My first gainer flip

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

User avatar
fan_haulin
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 2592
Joined: 08 Jun 2010, 20:35
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost Moderator
Has thanked: 271 times
Been thanked: 106 times
Contact:

12 Oct 2012, 09:47

Ex3cuTioN wrote:Foarte fain :D ma gandeam sa invat si eu din astea...pentru ca vreau sa fac un front flip / back flip pe role prin skatepark :"> , dar mai pe viitor. Astept mai mult de la tine! ^^ ; si ceva combo-uri.
LEVIS+ wrote:Imi place sa vad free runeri ca tine, cu toate ca nu inteleg la ce te ajuta asa tare 'sportul' asta. In afara de maini , picioare , capete sparte /rupte nu castigi nimic.
Iti urez succes in ceea ce faci.
Lasa ca viata ta monotona de mers la scoala si inapoi e super palpitanta ^^ .
Pur si simplu unii fac asta pentru ca le place sa faca asta! Nu se gandesc la riscuri + ca atunci cu 0.3 secunde inainte sa incerci, practic te-ai ***** pe tine...se simte morcovul si vrei sa eziti , dar treci peste! Si incerci, fie ca ai reusit, fie ca nu tot esti mandru de tine! <3 . E foarte placut sentimentul.
Aceasi senzatie cand esti cu bike-ul in aer ! :-bd

@ON: Ai evoluat mult! Nu mai cazi in nisip cum faceai la inceput ! Super tare ! Tine-o tot asa !
RoyalServer 2
User avatar
Cocostarc
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 445
Joined: 01 Sep 2011, 21:20
Detinator Steam: Nu
Reputatie: Ban 3 luni
Location: LONDON
Has thanked: 11 times
Been thanked: 19 times

12 Oct 2012, 16:01

RobertParkour wrote:
Ellement wrote:Bravo ! Mi-a placut ;)
Am o mica intrebare, care a fost ce-a mai mare accidentare a ta ?
Mersi..!

pai cea mai mare accidentare a mea a fost odata tot pe plaja, am sarit de pe margine si era cam 1 metru inaltimea , asta a fost acum 2 ani si am dat front flip adica tumba pe fata:), si m-am invartit foarte rapid inca n-am mai putut controla rotatia si am cazut cu botu de nisip sau cu totu nu mai tin minte bine si mi sa oprit respiratia pentru cateva secunde ! ma rog a venit un prieten sa ma stranga de plamani sa pot respira din nou.., eh dar nu m-am oprit! am zis asta e , mergem inainte.
bv esti un adevarat erou(ironyc)
Pronosticuri zilnice.Biletul zilei
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information