Fara scoala

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

User avatar
MzQ*
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 3473
Joined: 07 Jul 2014, 18:30
Detinator Steam: Da
Fond eXtream: 0
Has thanked: 10 times
Been thanked: 8 times
Contact:

10 Jan 2017, 20:49

iDontKnow wrote:
MzQ* wrote:
.Oana wrote:
Eu fac 10 minute pana la scoala si mor de frig nu poti sa stai dar ma gandesc si la cei care vin de pe la tara si nu au microbuze , fac 30 min chiar si o ora pe drum si nu au microbuz care sa ii aduca (am cativa in clasa care sunt in situatia asta) aici nu e vorba de promovabilitate , e vorba de sanatate ;)
Taranii sa nu reziste la frig man .. palete =)) copchii ies in pielea goala la WC u de afara si pana la scoala bine imbracati sa inghete =)) ba moor cati ani ai? :)) 10 presupun? orice om destept se imbraca bine :))
Pot sa iti spun ca esti foarte foarte prost, de ce? pentru la ca tine taran inseamna incult, dupa ce vorbe spui aici.
Si pentru cultura ta generala care este la fel ca si gradele din Romania, poti sa ai si baie la tara...
On: Poti sa te imbraci tu cat vrei de "bine" ca tot o sa iti fie frig la fata.
O sa ajungem ca asta: https://www.google.ro/search?q=turturi+ ... lQy8lFM%3A
Nu stau sa ma ciondanesc cu tine daca esti boboc si nu ai fular de unde apareti ma =)) frig la fata zici ca faci cancer de mers vreo 30 min prin frig da ce sa faci bobocii ca tine sunt saraci si nu au sa isi cumpere un fular =)) moor frate "frig la fata" e ceva grav =)) de unde iesiti ma
Image
RoyalServer
User avatar
iDontKnow
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 98
Joined: 03 Jan 2017, 00:15
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Reputatie: Utilizator neserios (tepar)
Fond eXtream: 0
Contact:

10 Jan 2017, 20:53

MzQ* wrote:
iDontKnow wrote:
MzQ* wrote: Taranii sa nu reziste la frig man .. palete =)) copchii ies in pielea goala la WC u de afara si pana la scoala bine imbracati sa inghete =)) ba moor cati ani ai? :)) 10 presupun? orice om destept se imbraca bine :))
Pot sa iti spun ca esti foarte foarte prost, de ce? pentru la ca tine taran inseamna incult, dupa ce vorbe spui aici.
Si pentru cultura ta generala care este la fel ca si gradele din Romania, poti sa ai si baie la tara...
On: Poti sa te imbraci tu cat vrei de "bine" ca tot o sa iti fie frig la fata.
O sa ajungem ca asta: https://www.google.ro/search?q=turturi+ ... lQy8lFM%3A
Nu stau sa ma ciondanesc cu tine daca esti boboc si nu ai fular de unde apareti ma =)) frig la fata zici ca faci cancer de mers vreo 30 min prin frig da ce sa faci bobocii ca tine sunt saraci si nu au sa isi cumpere un fular =)) moor frate "frig la fata" e ceva grav =)) de unde iesiti ma
Editeaza-ti profilul si dupa sa te dai mare cu varsta ta.
Location: Republica Moldova, Furat de tigani
Age: 15
Occupation:
Interests:
Tu esti clasa a 8-a nu?
User avatar
FizZle
Membru, skill +4
Membru, skill +4
Posts: 1622
Joined: 17 Jan 2015, 19:33
Detinator Steam: Da
Detinator server CS: da
SteamID: berserknorse
Fond eXtream: 0
Location: Iasi
Has thanked: 21 times
Been thanked: 26 times
Contact:

10 Jan 2017, 20:57

Oricat de mult mi-as dori sa mai stau si saptamana asta degeaba tot nu pot spune ceva bun despre petitia asta
E ridicola , zii mersi ca nu e cu recuperare astea 2 pierdute
User avatar
MzQ*
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 3473
Joined: 07 Jul 2014, 18:30
Detinator Steam: Da
Fond eXtream: 0
Has thanked: 10 times
Been thanked: 8 times
Contact:

10 Jan 2017, 21:04

iDontKnow wrote:
MzQ* wrote:
iDontKnow wrote: Pot sa iti spun ca esti foarte foarte prost, de ce? pentru la ca tine taran inseamna incult, dupa ce vorbe spui aici.
Si pentru cultura ta generala care este la fel ca si gradele din Romania, poti sa ai si baie la tara...
On: Poti sa te imbraci tu cat vrei de "bine" ca tot o sa iti fie frig la fata.
O sa ajungem ca asta: https://www.google.ro/search?q=turturi+ ... lQy8lFM%3A
Nu stau sa ma ciondanesc cu tine daca esti boboc si nu ai fular de unde apareti ma =)) frig la fata zici ca faci cancer de mers vreo 30 min prin frig da ce sa faci bobocii ca tine sunt saraci si nu au sa isi cumpere un fular =)) moor frate "frig la fata" e ceva grav =)) de unde iesiti ma
Editeaza-ti profilul si dupa sa te dai mare cu varsta ta.
Location: Republica Moldova, Furat de tigani
Age: 15
Occupation:
Interests:
Tu esti clasa a 8-a nu?
Sorry
Sunt a 9a noi anu asta dam examenu la noi clasa a 9a inca e scoala generala
Image
User avatar
iDontKnow
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 98
Joined: 03 Jan 2017, 00:15
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Reputatie: Utilizator neserios (tepar)
Fond eXtream: 0
Contact:

10 Jan 2017, 21:07

MzQ* wrote:
iDontKnow wrote:
MzQ* wrote: Nu stau sa ma ciondanesc cu tine daca esti boboc si nu ai fular de unde apareti ma =)) frig la fata zici ca faci cancer de mers vreo 30 min prin frig da ce sa faci bobocii ca tine sunt saraci si nu au sa isi cumpere un fular =)) moor frate "frig la fata" e ceva grav =)) de unde iesiti ma
Editeaza-ti profilul si dupa sa te dai mare cu varsta ta.
Location: Republica Moldova, Furat de tigani
Age: 15
Occupation:
Interests:
Tu esti clasa a 8-a nu?
Sorry
Sunt a 9a noi anu asta dam examenu la noi clasa a 9a inca e scoala generala
Si cine e boboc? :))) eu sau tu:)))
User avatar
MzQ*
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 3473
Joined: 07 Jul 2014, 18:30
Detinator Steam: Da
Fond eXtream: 0
Has thanked: 10 times
Been thanked: 8 times
Contact:

10 Jan 2017, 22:02

Boboc in alt sens
Image
User avatar
aware's
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1041
Joined: 03 Jan 2015, 16:33
Detinator Steam: Da
SteamID: S
Fond eXtream: 0
Has thanked: 17 times
Been thanked: 8 times

10 Jan 2017, 23:43

Am terminat scoala ma doare la basca, dar si eu mergeam pe racoare la scoala si nu ma plangeam, nu se plangeau nici fetele cu care mergeam si nici baietii :) si aveam de mers 2km pe jos, ne mutasem in vremea aia dar n-am stat doar 1 an, va cacati pe voi la -15,-17 ca va este rece la fata ia fular de bumbac si nu mai ai treaba, mzq merge la latrina-n **** goala si gandeste-te ca aia e pusa in curte si nu primeste caldura si n-are treaba, sunteti barbati in mortii vostri, astept sa fiu injurat
User avatar
MzQ*
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 3473
Joined: 07 Jul 2014, 18:30
Detinator Steam: Da
Fond eXtream: 0
Has thanked: 10 times
Been thanked: 8 times
Contact:

11 Jan 2017, 11:01

aware's wrote:Am terminat scoala ma doare la basca, dar si eu mergeam pe racoare la scoala si nu ma plangeam, nu se plangeau nici fetele cu care mergeam si nici baietii :) si aveam de mers 2km pe jos, ne mutasem in vremea aia dar n-am stat doar 1 an, va cacati pe voi la -15,-17 ca va este rece la fata ia fular de bumbac si nu mai ai treaba, mzq merge la latrina-n **** goala si gandeste-te ca aia e pusa in curte si nu primeste caldura si n-are treaba, sunteti barbati in mortii vostri, astept sa fiu injurat
Omu care a trecut prin viata stie :yum:
Image
User avatar
aSh
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 5383
Joined: 23 Jan 2009, 21:37
Detinator Steam: Nu
Reputatie: Ban 3 luni .
(Ban scos de 1 mai!)
Has thanked: 204 times
Been thanked: 265 times

11 Jan 2017, 17:32

Fara scoala ne intoarcem la epoca de inceput a Nasterii Romaniei Moderne,adica in anii 1800
User avatar
iDontKnow
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 98
Joined: 03 Jan 2017, 00:15
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Reputatie: Utilizator neserios (tepar)
Fond eXtream: 0
Contact:

11 Jan 2017, 18:58

aSh wrote:Fara scoala ne intoarcem la epoca de inceput a Nasterii Romaniei Moderne,adica in anii 1800
Exact, deocamdata ne aflam prin 1500. :triggered: :triggered:
User avatar
uatdafac.
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 2180
Joined: 26 Nov 2011, 08:20
Detinator Steam: Da
SteamID: uatdafac3
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (2 luni)
Fost Moderator
Nume anterior : baietzelu.
Location: Arad
Has thanked: 234 times
Been thanked: 74 times

11 Jan 2017, 19:01

MzQ* wrote:
aware's wrote:Am terminat scoala ma doare la basca, dar si eu mergeam pe racoare la scoala si nu ma plangeam, nu se plangeau nici fetele cu care mergeam si nici baietii :) si aveam de mers 2km pe jos, ne mutasem in vremea aia dar n-am stat doar 1 an, va cacati pe voi la -15,-17 ca va este rece la fata ia fular de bumbac si nu mai ai treaba, mzq merge la latrina-n **** goala si gandeste-te ca aia e pusa in curte si nu primeste caldura si n-are treaba, sunteti barbati in mortii vostri, astept sa fiu injurat
Omu care a trecut prin viata stie :yum:
Ai trecut mult prin viata pana la 15 ani :upside_down_face:
Citeste regulamentul.
User avatar
MzQ*
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 3473
Joined: 07 Jul 2014, 18:30
Detinator Steam: Da
Fond eXtream: 0
Has thanked: 10 times
Been thanked: 8 times
Contact:

11 Jan 2017, 19:09

uatdafac. wrote:
MzQ* wrote:
aware's wrote:Am terminat scoala ma doare la basca, dar si eu mergeam pe racoare la scoala si nu ma plangeam, nu se plangeau nici fetele cu care mergeam si nici baietii :) si aveam de mers 2km pe jos, ne mutasem in vremea aia dar n-am stat doar 1 an, va cacati pe voi la -15,-17 ca va este rece la fata ia fular de bumbac si nu mai ai treaba, mzq merge la latrina-n **** goala si gandeste-te ca aia e pusa in curte si nu primeste caldura si n-are treaba, sunteti barbati in mortii vostri, astept sa fiu injurat
Omu care a trecut prin viata stie :yum:
Ai trecut mult prin viata pana la 15 ani :upside_down_face:
Ma refeream la aware's
Si da la tara treci prin multe in viata nu ca altii sa stau la bloc si in loc sa fac muchi moca sa platesc la sala sa ii fac =))
Last edited by CIUBO. /snowyworld/ on 11 Jan 2017, 20:10, edited 1 time in total.
Reason: Exagerezi cu offtopicul! La urmatorul post de genul iei warn.
Image
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information