Femeile astea..

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

User avatar
Marius
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 8294
Joined: 11 Nov 2007, 12:19
Detinator Steam: Da
CS Status: being awesome since 1992
SteamID: kNNwOw
Reputatie: eXtream Mod
Fost administrator
Fost dezvoltator al listei de seriozitate eXtreamCS
Fost Membru Club eXtreamCS
Location: Timisoara
Has thanked: 577 times
Been thanked: 680 times

14 Jan 2012, 01:55

sAyliciousxD wrote:O sa scoti o carte?
La@ur, sincer acum te crezi prea "Nostradamus", traiesti in lumea ta plina de SF-uri, asa e lumea in ziua de azi, negi asta? Nu cred ca ai puterea cuvantului sa negi, nu esti nici un Cr.Ronaldo sau vre-un Macho-Man sa ne dai noua lectii de viata, fiecare isi face viata cum vrea si dupa bunului lui plac.

ON: asa e lumea in ziua de azi, situatia materiala e "fortza" dupa cum zice prietenul nostru "Parizer".
Laur a facut un training despre seductie acum ceva vreme si a avut rezultate, iar acum vrea sa imparta experienta acumulata cu noi, care e problema ta? Femeile nu sunt chiar asa ca in clip, depinde cum stii sa vorbesti cu ele :)

Multi de aici nu au puterea de a vorbi cu o fata/femeie asa cum trebuie, de aia totul in mintea lor se reduce la bani si masina.
------> un mindset sanatos pentru eXtream <------
PS: NU sunt intermediar
Kekshost
User avatar
sAyliciousxD
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 612
Joined: 15 Mar 2010, 17:52
Detinator Steam: Da
CS Status: Hereee
Location: Bucharest
Has thanked: 12 times
Been thanked: 48 times

14 Jan 2012, 02:30

Dav1d. - Neglijenta ta, felul tau de a fi strica tot, crede-ma. Sari in apararea oricui, faci psihologie inversa si nu stiam. Amice, am mai multi ani de scoala cat ai tu de viata . Toate bune !

P.S: Fiecare deduce ce vrea si cum percepe ideea din videoclip, daca tu ai inteligenta necesara sa percepi tot ce se intampla in viata de zi cu zi, esti un fel de "Nostradamus" si tu, imi pare rau ca ti-o zic asa, dar asta meriti.Veziti tu de trebusorile tale si acumuleazati toate puterile si invata, dupa mai vorbim.
User avatar
Dav1d
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1265
Joined: 20 Oct 2009, 07:27
Detinator Steam: Nu
Location: Ploiesti
Has thanked: 103 times
Been thanked: 153 times

14 Jan 2012, 07:57

sAyliciousxD wrote:Dav1d. - Neglijenta ta, felul tau de a fi strica tot, crede-ma. Sari in apararea oricui, faci psihologie inversa si nu stiam. Amice, am mai multi ani de scoala cat ai tu de viata . Toate bune !

P.S: Fiecare deduce ce vrea si cum percepe ideea din videoclip, daca tu ai inteligenta necesara sa percepi tot ce se intampla in viata de zi cu zi, esti un fel de "Nostradamus" si tu, imi pare rau ca ti-o zic asa, dar asta meriti.Veziti tu de trebusorile tale si acumuleazati toate puterile si invata, dupa mai vorbim.

Da frate, esti mare rau. Ai 20 si eu am 19. Adevarat frate, ai atatia ani de scoala. Fac pariu ca nici bacalaureatu nu l-ai luat. Si app, unde e predicatu sau macar urma de logica din propozitia asta "Neglijenta ta, felul tau de a fi strica tot, crede-ma". ??? :-/ :-/ :-/
Vreau sa fiu o stea, eu pot sa stralucesc
Si nu ma pune la perete, acum ca pot s-o dovedesc
Lasa-ma sa lupt, tu nu vezi ca nu cedez?
Lasa-ma macar in gand, fericirea s-o vanez !
User avatar
Blue ;x
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2141
Joined: 16 Jan 2011, 13:07
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost Membru Club eXtreamCS ( o luna )
Has thanked: 103 times
Been thanked: 171 times
Contact:

14 Jan 2012, 12:12

sAyliciousxD wrote:Dav1d. - Neglijenta ta, felul tau de a fi strica tot, crede-ma. Sari in apararea oricui, faci psihologie inversa si nu stiam. Amice, am mai multi ani de scoala cat ai tu de viata . Toate bune !

P.S: Fiecare deduce ce vrea si cum percepe ideea din videoclip, daca tu ai inteligenta necesara sa percepi tot ce se intampla in viata de zi cu zi, esti un fel de "Nostradamus" si tu, imi pare rau ca ti-o zic asa, dar asta meriti.Veziti tu de trebusorile tale si acumuleazati toate puterile si invata, dupa mai vorbim.
HAHAHAAHAAHHA .. ai auzit si tu de artaseductiei si acum vii sa te lauzi aici cu 'nostradamus' ?

Stii , fiecare face ce si cum poate , nici tu nu trebuie sa dai lectii la altii si sa te dai mai destept . Pe 'NET' 2/3 sunt tari in gura , smecheri , cu bani , etc. , etc. , dar in realitate sunt vai de capul lor , so ?
Image Image

Creez artwork steam - 25 de lei!
Creez logo/banner gratis!
User avatar
sAyliciousxD
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 612
Joined: 15 Mar 2010, 17:52
Detinator Steam: Da
CS Status: Hereee
Location: Bucharest
Has thanked: 12 times
Been thanked: 48 times

14 Jan 2012, 13:20

Nu mai am ce discuta, sunteti niste inculti, care nu au habar de viata de zi cu zi.
David, uitate bine in propozitie te rog, citeste-o in limba romana si vei vedea ca exista !

Traiti-va viata ! Numai postez aici, m-am saturat de copii "labari"
fASFsf
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 261
Joined: 12 Jun 2010, 13:52
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com!
Has thanked: 74 times
Been thanked: 16 times
Contact:

14 Jan 2012, 13:52

Frate nu vreau sa ma bag si eu acum, da am vazut propozitia aia a ta , cu ani..cati ani ai ? nu iti puneai tu poze la piscina in spania, ai 16-17 ani :-j cati ani de scoala ai?

@ Banii spun tot.
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information