Host pentru server mix

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

User avatar
dDow
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 3016
Joined: 12 Jun 2013, 22:04
Detinator Steam: Da
CS Status: Master
Detinator server CS: Cateva.
Location: Bucuresti aka Brooklyn
Has thanked: 35 times
Been thanked: 76 times

28 Nov 2015, 20:31

Orice in afara de HostAndGoWithMyMoney , e detinuta de un tepar care dupa cum vezi si la avatarul lui a mancat din bani mult si bine !
(▀̿Ĺ̯▀̿ ̿)
Image
RoyalServer 2
User avatar
dodysr
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 381
Joined: 25 Jun 2015, 12:01
Detinator Steam: Da
CS Status: numaru' unu dupa doi
Detinator server CS: SURF.KZH.RO
SteamID: zanacamatar
Reputatie: Utilizator neserios (tepar)
Fond eXtream: 0
Location: Bucuresti
Contact:

28 Nov 2015, 20:50

Buna seara, vad ca unii sariti in sus in legatura cu hostandgo.ro , ba ca e detinuta de un tepar, ba ca e o firma fantoma, s.a.m.d ! Toti care afirmati aceste lucruri sunteti niste copii, DA COPII , tu red ai 16-17 ani, iar tu ddow 15-16 , multi inainte. Scumpii mei, ati incercat serviciile oferite de hostandgo.ro pana sa afirmati aceste lucruri? Nu, nu ati testat... doar vreti sa pareti inteligenti, dar in schimb doar sunteti o turma de oite blegi.

1. Vizitati siteul cu serverele gazduite http://www.domeniulincauza.ro/servere-gazduite , apropo, acelea nu sunt toate serverele gazduite, doar o parte.
2. HostandGO, este detinut de mine , asa ca te rog dai un search aici si ai sa vezi cate tranzactii am (da, ddow ,sigur am mult mai multe ca tine)

Va multumesc pentru intelegere, iar cine mai vine cu afirmatii de acest gen va fi raportat pentru ca sunt niste lucruri nefondate ce se indexeaza in google din cauza unor dobitoci.Da, dobitoci v-am facut, deoarece altfel nu va pot numi. Daca unul din scumpii moderatori vrea sa ne arate ca nu are functie degeaba , imi poate da si warn pentru jigniri, imi asum!
Gazduire Jocuri, Inregistrare Domenii, Gazduire Web - www.gameds.ro
User avatar
dDow
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 3016
Joined: 12 Jun 2013, 22:04
Detinator Steam: Da
CS Status: Master
Detinator server CS: Cateva.
Location: Bucuresti aka Brooklyn
Has thanked: 35 times
Been thanked: 76 times

28 Nov 2015, 20:53

Am 17 boss si totusi ce legatura are asta cu ce-am spus mai sus ? Am avut eu "firme" ceva pentru tranzactii ? Am doar o tranzactie pentru ca nu am venit aici pe forum sa dau tepe ;) daca Laurentiu e cunoscut ca tepar de ce sa cumpar de la el ? Toti ne-am pierdut increderea in el asa ca nu ai ce sa mai spui ! Craciun fericit .
(▀̿Ĺ̯▀̿ ̿)
Image
User avatar
Laurentiu //
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 117
Joined: 25 Oct 2015, 19:09
Detinator Steam: Da
CS Status: Sunt William Gilbert, de 10 ori mai tare
Detinator server CS: furien.ultracs.ro
SteamID: laurwtf1337
Reputatie: Utilizator neserios (laurwtf)
Fond eXtream: 0
Location: New Jersey
Contact:

28 Nov 2015, 20:59

dDow wrote:Am 17 boss si totusi ce legatura are asta cu ce-am spus mai sus ? Am avut eu "firme" ceva pentru tranzactii ? Am doar o tranzactie pentru ca nu am venit aici pe forum sa dau tepe ;) daca Laurentiu e cunoscut ca tepar de ce sa cumpar de la el ? Toti ne-am pierdut increderea in el asa ca nu ai ce sa mai spui ! Craciun fericit .
Ai aceeasi varsta ca mine, dar gandesti ca un copil. Si aici nu vreau sa fac vre-o jignire, sau alte prostii.
Toata treaba cu hostandgo a fost mereu condusa de mine si melvin, si ai vazut totusi sa fie vre-o teapa data? Nu. Avem servere boostate in setmaster, cu boosturi lunare, cum s-ar simtii clientul respectiv sa-i luam noi serviciul asa aiurea.
Uite ca, asa tepari cum ne consideri tu, nu ducem lipsa de clienti si de respect din partea clientilor. Oferim calitate si respect, si primim respect inapoi. Crede-ma, cine a fost baiatas cu mine sau melvin, e imposibil sa nu fii primit vre-o reducere din aia frumoasa, sau cel putin cateva zile "moca", pentru ca, cel putin noi apreciem clientii ce ne ofera respect.
Daca suntem tepari, asa cum insinuezi tu, de ce avem contract cu mobilpay? De ce plateam chestiile astea din banii nostrii, daca vroiam sa va "dam teapa" puteam fain-frumos sa ramanem pe sistemul "transfer sms / coduri reincarcabile". Nu, am vrut ca totul sa fie legalizat, sa fie acreditata toata treaba. Nu vad pe ce drept ne acuzi ca am da tepe, sincer.
User avatar
dDow
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 3016
Joined: 12 Jun 2013, 22:04
Detinator Steam: Da
CS Status: Master
Detinator server CS: Cateva.
Location: Bucuresti aka Brooklyn
Has thanked: 35 times
Been thanked: 76 times

