Le-au furat casa caramida cu caramida! Numai in Romania!

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

LeTaLz0rN^
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 7
Joined: 23 Sep 2009, 12:30
Detinator Steam: Nu
CS Status: IN DA HOUSE OWNAGE!
Detinator server CS: NORMAL[ca nu]
Location: Ploiesti SITI

23 Sep 2009, 13:19

Doamne fereste.
RoyalServer 2
vLad-
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 4819
Joined: 28 Mar 2009, 19:16
Detinator Steam: Da
Reputatie: Nume anterior: eXisTenZ 28
Has thanked: 376 times
Been thanked: 304 times

23 Sep 2009, 15:35

ce mai oamani ma in ziua de azi :|
[R]MX
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 66
Joined: 06 Sep 2009, 02:37
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com!
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time

23 Sep 2009, 15:51

Scorpions wrote:
[R]MX wrote:da muta-te cuaeee in alta tara cu conducatori si oameni mai civilizati asa ca tine , sunteti toti niste "domni" si merge`ti pe strada aruncati gunoaie peste tot etc etc ..
voi astia care spuneti ca "Romania sucks" si e cea mai jalnica , se poate si mai rau stati voi linistiti .
Tu nu vezi tigani astia care fac tot felul de porcarii , si mai ales conducatorii ? Sau tu esti vreun bo$$ din bucuresti cu vila de 5 etaje si 5 piscine ? Uitate si tu la reply-urile astea, si apoi da unul calumea ;)
pune mana pe carte! cauta-ma si tu cand iti iei buletinul :)
User avatar
Katatonia
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 257
Joined: 19 Sep 2008, 14:00
Detinator Steam: Da
CS Status: Nu mor caii cand vor cainii!!
Has thanked: 48 times
Been thanked: 5 times

23 Sep 2009, 16:03

ProTV,Antena1,OTV.....care e diferenta?!
Cand ma trezesc dimineata sa ma pregatesc sa plec la munca ce crezi ca aud si vad la TV?
"Ion din satul Ciorogarla ia taiat gatul tatalui sau la ora 3 noaptea.Se pare ca era in stare de ebrietatate ...".etc
La TV daca te uiti o zi intrega o sa ai impresia ca nimic in tara asta nu merge cum trebuie...si nu va suparati,voi astia care spuneti ca Romania e "sucks"...pe langa alte tari Romania are destule lucruri bune si negativismul vostru acut sau mai bine zis teribilismul,nu faceti altceva decat sa aruncati in voi cu namol...
Ca altii fac imagine proasta tarii mele,da sunt foarte de acord si imaginea asta proasta se face de dupa revolutie si pana in ziua de azi.De ce?Ca sunt multi cretini care cred ca numai asa poti inlatura un sistem politic si se face propaganda la TV in draci,d-aia!Si tu care te uiti la TV zici ....Romania sucks,avem un presedinte de ***,aoloo idiot mai e...nu e in stare de nimic...
Si mai exista o clasa a marilor genii...nu dau doi bani pe ei sunt mai curve decat alea din Basarab care se ard p-o ceapa.Cum ii pupa occidentu' in cur,imediat au plecat ca vezi doamne acolo umbla Grivei cu shaorma in coada,cand de fapt ei ar trebui sa aiba initiative
Daca ne merge prost si suntem saraci,daca sunt crime,furturi,jafuri,prostitutie si multe altele este numai si numai din vina noastra.Punct!Aia din Anglia ies in strada ca nu au o pista pentru biciclete si noi le ingaduim la astia care au rupt tara in doua sa faca tot ce vor ei.

Mai reflectati si voi...si sa nu imi spuneti ca mint sau ca sunt un nationalist desavarsit.
Image
MadalinN
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 392
Joined: 18 Sep 2009, 18:48
Detinator Steam: Da
CS Status: Idle
Detinator server CS: Nu!
Reputatie: Ban permanent !
(Ban scos de 1 mai!)
Been thanked: 3 times

23 Sep 2009, 17:34

AHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHA! =)) =))

P.S : Mai taceti ma , ca nu numai in Romania vezi asa ceva. Se fura in America de nu poti sa numeri , de cate ori 8-| .
User avatar
h4wk
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 3806
Joined: 22 Sep 2009, 13:10
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost eXtream Mod
Nume anterior : DaZ , zimpe , Dan eXtream
Location: Iasi
Has thanked: 306 times
Been thanked: 321 times
Contact:

23 Sep 2009, 18:55

Romanii astia inebunesc pe zi ce trece :|
Chiar nu am mai vazut asa ceva :|

Nu degeaba se zice ca suntem unici (la prostii) :|

Code: Select all

"Daca ai culoare nu inseamna ca esti mai presus ca un utilizator. Culoare e un fel de "rasplata" pentru ca te implici in "ridicarea" acestei comunitati.
Unii nu realizeaza ca daca ai culoare nu inseamna ca esti smecher." -- by Alexey
:troll :troll

Spui ceva,dar faci altceva !
BoggY
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 2309
Joined: 06 May 2007, 03:02
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost administrator
Been thanked: 58 times

24 Sep 2009, 11:28

MadalinN wrote:AHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHA! =)) =))

P.S : Mai taceti ma , ca nu numai in Romania vezi asa ceva. Se fura in America de nu poti sa numeri , de cate ori 8-| .
Se fura in America , dar asta nu inseamna ca fura americanii :* . Fura emigrantii cum ar fi : Romanii , Marocanii , Mexicanii , Brazilienii pentru ca Americanul nu are motive sa fure . Are un salariu decend de 3000 $ , iar ei nu platesc curent electric pentru ca America are asa de multa energie electrica incat nu au ce face cu ea si din cauza asta cetatenii Americani nu platesc curent , dar daca am avea si noi in Romania asa de multa energie electrica cum au Americanii , noi tot am platii. Intelegi diferenta ? Ei au si nu platesc , noi daca am avea tot am platii si multe altele , dar nu stau sa iti insir sau sa fac comparatii dastea banale ca nu am cu cine. RMX tu ce mai cauti pe aici ? Mai si suferi . Daca te intreb la ce diateza ai scris "pune mana pe carte! cauta-ma si tu cand iti iei buletinul :)" habar nu ai si ii spui altuia sa puna mana pe carte.
panini
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 310
Joined: 15 Sep 2008, 17:36
Detinator Steam: Da
Reputatie: Cont restrictionat pentru limbaj vulgar!
Has thanked: 2 times
Been thanked: 3 times

24 Sep 2009, 11:37

Romania e o tara frumoasa , dar locuitorii o strica !
User avatar
Ionica
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 881
Joined: 23 Dec 2008, 12:05
Detinator Steam: Da
CS Status: M-am nascut sa fac fitze …
Detinator server CS: Nu
SteamID: Rd_Killer95
Reputatie: Ban 3 luni !
(Ban scos de 1 mai!)
Restrictie mesaje private!
Location: Bucuresti
Has thanked: 14 times
Been thanked: 22 times

24 Sep 2009, 11:50

Poate o sa ajungem ca bulgaria :)
Image
SuspanS.ExtreaM.Ro sau 93.119.26.71:27015
BoggY
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 2309
Joined: 06 May 2007, 03:02
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost administrator
Been thanked: 58 times

24 Sep 2009, 12:59

Ionica , Bulgaria e mai bine ca Romania . Romania indeplineste doar o singura conditie din trei pentru a ni se baga euro ca moneda nationala , iar celelalte doua conditii sunt imposibil de indeplinit , iar Bulgaria indeplineste doua conditii din trei , iar noi una singura :)>-
User avatar
winckler
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 3247
Joined: 28 Sep 2008, 15:37
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost unbanner SJ.eXtreamCS.com
Nume anterioare: zvon15, zvoNN1ceL, cristi™
Fost administrator
Location: La locu' meu..
Has thanked: 59 times
Been thanked: 131 times

24 Sep 2009, 13:14

Bog , ziceai ca Americanii nu platesc curentul , apai la ei sunt cele mai dese caderi de curent din toata lumea.Si motivul este ca America este pe partea soarelui si sunt explozii solare ce bruiaza curentul .. de grasesc sa ma contrazica ady1501 ca el stie cel mai bine la sistemul solar ! :D
Un mesaj din suflet...

winckler 2014 wrote:Daca te cheama winckler , inseamna ca esti smecher.
Image
:meme :meme :meme
BoggY
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 2309
Joined: 06 May 2007, 03:02
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost administrator
Been thanked: 58 times

24 Sep 2009, 13:28

Ceea ce spui tu s-a intamplat in 1965 si in 1977 ci nu in America , ci in Nordul Canadei , iar pe atunci romanii traiau cu lampa
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information