Fete perverse...

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

Post Reply
User avatar
Mitzocul
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 5870
Joined: 29 Mar 2009, 17:51
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost administrator
Fost Membru Club eXtreamCS
Location: Cluj-Napoca
Has thanked: 467 times
Been thanked: 448 times

20 Aug 2014, 10:00

CristiMegaOficial wrote:
Laur eXtream wrote:
CristiMegaOficial wrote:Laur fi atent faza , cand vorbeam cu ea imi zicea la telefon pe mine nu ma intereseaza ca un baiat sa fie bogat sarac sau alte chesti pe mine ma intereseaza sa ma inteleg eu cu el ... m-am vazut cu ea pana mea si azi noapte la 1 imi da mesaj pe facebook :

" acum 20 ore
Cand ajungi in buc vreau sa ne vdm
Pop "

Ok iam dat mesaj sa imi bag ceva daca a raspuns ... cat am stat prin centru vechi cu Manu ma tot uitam pe facebook si vedeam ca na mai intrat de 7 ore in fine de dimineata intrase putea sa zica fraiere vezi ca sunt obosita nu mai pot sa ies sau ceva de genu ... ea e altfel... nu stiu cum sa zic ii faci bine iti face rau te raneste pana mea nu stiu ce sa zic.
Iti bati capul prea mult si asta inseamna ca tu deja pleci ca invins in treaba asta.

Ai nevoie de propriul tau stil de viata, de propria ta identitate, de iesirile tale cu amicii, iar ea sa fie introdusa undeva printre toate astea. Din ce imi spui, ea a devenit SCOP pentru tine, de o urmaresti pe facebook, ai asteptari sa iti raspunda, te frustrezi, te agiti. Nu e bine asa.
Laur sa zic ca am rezolvat-o azi de dimineata a zis cand vine de la Satu Mare ne vedem... sa o vad si pe asta.
Eu i-as da melodia asta:


Nu inteleg dupa ce iti mai bati capul cu ea. Citeste articolul postat de mine.
Last edited by Mitzocul on 20 Aug 2014, 10:03, edited 1 time in total.
RoyalServer 2
User avatar
Laur eXtream
Fondator eXtream
Fondator eXtream
Posts: 4194
Joined: 06 Apr 2007, 04:04
Detinator Steam: Da
CS Status: Inactiv..
Detinator server CS: cs.extream.ro
Reputatie: Fondator eXtream
Fond eXtream: 200
Location: eXtreamLocation
Has thanked: 183 times
Been thanked: 792 times
Contact:

20 Aug 2014, 10:00

CristiMegaOficial wrote:Laur sa zic ca am rezolvat-o azi de dimineata a zis cand vine de la Satu Mare ne vedem... sa o vad si pe asta.
N-auzi ca nu procedezi cum trebuie? O spui ca si cum ASTEPTI ceva, si tu o sa fii mereu dezamagit si o sa suferi, ca vrei sa VEZI ceva de la X.
Fa tu cum crezi, lasa pe altii, nu mai astepta de la altii. Daca vine tipa si va vedeti bine, daca nu va vedeti, iarasi e bine. Pastreaza-ti starea spirituala intacta si fericita, indiferent de natura situatiei.
User avatar
CristiMegaOficial
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 330
Joined: 31 Dec 2013, 00:02
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Has thanked: 12 times
Been thanked: 11 times
Contact:

20 Aug 2014, 10:02

Laur eXtream wrote:
CristiMegaOficial wrote:Laur sa zic ca am rezolvat-o azi de dimineata a zis cand vine de la Satu Mare ne vedem... sa o vad si pe asta.
N-auzi ca nu procedezi cum trebuie? O spui ca si cum ASTEPTI ceva, si tu o sa fii mereu dezamagit si o sa suferi, ca vrei sa VEZI ceva de la X.
Fa tu cum crezi, lasa pe altii, nu mai astepta de la altii. Daca vine tipa si va vedeti bine, daca nu va vedeti, iarasi e bine. Pastreaza-ti starea spirituala intacta si fericita, indiferent de natura situatiei.

Are o nunta acolo... hai ca ma inteles e dansatoarea lu peste in fine ... nu ma intereseaza asta ... dar in pana mea macar sa fie cu capu pe umeri cu mine ...

