Fuego - Toata lumea danseaza

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

User avatar
SPLAT
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2407
Joined: 09 Jul 2010, 18:39
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost moderator
Membru Club eXtreamCS (3 luni)
Locul 2 la Cupa eXtreamCS 2014 (Counter Strike)
Location: Constanța
Has thanked: 300 times
Been thanked: 286 times

16 Apr 2013, 20:07

Mount~ wrote:
Misterios13 wrote:Deoarece la cei 13 ani ai lui atat l-ar duce mintea !
Cat despre fuego mereu in fiecare an de sarbatorile de iarna ne incalzeste inima cu tot felul de colinde
Paul wrote:
Mount~ wrote:Nu sunt fan Fuego,îl urăsc..dacă l-aș vedea pe strada i-aș da o flecmă în gură.Melodia este misto :) :D
De ce ai face asta?
Nu îmi place muzica creată de acest artist,fiecare cu gusturile lui ! Prietene Albert Einstein păstrează-ți cuvintele de copil educat pentru părinții tăi. ;)
Pai? Trebuie sa fi educat doar acasa? :))
RoyalServer 2
User avatar
Mount~
Membru, skill +4
Membru, skill +4
Posts: 1688
Joined: 28 Feb 2013, 08:29
Detinator Steam: Da
CS Status: Învață să nu depinzi de nimeni.
Detinator server CS: în curând
SteamID: lichone1
Location: Bacău
Has thanked: 175 times
Been thanked: 54 times

16 Apr 2013, 20:40

Flowman wrote:
Mount~ wrote:Nu sunt fan Fuego,îl urăsc..dacă l-aș vedea pe strada i-aș da o flecmă în gură.Melodia este misto :) :D
flégmă s. f., g.-d. art. flégmei; pl. flégme
Mount~ wrote: Nu îmi place muzica creată de acest artist,fiecare cu gusturile lui ! Prietene Albert Einstein păstrează-ți cuvintele de copil educat pentru părinții tăi. ;)
Am vrut sa ma rezum doar la a-ti corecta greseala, dar nu pot. Ce varsta ai tinere? Vad 16 la profilul tau, nu prea cred eu ca este asa deoarece esti de varsta cu mine si nu pari DELOC. Nu ma deranjeaza faptul ca nu esti fan Fuego, eu nu ma iau de lume ca nu este fan X sau Y. Dar vad ca nu ai deloc argumente pentru asta, decat ca "fiecare are gusturile lui". Prietene, imi permit sa-ti zic ca daca o zici pe asta ca nu iti place Fuego pentru ca nu este pe gustul tau, ai un gust de *****! Si nu te mai lua de Misterios13 pentru ca vad ca tu incerci sa pari un tip care isi sustine parerile aici si in acelasi timp este si educat; imi pare rau sa te dezamagesc ,dar nici educat nu pari, nici sa-ti sustii parerea nu stii.
Bafta si nu vreau niciun reply din partea ta, in orice caz nu o sa-ti raspund! Eu mi-am exprimat parerea fata de atitudinea ta gresita si desi stiu ca nu o sa rezolv nimic si probabil o sa ma trezesc cu mesaje private cu injuraturi de la tine, mi-am facut datoria si ti-am atras atentia. O zi buna
tre3fla wrote:Fuego mai lipsea dupa eXtreamCS... :-j
de pe*
Si de curiozitate, ce are Fuego de n-are ce cauta pe eXtreamCS ?


Revenind la topic, melodia este chiar frumoasa si Fuego este un artist pe care il respect si care merita si respectul celorlalti.
Văd că ați început toți să îmi săriți în cap,am făcut o greșeală gramaticală..mare brânză.Nimeni nu este perfect,nu îmi place de acest om,pur șî simplu ! "Eu mi-am exprimat parerea fata de atitudinea ta gresita si desi stiu ca nu o sa rezolv nimic si probabil o sa ma trezesc cu mesaje private cu injuraturi de la tine, mi-am facut datoria si ti-am atras atentia. O zi buna" Stai liniștit,nu fac așa ceva.Mi-ar fi rușine :) nu am nici un motiv să te înjur.Da amice,am 16 ani..ai vreo problemă în legătură cu asta ? Normal că dacă ești fan Fuego trebuie să îți aperi "idolul" ! Eu doar mi-am exprimat părerea despre acest artist,nimic altceva ! Da,Paul :) îmi place foarte mult House ! :D
User avatar
SkyLin3r1
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 140
Joined: 07 Mar 2013, 12:25
Detinator Steam: Nu
CS Status: Zmx2.Freakz.Ro
Detinator server CS: Zmx2.Freakz.Ro
Has thanked: 3 times
Contact:

16 Apr 2013, 21:25

O porcarie.
User avatar
RedForce
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 1478
Joined: 17 Sep 2007, 18:20
Detinator Steam: Da
SteamID: redforcex
Reputatie: Fost moderator
Membru Club eXtreamCS (2 luni)
0.1/3
Location: Calea Moşilor, Bucureşti
Has thanked: 353 times
Been thanked: 135 times

17 Apr 2013, 12:56

Deşi nici eu nu pot să sufăr deloc această mare personalitate numită "Fuego"-ist, care are miliarde şi miliarde şi catralioane de fani, trebuie să recunosc că piesa asta nu este prea rea, probabil cred că e singura cât de cât reuşită din toată cariera lui.
Acum nu-mi săriţi şi mie în cap, doar mi-am spus părerea sinceră, de ce să mint.
+Mulţumesc lui Mount~, deacord cu el.


>:D<
User avatar
Mount~
Membru, skill +4
Membru, skill +4
Posts: 1688
Joined: 28 Feb 2013, 08:29
Detinator Steam: Da
CS Status: Învață să nu depinzi de nimeni.
Detinator server CS: în curând
SteamID: lichone1
Location: Bacău
Has thanked: 175 times
Been thanked: 54 times

17 Apr 2013, 13:19

RedForce wrote:Deşi nici eu nu pot să sufăr deloc această mare personalitate numită "Fuego"-ist, care are miliarde şi miliarde şi catralioane de fani, trebuie să recunosc că piesa asta nu este prea rea, probabil cred că e singura cât de cât reuşită din toată cariera lui.
Acum nu-mi săriţi şi mie în cap, doar mi-am spus părerea sinceră, de ce să mint.
+Mulţumesc lui Mount~, deacord cu el.


>:D<
Mulțumesc :)
User avatar
tre3fla
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 5317
Joined: 27 May 2012, 11:15
Detinator Steam: Da
CS Status: Allah Akbar !
Detinator server CS: Nu
SteamID: /id/tre3fla_xxx
Has thanked: 14 times
Been thanked: 129 times

17 Apr 2013, 17:20

RedForce wrote:Deşi nici eu nu pot să sufăr deloc această mare personalitate numită "Fuego"-ist, care are miliarde şi miliarde şi catralioane de fani, trebuie să recunosc că piesa asta nu este prea rea, probabil cred că e singura cât de cât reuşită din toată cariera lui.
Acum nu-mi săriţi şi mie în cap, doar mi-am spus părerea sinceră, de ce să mint.
+Mulţumesc lui Mount~, deacord cu el.


>:D<
Localitatea Bucsani este la aproape 2 kilometri d mine, in judetul Giurgiu =))
Mai era una cu Florin Piersic la Clejani, si aia e la vreo 10-15 kilometri de unde stau eu.
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information