Fitness de strada (workout)

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

CRISZLY
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 4045
Joined: 14 May 2014, 17:49
Detinator Steam: Da
Reputatie: Nume anterior: Itsirc
Castigator Membru Club eXtream @ Ganduri de sub dus (25 OCT - 25 FEB)
Been thanked: 69 times

05 Jul 2014, 11:09

dominus wrote: Pune o poza cu tine daca te tine :)).. in fundal sa se vada o foaie pe care sa scrie " extream
KAP2 wrote:aici nu e vorba doar de dat jos, e si vorba de pus muschi pe tine, sa te definesti. vezi primul care apare in videoclip, de al doilea nici nu mai zic. Primul e slab, dar acum e foarte definit. Tu prin a face exercitii de fitness intelegi doar a da jos kg in plus? cam in urma cu gandirea... sa inteleg ca tu daca n-ai ce sa dai jos, arati deja ca cei prezentati in videoclip nu? esti praf man, mai bine nu mai dadeai reply. Am incheiat aici, nu vreau sa ma cert(nu are niciun rost) Peace!
Sunt ca si restu', la varsta mea am o greutate normala.

ON: Pana la urma, Clint, tu vrei sa dai kg jos / sa iti maresti masa musculara?
RoyalServer 2
Clint
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 550
Joined: 31 Mar 2013, 15:18
Detinator Steam: Da
Has thanked: 35 times
Been thanked: 21 times

05 Jul 2014, 18:51

Itsirc wrote:
dominus wrote: Pune o poza cu tine daca te tine :)).. in fundal sa se vada o foaie pe care sa scrie " extream
KAP2 wrote:aici nu e vorba doar de dat jos, e si vorba de pus muschi pe tine, sa te definesti. vezi primul care apare in videoclip, de al doilea nici nu mai zic. Primul e slab, dar acum e foarte definit. Tu prin a face exercitii de fitness intelegi doar a da jos kg in plus? cam in urma cu gandirea... sa inteleg ca tu daca n-ai ce sa dai jos, arati deja ca cei prezentati in videoclip nu? esti praf man, mai bine nu mai dadeai reply. Am incheiat aici, nu vreau sa ma cert(nu are niciun rost) Peace!
Sunt ca si restu', la varsta mea am o greutate normala.

ON: Pana la urma, Clint, tu vrei sa dai kg jos / sa iti maresti masa musculara?
Nici una nici alta, fac sport pentru ca imi place si ma simt bine facand asta!

@ Cineva intreba mai sus ca sa fac ca cei de la BarBrothers. Nu cred ca acei oameni faceau acele execitii de mici copi, poate nu erau antrenati nici la varsta mea (17 ani) orice sport are anumite nivele. Nu vreau sa ajung sa fac 1000 flotari.

@ Fac sala din Noiembrie 2013, dar nu stau la oras si nu-mi permit sa fac naveta in fiecare zi.

Acest traseu il fac cu usurinta.
Stay chill.
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information