high-uri legale :))

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

User avatar
hateand
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 214
Joined: 16 Oct 2015, 07:43
Detinator Steam: Nu
CS Status: Doar incultii dau citate
Fond eXtream: 0
Location: index_body.html
Contact:

30 Nov 2015, 10:34

da caco si aurolacu nu va mai plac? :))
Ești român,și asta doare ca dracu,că nu te regăsești în Creangă,ci în Nimeni Altu.
TUMBLR | STEAM ID: andsa | Y!M: snuprogaming
Free PSD Files,Free Logos,Free Banners,Free Avatars,Free Template,PhotoShop Tutorials
Image
RoyalServer 2
User avatar
Yungdru
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1318
Joined: 30 Apr 2013, 14:41
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Reputatie: Fost Membru Club eXtreamCS (3 luni)
Nume anterior: dRU*
Has thanked: 65 times
Been thanked: 25 times
Contact:

30 Nov 2015, 11:33

hateand wrote:Ciuperci si tragi pe nas tantum roz sau combini ciupercile cu xanax -> te tine 7 ore
sau weed cu xanax si vin(daca mai vrei sa te si imbeti) -> te tine 2-3 ore
XANAX este greu de cumparat.(detinerea fara prescriptie este ilegala)
weed = ilegal
tantum rosa serios? mai bine tamtum verde ca are aceeasi substanta si este mai putin scarbos.
User avatar
busted
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2878
Joined: 30 Jul 2010, 12:44
Detinator Steam: Da
SteamID: busteeeeeeeeeed
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (4 luni)
Fost Moderator
Location: Iasi
Has thanked: 40 times
Been thanked: 61 times
Contact:

30 Nov 2015, 18:05

dRU* wrote:
hateand wrote:Ciuperci si tragi pe nas tantum roz sau combini ciupercile cu xanax -> te tine 7 ore
sau weed cu xanax si vin(daca mai vrei sa te si imbeti) -> te tine 2-3 ore
XANAX este greu de cumparat.(detinerea fara prescriptie este ilegala)
weed = ilegal
tantum rosa serios? mai bine tamtum verde ca are aceeasi substanta si este mai putin scarbos.
xanax am si eu acasa,i-a dat foarte usor doctorita tatalui meu cand nu putea dormi.
User avatar
Yungdru
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1318
Joined: 30 Apr 2013, 14:41
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Reputatie: Fost Membru Club eXtreamCS (3 luni)
Nume anterior: dRU*
Has thanked: 65 times
Been thanked: 25 times
Contact:

30 Nov 2015, 19:38

busted wrote:
dRU* wrote:
hateand wrote:Ciuperci si tragi pe nas tantum roz sau combini ciupercile cu xanax -> te tine 7 ore
sau weed cu xanax si vin(daca mai vrei sa te si imbeti) -> te tine 2-3 ore
XANAX este greu de cumparat.(detinerea fara prescriptie este ilegala)
weed = ilegal
tantum rosa serios? mai bine tamtum verde ca are aceeasi substanta si este mai putin scarbos.
xanax am si eu acasa,i-a dat foarte usor doctorita tatalui meu cand nu putea dormi.
Pai da adica anxietate nocturna,adica nu poti dormi din cauza grijilor si xanax este folosit si pentru asa ceva.
Adica i-a fost oferit pentru ca avea nevoie wtf vere ma refeream ca este greu de facut rost daca nu ai nimic tatal tau sufera de anxietate.
User avatar
busted
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2878
Joined: 30 Jul 2010, 12:44
Detinator Steam: Da
SteamID: busteeeeeeeeeed
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (4 luni)
Fost Moderator
Location: Iasi
Has thanked: 40 times
Been thanked: 61 times
Contact:

01 Dec 2015, 00:06

dRU* wrote:
busted wrote:
dRU* wrote: XANAX este greu de cumparat.(detinerea fara prescriptie este ilegala)
weed = ilegal
tantum rosa serios? mai bine tamtum verde ca are aceeasi substanta si este mai putin scarbos.
xanax am si eu acasa,i-a dat foarte usor doctorita tatalui meu cand nu putea dormi.
Pai da adica anxietate nocturna,adica nu poti dormi din cauza grijilor si xanax este folosit si pentru asa ceva.
Adica i-a fost oferit pentru ca avea nevoie wtf vere ma refeream ca este greu de facut rost daca nu ai nimic tatal tau sufera de anxietate.
nu sufera de anxietate,pur si simplu a avut probleme 2-3 zile din cauza unor dureri. Nu dormise 2 nopti si i-a dat direct xanxax.Dar fie,tot pe acolo e. Hai sa ramanem la subiect :))
User avatar
IsTI37
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 10987
Joined: 10 Apr 2007, 15:02
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost administrator
Fost SysAdmin
Fost Fondator GTA5 (CVL)
Location: Cluj-Napoca
Has thanked: 28 times
Been thanked: 776 times

01 Dec 2015, 08:54

High legal dar naspa e nicotina, cu o tigara electronica tip dripper cu 3-4 nori in plamani zici ca ai baut 10 beri. Faza e ca daca ti-ai depasit limita o sa te simti foarte naspa dupa si nu trece asa usor dar nu te afecteaza cu nimic, nici macar nu provoaca dependenta ca si tigarile normale.

