IDEE AFACERE ONLINE/OFLINE

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

User avatar
dDow
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 3016
Joined: 12 Jun 2013, 22:04
Detinator Steam: Da
CS Status: Master
Detinator server CS: Cateva.
Location: Bucuresti aka Brooklyn
Has thanked: 35 times
Been thanked: 76 times

16 Jan 2016, 20:51

Aia cu tricouri e chiar tare :)
(▀̿Ĺ̯▀̿ ̿)
Image
RoyalServer
krystann
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2552
Joined: 16 May 2009, 11:37
Detinator Steam: Nu
CS Status: Vine criza!
Reputatie: Fost moderator
Has thanked: 322 times
Been thanked: 141 times

16 Jan 2016, 21:20

Sunt atâtea afaceri online bune în care ai câştiga sume foarte faine şi tocmai la site de ştiri te-ai gândit ?
Ţi-am trimis prin pm mai multe bloguri din care sa înveţi multe despre trafic, bani şi bloguri.
Sper că îţi vei alege ceva mai oke, baftă.
User avatar
PULSE.
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 217
Joined: 11 Jan 2016, 15:19
Detinator Steam: Da
Fond eXtream: 0
Location: Bucureşti

16 Jan 2016, 21:26

Nu prea ai ce sa faci cu 2500 lei...
O idee ar fi sa iti faci din nou 3-4 site-uri de filme puse bine la punct, sa le ridici si dupa sa le vinzi.
User avatar
Yeezus
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 8149
Joined: 04 Nov 2011, 08:57
Detinator Steam: Da
CS Status: Yeezy taught me
Reputatie: Fost eXtream Mod
Nume anterior: Confuzius, Flowman,H@rdwell,Florentiu
Location: Ploiesti/Bucuresti
Has thanked: 239 times
Been thanked: 366 times

16 Jan 2016, 21:40

Swizard. wrote:Site pariuri csgo. -> bani frumosi.
Pe bune :D
User avatar
sharkstar
Membru, skill +4
Membru, skill +4
Posts: 1735
Joined: 24 Dec 2012, 15:51
Detinator Steam: Da
CS Status: Rupetot
SteamID: privat
Location: Bucuresti
Has thanked: 70 times
Been thanked: 42 times

16 Jan 2016, 22:14

Specii. wrote:Ii bagi la pariuri...Ai 25 milioane buget si joci schema "martingale"
Începi cu 50lei pe cota 2 - Daca castiga ai profit +50lei ,daca nu iese, următorul bilet il pui cu 100 lei -castig 50lei .
De fiecare data când pierzi ridici miza si când e câștigător începi din nou cu 50lei.
esti bolnav.
Martingale se foloseste la ruleta nu la pariuri pe cota 2... Si nu este un castig sigur, azi castigi, maine cu dumnezeu inainte!

Te crezi in filme pe bune, adica visezi ca iti faci singur script-ul, si ca o sa ai un content original si sute de mii de vizite ca sa faci banisori.

Pune mana pe carte daca vrei sa ai parte! :meme
I've never been more normal than I am now.
My tumblr
User avatar
xFlavius
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1307
Joined: 18 Nov 2014, 14:36
Detinator Steam: Da
CS Status: Invat ca sa invat pe altii !
SteamID: flavius98
Reputatie: Unban achitat (#1)
Fond eXtream: 0
Location: Gorj Tg-Jiu
Contact:

16 Jan 2016, 22:18

PULSE. wrote:Nu prea ai ce sa faci cu 2500 lei...
O idee ar fi sa iti faci din nou 3-4 site-uri de filme puse bine la punct, sa le ridici si dupa sa le vinzi.
din asta am luat banii , am vandut un site de filme cu 7-8k unici/ zi , acum m-am apucat de altul , insa nu am de gand sa-l mai vand...
User avatar
PULSE.
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 217
Joined: 11 Jan 2016, 15:19
Detinator Steam: Da
Fond eXtream: 0
Location: Bucureşti