Tin prea mult la ea este adevarat ... dar am tratato si cu idiferenta era in italia cu Biju... dansa acolo si imi da mesaj de ce nu mai vb cu mine de ce te porti asa... am ramas asa... in fine nu stiu ce sa mai cred...
User avatar
Mitzocul
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 5870
Joined: 29 Mar 2009, 17:51
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost administrator
Fost Membru Club eXtreamCS
Location: Cluj-Napoca
Has thanked: 467 times
Been thanked: 448 times

20 Aug 2014, 10:03

CristiMegaOficial wrote:
Laur eXtream wrote:
CristiMegaOficial wrote:Laur sa zic ca am rezolvat-o azi de dimineata a zis cand vine de la Satu Mare ne vedem... sa o vad si pe asta.
N-auzi ca nu procedezi cum trebuie? O spui ca si cum ASTEPTI ceva, si tu o sa fii mereu dezamagit si o sa suferi, ca vrei sa VEZI ceva de la X.
Fa tu cum crezi, lasa pe altii, nu mai astepta de la altii. Daca vine tipa si va vedeti bine, daca nu va vedeti, iarasi e bine. Pastreaza-ti starea spirituala intacta si fericita, indiferent de natura situatiei.

Are o nunta acolo... hai ca ma inteles e dansatoarea lu peste in fine ... nu ma intereseaza asta ... dar in pana mea macar sa fie cu capu pe umeri cu mine ...

Tin prea mult la ea este adevarat ... dar am tratato si cu idiferenta era in italia cu Biju... dansa acolo si imi da mesaj de ce nu mai vb cu mine de ce te porti asa... am ramas asa... in fine nu stiu ce sa mai cred...
C u r v a e c u r v a pana moare, asta are in sange, cu asta o sa moara.
User avatar
CristiMegaOficial
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 330
Joined: 31 Dec 2013, 00:02
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Has thanked: 12 times
Been thanked: 11 times
Contact:

20 Aug 2014, 10:06

Mitzocul wrote:
CristiMegaOficial wrote:
Laur eXtream wrote: N-auzi ca nu procedezi cum trebuie? O spui ca si cum ASTEPTI ceva, si tu o sa fii mereu dezamagit si o sa suferi, ca vrei sa VEZI ceva de la X.
Fa tu cum crezi, lasa pe altii, nu mai astepta de la altii. Daca vine tipa si va vedeti bine, daca nu va vedeti, iarasi e bine. Pastreaza-ti starea spirituala intacta si fericita, indiferent de natura situatiei.

Are o nunta acolo... hai ca ma inteles e dansatoarea lu peste in fine ... nu ma intereseaza asta ... dar in pana mea macar sa fie cu capu pe umeri cu mine ...

Tin prea mult la ea este adevarat ... dar am tratato si cu idiferenta era in italia cu Biju... dansa acolo si imi da mesaj de ce nu mai vb cu mine de ce te porti asa... am ramas asa... in fine nu stiu ce sa mai cred...
C u r v a e c u r v a pana moare, asta are in sange, cu asta o sa moara.

Nu e ***** dar e influentata de cineva care o tine sus are la multe chesti INTERZIS !!!
User avatar
CryWolf
Administrator
Administrator
Posts: 5257
Joined: 07 Aug 2008, 16:33
Detinator Steam: Da
Reputatie: Administrator
Fost Scripter
Manager CS2.eXtream.Ro
Fost Detinator ZM.eXtream.Ro
Fost manager CS.eXtream.Ro
Fost manager CSGO.eXtream.Ro
Fost manager global
Location: Botosani
Discord: crywolf1989
Has thanked: 202 times
Been thanked: 850 times
Contact:

20 Aug 2014, 10:10

Clar! Este influentata pentru ca sa lasat influentata, si probabil nu poti face nimic in privinta asta, deoarece te depaseste dupa cum observ.

Deci fie te comporti indiferent si daca nu ii pasa aia e te-ai scutit de un drum lung de esecuri pana realizai ca nu are nici un rost. Pana la urma care ar fi motivul sa te ignore si ea decat ca chiar nu ii pasa.

Nu ne pasa ca o iubesti sau nu stiu ce fii linistit fete mai sunt si te poti indragosti si de 10x ori mai tare , nu este adevarat ca ca x nu mai este sau nu stiu ce, gandeste cu "MINTEA" ca 1 sau 2 ani cu o asa Iubita si vei ajunge in streang, timp in care poti sa incerci cu altele 10 / 20.
NU IMI MAI DA-TI PM CU CERERE AJUTOR/SAMD, FOLOSITI FORUMUL, CITESC MAJORITATEA TOPICURILOR.
www.dark-arena.com , SERVERE CS / CS2 / L4D AU REVENIT ONLINE.
www.diasporaiptv.ro - SERVICII PREMIUM IPTV

Image

Image
smileye
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 2953
Joined: 12 Jun 2012, 15:18
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost moderator
Has thanked: 258 times
Been thanked: 38 times
Contact:

20 Aug 2014, 10:29

mi-a bine holtei, decat cu o panarama care sa imi manance viata si banii, chiar daca banii cum ii ai pleaca. :troll

