fenomene paranormale :-??

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

Post Reply
User avatar
KoOLa007
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 2243
Joined: 10 Feb 2009, 20:05
Detinator Steam: Nu
CS Status: Viaţa-i doar un vis pe bani!
Reputatie: Utilizator neserios (tepar)
Location: România/Constanţa
Has thanked: 135 times
Been thanked: 138 times

26 Jan 2010, 16:32

tavy.asd wrote:Deja vu explicatia pe care o cautati :)


Da, asta ar fi explicatia.. nu 100% sigur, dar totusi 99,9% Deja Vu-ul intervine aici ... au m-am incadrat la tot ce am citit de acolo.. si pot spune ca a fost un Deja Vu!
Road to 3k.
RoyalServer 2
User avatar
TAVY
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 5889
Joined: 08 Sep 2008, 05:18
Detinator Steam: Da
CS Status: Dusmaniti-ma toti
Detinator server CS: Nu
SteamID: hnz21
Reputatie: Fost Administrator
Location: Bangkok/Thailanda
Has thanked: 238 times
Been thanked: 316 times
Contact:

26 Jan 2010, 16:36

uni dintre ce`i care a`ti postat aici va`ti uitat la 1-2 filme de groaza si acum postati ca vi sa intamplat voua :-j
lotto_parazitu - ID public si NU sunt intermediar
am iesit la pensie
User avatar
FouNd
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1311
Joined: 22 Aug 2008, 16:32
Detinator Steam: Da
CS Status: Ferea!!!!!!!!!
SteamID: xxlbastard
Reputatie: Fost moderator
Fost detinator HNS.eXtreamCS.com
Has thanked: 14 times
Been thanked: 51 times
Contact:

26 Jan 2010, 19:06

KiduuuTz wrote:Eu stau la tara, locuiesc pe langa cimitir :| ! De fiecare daca cand vin de la bar/discoteca, sun un prieten sa ma duca acasa. Pur si simplu mi se inmoaie picioarele cand trec pe langa cimitir, nu doar mie, la multe persoane cu care vorbeam despre asta. Uneori cand trec pe acolo aud sunete ciudat, zbrr... Multi pomi, intuneric, bate vantu :-S!
;)) pai in subconstientul tau ai acolo un gram mai mare sau mai mic de teama si asta iti produce tot felu de chestii! Nu te mai uita la filme de groaza:)) ca daca o sa intalnesti in viata reala scene care seamana cu filmul ;)... :))
Image Multumeste-mi cand te ajut daca vrei sa-ti multumesc cand ma vei ajuta Image
Un blog din care ai ce sa inveti,INFORMEAZA-TE http://roinfo.wordpress.com/
Pe usa scria clar "femei" si cand am intrat,culmea numai WC-uri.
User avatar
Bananee.
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2495
Joined: 06 Oct 2009, 15:04
Detinator Steam: Da
SteamID: kiduu407
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (2 luni)
Nume anterior: EL Shaarawy, KiduuuTz
Fost Moderator ajutator
Location: Pe balta.
Has thanked: 387 times
Been thanked: 153 times

26 Jan 2010, 19:49

FouNd wrote:
KiduuuTz wrote:Eu stau la tara, locuiesc pe langa cimitir :| ! De fiecare daca cand vin de la bar/discoteca, sun un prieten sa ma duca acasa. Pur si simplu mi se inmoaie picioarele cand trec pe langa cimitir, nu doar mie, la multe persoane cu care vorbeam despre asta. Uneori cand trec pe acolo aud sunete ciudat, zbrr... Multi pomi, intuneric, bate vantu :-S!
;)) pai in subconstientul tau ai acolo un gram mai mare sau mai mic de teama si asta iti produce tot felu de chestii! Nu te mai uita la filme de groaza:)) ca daca o sa intalnesti in viata reala scene care seamana cu filmul ;)... :))
Nu prea ma uit la filme de groaza, ultimul film la care m-am uitat a fost ZombieLand, dar nu m-am speriat deloc!
Ca sa intelegi ca esti prost, trebuie totusi sa-ti mearga mintea. - George Brassens.
teprivessc
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 70
Joined: 08 Oct 2009, 10:13
Detinator Steam: Da
Reputatie: Ban 3 luni !
(Ban scos de 1 mai!)
Has thanked: 2 times

