Frizura potrivită [ poză în topic ! ]

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

Post Reply
TheCrow1337

08 Sep 2011, 22:39

Bună seara eXtreamişti !!!

Ştiu că am mai făcut un topic legat de frizuri.. n-am mai răspuns, las răspunsul în topicul ăsta: vreau ceva de preferat fără creastă. Îmi place cum este tuns Balkanik, şi anume:
Balkanik | Afiseaza codul
"pe lateral sa fie scurt, sus sa fie putin mai lung, sa se vada diferenta. trecerea sa nu se vada brusc (doar daca vrei), perciunii depinde cum vrei tu, de obicei perciunii drepti sunt potriviti la asemenea tunsoare."
Uitaţi o poză cu mine: http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos- ... 3337_n.jpg (puţin mai veche, al 2-lea băiat - tricou roz). Părul îl am la fel aproximativ, mă refer la cât de scurt este. Ce tunsoare îmi recomandaţi ? NU vreau să mă duc cu poză / etc. , vreau o explicaţie .

Vreau să-mi schimb locul unde mă tund, şi implicit tunsoarea. În fostul loc, frizeriţa tundea zici că parcă era beată. Cel puţin , la breton.. ah, îşi bătea joc de mine . :-&

Merge tunsoarea lui Balkanik ? Mi-ar sta bine ? Altă tunsoare , ce-mi recomandaţi ?

Vă rog, fără răspunsuri inutile , comentarii aiurea, etc. Orice răspuns "pe lângă" îl voi raporta.

Mulţumesc anticipat , am nevoie până mâine în jur de 12. Toate cele bune !!
RoyalServer 2
User avatar
TZACANEL
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 10182
Joined: 11 Jun 2009, 14:33
Detinator Steam: Da
SteamID: tzacaneeel
Reputatie: Fost Administrator
Fost Administrator eXtreamSocial
Administratorul anului 2015
Fond eXtream: 0
Location: Campulung Muscel
Has thanked: 631 times
Been thanked: 902 times
Contact:

09 Sep 2011, 00:03

Nu inteleg de ce nu te duci la alta frizerita sau la un frizer mai cunoscut prin oras si o sa-ti spuna el cum iti sta bine.
Image
Image
Image
Narcizovski
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 2414
Joined: 18 Mar 2011, 21:25
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost moderator ajutator
Fost Membru Club (7 luni)
Nume anterior: aime, Narcis
Ban pe nedrept (scos)
Restrictie PM (scos-club)
Schimbare nume (-2 luni Club)
Utilizator neserios (tepar)
Has thanked: 301 times
Been thanked: 331 times

09 Sep 2011, 00:35

Eu ma tund la o femeie care e coafeza, le are bine. Prima data cand m-am dus la ea, eu am intrebat-o iar ea mi-a zis cum mi-ar sta bine. Cu breton, fara. Cu parul mai lung/scurt etc.
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information