Film dragoste

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

Post Reply
As4ever
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 404
Joined: 17 Dec 2010, 16:06
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com!
SteamID: as4evermarian
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (o luna)
Location: Bucuresti
Has thanked: 4 times
Been thanked: 15 times
Contact:

28 Dec 2012, 01:47

Imi amintesc de un film destul de dragut, dar nu mai stiu cum se numea. O sa povestesc putin din el, poate stie cineva si imi raspunde si mie :)

In filmul acesta era vorba de o familie, sotia + barbatul, si 2 copii. Sotia isi paraseste barbatul, dupa ce in prealabil il insala pe acesta cu un coleg de munca. Barbatul se muta din acea casa intr`un apartament, si tot merge pe la un bar. Acolo isi ducea traiul si un baiat care se pricepea destul de bine la cucerit, iar acesta este satul de cate ori la auzit pe barbatul care se vaicarea ca la inselat sotia si ca s`au despartit. Intr`un final il cheama la el la masa si ii spune ca il va invata sa fie din nou barbat, si ii spune sa se intalneasca cu el la mall, pentru o mica schimbare de vestimentatie. Zis si facut, se intalnesc ei pe acolo, isi cumpara o gramada de toale, iar dupa aceea el trebuia sa stea sa il urmareasca pe baiatul acesta mai tanar cum cucereste femeile ( pentru a invata ). Pana la urma a invatat, s`a culcat cu 9 femei ( si cu profesoara de engleza a propriului fiu ). Sotia lui afla de aceasta isprava a sotului si chiar imi aduc aminte de replica din film " nineee ?, mi`ai aratat ce poti, haa ? " :)) Nu prea stiu ce sa mai spun. Doar ca la inceput aceasta familie avea si o bona, o fata tinerica care ajunge sa il placa pe sotul femeii unde lucra.
RoyalServer 2
User avatar
kingdwr
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 2801
Joined: 23 Apr 2011, 23:48
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost super moderator
Nick anterior: Cosmin, divaio
Has thanked: 72 times
Been thanked: 290 times

28 Dec 2012, 01:51

Crazy, Stupid, Love.
As4ever
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 404
Joined: 17 Dec 2010, 16:06
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com!
SteamID: as4evermarian
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (o luna)
Location: Bucuresti
Has thanked: 4 times
Been thanked: 15 times
Contact:

28 Dec 2012, 01:54

Mersii mult, stiu ca nu sunt un povestitor prea bun :)) Ai un multumesc
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: No registered users and 321 guests