FC FARUL CONSTANTA - Topic special pentru echipa

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

User avatar
Bananee.
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2495
Joined: 06 Oct 2009, 15:04
Detinator Steam: Da
SteamID: kiduu407
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (2 luni)
Nume anterior: EL Shaarawy, KiduuuTz
Fost Moderator ajutator
Location: Pe balta.
Has thanked: 387 times
Been thanked: 153 times

12 May 2013, 00:44

Cum sa te rogi sa dispara Viitorul, tinand cont ca totusi sunt Romani, chiar daca reprezinta sau nu Constanta.
ps1: Eu as face un miting impotriva cfr-ului, aia chiar nu au ce sa caute in Liga 1.
ps2: Nici Astra Giurgiu nu e echipa de suflet a orasului, dar totusi lumea ii sustine.
Ca sa intelegi ca esti prost, trebuie totusi sa-ti mearga mintea. - George Brassens.
RoyalServer 2
hEZK ~
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 24
Joined: 08 May 2013, 14:19
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time
Contact:

12 May 2013, 12:17

EL Shaarawy wrote:Cum sa te rogi sa dispara Viitorul, tinand cont ca totusi sunt Romani, chiar daca reprezinta sau nu Constanta.
ps1: Eu as face un miting impotriva cfr-ului, aia chiar nu au ce sa caute in Liga 1.
ps2: Nici Astra Giurgiu nu e echipa de suflet a orasului, dar totusi lumea ii sustine.
Pe astra ii sustine lumea ca a avut rezultate ca asa nu veneau' mai mult de 3000-4000 de suporteri la meci. :-j
Recrutăm servere de orice fel, fă o cerere www.EFL.ro
CATAL1N!
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 874
Joined: 26 Dec 2009, 16:43
Detinator Steam: Da
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (25 feb)
Ban 3 luni !
Has thanked: 50 times
Been thanked: 54 times

12 May 2013, 12:57

Porc. wrote:
CATAL1N! wrote:N-ati inteles la ce ma refeream, ma rog ... nu stiu cum e posibil sa tii cu 2 echipe deodata :)) lol, daca n'avea Steaua rezultate nu mai tineati cu ea, oricum, decizia voastra, bafta !
Esti pe spate b0s , fa 3 ture sa iti revii . Daca tin cu Steaua ce are ma ? Sunt obligat sa tin cu echipele care retrogradeaza?
Daca esti din Bucuresti si tii cu Steaua n-am nimic cu tine, dar daca esti din alt oras ... uitate umpic la Poli Timisoara, care e in liga a 5-a si e sustinuta de un numar mare de suporteri, de asta fotbalul din romania e de ***** ca toata lumea tine cu Steaua, ce ar fi sa joace Steaua singura intr-un campionat ? Mi se pare si logic sa stii cu echipa ta locala, nu cu cea care are rezultate, dar n-ai cum sa stii asta pentru ca tu nu intelegi fenomenu si tii cu echipele de rezultat.
U Craiova nu mai exista si inca e sustinuta. Bat la pariu ca daca Steaua era o echipa de locurile 5-6 de la bun inceput nimeni nu o mai simpatiza, voi sunteti suporteri de rezultat.
Last edited by CATAL1N! on 12 May 2013, 13:00, edited 1 time in total.
CATAL1N!
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 874
Joined: 26 Dec 2009, 16:43
Detinator Steam: Da
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (25 feb)
Ban 3 luni !
Has thanked: 50 times
Been thanked: 54 times

12 May 2013, 12:59

netul
User avatar
vespira
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 937
Joined: 21 Apr 2011, 17:10
Detinator Steam: Da
CS Status: retired
SteamID: veron2k
Location: beyond infinity
Has thanked: 181 times
Been thanked: 86 times

12 May 2013, 13:02

Audi wrote:Sincer, mie imi pare rau de echipele astea(Farul,FC National,Apulum Alba Iulia,Poli Iasi, Poli Timisioara) ca nu mai sunt in prima liga. Alta atmosfera era cu ele..unele fiind desfiintate deja..
unirea apulum alba-iulia s-a desfiintat..si uite asa a ramas alba-iulia, unul dintre cele mai frumoase orase din romania fara echipa principala din oras. :|
User avatar
Every
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 4292
Joined: 01 Jan 2012, 20:32
Detinator Steam: Da
CS Status: Plecat în voiaj!
SteamID: hypnotiqueeee
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (o luna)
Ban 2 luni
Utilizator neserios(tepar)
Location: Constanța
Has thanked: 449 times
Been thanked: 152 times

12 May 2013, 16:43

Vă rog nu deviați de la subiect, aici se vorbește strict despre FC FARUL CONSTANȚA, chiar nu mă interesează de alte echipe care exista / numai există.Vă rog să păstrăm topic-ul cât mai clean.