26 Jan 2010, 20:00

era intr-o seara pe la 1-2 si voiam sa ma culc
ma scol din pat ca sa stang becu...cand apas pe butoanele alea bubuiue toate becurile vooooooooooooom m-am *** pe mine si nu mai mergea nici un bec din casa :O ..eram transpirat tot nici nu mai puteam sa ma misc
a doua ziua insa mergeau becurile :|
User avatar
VirtuaL
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 967
Joined: 08 Nov 2007, 21:58
Detinator Steam: Da
CS Status: plecat pe marte
Reputatie: Fost moderator
Membru Club eXtreamCS (2 luni)
Detinator CS.eXtreamCS.com
Fost detinator GG.eXtreamCS.com
Fost detinator HNS.eXtreamCS.com
Admin CS.eXtreamCS.com
Location: TURDA!
Has thanked: 14 times
Been thanked: 20 times

26 Jan 2010, 20:34

teprivessc wrote:era intr-o seara pe la 1-2 si voiam sa ma culc
ma scol din pat ca sa stang becu...cand apas pe butoanele alea bubuiue toate becurile vooooooooooooom m-am *** pe mine si nu mai mergea nici un bec din casa :O ..eram transpirat tot nici nu mai puteam sa ma misc
a doua ziua insa mergeau becurile :|
A facut tatato o schema peste noapte ,ce stii tu ? N-ai auzit de electricieni sub acoperire? daca nu esti atent cu aia te trezesti cu 2,3 fratiori ... :-S
Xdye Outwear (şlapii)
Bershka(pantalonii 3/4)
Bershka (maieul)
Festina (ceas pe mana)
Ray Ban (ochelarii)
teprivessc
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 70
Joined: 08 Oct 2009, 10:13
Detinator Steam: Da
Reputatie: Ban 3 luni !
(Ban scos de 1 mai!)
Has thanked: 2 times

26 Jan 2010, 21:18

Xdye wrote:
teprivessc wrote:era intr-o seara pe la 1-2 si voiam sa ma culc
ma scol din pat ca sa stang becu...cand apas pe butoanele alea bubuiue toate becurile vooooooooooooom m-am *** pe mine si nu mai mergea nici un bec din casa :O ..eram transpirat tot nici nu mai puteam sa ma misc
a doua ziua insa mergeau becurile :|
A facut tatato o schema peste noapte ,ce stii tu ? N-ai auzit de electricieni sub acoperire? daca nu esti atent cu aia te trezesti cu 2,3 fratiori ... :-S

esti prea prost serios acuma
esti singuru care face offtopic dunte puii mei in alta parte
dati 2 perechi de palme poate te trezesti
stai jos ai nota 3
User avatar
N[1]K3
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 384
Joined: 05 Mar 2008, 13:01
Detinator Steam: Da
CS Status: Join Us F#^K You !
Detinator server CS: xXx.YyY.zZz
Reputatie: Ban pe 3 luni !
(Ban scos de 1 mai!)
Location: -.-"
Has thanked: 6 times
Been thanked: 10 times
Contact:

26 Jan 2010, 22:19

Deh nimeni nu o sa ma creada cu povestea asta , de acum 9 luni (in iunie la banchet) .

