Fete perverse...

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

Post Reply
M3taph0riK
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2127
Joined: 16 Jan 2013, 12:55
Detinator Steam: Da
CS Status: Utilizator Serios
SteamID: Utilizator Serios
Reputatie: Restrictie moderator
Nume anterior: RzV24
Utilizator neserios (tepar)
Has thanked: 60 times
Been thanked: 250 times

20 Aug 2014, 13:02

PglZone wrote:Si eu am vorbit cu una pe facebook sa mergem sa ne satisfacem, am mers 400 km cu trenul pana la Arad, si n-a mai venit :-?


Pentru cei ca tine exista sex online :))
RoyalServer
User avatar
PglZone
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 188
Joined: 21 Oct 2009, 19:40
Detinator Steam: Da
Detinator server CS: CS.eXtreamCS.com
Has thanked: 15 times
Been thanked: 3 times

20 Aug 2014, 14:44

warclau wrote:
PglZone wrote: Si eu am vorbit cu una pe facebook sa mergem sa ne satisfacem, am mers 400 km cu trenul pana la Arad, si n-a mai venit :-?


=))))))))))))))))) ori minti ori esti stii tu cum :)))) mor =)))))))))
Ba, vorbeam cu fata aia demult, nu credeam sa fie asa sa-mi dea teapa :|
User avatar
k i n g
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 3092
Joined: 17 Sep 2012, 12:23
Detinator Steam: Da
CS Status: x
Reputatie: Fost moderator ajutator
Restrictie moderator
Nume anterior: k1NNG , TheKing
1.5/3
Utilizator neserios ( tepar )
Location: Pitesti
Has thanked: 34 times
Been thanked: 101 times

20 Aug 2014, 14:51

PglZone wrote:
warclau wrote:
PglZone wrote: Si eu am vorbit cu una pe facebook sa mergem sa ne satisfacem, am mers 400 km cu trenul pana la Arad, si n-a mai venit :-?


=))))))))))))))))) ori minti ori esti stii tu cum :)))) mor =)))))))))
Ba, vorbeam cu fata aia demult, nu credeam sa fie asa sa-mi dea teapa :|
Vorbeai cu ea pe extreamcs? :troll
User avatar
aSh
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 5383
Joined: 23 Jan 2009, 21:37
Detinator Steam: Nu
Reputatie: Ban 3 luni .
(Ban scos de 1 mai!)
Has thanked: 204 times
Been thanked: 265 times

20 Aug 2014, 14:56

Toate tinerele sunt perverse,dar apoi cu varsta se maturizeaza si vor fi cat se poate de normale :) :meme :troll
User avatar
Adiq
Moderator
Moderator
Posts: 2339
Joined: 24 Aug 2012, 00:17
Detinator Steam: Da
CS Status: on fiRe
SteamID: raheembaws
Reputatie: Moderator
Nume anterior : Adi.; DUje eXtream
0.2/3
Location: Bogotá
Has thanked: 11 times
Been thanked: 11 times
Contact:

20 Aug 2014, 15:09

k i n g wrote:
PglZone wrote:
warclau wrote:


=))))))))))))))))) ori minti ori esti stii tu cum :)))) mor =)))))))))
Ba, vorbeam cu fata aia demult, nu credeam sa fie asa sa-mi dea teapa :|
Vorbeai cu ea pe extreamcs? :troll
Pe facebook vorbea. :meme
User avatar
Hades Ownage
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 3182
Joined: 22 Oct 2008, 10:12
Detinator Steam: Da
Detinator server CS: jb.clutch.ro
SteamID: hades-source
Reputatie: Fost Super Moderator
Fost Scripter eXtreamCS
Nume anterior: hadesownage
Location: Iasi
Has thanked: 324 times
Been thanked: 406 times

20 Aug 2014, 18:03

| Afiseaza codul
Image
Image
Image
Image
abia au trecut a8a :meme :meme
User avatar
MaimutaVirtuala
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 535
Joined: 15 Mar 2013, 00:20
Detinator Steam: Nu
CS Status: Maimutaresc
Has thanked: 16 times
Been thanked: 52 times
Contact:

20 Aug 2014, 18:28

Hades Ownage wrote:
| Afiseaza codul
Image
Image
Image
Image
abia au trecut a8a :meme :meme
Mor...:))
Ah..Ce motor :))
MaimutaVirtuala iti recomanda doza zilnica de...ABECEDAR.
Nu exista niciun tren in care nu m-as urca,oricare ar fi destinatia lui.(Edna St. Vincent Millay)
krystann
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2552
Joined: 16 May 2009, 11:37
Detinator Steam: Nu
CS Status: Vine criza!
Reputatie: Fost moderator
Has thanked: 322 times
Been thanked: 141 times

20 Aug 2014, 18:44

Laur eXtream wrote:
MaimutaVirtuala wrote:Laur cam multe lucruri stii cine stie =)).
ON : Ai dreptate la faza cand ii zic ca e frumoasa etc,mai ales daca ii zici ca o iubesti pentru ea,deja esti ultimu pampalau:-j.
E relativ.