Mai bine era numit topicul fete pro.aste decat fete perverse.
User avatar
MaimutaVirtuala
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 535
Joined: 15 Mar 2013, 00:20
Detinator Steam: Nu
CS Status: Maimutaresc
Has thanked: 16 times
Been thanked: 52 times
Contact:

20 Aug 2014, 10:33

Iti recomand doza de : Bucuresti =>> Centura.
MaimutaVirtuala iti recomanda doza zilnica de...ABECEDAR.
Nu exista niciun tren in care nu m-as urca,oricare ar fi destinatia lui.(Edna St. Vincent Millay)
User avatar
Laur eXtream
Fondator eXtream
Fondator eXtream
Posts: 4194
Joined: 06 Apr 2007, 04:04
Detinator Steam: Da
CS Status: Inactiv..
Detinator server CS: cs.extream.ro
Reputatie: Fondator eXtream
Fond eXtream: 200
Location: eXtreamLocation
Has thanked: 183 times
Been thanked: 792 times
Contact:

20 Aug 2014, 10:33

CristiMegaOficial wrote:
Laur eXtream wrote:
CristiMegaOficial wrote:Laur sa zic ca am rezolvat-o azi de dimineata a zis cand vine de la Satu Mare ne vedem... sa o vad si pe asta.
N-auzi ca nu procedezi cum trebuie? O spui ca si cum ASTEPTI ceva, si tu o sa fii mereu dezamagit si o sa suferi, ca vrei sa VEZI ceva de la X.
Fa tu cum crezi, lasa pe altii, nu mai astepta de la altii. Daca vine tipa si va vedeti bine, daca nu va vedeti, iarasi e bine. Pastreaza-ti starea spirituala intacta si fericita, indiferent de natura situatiei.

Are o nunta acolo... hai ca ma inteles e dansatoarea lu peste in fine ... nu ma intereseaza asta ... dar in pana mea macar sa fie cu capu pe umeri cu mine ...

Tin prea mult la ea este adevarat ... dar am tratato si cu idiferenta era in italia cu Biju... dansa acolo si imi da mesaj de ce nu mai vb cu mine de ce te porti asa... am ramas asa... in fine nu stiu ce sa mai cred...
Tii la ea pentru ca este frumoasa, dar e o tipa ca toate tipele in sinea ei. Trateaz-o normal, nu ai de ce sa fii disperat pentru ceva ce ai deja, cu atat mai putin nu ai de ce sa fii indiferent pentru ceva la care tii, dar nici dependent.
smileye
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 2953
Joined: 12 Jun 2012, 15:18
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost moderator
Has thanked: 258 times
Been thanked: 38 times
Contact:

20 Aug 2014, 10:39



Fete c u r ve doar, destepte nu exista.
User avatar
CristiMegaOficial
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 330
Joined: 31 Dec 2013, 00:02
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Has thanked: 12 times
Been thanked: 11 times
Contact:

20 Aug 2014, 10:45

Laur eXtream wrote:
CristiMegaOficial wrote:
Laur eXtream wrote: N-auzi ca nu procedezi cum trebuie? O spui ca si cum ASTEPTI ceva, si tu o sa fii mereu dezamagit si o sa suferi, ca vrei sa VEZI ceva de la X.
Fa tu cum crezi, lasa pe altii, nu mai astepta de la altii. Daca vine tipa si va vedeti bine, daca nu va vedeti, iarasi e bine. Pastreaza-ti starea spirituala intacta si fericita, indiferent de natura situatiei.

Are o nunta acolo... hai ca ma inteles e dansatoarea lu peste in fine ... nu ma intereseaza asta ... dar in pana mea macar sa fie cu capu pe umeri cu mine ...

Tin prea mult la ea este adevarat ... dar am tratato si cu idiferenta era in italia cu Biju... dansa acolo si imi da mesaj de ce nu mai vb cu mine de ce te porti asa... am ramas asa... in fine nu stiu ce sa mai cred...
Tii la ea pentru ca este frumoasa, dar e o tipa ca toate tipele in sinea ei. Trateaz-o normal, nu ai de ce sa fii disperat pentru ceva ce ai deja, cu atat mai putin nu ai de ce sa fii indiferent pentru ceva la care tii, dar nici dependent.

Hai pe privat sa vorbim mai multe si iti explic eu care e faza.
User avatar
warclau
Membru, skill +4
Membru, skill +4
Posts: 1733
Joined: 28 Mar 2008, 11:10
Detinator Steam: Da
CS Status: memories
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (4 mar)
Location: Valenii de Munte / London
Has thanked: 420 times
Been thanked: 93 times

20 Aug 2014, 12:50

PglZone wrote: Si eu am vorbit cu una pe facebook sa mergem sa ne satisfacem, am mers 400 km cu trenul pana la Arad, si n-a mai venit :-?


=))))))))))))))))) ori minti ori esti stii tu cum :)))) mor =)))))))))
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information