Gata si cu ForceDS?

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

Resident22
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1464
Joined: 02 Aug 2012, 12:36
Detinator Steam: Da
CS Status: Servicii de hosting
Detinator server CS: DA
SteamID: andreiduta
Location: Bucuresti
Has thanked: 19 times
Been thanked: 90 times
Contact:

01 Jul 2013, 08:05

RAZVANN. wrote:Pai daca toti ratatii din ziua de azi cu un VPS, Dedicat isi deschid "firma" de gazduire jocuri cu preturi de 10 euro 32 sloturi logic ca firmele adevarate si serioase au probleme cu clientii... (nu toate)
http://facebook.com/iestiprostFun dar totodata educativ.Like ca sa urmaresti pagina.
Resident22
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1464
Joined: 02 Aug 2012, 12:36
Detinator Steam: Da
CS Status: Servicii de hosting
Detinator server CS: DA
SteamID: andreiduta
Location: Bucuresti
Has thanked: 19 times
Been thanked: 90 times
Contact:

01 Jul 2013, 08:06

RAZVANN. wrote:Pai daca toti ratatii din ziua de azi cu un VPS, Dedicat isi deschid "firma" de gazduire jocuri cu preturi de 10 euro 32 sloturi logic ca firmele adevarate si serioase au probleme cu clientii... (nu toate)
Studiaza cat costa un server dedicat si o medie de clienti care ii ai.Fiecaruia ii convine sa dea un server cu 20 de euro ca sa profite de prostia voastra.Nu e asa cum credeti voi.De ce un telefon se ieftineste cand prinde vechime?Pentru ca scade nr vanzarilor.E evident ca daca ai concurenta mare,pretul vorbeste.N-am ce zice ,multi copii dau tepe cu host dar mai sunt si oameni seriosi mai vere.Eu spre exemplu am avut 7 clienti,am scazut la 3 si nu inchid nimic chiar daca ies pe minus pentru ca nu o fac sa castig cativa amarati de euro,din placere.Aveti impresia ca poti sa traiesti in bani daca ai site de hosting?
Last edited by StormRage on 01 Jul 2013, 09:38, edited 1 time in total.
Reason: Daca depui suflet, poti sa scoti bani frumosi
http://facebook.com/iestiprostFun dar totodata educativ.Like ca sa urmaresti pagina.
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information