E adevarat ce spui tu, in cazul in care "o iubesti" prea repede si ea nici macar nu te cunoaste. Atunci da, ai toate sansele sa fii pampalau pentru ca te atasezi de oricine.

E fals ce spui tu, in cazul in care aveti o relatie de cel putin 6 luni, ea tine la tine, si tu ii spui ca o iubesti, atunci nu esti un pampalau ci pica potrivit situatiei.
De unde pana unde pampalau ?Cunosc multe persoane care ajung sa simta ceva minor pentru o persoana cu toate ca nu au ceva cu respectivele sau ewpectivele nici macar nu ii cunosc.E vorba de personalitate si iti dai cap in cap cu (,) cunostiintele tale.
E o aberatie si o mare prostie ceea ce ai afirmat mai sus ca psiholog,tine minte : DIN PUNCTUL MEU DE VEDERE.
Pe aici doar gagicari .. mai iesiti la lumina zilei.

Fetele de care va indragostiti voi si dupa care umblati voi sunt doar niste panarame,niste persoane care nu au nici o perspectiva asupra vietii.Le e tot una ca freaca la ea unu cu un bmw sau unul cu un audi.
llegolas
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 418
Joined: 21 Aug 2009, 14:39
Detinator Steam: Da
CS Status: N'o mai dau pe aici. Sal'tare.
Reputatie: Membru Club eXtreamCS: 1 luni
Fost eXtreamCS Designer
Utilizator neserios ( tepar )
Has thanked: 8 times
Been thanked: 112 times

20 Aug 2014, 18:51

Ca baiat, in general, TU trebuie sa faci primul pas, asta in cazul in care nu arati like Brad Pitt sau Leonardo. Faci primul pas - intri in seama cu ea dar si aici, e foarte important CUM O ARBORDEZI si ce vorbesti cu ea prima data, fiindca ai nevoie de o coperta buna in ochii ei, asta daca nu e o pitipoanca cu tatuaj cu lamburghini pe frunte. Daca tipa e interesata de tine, urmatorii pasi ii face ea si chiar daca tu esti NERABDATOR si TE ATRAGE FOARTE MULT nu-i arata ei asta, ramai indiferent, fiindca altfel, o sa fi pentru ea...tipul "any time, any where" si o sa te foloseasca ca roata de rezerva. Daca tipa e interesata, iti dai seama relativ rapid fiindca banuiesc ca esti destul de matur. Iar daca nu e interesata sunt foarte putine sanse sa isi schimbe viziunea si sa zica "ok, let's do it" asa ca, las-o in pace daca nu vrei sa fi luat de prost :)

Toate fetele sunt cu.rve. Ideea e ca unele sunt mai putin iar altele mai mult. Trebuie sa fi atent pe cine alegi.
Nu uita, femeile au o gramada de AVATANAJE cand vine vorba de agatat, de seductie s.a.m.d fata de noi, barbatii.
123qwe
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 86
Joined: 25 Nov 2013, 13:50
Detinator Steam: Da
Been thanked: 2 times

20 Aug 2014, 18:52

LLEGOLAS wrote:Ca baiat, in general, TU trebuie sa faci primul pas, asta in cazul in care nu arati like Brad Pitt sau Leonardo. Faci primul pas - intri in seama cu ea dar si aici, e foarte important CUM O ARBORDEZI si ce vorbesti cu ea prima data, fiindca ai nevoie de o coperta buna in ochii ei, asta daca nu e o pitipoanca cu tatuaj cu lamburghini pe frunte. Daca tipa e interesata de tine, urmatorii pasi ii face ea si chiar daca tu esti NERABDATOR si TE ATRAGE FOARTE MULT nu-i arata ei asta, ramai indiferent, fiindca altfel, o sa fi pentru ea...tipul "any time, any where" si o sa te foloseasca ca roata de rezerva. Daca tipa e interesata, iti dai seama relativ rapid fiindca banuiesc ca esti destul de matur. Iar daca nu e interesata sunt foarte putine sanse sa isi schimbe viziunea si sa zica "ok, let's do it" asa ca, las-o in pace daca nu vrei sa fi luat de prost :)

