
Detinator Steam: Da
CS Status: Online
Detinator server CS: ---
SteamID: darkmeen
Location: Craiova
Been thanked: 5 times
Contact:

17 Sep 2015, 22:57

User avatar
Laur eXtream
Fondator eXtream
Fondator eXtream
Posts: 6276
Joined: 06 Apr 2007, 04:04
Detinator Steam: Da
CS Status: Inactiv..
Detinator server CS: cs.extream.ro
Reputatie: Fondator eXtream
Fond eXtream: 200
Location: eXtreamLocation
Has thanked: 183 times
Been thanked: 792 times
Contact:

18 Sep 2015, 07:22

Butonul Like era suficient.
User avatar
DarkMeen
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 414
Joined: 10 Jan 2012, 10:51
Detinator Steam: Da
CS Status: Online
Detinator server CS: ---
SteamID: darkmeen
Location: Craiova
Been thanked: 5 times
Contact:

18 Sep 2015, 08:02

Laur eXtream wrote:Butonul Like era suficient.
http://www.kissfm.ro/article/6336/Faceb ... I-feel-you

Nu e niciun buton de dislike.
User avatar
ValiG
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 120
Joined: 10 Sep 2015, 18:52
Detinator Steam: Da
CS Status: .
SteamID: ghebaru
Fond eXtream: 0
Location: Bucuresti

18 Sep 2015, 08:10

scosmynnnn wrote:
ValiG wrote:
Itsirc wrote: Destul ca sa realizez prostia,virusii,problemele cu gazduirea,curvele si cocalarii de pe acel site de socializare.
Avem aici 3 cauze :

Estetic nu prea stai bine
-Esti antisocial
-Esti singuratic
-Sau ai probleme


Prietene care n-ai vazut lumina zilei de 10 ani traieste-ti viata ca nu ai 100 vieti , e cel mai bun mediu de socializare cu fete si in legatura cu cocalarii nu te obliga nimeni sa-i , exista BLOCK si UNFRIEND esti rupt de realitate total dar aici pe forum online te crezi HERCULE +alti 100 ca tine ..Doamneee
daca nu are facebook inseamna ca e singuratic =))) ? din ce ai spus tu mai sus rezulta ca esti no-lifer fara suparare,bravo itsiric ca nu-ti pierzi timpul si nu-ti faci draci cand vezi copii de 14 ani care sufera ca si cum ar fii trecut prin viata de 10 ori.

on: o idee nu prea buna,nu-ti place nu dai like si gata.
nici tu nu esti departe de el stai linistit , daca ar fii sa puneti fiecare poza cu voi la avatar va spun eu ca jumate` v-ati dezactiva contul :-h
Last edited by Cosmin on 18 Sep 2015, 15:38, edited 2 times in total.
Reason: deci sa inteleg ca daca nu ai fb esti un nimeni,esti departe de realitate. EDIT2: Other users posting from this IP tre3fla [ 9 Posts ] :)))
CRISZLY
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 4045
Joined: 14 May 2014, 17:49
Detinator Steam: Da
Reputatie: Nume anterior: Itsirc
Castigator Membru Club eXtream @ Ganduri de sub dus (25 OCT - 25 FEB)
Been thanked: 69 times

18 Sep 2015, 15:35

ValiG wrote:
scosmynnnn wrote:
ValiG wrote:
Avem aici 3 cauze :

Estetic nu prea stai bine
-Esti antisocial
-Esti singuratic
-Sau ai probleme


Prietene care n-ai vazut lumina zilei de 10 ani traieste-ti viata ca nu ai 100 vieti , e cel mai bun mediu de socializare cu fete si in legatura cu cocalarii nu te obliga nimeni sa-i , exista BLOCK si UNFRIEND esti rupt de realitate total dar aici pe forum online te crezi HERCULE +alti 100 ca tine ..Doamneee
daca nu are facebook inseamna ca e singuratic =))) ? din ce ai spus tu mai sus rezulta ca esti no-lifer fara suparare,bravo itsiric ca nu-ti pierzi timpul si nu-ti faci draci cand vezi copii de 14 ani care sufera ca si cum ar fii trecut prin viata de 10 ori.

on: o idee nu prea buna,nu-ti place nu dai like si gata.
nici tu nu esti departe de el stai linistit , daca ar fii sa puneti fiecare poza cu voi la avatar va spun eu ca jumate` v-ati dezactiva contul :-h
O sa-ti las mesaj privat cu adresa mea sa-mi trimiti un sicriu ca mor de la atata prostie.
Apropo, mai inainte am ajuns de la liceu, "viata sociala" , the fuck? are you dumb?
Google+ e la putere, de ce? ca e lipsit de sparti , de ex: tu.