16 Jan 2016, 23:00

Pai cu banii aia iti poti face 3-4 + promovare, unul 1-2 pentru tine si celelalte le poti vinde la fel si reinvesti pentru reclama... ***..
Specii.
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 4685
Joined: 16 May 2015, 23:50
Detinator Steam: Da
CS Status: Plangi dupa ***** ca un transexual
Reputatie: Fost eXtream Mod
Membru Club eXtreamCS (6 luni)
Nume anterior : sociopat, Saec.
0.2/3
Fond eXtream: 0
Location: Bucuresti
Contact:

17 Jan 2016, 00:18

sharkstar wrote:
Specii. wrote:Ii bagi la pariuri...Ai 25 milioane buget si joci schema "martingale"
Începi cu 50lei pe cota 2 - Daca castiga ai profit +50lei ,daca nu iese, următorul bilet il pui cu 100 lei -castig 50lei .
De fiecare data când pierzi ridici miza si când e câștigător începi din nou cu 50lei.
esti bolnav.
Martingale se foloseste la ruleta nu la pariuri pe cota 2... Si nu este un castig sigur, azi castigi, maine cu dumnezeu inainte!

Te crezi in filme pe bune, adica visezi ca iti faci singur script-ul, si ca o sa ai un content original si sute de mii de vizite ca sa faci banisori.

Pune mana pe carte daca vrei sa ai parte! :meme
Îmi spui tu mie? Martingale se joacă la pariuri,dar iti trebuie banca mare. Sunt mulți care joacă martingale la pariuri si ies pe profita sfarsit de luna. Sau poți sa încerci sa pui in fiecare zi un meci de cota 1.3-1.50 si începi cu 50lei si câștigul il pui pe alt bilet. Exemplu: azi pui 50lei pe o cota de 1.50 -castigi 75 ,maine aia 75lei ii pui pe o cota 1.30 si tot asa.
Image
User avatar
Traficant De Wi-Fi
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1278
Joined: 29 Mar 2015, 22:22
Detinator Steam: Da
SteamID: traficant_de_wifi
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (2 luni)
Location: Arad
Been thanked: 14 times
Contact:

17 Jan 2016, 00:54

xFlavius wrote:
PULSE. wrote:Nu prea ai ce sa faci cu 2500 lei...
O idee ar fi sa iti faci din nou 3-4 site-uri de filme puse bine la punct, sa le ridici si dupa sa le vinzi.
din asta am luat banii , am vandut un site de filme cu 7-8k unici/ zi , acum m-am apucat de altul , insa nu am de gand sa-l mai vand...
mama faceai pe putin 50$ zilnic cu site-ul ala din PPV,...ce oameni :))
Discord: lucifer_xro
User avatar
Qwartz
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 204
Joined: 16 Mar 2015, 14:51
Detinator Steam: Da
CS Status: --
SteamID: /id/justqwartz/
Reputatie: Utilizator neserios (tepar)
Fond eXtream: 0
Contact:

17 Jan 2016, 01:14

Eu zic sa-ti faci cu tricouri,hanorace etc,ca multi cauta haine scrise pe ele si personalizate.
ImageImage
User avatar
sharkstar
Membru, skill +4
Membru, skill +4
Posts: 1735
Joined: 24 Dec 2012, 15:51
Detinator Steam: Da
CS Status: Rupetot
SteamID: privat
Location: Bucuresti
Has thanked: 70 times
Been thanked: 42 times

17 Jan 2016, 14:32

Specii. wrote:
sharkstar wrote:
Specii. wrote:Ii bagi la pariuri...Ai 25 milioane buget si joci schema "martingale"
Începi cu 50lei pe cota 2 - Daca castiga ai profit +50lei ,daca nu iese, următorul bilet il pui cu 100 lei -castig 50lei .
De fiecare data când pierzi ridici miza si când e câștigător începi din nou cu 50lei.
esti bolnav.
Martingale se foloseste la ruleta nu la pariuri pe cota 2... Si nu este un castig sigur, azi castigi, maine cu dumnezeu inainte!