Siropul de tuse e cel mai sigur gen LSD, dar mai bine stai departe de prostii si ocupa-te cu ceva productiv.
User avatar
future
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 97
Joined: 26 Oct 2015, 22:46
Detinator Steam: Da
Fond eXtream: 0

08 Dec 2015, 23:50

tussiN fortE ~~~~~~~~~~~
Image
User avatar
hankbinscripting
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 788
Joined: 06 Sep 2014, 16:31
Detinator Steam: Da
CS Status: SLK # PARADOX [AUDIO]
SteamID: nessquick8
Fond eXtream: 0
Location: Arad, Arad
Has thanked: 1 time
Contact:

09 Dec 2015, 18:08

Legalele sunt niste cacaturi frate, mai bine fumati iarba. Incercati Ganja, Sativa, Skunk mi se par cele mai bune mai ales SKUNK.
Legalele te distrug, prima data cand am incercat 2 zile nu m-am ridicat din pat absolut deloc. Effect-ul tine destul de mult, difera de la persoana la persoana dar nu cu mult.
La următoarea abatere semnătura îți va fi dezactivată.
User avatar
miber
Membru, skill +4
Membru, skill +4
Posts: 1986
Joined: 09 Apr 2013, 03:43
Detinator Steam: Da
CS Status: Web Designer.
SteamID: mibfx
Location: rootem
Has thanked: 50 times
Been thanked: 111 times
Contact:

10 Dec 2015, 00:18

hankbinscripting wrote:Legalele sunt niste cacaturi frate, mai bine fumati iarba. Incercati Ganja, Sativa, Skunk mi se par cele mai bune mai ales SKUNK.
Legalele te distrug, prima data cand am incercat 2 zile nu m-am ridicat din pat absolut deloc. Effect-ul tine destul de mult, difera de la persoana la persoana dar nu cu mult.
Ce ai fumat tu a fost o mare prostie te-ai panicat si ai ramas stana 2 zile vai de capu tau de ce ai incercat daca nu stii sa te stapanesti, vai si amar de curul tau, iar un legal tine 30 minute te asigur, chiar daca tie tii se pare 7 ore :)

Si cum te distrug man, 4 ani am fumat legale si sa moara masa daca am ceva sunt sanatos tun si mintal si fizic, a dreacu treaba numai pe voi va distrug, a stai normal daca bagati ca sparti si nu stiti sa fumati :)

ON: Noi nu preferam legale ci ilegale e mai panica asa mai funny mai cum sa spun eu mai tare si gata :)
M-am lasat, is pensionar pe caz de boala, acum ma tratez cu Mari pana dau de Ioana.

Image
User avatar
sUperstar
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 3321
Joined: 01 Mar 2013, 23:08
Detinator Steam: Da
Reputatie: Restrictie moderator [abuz de functie]
Fost eXtream mod
Utilizator neserios (tepar!)
Has thanked: 42 times
Been thanked: 97 times

10 Dec 2015, 00:49

hankbinscripting wrote:Legalele sunt niste cacaturi frate, mai bine fumati iarba. Incercati Ganja, Sativa, Skunk mi se par cele mai bune mai ales SKUNK.
Legalele te distrug, prima data cand am incercat 2 zile nu m-am ridicat din pat absolut deloc. Effect-ul tine destul de mult, difera de la persoana la persoana dar nu cu mult.
maxim o ora
RIPPLE FAUCET - Castiga pana la 1 Ripple pe zi!
User avatar
chill_toica
Membru, skill +4
Membru, skill +4
Posts: 1783
Joined: 05 Feb 2008, 23:15
Detinator Steam: Da
SteamID: chill_toica
Reputatie: Nume anterior: dr_moarte
Membru Club eXtreamCS (2 luni)
1 avertisment scos = -2 luni club
Location: Bucuresti
Has thanked: 499 times
Been thanked: 118 times

10 Dec 2015, 01:12

BOB MARLEY wrote:
hankbinscripting wrote:Legalele sunt niste cacaturi frate, mai bine fumati iarba. Incercati Ganja, Sativa, Skunk mi se par cele mai bune mai ales SKUNK.
Legalele te distrug, prima data cand am incercat 2 zile nu m-am ridicat din pat absolut deloc. Effect-ul tine destul de mult, difera de la persoana la persoana dar nu cu mult.
maxim o ora
voi a-ti bagat vreodata m5 ? da nu un 0.2 , un 0.5 macar sa vedeti cat tine ?
User avatar
busted
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2878
Joined: 30 Jul 2010, 12:44
Detinator Steam: Da
SteamID: busteeeeeeeeeed
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (4 luni)
Fost Moderator
Location: Iasi
Has thanked: 40 times
Been thanked: 61 times
Contact:

10 Dec 2015, 04:40

BOB MARLEY wrote:
hankbinscripting wrote:Legalele sunt niste cacaturi frate, mai bine fumati iarba. Incercati Ganja, Sativa, Skunk mi se par cele mai bune mai ales SKUNK.
Legalele te distrug, prima data cand am incercat 2 zile nu m-am ridicat din pat absolut deloc. Effect-ul tine destul de mult, difera de la persoana la persoana dar nu cu mult.
maxim o ora
eu n-am putut dormi deloc prima noapte,abia a 2-a am adormit si aratam ca un mort
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information