Code: Select all

Dupa ce am petrecut , se facuse vreo 3 dimeneata si a trebuit sa mergem acasa . Eu in generala (stau la casa) mergeam cu inca 2 colegi . Unul dintre ei a ajuns acasa asa ca am ramas eu si cu inca unu` . Ala are glume mai proaste si vede o casa cu lumina aprinsa (sincer acolo stiam ca e o casa mai mare dar era una mai varza ) , cica sa sunam la poarta . Se apuca el sa sune si cand  ne-am ascuns m-am uitat pe furis la geam si era o fata de barbat mai dolofan . Eu unu radeam pe ascuns , m-a intrebat prietenu` de ce rad si i-am zis tot . Ha ha , atunci amandoi ne-am pus sa sunam ca nebuni la sonerie . Omu`(daca pot sa zic asa) s-a uitat pe geam si imediat a disparut , ha ha noi dinou am sunat dar atunci nu a aparut la geam , ci la usa . Atunci noi am fugit cat ne tinea picioarele dar parca dolofanu` se facuse un caine de vanatoare , ne alerga ca nebunu pe strazi . Sincer unu atunci pe moment imi tremurau toate mai ales cand ma uitam in spate si vedeam cu fuge dolofanu` , putin aplecat in fata si cu mainile la spate . Dooh , dar cand cineva a aparut pe strada dolofanu` nu mai era in spatele nostru , atunci cum am ajuns acasa am incuiat toata casa , si m-am bagat in pat tremurand tot , vorbind cu celalalt coleg prin SMS .
Si mai am o intamplare nu chiar asa stranie dar dooh vi-o zic

Code: Select all

Eram cu prieteni in parc .. Venise politia sa ne intrebe ce facem la ora aia in parc (era vreo 12 noaptea ) , si gasca s-a spart . Eu si cu acelasi prieten ca si in intemplarea anterioara , si veneam spre casa . In drum spre casa , baieti astia mai Cul faceau liniute cu gagica in masina dooh bo$$i si stau cu prietenu asta sa ne uitam la ei cine o ia . Deodata ca nu stiu cum sa zic , un flash in fata am vazut o fetita care e calcata dar nu am zis nimic , am zis ca imi e somn .. Asa ca am mai stat umpic sa vad finalu dar nu stiu , intuitia mi-a zis sa tip , nu stiu de ce  si cu intuitia mea o fetita de 8 ani nu a fost calcata de unul dintre bo$$i ca tipatu meu a oprit-o sa se uite la mine ; imediat dupa ce am vazut asta l-am tras pe prieten si am fugit de nebun acasa gandindu-ma la chestia asta ; nimeni nu m-a crezut decat prietenu acela care nici pe el nu l-a crezut nimeni . 
Nu stiu daca o sa ma credeti si sincer nu imi pasa . Stiu ce am trait pe pielea mea.
Daca te-am ajutat apasa pe Image
Daca nu te-am ajutat apasa tot pe Image
User avatar
alliN ;x
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 276
Joined: 20 Dec 2009, 13:37
Detinator Steam: Nu
Reputatie: Ban 3 luni .
(Ban scos de 1 mai!)
Has thanked: 27 times
Been thanked: 4 times

26 Jan 2010, 22:23

Code: Select all

Dupa ce am petrecut , se facuse vreo 3 dimeneata si a trebuit sa mergem acasa . Eu in generala (stau la casa) mergeam cu inca 2 colegi . Unul dintre ei a ajuns acasa asa ca am ramas eu si cu inca unu` . Ala are glume mai proaste si vede o casa cu lumina aprinsa (sincer acolo stiam ca e o casa mai mare dar era una mai varza ) , cica sa sunam la poarta . Se apuca el sa sune si cand  ne-am ascuns m-am uitat pe furis la geam si era o fata de barbat mai dolofan . Eu unu radeam pe ascuns , m-a intrebat prietenu` de ce rad si i-am zis tot . Ha ha , atunci amandoi ne-am pus sa sunam ca nebuni la sonerie . Omu`(daca pot sa zic asa) s-a uitat pe geam si imediat a disparut , ha ha noi dinou am sunat dar atunci nu a aparut la geam , ci la usa . Atunci noi am fugit cat ne tinea picioarele dar parca dolofanu` se facuse un caine de vanatoare , ne alerga ca nebunu pe strazi . Sincer unu atunci pe moment imi tremurau toate mai ales cand ma uitam in spate si vedeam cu fuge dolofanu` , putin aplecat in fata si cu mainile la spate . Dooh , dar cand cineva a aparut pe strada dolofanu` nu mai era in spatele nostru , atunci cum am ajuns acasa am incuiat toata casa , si m-am bagat in pat tremurand tot , vorbind cu celalalt coleg prin SMS .
Capu aplecat si mainile in spate , ala era din desene? :))
Image
Image
Image
Image
Image

