Femeile astea..

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

User avatar
Blue ;x
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2141
Joined: 16 Jan 2011, 13:07
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost Membru Club eXtreamCS ( o luna )
Has thanked: 103 times
Been thanked: 171 times
Contact:

11 Jan 2012, 00:34

Necenzurat wrote:Trist dar adevarat, nu se mai aprecieaza nimic.

Banii vorbesc.
Adevarat ...
Image Image

Creez artwork steam - 25 de lei!
Creez logo/banner gratis!
RoyalServer 2
User avatar
Mitzocul
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 7746
Joined: 29 Mar 2009, 17:51
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost administrator
Fost Membru Club eXtreamCS
Location: Cluj-Napoca
Has thanked: 467 times
Been thanked: 448 times

11 Jan 2012, 00:44

Femeile trebuie ţinute doar în puf (puf o palmă, puf un pumn). În biblie scrie că femeia trebuie să asculte de bărbat, dar mai nou e invers :D.
mezzzu
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2235
Joined: 19 Dec 2010, 17:31
Detinator Steam: Da
CS Status: Working...
Reputatie: Utilizator neserios (tepar)
Fost manager FURIEN.EXTREAMCS.COM
Restrictie moderator
Has thanked: 85 times
Been thanked: 137 times

11 Jan 2012, 00:52

Chiar mi-a placut mult video-ul . Buna idee in care a reusit sa arate femeia din ziua de astazi
User avatar
Laur eXtream
Fondator eXtream
Fondator eXtream
Posts: 6279
Joined: 06 Apr 2007, 04:04
Detinator Steam: Da
CS Status: Inactiv..
Detinator server CS: cs.extream.ro
Reputatie: Fondator eXtream
Fond eXtream: 200
Location: eXtreamLocation
Has thanked: 184 times
Been thanked: 792 times
Contact:

11 Jan 2012, 01:09

Va plangeti ca femeile :)

In 2 luni de zile o sa vin in ajutorul tuturor cu o carte care o sa va schimbe perceptia asupra lucrurilor. Cel putin acesta ar trebui sa fie efectul.

Cu totii ganditi gresit (asta fiindca n-am gasit o parere diferita pana acum), iar in mintea voastra exista o poluare care se transmite si celorlalti.
User avatar
Blue ;x
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2141
Joined: 16 Jan 2011, 13:07
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost Membru Club eXtreamCS ( o luna )
Has thanked: 103 times
Been thanked: 171 times
Contact:

11 Jan 2012, 01:12

La@ur wrote:Va plangeti ca femeile :)

In 2 luni de zile o sa vin in ajutorul tuturor cu o carte care o sa va schimbe perceptia asupra lucrurilor. Cel putin acesta ar trebui sa fie efectul.

Cu totii ganditi gresit (asta fiindca n-am gasit o parere diferita pana acum), iar in mintea voastra exista o poluare care se transmite si celorlalti.
Cat costa cartea?
Image Image

Creez artwork steam - 25 de lei!
Creez logo/banner gratis!
User avatar
Laur eXtream
Fondator eXtream
Fondator eXtream
Posts: 6279
Joined: 06 Apr 2007, 04:04
Detinator Steam: Da
CS Status: Inactiv..
Detinator server CS: cs.extream.ro
Reputatie: Fondator eXtream
Fond eXtream: 200
Location: eXtreamLocation
Has thanked: 184 times
Been thanked: 792 times
Contact:

11 Jan 2012, 01:15

O sa coste, ca inca n-am terminat-o, plus ca trebuie sa o printez, sa o inregistrez, etc etc. Pretul acesteia va fi undeva intre 80 - 100 ron si va include atat teorie sanatoasa pentru viata cat si programe si exercitii practice de imbunatatire a stilului de viata si a gandurilor. Nu dau mai multe detalii de acum. O sa fac topic global la momentul potrivit.
User avatar
aNNakin
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 10464
Joined: 17 Dec 2007, 21:42
Detinator Steam: Da
CS Status: a iubi - necesar si suficient
Detinator server CS: romania.cs16.ro
SteamID: anakin_cstrike16
Reputatie: Membru Club eXtreamCS
Fost Contribuitor
Fost Scripter eXtreamCS
Fost Lider Echipa eXtreamCS
Fost Administrator
Location: di.fm
Has thanked: 230 times
Been thanked: 787 times
Contact:

11 Jan 2012, 06:05

La@ur wrote:O sa coste, ca inca n-am terminat-o, plus ca trebuie sa o printez, sa o inregistrez, etc etc. Pretul acesteia va fi undeva intre 80 - 100 ron si va include atat teorie sanatoasa pentru viata cat si programe si exercitii practice de imbunatatire a stilului de viata si a gandurilor. Nu dau mai multe detalii de acum. O sa fac topic global la momentul potrivit.
psihologia, filozofia - 2 dintre marile greseli ale omenirii :) stiu ca ti se pare nonsense ce zic...si nu ma intreba de ce zic asta pentru ca daca iti explic ideea mea vei veni cu argumentele "voastre" psihologice ;))

ps: stii "eu nu strivesc corola de minuni a lumii" de Blaga? ei bine el a strivit-o scriind poezia aceea :P cel putin asa vad eu lucrurile, np...exista mai multe opinii :D
User avatar
amE
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1435
Joined: 19 Dec 2009, 16:48
Detinator Steam: Nu
CS Status: beep.
Reputatie: Membru Club eXtreamCS ( o luna)
Has thanked: 133 times
Been thanked: 108 times

