Florin Salam - Mi-e pofta de tine rau HIT 2014

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

User avatar
SPLAT
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2407
Joined: 09 Jul 2010, 18:39
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost moderator
Membru Club eXtreamCS (3 luni)
Locul 2 la Cupa eXtreamCS 2014 (Counter Strike)
Location: Constanța
Has thanked: 300 times
Been thanked: 286 times

28 Oct 2014, 21:22

Nu trebuie sa ma bage nimeni in seama, am prostul obicei de a ma baga singur. Oameni ca tine trag tara in jos, ai grija ce reprezinti. Poti sa te duci in Germania ca nu te tine nimeni aici fortat, ai tot drumul in fata. Din moment ce te-ai simtit cand am scris postul de mai sus, cred ca te incadrezi in prima categorie.
RoyalServer 2
User avatar
Bunicu Magic
Membru, skill +4
Membru, skill +4
Posts: 1977
Joined: 25 Jan 2013, 20:38
Detinator Steam: Da
CS Status: da
Location: Bucuresti
Has thanked: 54 times
Been thanked: 153 times
Contact:

28 Oct 2014, 21:43

Cand sa lansat melodia Vino langa mine , pana sa dezactiveze comentariile , le spunea Nek celor ce lasau comentarii ca Salam o sa mai scoata 2 melodii in Octombrie sau Noiembrie ( deja inregistrate de 1 an :)) ) , cred ca printre ele se afla si melodia Un nebun asa ca mine ...sper
THINK it`s not illegal yet !
User avatar
dDow
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 3016
Joined: 12 Jun 2013, 22:04
Detinator Steam: Da
CS Status: Master
Detinator server CS: Cateva.
Location: Bucuresti aka Brooklyn
Has thanked: 35 times
Been thanked: 76 times

28 Oct 2014, 22:03

LuPu.DsT , vrei sa-ti spun de ce-ti spune lumea ca esti de etnie rroma ? Pentru ca un tigan ramane un tigan , fie el drept , fie nu ! Doar ca tu incerci sa fi / sa pari ceva diferit !

Esti prea cocalar pentru 2014 , s-au dus vremurile de Hi5 ( in caz ca-l mai frecventezi ) ! Si eu am vrut sa postez o melodie cu 50Cent dar a venit la mine la usa si mi-a spus ca-mi face scandal ! Crezi ca intereseaza pe cineva aspectele astea de ***** si , ma rog !

Cat despre melodie , sub limita retardului !
(▀̿Ĺ̯▀̿ ̿)
Image
User avatar
Bunicu Magic
Membru, skill +4
Membru, skill +4
Posts: 1977
Joined: 25 Jan 2013, 20:38
Detinator Steam: Da
CS Status: da
Location: Bucuresti
Has thanked: 54 times
Been thanked: 153 times
Contact:

29 Oct 2014, 00:44

dDow wrote:LuPu.DsT , vrei sa-ti spun de ce-ti spune lumea ca esti de etnie rroma ? Pentru ca un tigan ramane un tigan , fie el drept , fie nu ! Doar ca tu incerci sa fi / sa pari ceva diferit !

Esti prea cocalar pentru. 2014 , s-au dus vremurile de Hi5 ( in caz ca-l mai frecventezi ) ! Si eu am vrut sa postez o melodie cu 50Cent dar a venit la mine la usa si mi-a spus ca-mi face scandal ! Crezi ca intereseaza pe cineva aspectele astea de ***** si , ma rog !

