La fel de prost ca tine

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

User avatar
Syl
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 2334
Joined: 30 Apr 2008, 22:48
Detinator Steam: Da
CS Status: -
SteamID: -
Reputatie: Fost moderator
Location: Bucuresti
Has thanked: 82 times
Been thanked: 114 times

30 Dec 2010, 18:12

RauLLiK wrote:
TheStars wrote:naspa , nu ascult genu asta de muzica..
Du-te frate , ia un pistol , pune-l langa cap si TRAGE ! Daca nu iti iese din prima , incearca si a 2-a oara ;) !
On : Prea tare melodia .. Nu ma asteptam la genul asta de melodie de la BUG :)
Cred ca tu ar trebui sa faci asta.Care e problema ta ca lui nu ai place ? Gata acum daca nu iti place inseamna ca nu esti om nu ?
Crezi ca daca asculti bug mafia esti mai smecher ?
On : Merge 7 /10 au si piese mai bune
Când ţi-e dor o să te doară
Dar tu să rămâi o fiară
Că-s hiene în jurul tău gata să sară


Image
»
RoyalServer 2
krystann
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2552
Joined: 16 May 2009, 11:37
Detinator Steam: Nu
CS Status: Vine criza!
Reputatie: Fost moderator
Has thanked: 322 times
Been thanked: 141 times

31 Dec 2010, 12:59

syl wrote: Crezi ca daca asculti bug mafia esti mai smecher ?
Asta nu inteleg ei .... gata doar cu trupele mari si faimoase .. Care din ei au auzit de vescan,cumicu,arssura,exo,solo,bebitza,francu,chris,nane,brigada A.M. ,arghio,sonic,Soldatu` aka Cainele,Strada etc.... fac pariu ca nici 25% nu ii cunosc pe cativa din astia si mai sunt ... :-q
User avatar
UnforGiveN
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 601
Joined: 10 May 2008, 14:13
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost Moderator
Utilizator neserios (tepar)
Location: Pitesti
Has thanked: 15 times
Been thanked: 16 times

31 Dec 2010, 14:01

roby_the_dude wrote:
H3adShoT wrote:
roby_the_dude wrote:Asta e muzică la voi, nu? :|
da roby ai dreptate nu e muzica , doar guta si salam fac muzica ..
Ce n-aș da să dispară de tot maneliștii și oamenii ăștia care „latră” în loc să cânte. Ce auziți voi așa de frumos mai sus? Parcă sunt niște câini care recitează niște versuri! Cred că nu știți să vă exprimați, vouă vă place mesajul pe care îl transmite melodia, nu ritmul și vocea în sine. O muzică frumoasă se poate defini spre exemplu prin melodiile lui Bruno Mars (ceva mai liniștitor). În fine, eu n-am ce să vă fac dacă toți v-ați născut băiețași de cartier, golani de golani.
SEZI!

Pentru tine e muzica ce face lady gaga ? Zi-mi un vers sau hai 2 de la ea care sa aiba inteles,negativu face tot , 2-3 nume pe acolo si aia e muzica...rapu e mai mult decat muzica , e o cultura...transmite un mesaj , cei care il inteleg continua sa asculte , cei care nu inteleg ca tine zic ca nu le place.Fiecare cu parerea lui,dar nu zi ca asta nu e muzica:) s-ar putea sa te dereglezi.

@in legatura cu mesajele de mai sus , nu trebuie sa fii golan , sa ai glugi pe cap , sa traiesti pe strazi,sa stai printre drogati etc...ca sa asculti hip hop sau sa-l intelegi...daca oamenii sunt asa sunt pentru ca asa le-a dat Dumnezeu , nu pentru ca le place un gen de muzica...asa si cocalarii , sunt ipocriti pentru ca asa au devenit cu timpul,nu pentru ca asculta manele.peace -,-
User avatar
Teddy
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 2162
Joined: 18 Oct 2008, 18:10
Detinator Steam: Da
CS Status: Ba esti nebun , ba esti nebun ?! :o
Detinator server CS: Nu
SteamID: barky1234
Reputatie: Fost moderator
0.2/3
Location: Milano,Italia
Has thanked: 52 times
Been thanked: 118 times
Contact:

31 Dec 2010, 17:23

Criminala melodia ! A2a strofa este cel putin perfecta. :) Intradevar merita topic special.

@ Roby: Mai bine nu lasai reply-ul ala :D.
Salut,
Vrei sa gasesti o solutie la orice intrebare despre Counter-Strike Global Offensive? Aici este locul potrivit:https://www.youtube.com/channel/UCaCu8j ... BxXBKazNTA
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information