#retras de pe forum.
mai intru foarte rar .. dacă vreți ceva, lăsați mesaj privat și când mai intru vă răspund.
#zeek
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 400
Joined: 24 Mar 2011, 16:18
Detinator Steam: Da
CS Status: SPMFC ~_~
Detinator server CS: --
SteamID: robert_xd2
Reputatie: Fost moderator ajutator
Nume anterior: RobeRTh^
Location: Tecuci, jud. Galati
Has thanked: 24 times
Been thanked: 25 times
Contact:

13 May 2013, 11:05

Chiar daca sunt stelist si sunt si din GALATI . Respect pentru FARUL CONSTANTA !

Orice sut in fund e un pas inainte!
"N-o să zic cât ești de prost, rămâne secretu nostru'."
User avatar
Every
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 4292
Joined: 01 Jan 2012, 20:32
Detinator Steam: Da
CS Status: Plecat în voiaj!
SteamID: hypnotiqueeee
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (o luna)
Ban 2 luni
Utilizator neserios(tepar)
Location: Constanța
Has thanked: 449 times
Been thanked: 152 times

13 May 2013, 17:29

RobeRTh^ wrote:Chiar daca sunt stelist si sunt si din GALATI . Respect pentru FARUL CONSTANTA !

Apreciez oamenii care respecta FARUL si nu sunt din Judet.

Multumim. :)
#retras de pe forum.
mai intru foarte rar .. dacă vreți ceva, lăsați mesaj privat și când mai intru vă răspund.
User avatar
Bananee.
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2495
Joined: 06 Oct 2009, 15:04
Detinator Steam: Da
SteamID: kiduu407
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (2 luni)
Nume anterior: EL Shaarawy, KiduuuTz
Fost Moderator ajutator
Location: Pe balta.
Has thanked: 387 times
Been thanked: 153 times

13 May 2013, 17:33

Sunt putin off-topic, dar imi spun si eu parerea.
Ce crezi tu ca rezolvi prin acest post? Doar pentru ca ai vazut 2-3 filmulete ti-a venit dragu de echipa?
Luati exemplu de la Timisoara fratilor, suporterii ii platesc pe jucatori, iar in deplasari au cel putin 5000 suporteri, deci degeaba tipati in filmulete daca nu faceti nimic ca echipa sa ajunga in liga 1.
Ca sa intelegi ca esti prost, trebuie totusi sa-ti mearga mintea. - George Brassens.
User avatar
Every
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 4292
Joined: 01 Jan 2012, 20:32
Detinator Steam: Da
CS Status: Plecat în voiaj!
SteamID: hypnotiqueeee
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (o luna)
Ban 2 luni
Utilizator neserios(tepar)
Location: Constanța
Has thanked: 449 times
Been thanked: 152 times

13 May 2013, 17:47

EL Shaarawy wrote:Sunt putin off-topic, dar imi spun si eu parerea.
Ce crezi tu ca rezolvi prin acest post? Doar pentru ca ai vazut 2-3 filmulete ti-a venit dragu de echipa?
Luati exemplu de la Timisoara fratilor, suporterii ii platesc pe jucatori, iar in deplasari au cel putin 5000 suporteri, deci degeaba tipati in filmulete daca nu faceti nimic ca echipa sa ajunga in liga 1.
Esti pe dinafara topic-ului, mai bine taci.
Si daca au 5000 de suporteri care este faza ? Din aia 5000, nu stiu daca se duc 1000 mereu.
Noi cel putin suntem 400-500 suporteri, care se duce oriunde pentru Farul, la orice meci / miting organizat de suporteri, se duc toti.
Avem un grup pe facebook unde sunt si eu, iar in acel grup sunt doar faristi, pot spune ca totalul de membrii este de 1200, sa zicem ca unii numai vin, dar la fiecare meci 300 lejer sunt prezenti pentru Farul.
Am facut acest topic cu speranta ca mai sunt Constanteni care nu stiu de situatia Farului, cum sa-mi vina dragul de echipa cu 2-3 filmulete, tin cu Farul inca de cand eram mic.Eu zic sa nu vorbesti daca nu stii.
Si in liga 1 am fost, conteaza ca ne mentinem in liga 2, oricum nu se stie cand vom ajunge si in liga 1 daca ar plecat actualul patron am ajunge si in liga 1.
#retras de pe forum.
mai intru foarte rar .. dacă vreți ceva, lăsați mesaj privat și când mai intru vă răspund.
User avatar
Bananee.
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2495
Joined: 06 Oct 2009, 15:04
Detinator Steam: Da
SteamID: kiduu407
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (2 luni)
Nume anterior: EL Shaarawy, KiduuuTz
Fost Moderator ajutator
Location: Pe balta.
Has thanked: 387 times
Been thanked: 153 times

