Ce faceti de obicei de paste ?

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

User avatar
Mount~
Membru, skill +4
Membru, skill +4
Posts: 1688
Joined: 28 Feb 2013, 08:29
Detinator Steam: Da
CS Status: Învață să nu depinzi de nimeni.
Detinator server CS: în curând
SteamID: lichone1
Location: Bacău
Has thanked: 175 times
Been thanked: 54 times

08 Apr 2014, 08:45

Doamne, voi chiar sunteți idioți. " Mă duc la biserică și după party cu băieții.. băutură etc." Bă, nu confundați paștele cu revelionul. :-&
RoyalServer 2
User avatar
Time4ever
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 2206
Joined: 24 Jul 2013, 01:30
Detinator Steam: Da
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (1 luna)
Utilizator neserios (tepar)
Restrictie moderator
Location: Ibiza
Has thanked: 36 times
Been thanked: 247 times

08 Apr 2014, 09:07

Mount~ wrote:Doamne, voi chiar sunteți idioți. " Mă duc la biserică și după party cu băieții.. băutură etc." Bă, nu confundați paștele cu revelionul. :-&
Ei nu ştiu ce înseamnă paste sau revelion.
Când e o zi de sărbătoare la români ==> băutură şi mâncare =))
User avatar
roberteeel
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 4438
Joined: 05 Sep 2012, 11:39
Detinator Steam: Nu
Reputatie: Nick anterior: QAZW, Robert.ultrasFarul, CT 18 ROS
Restrictie schimbare nume
Fost moderator
Fost Membru Club eXtreamCS (doua luni)
Has thanked: 313 times
Been thanked: 357 times

08 Apr 2014, 09:08

duduftw wrote:Eu stiam ca in ziua de paste,stai la masa ca omu civilizat cu familia/rudele si respectati traditia,nu bei de ajungi in coma si faci un chef nebun (rupe rupe rupe tot e nenorociree)
Asa si este, dar 'baietii' de aici spun ca beau. Probabil asa este, beau si ei 2-3 pahare de apa.
ON: Ma duc sa ma rog la biserica, iau lumina, apoi ajung acasa si petrec in familie.
User avatar
Daniel M.
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2158
Joined: 14 Feb 2010, 10:26
Detinator Steam: Da
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (o luna)
Nume anterior: warez
Fost Moderator
Location: hlds - Brasov
Has thanked: 110 times
Been thanked: 149 times

08 Apr 2014, 09:47

N-am sa fac nimic. Am sa-mi tin fundul in scaun si in pat pentru ca nu e un concediu lung si trebuie reincarcat corpul.
User avatar
sheakk
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 74
Joined: 30 Mar 2014, 19:40
Detinator Steam: Da
CS Status: mistokar
Location: los angeles
Has thanked: 5 times
Been thanked: 2 times
Contact:

08 Apr 2014, 12:16

E o zi normala. Cu ce p*la mea te ajuta sa te duci la biserica sa iei lumina? Nu mai ai bani sa platesti curentul?
Prostia este o suferinţă nedureroasă a inteligenţei. Emil Cioran
mezzzu
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2235
Joined: 19 Dec 2010, 17:31
Detinator Steam: Da
CS Status: Working...
Reputatie: Utilizator neserios (tepar)
Fost manager FURIEN.EXTREAMCS.COM
Restrictie moderator
Has thanked: 85 times
Been thanked: 137 times

08 Apr 2014, 12:29

Stau cu familia , prietenii apropiati , iesim in oras si incercam sa facem ceva diferit
User avatar
Ovidiu_
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 3142
Joined: 02 Apr 2013, 15:55
Detinator Steam: Da
Reputatie: Restrictie moderator
Location: Bucuresti
Has thanked: 141 times
Been thanked: 295 times
Contact:

08 Apr 2014, 12:38

o zi la fel ca toate . nu vad nimic interesant sa faci .. mai ales ca e duminica .
doar ca e enervant , ca peste tot este inchis daca ai nevoie de ceva te apuca crizele
dC?
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 279
Joined: 21 Jul 2011, 20:31
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Has thanked: 38 times
Been thanked: 8 times
Contact:

08 Apr 2014, 12:46

Ziua o petrec in familie iar seara cu prietenii in club . :)
Citeste regulamentul. Data viitoare primesti warn.
Ionut
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 3927
Joined: 28 Jul 2008, 23:10
Detinator Steam: Da
SteamID: intzor
Reputatie: Fost eXtream Mod
Nume anterior: blanq, filtzeR
Fost Membru Club eXtreamCS (doua luni)
Location: Constanta
Has thanked: 142 times
Been thanked: 243 times

08 Apr 2014, 14:20

Good. wrote:Deja in zilele de sarbatoare, ma refer in special de Paste si de Craciun toata lumea bea, mananca cat mai mult, poate, poate intra si el in coma si ajunge la spital, de altfel nici nu ma mira...,dupa ce se termina aceste sarbatori vad cate unu, cate unu la televizor, ba ca a intrat in coma, ba ca a mancat prea mult, ba ca a cazut in cap, cel mai fain de sarbatori.
In loc sa pretuim aceste zile, noi le irosim cu prostia...,si mai penibil lucru este atunci cand ne ducem la biserica, iar dupa ajungem acasa si dam un party de mama focului, manele la maxim, baieram.
Foarte bun comentariul, mai era unu de clasa a 6a care spunea ca el se imbata de Paste.
AmNNNez1c.Q wrote:Eu am sa improvizez in ziua de pasti ce am sa fac .. pana atunci vreau doar sa imi spuneti cand e pastele ?
Esti foarte tare tu, ori vrei sa arati la baieti ca esti zeu, ori esti foarte prost.


