Guys meetin' ground, part one.

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

Post Reply
User avatar
omugnom
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 255
Joined: 29 Apr 2012, 19:08
Detinator Steam: Da
CS Status: Traim zilele fricii!
Detinator server CS: nu
Location: Galati
Has thanked: 10 times
Been thanked: 41 times

15 Sep 2013, 01:17

Da, e tarziu si eu iar imi fac din extreamcs subiectul unui blog. Da, am scris un titlu in engleza din pura plictiseala, nestiinta, lipsa de patriotism sau din prostie. Trecand peste toate (http://www.youtube.com/watch?v=CxrCLoEaZ4o) vreau sa zic unele lucruri despre niste utilizatori mioritici, mari combinaci si ilustrii manglitori. De vreo cateva zile ii vad pe toti ca fierb si se recomanda singuri in topicuri in care vand o metoda de dropuri ultrasecreta, imposibil de aflat. Nesimtirea si mai mare este ca au tupeul sa iti sufle in nas atunci cand le spui ca-s de c_cat, ca sunt paraleli cu lumea reala.

Nu ma ocup de Counter Strike, desi detin un server pe care nu am mai intrat de ceva timp. Il tin impreuna cu un grup de prieteni care in timpul liber pierd timpul pe acolo. Si pentru atarnicii care au de gand sa-mi spuna ca sunt vreun disperat de gaming, atunci cand o sa va permiteti voi sa va dati alocatia pe doua luni doar ca sa ai un loc unde sa te mai relaxezi, puteti sa comentati.

Nu doresc sa continui mesajul, din motive de complexitate mediocra. (Dex it, mofo) Mesajul meu este sa nu va aplecati urechea asupra unor babalaci, pentru ca o sa pierdeti bani si timp. Concluzionand, **** fantasy.
Si-un vant de credinta incepe a bate pe alei,
Mana ce aduce dreptatea inca mai apasa pe ei!
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information