11 Jan 2012, 08:29

Intradevar e adevarat in unele cazuri dar nu in toate. Sunt si cele care te accepta cum esti :) . E adevarat, femeia perfecta pentru tine e un lucru greu de de gasit, insa nu imposibil. Ar trebui sa-l mai ascultam pe L@uR e singurul care are o experienta mare de viata in acest domeniu numit "femeia".
expres500
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 178
Joined: 24 Dec 2011, 10:11
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Has thanked: 13 times
Been thanked: 9 times
Contact:

11 Jan 2012, 13:15

La@ur wrote:O sa coste, ca inca n-am terminat-o, plus ca trebuie sa o printez, sa o inregistrez, etc etc. Pretul acesteia va fi undeva intre 80 - 100 ron si va include atat teorie sanatoasa pentru viata cat si programe si exercitii practice de imbunatatire a stilului de viata si a gandurilor. Nu dau mai multe detalii de acum. O sa fac topic global la momentul potrivit.
Cand o sa apara ?
Pretul e cam mare pentru o carte :-< mai mult de 30 lei nu dau eu pe o carte :))
Image
User avatar
sAyliciousxD
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 612
Joined: 15 Mar 2010, 17:52
Detinator Steam: Da
CS Status: Hereee
Location: Bucharest
Has thanked: 12 times
Been thanked: 48 times

11 Jan 2012, 13:24

O sa scoti o carte?
La@ur, sincer acum te crezi prea "Nostradamus", traiesti in lumea ta plina de SF-uri, asa e lumea in ziua de azi, negi asta? Nu cred ca ai puterea cuvantului sa negi, nu esti nici un Cr.Ronaldo sau vre-un Macho-Man sa ne dai noua lectii de viata, fiecare isi face viata cum vrea si dupa bunului lui plac.

ON: asa e lumea in ziua de azi, situatia materiala e "fortza" dupa cum zice prietenul nostru "Parizer".
User avatar
Blue ;x
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2141
Joined: 16 Jan 2011, 13:07
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost Membru Club eXtreamCS ( o luna )
Has thanked: 103 times
Been thanked: 171 times
Contact:

11 Jan 2012, 17:56



Laur , astept cartea. :)
Image Image

Creez artwork steam - 25 de lei!
Creez logo/banner gratis!
User avatar
Dav1d
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1265
Joined: 20 Oct 2009, 07:27
Detinator Steam: Nu
Location: Ploiesti
Has thanked: 103 times
Been thanked: 153 times

14 Jan 2012, 01:39

sAyliciousxD wrote:O sa scoti o carte?
La@ur, sincer acum te crezi prea "Nostradamus", traiesti in lumea ta plina de SF-uri, asa e lumea in ziua de azi, negi asta? Nu cred ca ai puterea cuvantului sa negi, nu esti nici un Cr.Ronaldo sau vre-un Macho-Man sa ne dai noua lectii de viata, fiecare isi face viata cum vrea si dupa bunului lui plac.

ON: asa e lumea in ziua de azi, situatia materiala e "fortza" dupa cum zice prietenul nostru "Parizer".
Doar pentru simplu fapt ca l-ai adus pe Cristiano Ronaldo, in discutie, ai distrus tot argumentu tau ( care oricum, nu era prea bun ). Nu dau 2 bani pe psihologie si filozofie si daca e cineva, care poate sa-si dea seama ce e in creieru meu, acela sunt doar eu. Ce zic, e valabil pentru oricine. Nu exista, o persoana, care iti poate interpreta reactiile, sau care iti poate prevedea deciziile.

Vorbiti de femei, dar nu stiu cati dintre voi, aveti mai mult de 14-16 ani. Vorbiti doar asa, din auzite. Ce femei, parsive intalniti voi la 16 ani? Pustoaicele de clasa 9a de liceu? Si alea, isi mai bat joc de voi?
Skizu wrote:Trist dar adevarat :-j Ce fata a facut cand l-a vazut pe ala ca e ingrijitor =))
Ingrijitor era ala? Mie mi s-a parut mecanic toata ziua. Asta imi demonstreaza, cat intelegeti unii din voi, din materialele la care va uitati. Te uiti, dar te uiti degeaba...
Vreau sa fiu o stea, eu pot sa stralucesc
Si nu ma pune la perete, acum ca pot s-o dovedesc
Lasa-ma sa lupt, tu nu vezi ca nu cedez?
Lasa-ma macar in gand, fericirea s-o vanez !
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: Bing [Bot], Dot [Bot] and 423 guests