ON: In seara de Inviere la Biserica sa iau lumina si pasca apoi cu familia si rudele.
Always on ten, always too loud
Always too hard for this boujee ass crowd
Even these haters, they love my style
So, I don't know what you talkin' about
AmNNNez1c.Q
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 581
Joined: 19 Apr 2011, 19:01
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul
SteamID: STEAM_0:0:94360470
Location: Bucuresti
Has thanked: 34 times
Been thanked: 19 times

08 Apr 2014, 15:17

BBS wrote:
Good. wrote:Deja in zilele de sarbatoare, ma refer in special de Paste si de Craciun toata lumea bea, mananca cat mai mult, poate, poate intra si el in coma si ajunge la spital, de altfel nici nu ma mira...,dupa ce se termina aceste sarbatori vad cate unu, cate unu la televizor, ba ca a intrat in coma, ba ca a mancat prea mult, ba ca a cazut in cap, cel mai fain de sarbatori.
In loc sa pretuim aceste zile, noi le irosim cu prostia...,si mai penibil lucru este atunci cand ne ducem la biserica, iar dupa ajungem acasa si dam un party de mama focului, manele la maxim, baieram.
Foarte bun comentariul, mai era unu de clasa a 6a care spunea ca el se imbata de Paste.
AmNNNez1c.Q wrote:Eu am sa improvizez in ziua de pasti ce am sa fac .. pana atunci vreau doar sa imi spuneti cand e pastele ?
Esti foarte tare tu, ori vrei sa arati la baieti ca esti zeu, ori esti foarte prost.


ON: In seara de Inviere la Biserica sa iau lumina si pasca apoi cu familia si rudele.
Prost e fiul lui ma-ta .. eu doar am vrut sa stiu cand e pastele (*****) fiindca chiar nu stiu rebotule . paste fericit iti urez anticipat sociopatule
Last edited by Mădălin on 08 Apr 2014, 17:42, edited 1 time in total.
Reason: +1 warn pentru jigniri!
User avatar
dDow
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 3016
Joined: 12 Jun 2013, 22:04
Detinator Steam: Da
CS Status: Master
Detinator server CS: Cateva.
Location: Bucuresti aka Brooklyn
Has thanked: 35 times
Been thanked: 76 times

08 Apr 2014, 15:20

AmNNNez1c.Q wrote:
BBS wrote:
Good. wrote:Deja in zilele de sarbatoare, ma refer in special de Paste si de Craciun toata lumea bea, mananca cat mai mult, poate, poate intra si el in coma si ajunge la spital, de altfel nici nu ma mira...,dupa ce se termina aceste sarbatori vad cate unu, cate unu la televizor, ba ca a intrat in coma, ba ca a mancat prea mult, ba ca a cazut in cap, cel mai fain de sarbatori.
In loc sa pretuim aceste zile, noi le irosim cu prostia...,si mai penibil lucru este atunci cand ne ducem la biserica, iar dupa ajungem acasa si dam un party de mama focului, manele la maxim, baieram.
Foarte bun comentariul, mai era unu de clasa a 6a care spunea ca el se imbata de Paste.
AmNNNez1c.Q wrote:Eu am sa improvizez in ziua de pasti ce am sa fac .. pana atunci vreau doar sa imi spuneti cand e pastele ?
Esti foarte tare tu, ori vrei sa arati la baieti ca esti zeu, ori esti foarte prost.


ON: In seara de Inviere la Biserica sa iau lumina si pasca apoi cu familia si rudele.
Prost e fiul lui ***** .. eu doar am vrut sa stiu cand e pastele (*****) fiindca chiar nu stiu rebotule . paste fericit iti urez anticipat sociopatule
Nu stii ? Si n-ai net copile ? Sau stai pe aragaz acum ? N-ai bunici ? Prieteni ? Adica am rog ,daca stai toata ziua in fata la PC e FIX treaba ta nu trebuie sa ne bagi pe noi in mintea ta cufundata-n ..... !

ON : Pai fac ceva provizii , iau frumos lumina ( cand se merge la biserica ) stau putin afara cu tovarasi , si a doua-a zi acasa pe afara cu familia , asa mi se pare cel mai normal !
(▀̿Ĺ̯▀̿ ̿)
Image
krystann
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2552
Joined: 16 May 2009, 11:37
Detinator Steam: Nu
CS Status: Vine criza!
Reputatie: Fost moderator
Has thanked: 322 times
Been thanked: 141 times

08 Apr 2014, 17:40

In general era relaxare,profitam de acele zile mergeam la biserica insa din pacate acum voi invata pe rupte:)))))
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information