28 Nov 2015, 21:02

***** de unde sa stie mobilPay ca esti tu tepar si de ce i-ar interesa pe ei ? Ai statusul de Utilizator neserios (tepar) ? Ai dat tepe in trecut ? Esti parsiv ? De ce sa am incredere in tine ?! Asta nu-i o dovada ca te-ai redresat pentru ca asa ai facut si cu celelalte "afaceri" adica pareai serios si dupa goooo . Bafta !
(▀̿Ĺ̯▀̿ ̿)
Image
User avatar
Gabriel eXtream
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 953
Joined: 20 Aug 2012, 16:43
Detinator Steam: Da
CS Status: Can't be touched
Reputatie: Fost Moderator ajutator
Nume anterior: BlueSky#, EcHoO.
0.3 / 3
Utilizator neserios ( tepar )
Fond eXtream: 0
Location: Bucuresti
Has thanked: 67 times
Been thanked: 125 times

28 Nov 2015, 21:07

Laurentiu // wrote:
dDow wrote:Am 17 boss si totusi ce legatura are asta cu ce-am spus mai sus ? Am avut eu "firme" ceva pentru tranzactii ? Am doar o tranzactie pentru ca nu am venit aici pe forum sa dau tepe ;) daca Laurentiu e cunoscut ca tepar de ce sa cumpar de la el ? Toti ne-am pierdut increderea in el asa ca nu ai ce sa mai spui ! Craciun fericit .
Ai aceeasi varsta ca mine, dar gandesti ca un copil. Si aici nu vreau sa fac vre-o jignire, sau alte prostii.
Toata treaba cu hostandgo a fost mereu condusa de mine si melvin, si ai vazut totusi sa fie vre-o teapa data? Nu. Avem servere boostate in setmaster, cu boosturi lunare, cum s-ar simtii clientul respectiv sa-i luam noi serviciul asa aiurea.
Uite ca, asa tepari cum ne consideri tu, nu ducem lipsa de clienti si de respect din partea clientilor. Oferim calitate si respect, si primim respect inapoi. Crede-ma, cine a fost baiatas cu mine sau melvin, e imposibil sa nu fii primit vre-o reducere din aia frumoasa, sau cel putin cateva zile "moca", pentru ca, cel putin noi apreciem clientii ce ne ofera respect.
Daca suntem tepari, asa cum insinuezi tu, de ce avem contract cu mobilpay? De ce plateam chestiile astea din banii nostrii, daca vroiam sa va "dam teapa" puteam fain-frumos sa ramanem pe sistemul "transfer sms / coduri reincarcabile". Nu, am vrut ca totul sa fie legalizat, sa fie acreditata toata treaba. Nu vad pe ce drept ne acuzi ca am da tepe, sincer.
Cata shaorma ai mancat grasane de cand ai hostandsuck

On: TNI
User avatar
Laurentiu //
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 117
Joined: 25 Oct 2015, 19:09
Detinator Steam: Da
CS Status: Sunt William Gilbert, de 10 ori mai tare
Detinator server CS: furien.ultracs.ro
SteamID: laurwtf1337
Reputatie: Utilizator neserios (laurwtf)
Fond eXtream: 0
Location: New Jersey
Contact:

28 Nov 2015, 21:10

Nu stiu tepare, oricum, si fara hostandgo, tot te ingrop in bani, stai parcat.
User avatar
dDow
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 3016
Joined: 12 Jun 2013, 22:04
Detinator Steam: Da
CS Status: Master
Detinator server CS: Cateva.
Location: Bucuresti aka Brooklyn
Has thanked: 35 times
Been thanked: 76 times

28 Nov 2015, 21:32

De ce nu raspunzi mai diversificat la ce am spus mai sus ? Am dreptate cumva ?! Esti ceea ce lasi in urma deci de aici tragi tu concluzia si care-i treaba cu ingropatul in bani ? Inteleg ca s-a marit alocatia dar cu 84 de lei nu ingropi pe nimeni in bani .
(▀̿Ĺ̯▀̿ ̿)
Image
User avatar
WinNk. #
Super moderator
Super moderator
Posts: 1693
Joined: 06 Dec 2014, 11:44
Detinator Steam: Da
SteamID: /id/maduwtf
Reputatie: Super Moderator
Location: Iaşi, România
Has thanked: 38 times
Been thanked: 41 times

28 Nov 2015, 21:59

tni :P
User avatar
Emil B.
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1168
Joined: 05 Oct 2008, 11:33
Detinator Steam: Da
CS Status: ...
Reputatie: Fost moderator ajutator
0.5/3
Fost Membru Club eXtreamCS (doua luni)
Location: Atena, Grecia
Has thanked: 3 times
Been thanked: 6 times

28 Nov 2015, 22:25

Semnătură... peste 100 servere gazduite de CS 1.6 in România.
Knowledge is power.
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: No registered users and 416 guests