Fumat? Vreau sa ma apuc de sala

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

vyctor
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 223
Joined: 10 Aug 2010, 19:19
Detinator Steam: Da
CS Status: Retired
Detinator server CS: N/A
SteamID: xblock3d
Location: Barlad
Has thanked: 2 times
Been thanked: 8 times

22 Apr 2011, 22:55

ARTHASdk wrote:
vyctor wrote:
ARTHASdk wrote:duten familia maty cu fizicul tau de rama oxidata ca iti trag un pumn ti`am spart carcasa daten mt3y de fraier , auzi la el face sala doamne sa ma bata mama va duceti toti ratatii mai nou la sala sa fiti in trend dar sunteti vai ****** vostrii si nici ce exercitii trebuie sa faceti nu stiti , este ca te`ai apucat de sala sa faci si tu fibra intr`o luna doua ca de vine vara . fwtuti rasaritul maty ca tu daca tragi 100 de ani nu pui 100 de grame de muschi pe tine pripasule , pentru ca nu ai bani de mancare calumea daten ** de fraier .
Vad ca esti tare in clanta,ti-am dat report si sper sa primesti ban,nu imi plac oameni cu gura mare! Ce ai tu cu el?,esti mai mare la ani si gata esti tare in gura?, alceva mai stii? in afara sa jignesti pe alti si sa te dai mare? Sau asa teo facut,si sa iti intre ceva in cap! nu esti cu nimic mai presus de cat el,nimeni nu sa nascut cu calitati si cunostinte asa ca inchideti gura aia,ca alceva de tine nu cred ca mai este. Date mare si tare cate mai vrei pana vine unu mai serios si iti da vreo 2 bucati de nici numai stii cum te cheama si strigi la mamica.

ON: Iti zic din propria experienta,si eu fumam,dar am fost nevoit sa plec din tara,si am practicat sala(forta) in italia timp de 2 ani,si credema ca primele 2 luni am fumat si facut sala! nu sa pus nimic pe mine,dar dupa sa cunoscut diferenta,si eu iti dau toate incurajarile posibile sa te lasi de fumat ca este exact ca un DROG,si asta tot tio zic din experienta de la taicameo;) Bafta in continuare,sper sa iasa ceva din tine
sa ai si tu mielul meu pe masa de paste ! :*
moldovean.... asta spune tot
:|Mai lasat :O:O
Image
RoyalServer
User avatar
t1geR
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 145
Joined: 11 Dec 2010, 08:34
Detinator Steam: Da
CS Status: examen..
Reputatie: Ban 3 luni !
Location: Bacau
Has thanked: 8 times
Been thanked: 14 times

23 Apr 2011, 18:16

t.c please . prea se baga ret4rdatu de rmx in seama.
Last edited by roby_the_dude on 24 Apr 2011, 00:06, edited 1 time in total.
Reason: Ai primit un avertisment pentru că folosești limbaj de chat/1337 și pe deasupra jignești un utilizator.
User avatar
V4l3r0n
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 188
Joined: 27 Jan 2008, 00:11
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost sponsor
Ban 2 luni
Location: Ploiesti
Has thanked: 31 times
Been thanked: 12 times

23 Apr 2011, 18:23

t1geR wrote:t.c please . prea se baga ret4rdatu de rmx in seama.
ce t.c ****** familia ta de schilod,sa iti i-au coastele la ****,esti facut din coaste de miel *** de agarici infect.vrei sa te apuci de sala?asa se numeste acum ridicatul de biberoane?*** de pr0stan :-<
Last edited by D.Ciprian on 23 Apr 2011, 18:25, edited 1 time in total.
Reason: Ai primti avertisment pentur atac la persoana.
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information