fenomene paranormale :-??

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

Post Reply
User avatar
KoOLa007
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 2243
Joined: 10 Feb 2009, 20:05
Detinator Steam: Nu
CS Status: Viaţa-i doar un vis pe bani!
Reputatie: Utilizator neserios (tepar)
Location: România/Constanţa
Has thanked: 135 times
Been thanked: 138 times

23 Apr 2011, 20:53

Dar vedeti voi,cu toate ca e greu de crezut pentru unii sau unii nu cred deloc !



Spiritele chiar exista ! [ entitati ] sau cum vreti voi s-o luati ...
Road to 3k.
RoyalServer 2
JkERT
Membru, skill +4
Membru, skill +4
Posts: 1725
Joined: 30 Jul 2010, 23:57
Detinator Steam: Da
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (o luna)
Fost Moderator
Nume anterior: sNNNappi, ARSHAViN
Ban 6 luni !
Has thanked: 127 times
Been thanked: 148 times
Contact:

23 Apr 2011, 21:31

Hmm, pot sa zic ca e ceva normal sa ti se para ca ti s-a mai intamplat acel lucru, eu patesc de 2-3 ori pe zi si deja sunt obisnuit :) se numeste sentiment deja-vu.
amaru
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 674
Joined: 02 Aug 2010, 13:54
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com!
Detinator server CS: cs.ugaming.net
Has thanked: 28 times
Been thanked: 22 times
Contact:

23 Apr 2011, 21:52

Eu nu pot sa ma abtit sa citesc tot felul de subiecte de genul asta. Imi raman intiparite in minte, si 1-2 saptamani nu scap de ele, pe urma imi trece. Atunci cand suntem speriati, creierul o ia razna, si ne face sa ne simtit ca si cum am auzi tot felul de sunete ciudate. Oricum rasa umana crede ca stie tot, dar defapt ce stie e aproape 0.... Nu cred ca trebuie sa ma explic.
Oamenii care au aspirații mărunte, continuă să trăiască viețile unor oameni mărunți.
CompTIA A+ certified
EUCIP certified.
User avatar
m2rkus
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 1403
Joined: 28 Mar 2009, 13:51
Detinator Steam: Da
CS Status: BRB !
Detinator server CS: DR.eXtream.ro
SteamID: llegolas_rops
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (2 luni)
Fost moderator
0.6 / 3 puncte
Fond eXtream: 7
Has thanked: 378 times
Been thanked: 39 times
Contact:

24 Apr 2011, 18:37

amaru wrote:Eu nu pot sa ma abtit sa citesc tot felul de subiecte de genul asta. Imi raman intiparite in minte, si 1-2 saptamani nu scap de ele, pe urma imi trece. Atunci cand suntem speriati, creierul o ia razna, si ne face sa ne simtit ca si cum am auzi tot felul de sunete ciudate. Oricum rasa umana crede ca stie tot, dar defapt ce stie e aproape 0.... Nu cred ca trebuie sa ma explic.
Pe langa ca ai o gramada de greseli ortografice prin mesajul postat, mai pari si paranoic.
Creierul o ia razna? :))
Si n-am inteles cu "rasa umana crede ca stie tot, dar defapt ce stie e aproape 0", nu vreau sa intrig la conflict, dar wtf? Astept detalii :))
www.4Metin.ro - Servere Metin2, Tutoriale Metin2, Clienturi, Resurse, Concursuri, Discutii
amaru
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 674
Joined: 02 Aug 2010, 13:54
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com!
Detinator server CS: cs.ugaming.net
Has thanked: 28 times
Been thanked: 22 times
Contact:

24 Apr 2011, 20:44

Greseli ortografice? Nu sunt paranoic bro :))
Da ma creierul ne face sa auzim tot felul de sunete si sa vedem tot felul de umbre. Ma rog daca mai esti si cardiac, ai belit p**a.
Si faza cu rasa umana cam asa e. Sunt o groaza de lucruri pe care oamenii nu le stiu si poate nici nu le vor sti.
Oamenii care au aspirații mărunte, continuă să trăiască viețile unor oameni mărunți.
CompTIA A+ certified
EUCIP certified.
[1st]eraser
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 1
Joined: 24 Apr 2011, 18:25
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
SteamID: o sa il vand:))
Contact:

24 Apr 2011, 20:46

Frate si mie mi se intampla asta ..
De N ori am trait acest sentiment..
Visez inainte cu 1saptamana sau 2 .. dar dupa stiu ca am visat si stiam ce o sa se intample .. DUPA ce se intampla imi dau seama.
User avatar
VladyFZR
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 590
Joined: 16 Sep 2010, 14:40
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com!
Has thanked: 94 times
Been thanked: 29 times
Contact:

24 Apr 2011, 20:49

24 Ian 2010 21:30 atunci a fost facut topicul :) ieri a fost Invierea,astazi dezgropati si voi ?
Pentru RAPID traim !
User avatar
okonina
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 329
Joined: 27 Jul 2010, 17:53
Detinator Steam: Nu
Location: Resita
Has thanked: 33 times
Been thanked: 17 times

