Fetele !

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

User avatar
h4wk
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 3806
Joined: 22 Sep 2009, 13:10
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost eXtream Mod
Nume anterior : DaZ , zimpe , Dan eXtream
Location: Iasi
Has thanked: 306 times
Been thanked: 321 times
Contact:

10 Dec 2013, 21:29

MrRock wrote:M3taph0riK , [E]xPeRiEnCe , QAZW , zimpe va multumesc de raspunsuri

Insa fata sta in alt orasel cum ar veni sunt din timisoara si ea sta in sacalaz ....
A... iti trimit pm-e cu fb fetei ca il postez doar pe amu ! va rog nu incepeti cu faze de trimis pm-e pe fb fetei ca nu stiu ce si bla bla !

Credeti ca sa-r putea sa ma fi considerat un tampit din cauza colegiilor si felului care ia fost prezentata pers. mea !

Si eu sunt genul care tine mult la o fata si stiu sa am grija de ea si sa o pretuiesc nu ca altii care isi bat joc de ele !
1. Invata naibii sa scrii corect - sa putem intelege si noi ce vrei sa spui
2. Fata te-a considerat un "pampalau"(scuza`mi expresia) deoarece prietenii tai "te-au ajutat" si i-au spus ca o placi - ceea ce fata a inteles ca esti timid,ca iti e frica sa`i spui adevarul
3. Nimeni nu te poate ajuta cu nimic,tu trebuie sa "ai sange`n instalatie"....sa te duci la ea,sa vorbesti deschis cu ea si gata.
4. Mult succes :)>-

Code: Select all

"Daca ai culoare nu inseamna ca esti mai presus ca un utilizator. Culoare e un fel de "rasplata" pentru ca te implici in "ridicarea" acestei comunitati.
Unii nu realizeaza ca daca ai culoare nu inseamna ca esti smecher." -- by Alexey
:troll :troll

Spui ceva,dar faci altceva !
RoyalServer
bubals
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 59
Joined: 01 Dec 2013, 21:45
Detinator Steam: Nu
CS Status: wow such status
Has thanked: 2 times
Been thanked: 4 times
Contact:

10 Dec 2013, 21:30

Uitati si voi pe cine sfatuiti sa babardeasca fetele ma :))
https://www.facebook.com/flavian.dorobantu
Mare gagicar x_x


@ Lasa fetele, apuca-te de invatat, la aia 12 ani ai tai tu pui la profil 18 ? :-?
User avatar
MrRock
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 289
Joined: 06 Jun 2013, 16:33
Detinator Steam: Da
CS Status: lene
Detinator server CS: Dea
Has thanked: 9 times
Been thanked: 13 times

10 Dec 2013, 21:35

in profil scrie 18 pentru ca am nevoie pentru drepturile de pe facebook si pe extream daca am in profil 18 este pentru ca deobicei scriu ca sa nu fiu luat de prost fata de unii dar aici nu e cazul vorbesc de alte forumuri

SI AM 14 ani genius ! si nu dau nimic la mijtocari
bubals
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 59
Joined: 01 Dec 2013, 21:45
Detinator Steam: Nu
CS Status: wow such status
Has thanked: 2 times
Been thanked: 4 times
Contact:

10 Dec 2013, 21:37

MrRock wrote:in profil scrie 18 pentru ca am nevoie pentru drepturile de pe facebook si pe extream daca am in profil 18 este pentru ca deobicei scriu ca sa nu fiu luat de prost fata de unii dar aici nu e cazul vorbesc de alte forumuri
Pai esti luat de prost pentru ca minti, daca aveai 14 ani iti ziceam direct apuca-te de carte.
Acum serios... pui o poza cu fata sa iti zicem daca ai sau nu sanse ? Macar sa te reprofilezi.
User avatar
MrRock
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 289
Joined: 06 Jun 2013, 16:33
Detinator Steam: Da
CS Status: lene
Detinator server CS: Dea
Has thanked: 9 times
Been thanked: 13 times

10 Dec 2013, 21:39

1. Am mintit cu ceva? si deja deviem de la subiet , nu fa acuzatii nefondate e treaba mea alti pun ca au 35 de ani si au 15 ani si care e problema ? 2. Nu postez nimic ca tu faci public si faci numa probleme ca si geniile mele de colegi

ON: Colegii mei nu au zis ca o plac, nu au facut decat sa faca mijto de mine si sa faca mijtocareli de genu Cununami mirii si rahaturi pentru ca in clasa mea am numa prosti imaturi si nesimtiti !
User avatar
dominus
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2598
Joined: 24 Feb 2012, 15:01
Detinator Steam: Da
Location: Constanta
Has thanked: 51 times
Been thanked: 185 times

10 Dec 2013, 21:39

Eu zic sa il bati pe un coleg de-al tau... dupaia ceilalti vor prinde frica si nu se vor mai lua de tine ;)..... si dupaia poti sa vb linistit cu fata.
Cand toti iti vor binele, nu lasa pe nimeni sa ti-l ia.
https://www.facebook.com/agnphotographyy
[E]xPeRiEnCe
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 1671
Joined: 31 Oct 2009, 15:25
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost moderator
Location: CLUJ-NAPOCA
Has thanked: 45 times
Been thanked: 147 times

10 Dec 2013, 21:40

Ce Pu** mea esti asa frustrat, mai bubals ?
Nu intereseaza pe nimeni ce poza are, cum arata sau daca ma-sa e scapata de la Auschwitz.