Image

That's all.
billy.
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 20
Joined: 20 Jul 2015, 17:12
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Fond eXtream: 0
Contact:

18 Sep 2015, 16:16

Itsirc wrote:
ValiG wrote:
scosmynnnn wrote: daca nu are facebook inseamna ca e singuratic =))) ? din ce ai spus tu mai sus rezulta ca esti no-lifer fara suparare,bravo itsiric ca nu-ti pierzi timpul si nu-ti faci draci cand vezi copii de 14 ani care sufera ca si cum ar fii trecut prin viata de 10 ori.

on: o idee nu prea buna,nu-ti place nu dai like si gata.
nici tu nu esti departe de el stai linistit , daca ar fii sa puneti fiecare poza cu voi la avatar va spun eu ca jumate` v-ati dezactiva contul :-h
O sa-ti las mesaj privat cu adresa mea sa-mi trimiti un sicriu ca mor de la atata prostie.
Apropo, mai inainte am ajuns de la liceu, "viata sociala" , the fuck? are you dumb?
Google+ e la putere, de ce? ca e lipsit de sparti , de ex: tu.

Image

That's all.

Aoleuuuuuuuu. :troll
Madalin wrote:
^ZED^ wrote:
Va las o poza cu ea sa-mi spune-ti daca am evoluat :))
http://imgur.com/YIY5nbZ,ebfcKmv
http://imgur.com/a/jZc6a
sa moara fam ce urechi are zici ca e taxiu cu usile deschise



http://images.akamai.steamusercontent.c ... 098CAB335/
User avatar
BranzaRuginita
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 165
Joined: 04 Oct 2014, 21:24
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Fond eXtream: 0
Contact:

18 Sep 2015, 19:19

ValiG wrote:
Itsirc wrote:
ValiG wrote: cati ani ai ?
Destul ca sa realizez prostia,virusii,problemele cu gazduirea,curvele si cocalarii de pe acel site de socializare.
Avem aici 3 cauze :

Estetic nu prea stai bine
-Esti antisocial
-Esti singuratic
-Sau ai probleme


Prietene care n-ai vazut lumina zilei de 10 ani traieste-ti viata ca nu ai 100 vieti , e cel mai bun mediu de socializare cu fete si in legatura cu cocalarii nu te obliga nimeni sa-i , exista BLOCK si UNFRIEND esti rupt de realitate total dar aici pe forum online te crezi HERCULE +alti 100 ca tine ..Doamneee
Avem aici 3 cauze:

-esti prost
-esti prost dar de fapt vrei sa te dai destept
-ceea ce te face si mai prost

Imi place ca tu cu toata prostia ta incerci sa vorbesti ca si cand ai stapani subiectul, mai bine du-te si fa-ti viata pe facebook, ca tot era vorba de prostie si cocalari.
User avatar
ValiG
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 120
Joined: 10 Sep 2015, 18:52
Detinator Steam: Da
CS Status: .
SteamID: ghebaru
Fond eXtream: 0
Location: Bucuresti

18 Sep 2015, 20:13

de ce comentati si injurati cand puteti sa imi inchideti gura intr-un mod destept ca sa aratati ca aveti dreptate mai copilasi , fiecare cate o poza cu el in acest topic si sa vedem daca am sau nu dreptate , desigur dovediti ca suntei voi (BAG MANA IN FOC CA DACA AM DREPTATE AVETI TENDINTA DE A FOLOSI GOOGLE PENTRU IMAGINI)

Aaa si da , daca sunteti virgini frustrati cu viata online bazata pe gaming it si pana mea nu mai incercati sa o ocoliti , sunteti niste pampalai fara anturaj cu fete

"Google+ e la putere, de ce? ca e lipsit de sparti , de ex: tu."
da poate ai dreptate dar cum facem ca pe google+ gasesti persoane 25+ =)) si nu este la fel de folosit , pe cand pe facebook gasesti orice doresti , de ce sunteti voi HATERI si urati realitatea nu stiu ...
Last edited by Cosmin on 18 Sep 2015, 22:19, edited 1 time in total.
Reason: imi pun poza ca vrei tu ? am avut poza cu mine acum ceva timp si am schimbat-o,pun poze cu cine vrei tu sau ce,daca tu faci ceva trebuie sa fac si eu ? du-te frate la un doctor ca ai probleme mari cu calculatorul.
billy.
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 20
Joined: 20 Jul 2015, 17:12
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Fond eXtream: 0
Contact:

18 Sep 2015, 23:55

]


Daca erai asa mare jm3ch3r cum zici tu , nu veneai aici si sufereai .
ValiG wrote:
Aaa si da , daca sunteti virgini frustrati cu viata online bazata pe gaming it si pana mea nu mai incercati sa o ocoliti , sunteti niste pampalai fara anturaj cu fete

"Google+ e la putere, de ce? ca e lipsit de sparti , de ex: tu."
da poate ai dreptate dar cum facem ca pe google+ gasesti persoane 25+ =)) si nu este la fel de folosit , pe cand pe facebook gasesti orice doresti , de ce sunteti voi HATERI si urati realitatea nu stiu ...

ai dreacu` , ati dat si voi de putina lumina afara si veniti si suferiti ?



e vineri seara , noi suntem tocilari , suntem online . tu ce cauti online aa ? nu esti cu gagicile pe afara ?
Madalin wrote:
^ZED^ wrote:
Va las o poza cu ea sa-mi spune-ti daca am evoluat :))
http://imgur.com/YIY5nbZ,ebfcKmv
http://imgur.com/a/jZc6a
sa moara fam ce urechi are zici ca e taxiu cu usile deschise



http://images.akamai.steamusercontent.c ... 098CAB335/
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information