Cat despre melodie , sub limita retardului !
Tu esti genu` de ***** care se distreaza pe dubstep ?
THINK it`s not illegal yet !
User avatar
Cristian
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 3105
Joined: 12 Sep 2010, 13:19
Detinator Steam: Da
CS Status: None!
Detinator server CS: Nu
SteamID: -
Reputatie: Fost Moderator
Nume anterior : S!l@ba, jackanape, vengeance
Fost Membru Club eXtreamCS (doua luni)
Location: Craiova
Has thanked: 36 times
Been thanked: 149 times

29 Oct 2014, 11:46

Acuma nu ca tin cu o alta etnie sau nu,dar aici e strict vorba de o melodie,nu de etnie.Chiar sunt si romani mai ******** decat rromi.Am prieteni care sunt de etnie rroma si sunt exemple de urmat.Cat despre cei care ati venit sa criticati persoana sau sa spuneti ca preferati alt stil,ce cautati intr-un topic care are ca subiect o melodie de manele ?
“You only live once, but if you do it right, once is enough.”
― Mae West
User avatar
Raul
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 2339
Joined: 03 Feb 2012, 11:33
Detinator Steam: Da
SteamID: /id/raulll
Reputatie: Fost administrator
Location: Germany
Has thanked: 44 times
Been thanked: 121 times

29 Oct 2014, 12:18

SPLAT wrote:Daca iese Vadim presedinte, ai belit-o cioara...
ar fii bine

Fara suparare lupule, dar te-as impusca la fel ca pe restul cioroilor din lumea asta.
salpa
User avatar
tictac
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 4015
Joined: 24 Feb 2012, 18:27
Detinator Steam: Da
Reputatie: 1 warn scos (-2 luni club)
Membru Club eXtreamCS (3 luni)
Ban 3 luni (achitat)
Location: Bihor, Oradea
Has thanked: 73 times
Been thanked: 570 times

29 Oct 2014, 12:34

Ce aveti cu tiganii, acu serios ? Cui *** ii pasa daca esti tigan sau nu,atata timp cat esti un om normal ?
Nu ascult manele, nu-mi place, nu-l cunosc pe lupu, dar cunosc tiganii care sunt perfect nornali si nu am nimic impotriva lor.
User avatar
alicuta
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 742
Joined: 11 Aug 2012, 00:30
Detinator Steam: Da
CS Status: Nu este treaba ta !
Detinator server CS: DA
SteamID: llgnebunu1
Has thanked: 41 times
Been thanked: 71 times
Contact:

29 Oct 2014, 15:01

tictac wrote:Ce aveti cu tiganii, acu serios ? Cui *** ii pasa daca esti tigan sau nu,atata timp cat esti un om normal ?
Nu ascult manele, nu-mi place, nu-l cunosc pe lupu, dar cunosc tiganii care sunt perfect nornali si nu am nimic impotriva lor.
respect frate :D
80% din prietenii mei sunt tigani...
si pana mea sunt tigani dar romania nu ciori dalea borate cu haolo sau dasta...persoane normale...
User avatar
Raul
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 2339
Joined: 03 Feb 2012, 11:33
Detinator Steam: Da
SteamID: /id/raulll
Reputatie: Fost administrator
Location: Germany
Has thanked: 44 times
Been thanked: 121 times

29 Oct 2014, 15:50

alicuta wrote:
tictac wrote:Ce aveti cu tiganii, acu serios ? Cui *** ii pasa daca esti tigan sau nu,atata timp cat esti un om normal ?
Nu ascult manele, nu-mi place, nu-l cunosc pe lupu, dar cunosc tiganii care sunt perfect nornali si nu am nimic impotriva lor.
respect frate :D
80% din prietenii mei sunt tigani...
si pana mea sunt tigani dar romania nu ciori dalea borate cu haolo sau dasta...persoane normale...
80%? traiesti in satra cu ei sau ce?

acum serios, dupa gandirea mea, as duce toate ciorile pe o insula si as arunca cu bomba nucleara sa moara toti
User avatar
A k c 3 n 7
Super moderator
Super moderator
Posts: 5138
Joined: 25 Aug 2014, 21:31
Detinator Steam: Da
CS Status: who dares wins
SteamID: Jandarmeria
Reputatie: Super moderator
Moderatorul anului 2023
Fost Membru Club eXtreamCS ( o luna )
Fost eXtream Mod
Fost Intermediar
Nume anterior: Sorinel
Fond eXtream: 0
Location: Unknown
Discord: remusakcent
Has thanked: 4 times
Been thanked: 46 times