13 May 2013, 18:08

Every wrote:
EL Shaarawy wrote:Sunt putin off-topic, dar imi spun si eu parerea.
Ce crezi tu ca rezolvi prin acest post? Doar pentru ca ai vazut 2-3 filmulete ti-a venit dragu de echipa?
Luati exemplu de la Timisoara fratilor, suporterii ii platesc pe jucatori, iar in deplasari au cel putin 5000 suporteri, deci degeaba tipati in filmulete daca nu faceti nimic ca echipa sa ajunga in liga 1.
Esti pe dinafara topic-ului, mai bine taci.
Si daca au 5000 de suporteri care este faza ? Din aia 5000, nu stiu daca se duc 1000 mereu.
Noi cel putin suntem 400-500 suporteri, care se duce oriunde pentru Farul, la orice meci / miting organizat de suporteri, se duc toti.
Avem un grup pe facebook unde sunt si eu, iar in acel grup sunt doar faristi, pot spune ca totalul de membrii este de 1200, sa zicem ca unii numai vin, dar la fiecare meci 300 lejer sunt prezenti pentru Farul.
Am facut acest topic cu speranta ca mai sunt Constanteni care nu stiu de situatia Farului, cum sa-mi vina dragul de echipa cu 2-3 filmulete, tin cu Farul inca de cand eram mic.Eu zic sa nu vorbesti daca nu stii.
Si in liga 1 am fost, conteaza ca ne mentinem in liga 2, oricum nu se stie cand vom ajunge si in liga 1 daca ar plecat actualul patron am ajunge si in liga 1.
Tatii, cel putin 5000 suporteri in deplasari, in meciurile de acasa e haos. Daca nu stii cu ce se mananca fotbalul, mai bine stai in banca ta.
Tu inca esti la varsta de cum se insereaza te suna parintii si vi si ne spui noua basme.
Ca sa intelegi ca esti prost, trebuie totusi sa-ti mearga mintea. - George Brassens.
krystann
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2552
Joined: 16 May 2009, 11:37
Detinator Steam: Nu
CS Status: Vine criza!
Reputatie: Fost moderator
Has thanked: 322 times
Been thanked: 141 times

13 May 2013, 18:12

Every wrote:
EL Shaarawy wrote:Sunt putin off-topic, dar imi spun si eu parerea.
Ce crezi tu ca rezolvi prin acest post? Doar pentru ca ai vazut 2-3 filmulete ti-a venit dragu de echipa?
Luati exemplu de la Timisoara fratilor, suporterii ii platesc pe jucatori, iar in deplasari au cel putin 5000 suporteri, deci degeaba tipati in filmulete daca nu faceti nimic ca echipa sa ajunga in liga 1.
Esti pe dinafara topic-ului, mai bine taci.
Si daca au 5000 de suporteri care este faza ? Din aia 5000, nu stiu daca se duc 1000 mereu.
Noi cel putin suntem 400-500 suporteri, care se duce oriunde pentru Farul, la orice meci / miting organizat de suporteri, se duc toti.
Avem un grup pe facebook unde sunt si eu, iar in acel grup sunt doar faristi, pot spune ca totalul de membrii este de 1200, sa zicem ca unii numai vin, dar la fiecare meci 300 lejer sunt prezenti pentru Farul.
Am facut acest topic cu speranta ca mai sunt Constanteni care nu stiu de situatia Farului, cum sa-mi vina dragul de echipa cu 2-3 filmulete, tin cu Farul inca de cand eram mic.Eu zic sa nu vorbesti daca nu stii.
Si in liga 1 am fost, conteaza ca ne mentinem in liga 2, oricum nu se stie cand vom ajunge si in liga 1 daca ar plecat actualul patron am ajunge si in liga 1.
Si tu esti pe dinafara vietii.
Frate nu ma intereseaza despre echipa N ca are probleme , la fel cu alte echipe si le-a rezolvat fara sa faca careva topic asa se vor rezolva(cred )si ale voastre.
Acum un rapidist sper ca se trezeste cu un topic ca probabil va fii retrogradata.Nu mai face tu pe suporteru adevarat ca mai mult de 18 ani nu ai.Nu cred ca daca echipa ar avea un meci in congo te-ai duce acolo
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: Petal [Bot] and 420 guests