Facebook lucreaza la butonul de dislike

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

User avatar
sharkstar
Membru, skill +4
Membru, skill +4
Posts: 1735
Joined: 24 Dec 2012, 15:51
Detinator Steam: Da
CS Status: Rupetot
SteamID: privat
Location: Bucuresti
Has thanked: 70 times
Been thanked: 42 times

19 Sep 2015, 10:54

Itsirc wrote:
ValiG wrote:
Itsirc wrote:Ce pacat.. ca n-am cont.
cati ani ai ?
Destul ca sa realizez prostia,virusii,problemele cu gazduirea,curvele si cocalarii de pe acel site de socializare.
Tu esti doar un hater, google+ nu va fi niciodata peste facebook.
Facebook foloseste un sistem avansat care transforma scriptul php in C, si asa se misca mult mai rapid. Asta am citit la ei pe site, nu ai cum sa negi.
Pe facebook, lunar sunt in jur de 1.43 miliarde de oameni.
Pe cand la google... Doar motorul de cautare ce il folosesc.
Nu ma intereseaza ca toti tampitii sunt pe facebook, le dau block si gata, la fel si cu paginele facebook, nu le dai like si nu o sa fi stresat de postarile lor.
I've never been more normal than I am now.
My tumblr
RoyalServer
User avatar
ValiG
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 120
Joined: 10 Sep 2015, 18:52
Detinator Steam: Da
CS Status: .
SteamID: ghebaru
Fond eXtream: 0
Location: Bucuresti

19 Sep 2015, 11:01

"imi pun poza ca vrei tu ? am avut poza cu mine acum ceva timp si am schimbat-o,pun poze cu cine vrei tu sau ce,daca tu faci ceva trebuie sa fac si eu ? du-te frate la un doctor ca ai probleme mari cu calculatorul.
-eu impreuna cu alti 10 mil de romani o sa vizitam un doctor imediat , multumesc :D
Frate de ce negati ca adolescent cel mai bun mediu de socializare facebook-ul este (online) si orice ai spune poate in cazul tau nu este asa dar in mare parte doar cei rupti de realitate cand aud de treaba cu facebook,like-uri au reactia "WOW , INCUIATI ...ETC" si daca va vad in realitate cand vorbiti cu o fata fa curg muci....hai ma ce dq
The Kalu
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 13712
Joined: 09 Oct 2010, 12:39
Detinator Steam: Da
CS Status: In grajd!
SteamID: kalulord
Reputatie: Fost Administrator
Fost membru Club eXtreamCS (6 luni)
Nume anterior: Terra
Location: Romania, Ploiesti
Has thanked: 328 times
Been thanked: 646 times
Contact:

19 Sep 2015, 11:23

ValiG wrote:de ce comentati si injurati cand puteti sa imi inchideti gura intr-un mod destept ca sa aratati ca aveti dreptate mai copilasi , fiecare cate o poza cu el in acest topic si sa vedem daca am sau nu dreptate , desigur dovediti ca suntei voi (BAG MANA IN FOC CA DACA AM DREPTATE AVETI TENDINTA DE A FOLOSI GOOGLE PENTRU IMAGINI)

Aaa si da , daca sunteti virgini frustrati cu viata online bazata pe gaming it si pana mea nu mai incercati sa o ocoliti , sunteti niste pampalai fara anturaj cu fete

"Google+ e la putere, de ce? ca e lipsit de sparti , de ex: tu."
da poate ai dreptate dar cum facem ca pe google+ gasesti persoane 25+ =)) si nu este la fel de folosit , pe cand pe facebook gasesti orice doresti , de ce sunteti voi HATERI si urati realitatea nu stiu ...
Te rog sa incetezi cu astfel de postari, aroganta ta ma dezgusta si cred ca stai pe tusa 3 zile.
Image
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information