Fotbalul..

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

User avatar
nescafezalau
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 220
Joined: 08 Jun 2010, 13:32
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com!
Has thanked: 57 times
Been thanked: 30 times
Contact:

15 Mar 2012, 18:26

gLs-razvan wrote:Si nu e lucru in echipa ? Eu vad REAL MADRID pe primul loc la 10 puncte diferenta de Barcelona.
Si il mai vad si pe Ronaldo cu mai multe goluri peste el. Si anul asta si anul trecut. =]]
dar cate penalty-uri a executat R0naldo si cate a executat Messi?
Image
Muzica nu zgomot!
free4you.
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 363
Joined: 23 Feb 2012, 22:06
Detinator Steam: Da
Detinator server CS: BETIVII.rLz.Ro
SteamID: PRIVAT~
Has thanked: 26 times
Been thanked: 13 times

15 Mar 2012, 19:18

CR7 îl rupe pe Messi la toate capitotele...
Uitaţi-vă puţin la Messi, dacă îl împingi puţin cade... CR7 e gagicar, arată bine, prăpăditu' de Messi...
Oricum, când are mingea CR7 aleargă cu ea mai tare ca orice jucător de la Barca fără minge. =))
Citeste regulamentul. Data viitoare iei warn.
Amun
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 2004
Joined: 06 Apr 2008, 22:03
Detinator Steam: Da
Reputatie: Nume anterior: Sawyer
Fost Moderator
Has thanked: 80 times
Been thanked: 116 times

15 Mar 2012, 19:56

free4you. wrote:CR7 îl rupe pe Messi la toate capitotele...
Uitaţi-vă puţin la Messi, dacă îl împingi puţin cade... CR7 e gagicar, arată bine, prăpăditu' de Messi...
Oricum, când are mingea CR7 aleargă cu ea mai tare ca orice jucător de la Barca fără minge. =))
ai demonstrat ca vii de la coada vacii si singura ta distractie e sambata la discoteca alaturi de fratii tai tziganii :) sa nu mai vorbim de fotal de care nu ai fi auzit daca nu era cr7.

chiar era un videoclip pe youtube care avea titlu chiar ceva in gen ca messi nu cade prea des.. dar tu ce poti sa stii in afara de cele enumerate mai sus.
free4you.
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 363
Joined: 23 Feb 2012, 22:06
Detinator Steam: Da
Detinator server CS: BETIVII.rLz.Ro
SteamID: PRIVAT~
Has thanked: 26 times
Been thanked: 13 times

15 Mar 2012, 20:00

Aşa e Amun, chestia e că am jucat la Academia lui Hagi, dar, ce să faci, comentezi şi tu...
Mă duc cu "fraţii mei ţigani", aşa e... Dacă şi eu sunt ţigan, cred că tu eşti dinăla egzilat în Franţa.
Când îl vezi pe Ronaldo că are mingea la picior, te-ai uita vreo 10 ore încontinuu la aceaşi fază, dar pe Messi când îl vezi, că pasează cu Xavi şi Xavi mereu îi pune mingea pe tavă, schimbi imediat, nu ai ce să vezi acolo...
CR7 e clar mai bun ca Messi la orice capitol, o să vezi tu... Mai comentează, îmi place că vorbeşti dar nu cred că ştii despre ce.
Citeste regulamentul. Data viitoare iei warn.
cmarius
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 55
Joined: 13 Mar 2012, 19:13
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Has thanked: 7 times
Been thanked: 7 times
Contact:

15 Mar 2012, 20:04

messi e un pion intr-un sistem bine pus la punct .. pune-l pe messi sa joace in anglia , unde-i fotbalu` brutal ... la inaltimea si greutatea lui , nu-l vezi pe teren .. ronaldo e un jucator complet , tehnic si puternic , messi e doar tehnic si sta mai tot timpu` pe jos ... ronaldo de cele mai multe ore face fazele de gol si tot el le inscrie ,... aseara de exemplu cu moscova , la primul gol cine-a facut faza .. cu driblingu` ala a scos 2 fundasi din schema ... ronaldo e peste messi , parerea mea

@free , degeaba te chinui cu diacritice ... e exilat nu egzilat ...
User avatar
bZk
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 337
Joined: 09 Jan 2012, 12:57
Detinator Steam: Nu
CS Status: dai cu bere dai cu vinu
Reputatie: Ban 3 luni!
Location: Iasi
Has thanked: 49 times
Been thanked: 12 times
Contact:

15 Mar 2012, 20:14

free4you. wrote:Aşa e Amun, chestia e că am jucat la Academia lui Hagi, dar, ce să faci, comentezi şi tu...
Mă duc cu "fraţii mei ţigani", aşa e... Dacă şi eu sunt ţigan, cred că tu eşti dinăla egzilat în Franţa.
Când îl vezi pe Ronaldo că are mingea la picior, te-ai uita vreo 10 ore încontinuu la aceaşi fază, dar pe Messi când îl vezi, că pasează cu Xavi şi Xavi mereu îi pune mingea pe tavă, schimbi imediat, nu ai ce să vezi acolo...
CR7 e clar mai bun ca Messi la orice capitol, o să vezi tu... Mai comentează, îmi place că vorbeşti dar nu cred că ştii despre ce.
amune , are dreptate free ..
User avatar
xdc
Membru, skill +4
Membru, skill +4
Posts: 1984
Joined: 01 Apr 2010, 18:02
Detinator Steam: Da
CS Status: Apple user
Detinator server CS: dm.xdcnet.ro
SteamID: blacksound10
Reputatie: Fost moderator
Location: [root@localhost]# cd /home/root/Brasov
Has thanked: 5 times
Been thanked: 56 times

15 Mar 2012, 20:39

bzk ai urmarit ce am postat eu mai sus?
Be the best , and fuck the rest ;)
User avatar
bZk
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 337
Joined: 09 Jan 2012, 12:57
Detinator Steam: Nu
CS Status: dai cu bere dai cu vinu
Reputatie: Ban 3 luni!
Location: Iasi
Has thanked: 49 times
Been thanked: 12 times
Contact:

15 Mar 2012, 20:44

xdc wrote:Bun , bzk vrei sa plangi?Atunci uite aici cea mai tare finala in istoria UCL Liverpool - AC Milan 3-3 , uita-te acolo sa vezi cat suflet pun suporterii lui Liverpool in echipa lor.Sa lasi un reply dupa ce te-ai uitat la acest filmulet , uita-te la tot.Mie mi se face pielea de gaina de fiecare data cand ma uit , si cand vad ca au revenit de la 3-0 intr-o finala de UCL,cand totul parea pierdut la 3-0 pentru AC Milan.Acest filmulet contine si scene din baruri / strazi cu suporterii ambelor echipe.

xabi.. jucatoru cu cel mai mult bun simt .. a egalat :D frumos meci , am fost uimit de atmosfera care era atunci in instambul si in cluburi ..shevcenko , a ***** nu stiu cum de a ***** :| mi-au dat lacrimile :(
User avatar
xdc
Membru, skill +4
Membru, skill +4
Posts: 1984
Joined: 01 Apr 2010, 18:02
Detinator Steam: Da
CS Status: Apple user
Detinator server CS: dm.xdcnet.ro
SteamID: blacksound10
Reputatie: Fost moderator
Location: [root@localhost]# cd /home/root/Brasov
Has thanked: 5 times
Been thanked: 56 times

15 Mar 2012, 20:49

Ai urmarit tot video-ul?Ai vazut suporterii?Acest videoclip , aceasta finala ne arata cat de frumos poate sa fie fotbalul.
Be the best , and fuck the rest ;)
User avatar
bZk
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 337
Joined: 09 Jan 2012, 12:57
Detinator Steam: Nu
CS Status: dai cu bere dai cu vinu
Reputatie: Ban 3 luni!
Location: Iasi
Has thanked: 49 times
Been thanked: 12 times
Contact:

15 Mar 2012, 20:57

m-am uitat la tot :) suporterii din baruri au sarit in sus de fericire , iar cei de acasa au iesit la geamuri pana si copii ..asa suporteri si-ar dori orice echipa .. pacat ca exista unii suporteri care se duc la un fotbal doar ca sa injure si sa comenteze :-j
User avatar
AlexGooDz
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1435
Joined: 16 Jan 2011, 10:55
Detinator Steam: Da
CS Status: Loading
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (o luna)
Has thanked: 201 times
Been thanked: 39 times

15 Mar 2012, 21:05

bZk wrote:cei mai sensibili simt ceva .. cei ce nu simt nimic .. inseamna ca nu au trait momente de astea in care cineva te aplauda sau se bucura cand tu ai facut ceva
sunt sensibil si nu am plans :)
Cash Mining 2018 - http://cashmining.xyz/?ref=2644 ( Proof soon :) ).

-------------------------------------------------------------------------------

Old PTC methods for some cents: https://www.neobux.com/?r=AlexMantello
What I've earned, live status:[IMG=https://www.neobux.com/imagens/banner9/ ... 3=29266720]

--------------------------------------------------------------------------------
Sunt inca la inceput cu mining-ul si cu pay to click sites, puteti sa imi trimiteti intrebari, va pot ajuta cu toate informatiile care le detin.
User avatar
eDEE
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 285
Joined: 21 Dec 2011, 18:21
Detinator Steam: Da
CS Status: pauza!
Has thanked: 79 times
Been thanked: 16 times
Contact:

15 Mar 2012, 22:25

la ce dracu' va certati pentru messi/ronaldo pana la urma ei nici nu stiu unde sau cine e romania..
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information