Sa fie mai devreme unirea cu Romania????

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

Criss7
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 0
Joined: 29 Oct 2016, 20:46
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Fond eXtream: 0
Contact:

14 Nov 2016, 18:36

Chris Duskblade wrote:
Cosmin wrote:
Time4ever wrote:de moldoveni mai e nevoie in romania.
decat de oameni ca tine care se injosesc la 2 euro (10 paini) mai bine cu fratii nostri moldoveni
exact,si nu vad care-i problema voastra cu moldovenii,toti moldovenii pe care i-am intalnit is de treaba si ma inteleg bine cu ei
Is obisnuiti cu salarii de *****,si iti dai seama ca vin in romania sa lucreze ca se plateste mai bine. Si de ce sa dea patronu 2000 lei la roman cand moldoveanu face acelasi lucru si pentru 1000 lei.
Cum merg romanii in anglia pentru salarii de nimic dar lor li se par mari in comparatie cu romania..intelegeti ce vreau sa zic
RoyalServer 2
User avatar
MzQ*
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 0
Joined: 07 Jul 2014, 18:30
Detinator Steam: Da
Fond eXtream: 0
Has thanked: 10 times
Been thanked: 8 times
Contact:

14 Nov 2016, 18:45

Poate peste 50 de ani. A castigat Igor Gandon vedem ce face ne vinde Rusiei cred eu.
@Criss7
Tu ca sa iti iei un pc decent pentru jocurile cele mai noi aparute acu iti trebuie 5000 de lei (asa a socotit tr3fla pentru pc u lui si undeva pe acolo) si la noi cu 5000 de lei ce faci? a da.. nici un telefon mobil decent, iti iei unu ca al meu Alcatel care iti duce abia un joc cu oameni formati din BETZE si la noi pe luna daca te angajezi chiar profesor mai mult suma de 2000 de lei nu trece
Cu astia 2000 de lei ce faci? nici gazul pe o luna iarna nu iti ajunge mai nene.
Macar stim sa muncim mai nene nu sa stam cu mainile in san.
Nu degeaba maicamea si taicamiu is plecati amandoi peste hotare si la 15 ani fac eu treburile unui barbat mare mai nene ca eu la 15 ani trebuie sa invat nu sa car pamant cu roaba.
Vorbiti mult si prost iahuiei.
Noi nu degeaba multi nu facem Liceul din motiv ca sa invatam mai repede o meserie sa ne ducem si noi sa muncim deja la 15 ani un coleg care a murit (nu mai zic si motivul) era singuru din casa care aducea bani in casa si era din familie de tigani.
Si voi ziceti ca noi toti suntem tigani si furam si pentru o paine ucidem si un om.
Image
User avatar
blackgate
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 0
Joined: 15 Dec 2012, 13:50
Detinator Steam: Da
SteamID: melissus
Reputatie: retras
Been thanked: 240 times
Contact:

14 Nov 2016, 18:52

nu ma intereseaza absolut deloc MD; cu toate ca stau in GL
mi-am facut o parere foarte proasta despre acest popor si pot spune clar: Basarabia nu este Romania si punct ! eu, daca as fi responsabil cu primirea/acceptarea Moldovei in Romania, nu as face acest lucru ci din contra as indeparta lucrurile si mai rau
in orice caz, daca se va face prostia asta, am drum lung catre alta tara :) mi-au ajuns tiganii... nu mai vreau si moldoveni
User avatar
MzQ*
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 0
Joined: 07 Jul 2014, 18:30
Detinator Steam: Da
Fond eXtream: 0
Has thanked: 10 times
Been thanked: 8 times
Contact:

14 Nov 2016, 18:59

blackgate wrote:nu ma intereseaza absolut deloc MD; cu toate ca stau in GL
mi-am facut o parere foarte proasta despre acest popor si pot spune clar: Basarabia nu este Romania si punct ! eu, daca as fi responsabil cu primirea/acceptarea Moldovei in Romania, nu as face acest lucru ci din contra as indeparta lucrurile si mai rau
in orice caz, daca se va face prostia asta, am drum lung catre alta tara :) mi-au ajuns tiganii... nu mai vreau si moldoveni
Oricum nu mai trebuie sa va ingrijorati ca deja suntem vanduti rusiei :) daca castiga Maia Sandu zicea ca ne dadea cu UE si daca noi vroiam sa ne unim cu RO ea nu era impotriva
Image
User avatar
hoffaramirtpm
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 0
Joined: 08 May 2016, 15:41
Detinator Steam: Da
CS Status: Planting the bomb
Reputatie: Nume anterior: Anthalius
Fost Membru Club eXtreamCS ( o luna )
Castigator Membru Club eXtream @ Ganduri de sub dus (25 OCT - 25 FEB)
Utilizator neserios (tepar!)
Unban achitat
Fond eXtream: 0
Location: Botosani County
Been thanked: 1 time

14 Nov 2016, 20:31

MzQ* wrote:
blackgate wrote:nu ma intereseaza absolut deloc MD; cu toate ca stau in GL
mi-am facut o parere foarte proasta despre acest popor si pot spune clar: Basarabia nu este Romania si punct ! eu, daca as fi responsabil cu primirea/acceptarea Moldovei in Romania, nu as face acest lucru ci din contra as indeparta lucrurile si mai rau
in orice caz, daca se va face prostia asta, am drum lung catre alta tara :) mi-au ajuns tiganii... nu mai vreau si moldoveni
Oricum nu mai trebuie sa va ingrijorati ca deja suntem vanduti rusiei:) daca castiga Maia Sandu zicea ca ne dadea cu UE si daca noi vroiam sa ne unim cu RO ea nu era impotriva
La ce te referi mai exact?
User avatar
MzQ*
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 0
Joined: 07 Jul 2014, 18:30
Detinator Steam: Da
Fond eXtream: 0
Has thanked: 10 times
Been thanked: 8 times
Contact:

14 Nov 2016, 21:08

Anthalius wrote:
MzQ* wrote:
blackgate wrote:nu ma intereseaza absolut deloc MD; cu toate ca stau in GL
mi-am facut o parere foarte proasta despre acest popor si pot spune clar: Basarabia nu este Romania si punct ! eu, daca as fi responsabil cu primirea/acceptarea Moldovei in Romania, nu as face acest lucru ci din contra as indeparta lucrurile si mai rau
in orice caz, daca se va face prostia asta, am drum lung catre alta tara :) mi-au ajuns tiganii... nu mai vreau si moldoveni
Oricum nu mai trebuie sa va ingrijorati ca deja suntem vanduti rusiei:) daca castiga Maia Sandu zicea ca ne dadea cu UE si daca noi vroiam sa ne unim cu RO ea nu era impotriva
La ce te referi mai exact?
Iti dai seama ca acel gandonel nu are ce face cu noi? O sa ne vanda tara Rusiei si vom trai ca in anii cand erau buneii nostri ziceau ca daca ajunge presedinte nu sunt cine hui si le va da "paine cu carnat" si iei saracii au facut canibalism pe atunci :)(asta atunci demult).
Image
User avatar
tre3fla
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 0
Joined: 27 May 2012, 11:15
Detinator Steam: Da
CS Status: Allah Akbar !
Detinator server CS: Nu
SteamID: /id/tre3fla_xxx
Has thanked: 14 times
Been thanked: 129 times

