Fraieru' de Tarley si panarama de Gily [GOT S05E07]

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

Post Reply
User avatar
tre3fla
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 5317
Joined: 27 May 2012, 11:15
Detinator Steam: Da
CS Status: Allah Akbar !
Detinator server CS: Nu
SteamID: /id/tre3fla_xxx
Has thanked: 14 times
Been thanked: 129 times

26 May 2015, 01:36

Ma uitai la Game of Thrones sezonul 5 episodul 7, unul dintre cele mai tari de altfel. Am murit de ras la faza cu Tarley cand isi ia bataie de la lachetii aia doi care incercau s-o babardeasca pe Gilly =))

Aia se tot dadeau la Gilly, aia facea pe suparata gen "Viol nu sariti ca-mi place", vine Tarley ii vede pe aia ca se ia de Gilly, scoate sabia sa se bata cu aia, bineinteles umflatu isi ia omoru de la baieti, dupa vine un lup ( sau ce dracu era ala ) si ii sperie pe excitatii aia doi care o iau la fuga, Tarley lesina, Gilly are grija de el, se trezeste asta si Gilly in loc sa-i multumeasca ii zice : "De ce te-ai bagat, sa numai faci niciodata asa ceva !", recte mi-ai stricat planurile fraiere ca mi-o puneam si eu asta seara... in fine fac ei ce fac si Gilly il dezvirgineaza pe umflat si hepy end.

Morala: Daca vedeti pe unu ca incearca s-o arda pe una nu va bagati ca si ei ii place si mai ales tot voi picati de prosti. Cel mai bine este sa-l lasati pe om sa-si faca treaba, stiti voi faza cu "Stai Mario nu fugi ca de-o pu..la n-oi muri" si sa va vedeti de drum.

Sa nu-mi sariti in cap cu text gen "si daca sora ta ar fi violata" si bla bla bla ca n-am sora si ma doare in 14.

[ All womans are bitches ]
RoyalServer 2
User avatar
Catgroove
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 1982
Joined: 09 Aug 2009, 16:17
Detinator Steam: Nu
CS Status: Working
Detinator server CS: nu
SteamID: nu am
Reputatie: Fost eXtream Mod
Fost contribuitor
Utilizator anterior : twinkie
Location: Bucuresti
Has thanked: 70 times
Been thanked: 56 times
Contact:

26 May 2015, 01:42

grow up, kiddo.
Contact at [email protected]
Daca ati trimis mesaj privat pe contul celalalt, retrimiteti aici pentru a va raspunde. Mi-am recuperat vechiul cont.
Inactiv pe forum - puteti intra in legatura cu mine mai rapid prin mail.

Code: Select all

"Daca ai culoare înseamnă ca ești mai presus decat un utilizator. Culoare e un fel de "răsplată" datorită "plații" pe care ai efectuat-o.
Unii nu realizează că dacă ai culoare înseamnă ca ești smecher." -- by Alexey
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information