29 Oct 2014, 16:44

nu e sanatate prea multa pe aici :)))
User avatar
CryWolf
Administrator
Administrator
Posts: 6505
Joined: 07 Aug 2008, 16:33
Detinator Steam: Da
Reputatie: Administrator
Fost Scripter
Manager CS2.eXtream.Ro
Fost Detinator ZM.eXtream.Ro
Fost manager CS.eXtream.Ro
Fost manager CSGO.eXtream.Ro
Fost manager global
Location: Botosani
Discord: crywolf1989
Has thanked: 202 times
Been thanked: 850 times
Contact:

29 Oct 2014, 17:01

Fiti ON topic va rog, vedeti titlul topicului pe undeva Anti Rromi ?

ON: Am lucrat in germania cu baieti din "Mures" vreo 5 barbati / baieti si femei / fete erau super de treaba nu stiu daca se includ in categoria celorlalti "tigani" dar au niste bunaciuni si au fost de treaba asa!

Oricum nu port pica celorlalti dar cand ii vad pe net ca au bani cacalau de le canta salam s.a.m.d si pe aici trec cu oale si daca te duci unde stau au niste vile si ei tot merg cu cerutul mai nou se duc in germania si cer azil paentru ca noi ii discriminam, dar cum pana mea ca cu cerutul in germania ce crezi ca vezi ? doar romani aka tigani ne fac de cacao mereu, de ti-e rusine sa iesi cu un coleg neamt in oras.

Lupule te rog nu mai posta astfel de aere ca nu ne intereseaza "cocalarismul" nu de alta stim ca toti mai ascultam "manele" asa la bautura si poate uneori si singuri acasa dar in rest judecam si suntem judecati pentru acest lucru care mi se pare firesc de rahat si nu pentru ca nu mi-au placut manelele ci ca pentru cele din ziua de astazi sunt de tot rahatul.
NU IMI MAI DA-TI PM CU CERERE AJUTOR/SAMD, FOLOSITI FORUMUL, CITESC MAJORITATEA TOPICURILOR.
www.dark-arena.com , SERVERE CS / CS2 / L4D AU REVENIT ONLINE.
www.diasporaiptv.ro - SERVICII PREMIUM IPTV

Image

Image
User avatar
Raul
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 2339
Joined: 03 Feb 2012, 11:33
Detinator Steam: Da
SteamID: /id/raulll
Reputatie: Fost administrator
Location: Germany
Has thanked: 44 times
Been thanked: 121 times

29 Oct 2014, 17:35

CryWolf wrote:Fiti ON topic va rog, vedeti titlul topicului pe undeva Anti Rromi ?

ON: Am lucrat in germania cu baieti din "Mures" vreo 5 barbati / baieti si femei / fete erau super de treaba nu stiu daca se includ in categoria celorlalti "tigani" dar au niste bunaciuni si au fost de treaba asa!

Oricum nu port pica celorlalti dar cand ii vad pe net ca au bani cacalau de le canta salam s.a.m.d si pe aici trec cu oale si daca te duci unde stau au niste vile si ei tot merg cu cerutul mai nou se duc in germania si cer azil paentru ca noi ii discriminam, dar cum pana mea ca cu cerutul in germania ce crezi ca vezi ? doar romani aka tigani ne fac de cacao mereu, de ti-e rusine sa iesi cu un coleg neamt in oras.

Lupule te rog nu mai posta astfel de aere ca nu ne intereseaza "cocalarismul" nu de alta stim ca toti mai ascultam "manele" asa la bautura si poate uneori si singuri acasa dar in rest judecam si suntem judecati pentru acest lucru care mi se pare firesc de rahat si nu pentru ca nu mi-au placut manelele ci ca pentru cele din ziua de astazi sunt de tot rahatul.
ADEVARAT !
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: Bing [Bot], diavolu111, Mail.RU [Bot], Semrush [Bot], Yandex [Bot] and 431 guests