14 Nov 2016, 21:11

Anthalius wrote:
MzQ* wrote:
blackgate wrote:nu ma intereseaza absolut deloc MD; cu toate ca stau in GL
mi-am facut o parere foarte proasta despre acest popor si pot spune clar: Basarabia nu este Romania si punct ! eu, daca as fi responsabil cu primirea/acceptarea Moldovei in Romania, nu as face acest lucru ci din contra as indeparta lucrurile si mai rau
in orice caz, daca se va face prostia asta, am drum lung catre alta tara :) mi-au ajuns tiganii... nu mai vreau si moldoveni
Oricum nu mai trebuie sa va ingrijorati ca deja suntem vanduti rusiei:) daca castiga Maia Sandu zicea ca ne dadea cu UE si daca noi vroiam sa ne unim cu RO ea nu era impotriva
La ce te referi mai exact?
Ca in curand se vor inchina la icoane cu Putin :))
La fel cum au fost vanduti de Voronin cu comunistii lui incepand cu 2001, asa vor fi si acum. De fapt Rusia are influente majore in moldova inca din 1812, de cand au ocupat Basarabia... deci aveti putze rusesti in dos de multa vreme :))
User avatar
Vlad
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 0
Joined: 01 Dec 2011, 13:35
Detinator Steam: Da
CS Status: Inactiv
Reputatie: Fost Administrator
Organizator Cupe eXtreamCS
Administratorul anului 2016; 2017
Location: Bucuresti
Has thanked: 116 times
Been thanked: 161 times

14 Nov 2016, 21:13

Dupa ce ca economia e varza, se uneste cu o tara care o are si mai varza.
User avatar
KeNny. FRN
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 0
Joined: 22 Jul 2016, 15:20
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost Membru Club eXtreamCS (18 Sep - 18 Mar 2017)
Schimbare nume (-2 luni)
Fond eXtream: 0

14 Nov 2016, 21:14

Am tinut si eu o speranta sa castige Maia Sandu , dupa cea pierdut , ne-am decis cu famalia sa plecam in RO pentru un trai mai placut si fara probleme preturi mari / salarii mizerabile si s.a.m.d.
User avatar
Maokai
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 0
Joined: 11 Nov 2016, 18:57
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Fond eXtream: 0
Contact:

14 Nov 2016, 21:15

Din cate am inteles Igor(nu ala din frankenstein si cocosat) asta este in relatii(romantice nu cred, poate putin cu dosul =)) ) foarte stranse cu Putin, mai bine iesea moldoveanca aia milf si buna.:))
Image Filelist games feed for download
Maokai feed
User avatar
tre3fla
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 0
Joined: 27 May 2012, 11:15
Detinator Steam: Da
CS Status: Allah Akbar !
Detinator server CS: Nu
SteamID: /id/tre3fla_xxx
Has thanked: 14 times
Been thanked: 129 times

14 Nov 2016, 21:34

Maokai wrote:Din cate am inteles Igor(nu ala din frankenstein si cocosat) asta este in relatii(romantice nu cred, poate putin cu dosul =)) ) foarte stranse cu Putin, mai bine iesea moldoveanca aia milf si buna.:))
Cred ca e mai mult in relatii de limba la dos cu Putin.
User avatar
MzQ*
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 0
Joined: 07 Jul 2014, 18:30
Detinator Steam: Da
Fond eXtream: 0
Has thanked: 10 times
Been thanked: 8 times
Contact:

14 Nov 2016, 22:14

KeNny. FRN wrote:Am tinut si eu o speranta sa castige Maia Sandu , dupa cea pierdut , ne-am decis cu famalia sa plecam in RO pentru un trai mai placut si fara probleme preturi mari / salarii mizerabile si s.a.m.d.
Cine crezi ca sta? Dupa 18 am plecat departeee numai mosii si babele vor sta. Chiar daca am pamant aici care parintii mei inca fac casa ca e in reparatii si acu sa o parasesc
Acu vedem ce face gandonelu daca ne vinde , dar cel mai probabil asa va fi :)
Pacat vroiam sa ma duc la tr3fla sa imi dea berea aia sa o gust si eu ca la noi nu e asa ceva :) si poate imi dadea bajatu ceva 10 euroi pentru LoL ase la buzunarel ca stiu ca are inima mare =))
Image
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information