Te crezi in filme pe bune, adica visezi ca iti faci singur script-ul, si ca o sa ai un content original si sute de mii de vizite ca sa faci banisori.

Pune mana pe carte daca vrei sa ai parte! :meme
Îmi spui tu mie? Martingale se joacă la pariuri,dar iti trebuie banca mare. Sunt mulți care joacă martingale la pariuri si ies pe profita sfarsit de luna. Sau poți sa încerci sa pui in fiecare zi un meci de cota 1.3-1.50 si începi cu 50lei si câștigul il pui pe alt bilet. Exemplu: azi pui 50lei pe o cota de 1.50 -castigi 75 ,maine aia 75lei ii pui pe o cota 1.30 si tot asa.
Tu gandesti logic? Trebuie sa fie x2 payout ca sa poti sa iesi pe profit..

https://ro.wikipedia.org/wiki/Martingal%C4%83

Code: Select all

Martingale este un sistem de parieri a cărei strategie se bazează pe dublarea pariului după fiecare pierdere astfel încât prima victorie ar recupera toate pierderile anterioare plus câștigarea unui profit egal cu miza inițială. Sistemul era foarte popular în Franța secolului al XVIII-lea. Strategia Martingală a fost aplicată și la ruletă unde probabilitatea de a nimeri roșu sau negru este aproape de 50 % (în funcție dacă ruleta are și un „0”).
Stiu prea bine cu ce se mananca martingale pentru ca acesta metoda o foloseam pe 999dice.
I've never been more normal than I am now.
My tumblr
Specii.
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 4685
Joined: 16 May 2015, 23:50
Detinator Steam: Da
CS Status: Plangi dupa ***** ca un transexual
Reputatie: Fost eXtream Mod
Membru Club eXtreamCS (6 luni)
Nume anterior : sociopat, Saec.
0.2/3
Fond eXtream: 0
Location: Bucuresti
Contact:

17 Jan 2016, 15:58

sharkstar wrote:
Specii. wrote:
sharkstar wrote: esti bolnav.
Martingale se foloseste la ruleta nu la pariuri pe cota 2... Si nu este un castig sigur, azi castigi, maine cu dumnezeu inainte!

Te crezi in filme pe bune, adica visezi ca iti faci singur script-ul, si ca o sa ai un content original si sute de mii de vizite ca sa faci banisori.

Pune mana pe carte daca vrei sa ai parte! :meme
Îmi spui tu mie? Martingale se joacă la pariuri,dar iti trebuie banca mare. Sunt mulți care joacă martingale la pariuri si ies pe profita sfarsit de luna. Sau poți sa încerci sa pui in fiecare zi un meci de cota 1.3-1.50 si începi cu 50lei si câștigul il pui pe alt bilet. Exemplu: azi pui 50lei pe o cota de 1.50 -castigi 75 ,maine aia 75lei ii pui pe o cota 1.30 si tot asa.
Tu gandesti logic? Trebuie sa fie x2 payout ca sa poti sa iesi pe profit..

https://ro.wikipedia.org/wiki/Martingal%C4%83

Code: Select all

Martingale este un sistem de parieri a cărei strategie se bazează pe dublarea pariului după fiecare pierdere astfel încât prima victorie ar recupera toate pierderile anterioare plus câștigarea unui profit egal cu miza inițială. Sistemul era foarte popular în Franța secolului al XVIII-lea. Strategia Martingală a fost aplicată și la ruletă unde probabilitatea de a nimeri roșu sau negru este aproape de 50 % (în funcție dacă ruleta are și un „0”).
Stiu prea bine cu ce se mananca martingale pentru ca acesta metoda o foloseam pe 999dice.
Pai si rege si la pariuri...daca pui un bilet cu 100lei si e pierdut ,următorul pariu pui 150lei .
Image
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: Bing [Bot] and 421 guests