Toate fetele sunt cu.rve. Ideea e ca unele sunt mai putin iar altele mai mult. Trebuie sa fi atent pe cine alegi.
Nu uita, femeile au o gramada de AVATANAJE cand vine vorba de agatat, de seductie s.a.m.d fata de noi, barbatii.
nu erai tu ala care facuse topic pe tpu.ro cum ca, cauta prietena ? :meme
llegolas
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 418
Joined: 21 Aug 2009, 14:39
Detinator Steam: Da
CS Status: N'o mai dau pe aici. Sal'tare.
Reputatie: Membru Club eXtreamCS: 1 luni
Fost eXtreamCS Designer
Utilizator neserios ( tepar )
Has thanked: 8 times
Been thanked: 112 times

20 Aug 2014, 18:54

123qwe wrote:
LLEGOLAS wrote:Ca baiat, in general, TU trebuie sa faci primul pas, asta in cazul in care nu arati like Brad Pitt sau Leonardo. Faci primul pas - intri in seama cu ea dar si aici, e foarte important CUM O ARBORDEZI si ce vorbesti cu ea prima data, fiindca ai nevoie de o coperta buna in ochii ei, asta daca nu e o pitipoanca cu tatuaj cu lamburghini pe frunte. Daca tipa e interesata de tine, urmatorii pasi ii face ea si chiar daca tu esti NERABDATOR si TE ATRAGE FOARTE MULT nu-i arata ei asta, ramai indiferent, fiindca altfel, o sa fi pentru ea...tipul "any time, any where" si o sa te foloseasca ca roata de rezerva. Daca tipa e interesata, iti dai seama relativ rapid fiindca banuiesc ca esti destul de matur. Iar daca nu e interesata sunt foarte putine sanse sa isi schimbe viziunea si sa zica "ok, let's do it" asa ca, las-o in pace daca nu vrei sa fi luat de prost :)

Toate fetele sunt cu.rve. Ideea e ca unele sunt mai putin iar altele mai mult. Trebuie sa fi atent pe cine alegi.
Nu uita, femeile au o gramada de AVATANAJE cand vine vorba de agatat, de seductie s.a.m.d fata de noi, barbatii.
nu erai tu ala care facuse topic pe tpu.ro cum ca, cauta prietena ? :meme
Da, fac teste pe comportamentul femeilor si am nevoi de cat mai multe contacte.
Te oferi?
:meme
User avatar
CristiMegaOficial
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 330
Joined: 31 Dec 2013, 00:02
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Has thanked: 12 times
Been thanked: 11 times
Contact:

20 Aug 2014, 18:55

LLEGOLAS wrote:
123qwe wrote:
LLEGOLAS wrote:Ca baiat, in general, TU trebuie sa faci primul pas, asta in cazul in care nu arati like Brad Pitt sau Leonardo. Faci primul pas - intri in seama cu ea dar si aici, e foarte important CUM O ARBORDEZI si ce vorbesti cu ea prima data, fiindca ai nevoie de o coperta buna in ochii ei, asta daca nu e o pitipoanca cu tatuaj cu lamburghini pe frunte. Daca tipa e interesata de tine, urmatorii pasi ii face ea si chiar daca tu esti NERABDATOR si TE ATRAGE FOARTE MULT nu-i arata ei asta, ramai indiferent, fiindca altfel, o sa fi pentru ea...tipul "any time, any where" si o sa te foloseasca ca roata de rezerva. Daca tipa e interesata, iti dai seama relativ rapid fiindca banuiesc ca esti destul de matur. Iar daca nu e interesata sunt foarte putine sanse sa isi schimbe viziunea si sa zica "ok, let's do it" asa ca, las-o in pace daca nu vrei sa fi luat de prost :)

Toate fetele sunt cu.rve. Ideea e ca unele sunt mai putin iar altele mai mult. Trebuie sa fi atent pe cine alegi.
Nu uita, femeile au o gramada de AVATANAJE cand vine vorba de agatat, de seductie s.a.m.d fata de noi, barbatii.
nu erai tu ala care facuse topic pe tpu.ro cum ca, cauta prietena ? :meme
Da, fac teste pe comportamentul femeilor si am nevoi de cat mai multe contacte.
Te oferi?
:meme


Esti gay ? vrei sa il arzi pe larsawin in fund ? !!!

:-" :-" :-"
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: Dot [Bot] and 408 guests