24 Apr 2011, 20:52

VladyFZR wrote:24 Ian 2010 21:30 atunci a fost facut topicul :) ieri a fost Invierea,astazi dezgropati si voi ?
nu am inteles ce vrei sa zici....
User avatar
VladyFZR
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 590
Joined: 16 Sep 2010, 14:40
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com!
Has thanked: 94 times
Been thanked: 29 times
Contact:

24 Apr 2011, 20:53

dezgropati topicuri ?
Pentru RAPID traim !
EquiNooX
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1303
Joined: 04 Jun 2008, 15:41
Detinator Steam: Nu
Reputatie: Membru Club eXtreamCS: 1 luna
Fost Moderator ajutator
0 / 3
Location: Satu Mare
Has thanked: 101 times
Been thanked: 106 times

24 Apr 2011, 21:04

Acum cateva saptamani eu parca dupa ce am scris la cineva pe mess la geam (care e in stanga mea la vreo 3 metrii) era parca un om cu o privire crunta iar cand am vazut am incremenit uitanduma acolo iar dupa ce am clipit (dupa vreo 20 secunde dupa incremeneala) a ramas doar un topor care imediat a disparut si el:|
Va spun asta chiar s-a intamplat!!!
Nu este de la imaginatie pentru ca eu nu prea am imaginatia bogata si asta e singurul lucru care mi s-a intamplat!

PS:Cateva motive care cred ca au deaface sunt ca taicamiu a murit acum cativa ani (Dumnezeu sa il odihneasca!) cand a fost la lucru de taiat crengi si el cum a taiat crengi de la un copac cu toporul acolo erau niste fire de la stalpi care aveau curent (va imaginati cat) iar el cum a taiat creanga s-a rupt si firul iar cablul acela l-a electrocutat fix prin frunte si a iesit la ceafa...
Explicati voi asta!
(Pentru uni idioti povestea asta nu am luat-o de la nimeni)
User avatar
VladyFZR
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 590
Joined: 16 Sep 2010, 14:40
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com!
Has thanked: 94 times
Been thanked: 29 times
Contact:

24 Apr 2011, 21:08

Dragon4s wrote:Acum cateva saptamani eu parca dupa ce am scris la cineva pe mess la geam (care e in stanga mea la vreo 3 metrii) era parca un om cu o privire crunta iar cand am vazut am incremenit uitanduma acolo iar dupa ce am clipit (dupa vreo 20 secunde dupa incremeneala) a ramas doar un topor care imediat a disparut si el:|
Va spun asta chiar s-a intamplat!!!
Nu este de la imaginatie pentru ca eu nu prea am imaginatia bogata si asta e singurul lucru care mi s-a intamplat!

PS:Cateva motive care cred ca au deaface sunt ca taicamiu a murit acum cativa ani (Dumnezeu sa il odihneasca!) cand a fost la lucru de taiat crengi si el cum a taiat crengi de la un copac cu toporul acolo erau niste fire de la stalpi care aveau curent (va imaginati cat) iar el cum a taiat creanga s-a rupt si firul iar cablul acela l-a electrocutat fix prin frunte si a iesit la ceafa...
Explicati voi asta!
(Pentru uni idioti povestea asta nu am luat-o de la nimeni)
ciudat....
Pentru RAPID traim !
User avatar
okonina
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 329
Joined: 27 Jul 2010, 17:53
Detinator Steam: Nu
Location: Resita
Has thanked: 33 times
Been thanked: 17 times

24 Apr 2011, 21:11

Dragon4s wrote:Acum cateva saptamani eu parca dupa ce am scris la cineva pe mess la geam (care e in stanga mea la vreo 3 metrii) era parca un om cu o privire crunta iar cand am vazut am incremenit uitanduma acolo iar dupa ce am clipit (dupa vreo 20 secunde dupa incremeneala) a ramas doar un topor care imediat a disparut si el:|
Va spun asta chiar s-a intamplat!!!
Nu este de la imaginatie pentru ca eu nu prea am imaginatia bogata si asta e singurul lucru care mi s-a intamplat!

PS:Cateva motive care cred ca au deaface sunt ca taicamiu a murit acum cativa ani (Dumnezeu sa il odihneasca!) cand a fost la lucru de taiat crengi si el cum a taiat crengi de la un copac cu toporul acolo erau niste fire de la stalpi care aveau curent (va imaginati cat) iar el cum a taiat creanga s-a rupt si firul iar cablul acela l-a electrocutat fix prin frunte si a iesit la ceafa...
Explicati voi asta!
(Pentru uni idioti povestea asta nu am luat-o de la nimeni)
Imi pare rau pentru tatal tau!cred ca vroia sa te salute ;) eu chair cred ca cei care nu mai sunt pe pamant ne pot da mesaje de genu' (am patit)
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: Bing [Bot] and 368 guests