Y!M : [email protected]
If you hate me , i love you too ! It isn't my fault i'm better than u ;)
User avatar
N[1]K3
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 384
Joined: 05 Mar 2008, 13:01
Detinator Steam: Da
CS Status: Join Us F#^K You !
Detinator server CS: xXx.YyY.zZz
Reputatie: Ban pe 3 luni !
(Ban scos de 1 mai!)
Location: -.-"
Has thanked: 6 times
Been thanked: 10 times
Contact:

26 Jan 2010, 22:27

*** , sa fi fost in locu meu sa te vad atunci :(
Daca te-am ajutat apasa pe Image
Daca nu te-am ajutat apasa tot pe Image
wokeN
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 260
Joined: 24 Jul 2008, 12:47
Detinator Steam: Da
CS Status: Cine vrea 1-1 add: eu_faraparola pe mess
Has thanked: 7 times
Been thanked: 2 times

26 Jan 2010, 22:35

alliN ;x wrote:

Code: Select all

Dupa ce am petrecut , se facuse vreo 3 dimeneata si a trebuit sa mergem acasa . Eu in generala (stau la casa) mergeam cu inca 2 colegi . Unul dintre ei a ajuns acasa asa ca am ramas eu si cu inca unu` . Ala are glume mai proaste si vede o casa cu lumina aprinsa (sincer acolo stiam ca e o casa mai mare dar era una mai varza ) , cica sa sunam la poarta . Se apuca el sa sune si cand  ne-am ascuns m-am uitat pe furis la geam si era o fata de barbat mai dolofan . Eu unu radeam pe ascuns , m-a intrebat prietenu` de ce rad si i-am zis tot . Ha ha , atunci amandoi ne-am pus sa sunam ca nebuni la sonerie . Omu`(daca pot sa zic asa) s-a uitat pe geam si imediat a disparut , ha ha noi dinou am sunat dar atunci nu a aparut la geam , ci la usa . Atunci noi am fugit cat ne tinea picioarele dar parca dolofanu` se facuse un caine de vanatoare , ne alerga ca nebunu pe strazi . Sincer unu atunci pe moment imi tremurau toate mai ales cand ma uitam in spate si vedeam cu fuge dolofanu` , putin aplecat in fata si cu mainile la spate . Dooh , dar cand cineva a aparut pe strada dolofanu` nu mai era in spatele nostru , atunci cum am ajuns acasa am incuiat toata casa , si m-am bagat in pat tremurand tot , vorbind cu celalalt coleg prin SMS .
Capu aplecat si mainile in spate , ala era din desene? :))
OMFG=)) cred ca facea pe sonic =))))) ... posibil sa fi obosit si sa se fi oprit=))
si mie mi se mai intampla asa... si uneori e chiar bine deoarce am memoria buna , si pot tine minte multe. :D>- Acum 2-3 ani am visat lectia la geografie =))) :D
teprivessc
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 70
Joined: 08 Oct 2009, 10:13
Detinator Steam: Da
Reputatie: Ban 3 luni !
(Ban scos de 1 mai!)
Has thanked: 2 times

27 Jan 2010, 10:37

sa va mai zic una asta nu e paranormala
eram mai demult la mare si aveam vreo 9-10 ani...Am iesit cu sormea in oras si cu inca o prietena de a iei..eu m-am plictisit si voiam sa ma duc la casa unde eram cazati...mergeam pe o strada libera si deodata unu imi zice :-Ba tu unde te duci? -La cazare -WA ia vino aici...Cand am auzit asta am fugit cat am putut si cica la el :- Stai ***
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information