Fake mut2nt

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

User avatar
cristyy
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 289
Joined: 04 Jul 2008, 02:21
Detinator Steam: Nu
CS Status: Fumez pana cad in cap....love weed :X
Detinator server CS: dracu2.toolz.ro
Reputatie: Ban 3 luni !
(Ban scos de 1 mai!)
Been thanked: 1 time

15 Apr 2010, 00:08

Kitikru;x wrote:
cristyy wrote:Acu se baga si TUTY la comentariu:(sunt tuty)

Urat ati ajuns ba idiotilor!
Cum sa faceti una ca asta lui mut2nt? Plecati ba la labtenis ca aici nu sunteti buni... internetul in exces si urmarile lui...

A fost ceva extreamcs-ul asta.. inainte intram cu placere pe forumul asta, ma simteam bine. Pana sa apara cativa inteligenti care tot fura curent ca nu au bani sa plateasca....ACUM FORUMUL ASTA A DEVENIT/DEVINE UN *****!
Cu parere de rau, aici moare extreamcs... da sa moara murioar toti bulangii de pe forumu' asta.
hehe. here your nigga, Kitikru :>. Cf bro:)? facem rating? :))

yyyo! :) yeap :D
My Plugins:
AMX Mod X | Afiseaza codul
[center]Click aici pentru pluginurile mele AMXX![/center][/size]
Source Mod | Afiseaza codul
[center]Click aici pentru pluginurile mele SM![/center]
Image


HAHA:



Warbarbie: nu e bine să stai în casă prea mult că-ţi cresc rădăcini la şosete
Warbarbie: hehe, moşule, dacă aş avea cadouri la toţi copiii le-aş da
Kekshost
ghertoi
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 44
Joined: 27 Feb 2010, 13:17
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com!
Reputatie: Ban 3 luni!
(Ban scos de 1 mai!)
Has thanked: 2 times
Been thanked: 6 times

15 Apr 2010, 00:10

Kitikru;x wrote:
cristyy wrote:Acu se baga si TUTY la comentariu:(sunt tuty)

Urat ati ajuns ba idiotilor!
Cum sa faceti una ca asta lui mut2nt? Plecati ba la labtenis ca aici nu sunteti buni... internetul in exces si urmarile lui...

A fost ceva extreamcs-ul asta.. inainte intram cu placere pe forumul asta, ma simteam bine. Pana sa apara cativa inteligenti care tot fura curent ca nu au bani sa plateasca....ACUM FORUMUL ASTA A DEVENIT/DEVINE UN *****!
Cu parere de rau, aici moare extreamcs... da sa moara murioar toti bulangii de pe forumu' asta.
hehe. here your nigga, Kitikru :>. Cf bro:)? facem rating? :))

@ghertoi
ma faci sa rad. dnd , pierd telespectatori..scade rating`ul..te rog nu mai te baga.
Te uiti cumva in ***** *****?Am auzit ca e destul de larga,incape un monitor de 22" in ***** ei,e adevarat?Sterge-ti mucii de la nas si urdorile de la ochii si dupa sa suferi cacaciosule
Kitikru;x
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 183
Joined: 14 Apr 2010, 23:41
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com!
Has thanked: 11 times
Been thanked: 11 times
Contact:

15 Apr 2010, 00:11

ghertoi wrote:
Kitikru;x wrote:
cristyy wrote:Acu se baga si TUTY la comentariu:(sunt tuty)

Urat ati ajuns ba idiotilor!
Cum sa faceti una ca asta lui mut2nt? Plecati ba la labtenis ca aici nu sunteti buni... internetul in exces si urmarile lui...

A fost ceva extreamcs-ul asta.. inainte intram cu placere pe forumul asta, ma simteam bine. Pana sa apara cativa inteligenti care tot fura curent ca nu au bani sa plateasca....ACUM FORUMUL ASTA A DEVENIT/DEVINE UN *****!
Cu parere de rau, aici moare extreamcs... da sa moara murioar toti bulangii de pe forumu' asta.
hehe. here your nigga, Kitikru :>. Cf bro:)? facem rating? :))

@ghertoi
ma faci sa rad. dnd , pierd telespectatori..scade rating`ul..te rog nu mai te baga.
Te uiti cumva in ***** *****?Am auzit ca e destul de larga,incape un monitor de 22" in ***** ei,e adevarat?Sterge-ti mucii de la nas si urdorile de la ochii si dupa sa suferi cacaciosule
what the fuck y a eu?..mane..te rog sa nu faci public toate detaliile despre mamica ta..nu vrem sa stim cat si ce ii incape:(
Last edited by Ciprian on 15 Apr 2010, 15:36, edited 2 times in total.
Reason: Ai primit avertisment pentru limbaj vulgar si atac la persoana!
User avatar
TZACANEL
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 10182
Joined: 11 Jun 2009, 14:33
Detinator Steam: Da
SteamID: tzacaneeel
Reputatie: Fost Administrator
Fost Administrator eXtreamSocial
Administratorul anului 2015
Fond eXtream: 0
Location: Campulung Muscel
Has thanked: 631 times
Been thanked: 902 times
Contact:

15 Apr 2010, 00:12

O sa aveti niste cadouri baieti :P
Topic close.
Image
Image
Image
User avatar
IsTI37
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 10987
Joined: 10 Apr 2007, 15:02
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost administrator
Fost SysAdmin
Fost Fondator GTA5 (CVL)
Location: Cluj-Napoca
Has thanked: 28 times
Been thanked: 776 times

15 Apr 2010, 00:32

E o gafa de a mea, stiam ca aveam idul lui mut2nt 99% in lista mea si am incurcat idurile, vroiam sa il testez dar cica se grabea, deci primul test al meu era sa vad daca intradevar se grabea, era pe forum si dupa 20 de minute deci i-am scos accesul dupa alte confirmari. 174.120.248.18 e ipul celui care vroia sa ma fraiereasca, un proxy.
Ma uitam prin profil si i-am sters contul din greseala cand vroiam sa pun un email, daca sunteti admin pe un forum vedeti sa nu dati click pe ultimul submit de la profil, stergeti contul.
Apoi am facut un backup, mi-am zis de ce sa nu ii dau mod daca deja am sters contul, un moderator in plus nu strica, oricum azi n-aveam de ce sa plec din fata calculatorului.

I-a dat warn lui ghertoi dupa cum am vazut deci nu a daunat cu nimic comunitatii.
Dupa ce aNNakin a confirmat ca nu este mut2nt i-am scos accesul.

Azi am invatat cel putin doua lucruri: Cum sa refac un utilizator sters si sa nu apas pe ultimul buton submit din acp la un profil. (pana la 3.0.6 trebuia bifata stergerea si submit functiona si pentru lucrurile de sus)

Singurele lucruri pierdute (pe forum, in realitate nu sunt pierdute deoarece exista un backup care le are), sunt mesajele private ale lui mut2nt.
Se mai intampla, am si eu gafele mele.

ghertoi si ceialalti, ce ati zice sa inchidem eXtreamCS.com ? Plateste La@ur hostul si domeniul pentru niste fraieri ca tine ca sa ai unde injura, il inchidem si dute injurati ursuletul de plus, familia, profesorii, colegii de clasa, toaleta, mousul, tastatura, monitorul, peretii, tot ce doresti. Dar nu ne injuri pe noi.


L.E: Contul lui mut2nt e ca si nou :
http://extreamcs.com/forum/memberlist.p ... file&u=499
Locked

Return to “Discutii generale”

  • Information