Firma Hosting Game Fantoma Pe piata

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

Faradelege
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 38
Joined: 10 Aug 2014, 21:17
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Fond eXtream: 0
Has thanked: 4 times
Been thanked: 1 time
Contact:

15 Aug 2014, 19:43

Sona ist ein shwein wrote:Mai,ce pot zice eu este ca sona se ia uneori de oameni fara motiv si ca prezinta urme vagi si clare de neseriozitate sunt topicuri la security zone despre el dar nu vreau sa ma bag intre voi.
Topicuri poate face oricine despre oricine si sa spuna vrute si nevrute, dovezile sunt cele mai bune.Nu am zis ca sunt cel mai corect, nu am zis ca nu am incurcat unele persoane cunoscute de-a lungul perioadei dar intre un tepar si un neserios e diferenta mare, oricum nu ma intereseaza parerea celor care ma critica.Pe de alta parte daca vroiam sa dau o teapa celor care i-am incurcat, ignore pe toate caile online ura si la gara, pa pa.Dar nu am facut asta iar vizavi de hosting ce bani s-au bagat in hostprofil nu au disparut si au fost cheltuiti de clienti, daca nu am avut un produs am incercat sa fac rost de el sau clientul a cumparat altul.Nu pe toti i-am multumit dar nici unii clienti nu m-au multumit pe mine si le-am raspuns cu aceiasi moneda.Se zice ca in comert trebuie sa stai drepti in fata clientului si orice ti-ar zice chiar si daca te injura/jigneste tu trebuie sa lasi capul in jos si sa`i vorbesti frumos.Nu, de-a lungul anilor adica 2 la numar am raspuns exact cu aceiasi moneda cu care am fost tratat si la fel voi face in continuare, unde mi se vorbeste urat vorbesc la fel, unde mi se vorbeste frumos la fel de frumos vor vorbi si eu.Regula cu a sta drepti in fata clientilor de pe extream orice ti-ar face ei nu are valoare la mine, eu fac regulile pe site-ul meu, banii mei in relatii cu clienti de aici.Asa ca aveti grija.
RoyalServer 2
User avatar
DRS
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 2515
Joined: 24 Jan 2012, 22:00
Detinator Steam: Da
CS Status: Joc foarte rar.
Detinator server CS: N/A
SteamID: Privat
Reputatie: Fost moderator
0.5/3
Location: Birmingham, UK
Has thanked: 32 times
Been thanked: 54 times

15 Aug 2014, 19:48

Cladys tu cand te duci la magazin ceri salam te duci acasa il mananci si dupa aia in 2-3 zile il platesti nu? NORMAL ca se ia banii inainte pentru inregistrarea unui domeniu, asta o face toate firmele, mai putin 1and1 dar aia isi permit... + de asta voi copchii astia aveti un limbaj de te doare capu, vorbiti cu pl si voua abia v-a dat tulei la c*r.
Nu tin nici cu tine nici cu sona dar voi pentru 4 € aveti foarte multe pretentii zici ca ati dat 1000 de €, omu trebuie sa se trezeasca la 5 dimineata daca voi sunteti rupti si dati datele de conectare la toata lumea ca dupa care sa va stearga aia addonsul...
Referitor si la "Dar iti pormit ca vei inchide la fel cum ai deschis acea firma", faci pe dracu, voi sunteti devina ca nu te-a corupt el cu nimic daca stiai ca e firma fantoma ca ce dracu mai luati ca dupa aia sa pisati ochii pe aici ca v-a dat tepe...

Ia-l ca pe un up si dupa cum spuneam nu ii tin partea nimanui dar de dastia ca tine sunt si eu satul..
YOU CAN TRY MY CHAT GPT, IMAGE GENERATOR, BLOG & WEBSITE TITLE/CONTENT GENERATOR, TEXT TO SPEECH, AI CODE AND MUCH MORE
Image
soarez12
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 190
Joined: 05 Oct 2013, 14:06
Detinator Steam: Nu
CS Status: INVENE.RO
Has thanked: 9 times
Been thanked: 13 times
Contact:

15 Aug 2014, 23:13

Fantasy1 wrote:Sona este un om de nota 20 , ma ajutat cand am avut nevoie de ceva si fara bani.

Daca sti cum sa discuti cu el , totu e ok.
Recomand, sona e un baiat super de treaba ;)
Image
aware
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 290
Joined: 12 May 2014, 16:00
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Has thanked: 13 times
Contact:

17 Aug 2014, 16:09

Sunteti voi paraleli am cumparat de la sona reseller si merge totu bine , vedeti-va de treaba voastra cu acuzatiile voastre de inculti.
Te-ai saturat de leaque of legends si de stransu IP-ului si RP-ului ? Te cred si eu , citeste acest articol sa afli cum faci gratuit RP :) APASA SA VEZI
jacobs
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 3326
Joined: 04 Apr 2009, 17:59
Detinator Steam: Da
CS Status: do it nigga
Reputatie: Fost Membru Club eXtreamCS (7 luni)
Organizator Cupa eXtreamCS 2014 (Counter Strike 1.6)
Arbitru Cupa eXtreamCS 2014 (Counter Strike 1.6)
Coordonator Cupa eXtreamCS 2014 (Counter Strike 1.6)
Sponsor Cupa eXtreamCS 2014 (Counter Strike 1.6)
Restrictie PM
Location: king of everything
Has thanked: 3 times
Been thanked: 129 times

17 Aug 2014, 16:18

Faradelege wrote:
Sona ist ein shwein wrote:Mai,ce pot zice eu este ca sona se ia uneori de oameni fara motiv si ca prezinta urme vagi si clare de neseriozitate sunt topicuri la security zone despre el dar nu vreau sa ma bag intre voi.
Topicuri poate face oricine despre oricine si sa spuna vrute si nevrute, dovezile sunt cele mai bune.Nu am zis ca sunt cel mai corect, nu am zis ca nu am incurcat unele persoane cunoscute de-a lungul perioadei dar intre un tepar si un neserios e diferenta mare, oricum nu ma intereseaza parerea celor care ma critica.Pe de alta parte daca vroiam sa dau o teapa celor care i-am incurcat, ignore pe toate caile online ura si la gara, pa pa.Dar nu am facut asta iar vizavi de hosting ce bani s-au bagat in hostprofil nu au disparut si au fost cheltuiti de clienti, daca nu am avut un produs am incercat sa fac rost de el sau clientul a cumparat altul.Nu pe toti i-am multumit dar nici unii clienti nu m-au multumit pe mine si le-am raspuns cu aceiasi moneda.Se zice ca in comert trebuie sa stai drepti in fata clientului si orice ti-ar zice chiar si daca te injura/jigneste tu trebuie sa lasi capul in jos si sa`i vorbesti frumos.Nu, de-a lungul anilor adica 2 la numar am raspuns exact cu aceiasi moneda cu care am fost tratat si la fel voi face in continuare, unde mi se vorbeste urat vorbesc la fel, unde mi se vorbeste frumos la fel de frumos vor vorbi si eu.Regula cu a sta drepti in fata clientilor de pe extream orice ti-ar face ei nu are valoare la mine, eu fac regulile pe site-ul meu, banii mei in relatii cu clienti de aici.Asa ca aveti grija.
noroc sona
Tzaki
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 54
Joined: 16 Aug 2014, 19:16
Detinator Steam: Nu
Fond eXtream: 0
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time
Contact:

17 Aug 2014, 16:33

Părerea mea este că sona e un om de treabă, dacă şti să vorbeşti cu el te ajută.
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information