MrRock. Nu te mai gandi la cum si ce a crezut aia in momentul ala. Sterge-ti din minte clipa aia. Nu te mai macina!
Ori faci ceva cu ea in urmatoarele saptamani(ma refer sa vorbesti cu ea), ori nu are rost sa te mai gandesti la ea ca mai rau iti vei face.
User avatar
styllee_metin2
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1075
Joined: 11 Jul 2010, 09:45
Detinator Steam: Nu
Detinator server CS: Da, cum sa nu.
Reputatie: Restrictie mesaje private [scoasa]
Fost Moderator
Location: In spatele TAU !
Has thanked: 179 times
Been thanked: 57 times

10 Dec 2013, 21:42

MrRock wrote:M3taph0riK , [E]xPeRiEnCe , QAZW , zimpe va multumesc de raspunsuri

Insa fata sta in alt orasel cum ar veni sunt din timisoara si ea sta in sacalaz ....
A... iti trimit pm-e cu fb fetei ca il postez doar pe amu ! va rog nu incepeti cu faze de trimis pm-e pe fb fetei ca nu stiu ce si bla bla !

Credeti ca sa-r putea sa ma fi considerat un tampit din cauza colegiilor si felului care ia fost prezentata pers. mea !

Si eu sunt genul care tine mult la o fata si stiu sa am grija de ea si sa o pretuiesc nu ca altii care isi bat joc de ele !
Nu inteleg, daca iti place de ea, TIE, de ce te intereseaza ce spun idiotii din jurul tau ?
Huehuehue
bubals
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 59
Joined: 01 Dec 2013, 21:45
Detinator Steam: Nu
CS Status: wow such status
Has thanked: 2 times
Been thanked: 4 times
Contact:

10 Dec 2013, 21:43

[E]xPeRiEnCe wrote:Ce Pu** mea esti asa frustrat, mai bubals ?
Nu intereseaza pe nimeni ce poza are, cum arata sau daca ma-sa e scapata de la Auschwitz.

MrRock. Nu te mai gandi la cum si ce a crezut aia in momentul ala. Sterge-ti din minte clipa aia. Nu te mai macina!
Ori faci ceva cu ea in urmatoarele saptamani(ma refer sa vorbesti cu ea), ori nu are rost sa te mai gandesti la ea ca mai rau iti vei face.
Ce frustrat bre, sa ne puna o poza, ca la cum arata doar nu se da la vreo Piţişoara de clasa a 7 a sau cat a zis ca e. Ii zicem direct dute la ea sau reprofileaza-te, nu cand se duce la ea sa rada si cu curu' de el.

Sau fa cum a zis ala, cate pauze atatea runde de box, si dupa vezi tu ce si cum.
Din ce ne-ai spus nu te descurci extraordinar nici cu invatatu', nici cu fetele. Mai bine te apuci de ciordit.
Iar despre colegii tai, probabil te considera cel mai prost din clasa, arata-le ca nu e asa si cheama jandarmeria daca nu esti in stare sa le dai cate una by yourself.




p.s.: se scrie miştocar
User avatar
MrRock
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 289
Joined: 06 Jun 2013, 16:33
Detinator Steam: Da
CS Status: lene
Detinator server CS: Dea
Has thanked: 9 times
Been thanked: 13 times

10 Dec 2013, 21:46

bubals usor cu injuraturiile si usor cu mijtourile ca ai deja 2 avertismente se vede dupa comportament ! pote iei ban deci termina cu injuriile! Si credeti ca daca puteam sa ii boxez nu faceam asta... oricum o sa rezolv si nu imi pasa de parere doar ca ma-au ajutat cu moralul
bubals
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 59
Joined: 01 Dec 2013, 21:45
Detinator Steam: Nu
CS Status: wow such status
Has thanked: 2 times
Been thanked: 4 times
Contact:

10 Dec 2013, 21:51

MrRock wrote:bubals usor cu injuraturiile si usor cu mijtourile ca ai deja 2 avertismente se vede dupa comportament ! pote iei ban deci termina cu injuriile! Si credeti ca daca puteam sa ii boxez nu faceam asta... oricum o sa rezolv si nu imi pasa de parere doar ca ma-au ajutat cu moralul
Te supara adevarul ?
Sau vrei sa iti dam elixirul dragostei sa iti cada la picioare cum iti curg tie balele dupa ea ?
User avatar
MrRock
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 289
Joined: 06 Jun 2013, 16:33
Detinator Steam: Da
CS Status: lene
Detinator server CS: Dea
Has thanked: 9 times
Been thanked: 13 times

10 Dec 2013, 21:53

bubals avertisment ! 2/3 acu o sa ai 3/3 ;) vezi daca ai gura mare?
Locked

Return to “Discutii generale”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: Semrush [Bot] and 420 guests