Idei cadou

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

User avatar
cart3r
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 316
Joined: 16 Feb 2013, 20:54
Detinator Steam: Da
CS Status: Happy
SteamID: cart3r94
Reputatie: Fost moderator
0.5/3
Location: Bucuresti
Has thanked: 5 times
Been thanked: 17 times
Contact:

02 Dec 2015, 17:41

Dani-EL wrote:Eu i-am cumpărat un telefon + un parfum
E o idee buna de cadou zic eu.
@CryWolf cred ca vorbesti fara sa cunosti de reputatia, numele si avatarul meu, nu este nick-ul meu permanent, dar tu vorbesti fara sa cunosti. :meme
Si nu mi-am schimbat eu reputatia singur, dar tu iar ti-ai dat cu parerea fara sa te informezi, eu nu vorbesc cand nu sunt sigur de ceva CryWolf. :)
There's no failure, only feedback!
RoyalServer
User avatar
Andreeas.
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 944
Joined: 24 Apr 2013, 21:20
Detinator Steam: Nu
CS Status: webdesigner
Reputatie: Restrictie moderator
Location: Craiova
Has thanked: 16 times
Been thanked: 18 times
Contact:

02 Dec 2015, 17:51

Niciodată să nu investești intr-o "iubită" , ii faci cadouri scumpe si dupa te lasa ;) .
Prietena mea mi-a batut apropo-ul de un inel ,de ce nu faci acelasi lucru? Un indel dragut , din argint maxim 100ron.
OFF: Un CD cu Fuego ar putea fi un material bun de ascultat colinde impreuna :troll
Image
User avatar
ARTUR.HAZ
Administrator
Administrator
Posts: 2394
Joined: 04 Oct 2013, 14:32
Detinator Steam: Da
Reputatie: Administrator
Has thanked: 146 times
Been thanked: 123 times
Contact:

02 Dec 2015, 17:59

Ii poti cumpara un lantisor de argint cu un medalion cu initiala ei.
User avatar
roberteeel
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 4132
Joined: 05 Sep 2012, 11:39
Detinator Steam: Nu
Reputatie: Nick anterior: QAZW, Robert.ultrasFarul, CT 18 ROS
Restrictie schimbare nume
Fost moderator
Fost Membru Club eXtreamCS (doua luni)
Has thanked: 313 times
Been thanked: 357 times

02 Dec 2015, 18:21

De ce sa ii ia un telefon? Sunteti căsătoriți sau ceva...? Maxim un parfum, o brățara mai scumpă si un buchet de flori neaparat (asta este valabil pentru orice fata).
User avatar
NEO ##
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 0
Joined: 23 Nov 2015, 17:08
Detinator Steam: Da
Reputatie: Utilizator neserios ( tepar )
Fond eXtream: 0

02 Dec 2015, 21:03

CryWolf wrote:
Romeo Fantastik wrote:Eu iti zic sa-i cumperi o pereche de cercei, daca ai bani multi poti sa te gandesti la un telefon frumos un samunsg s6 sau iphone 6, depinde de gusturile ei.
Dupa nume,avatar si reputatie mai Romeo si Julieta imi dau seama ca inca esti virginel.

Code: Select all

Reputatie: Moderator
Regele sexului 
=)) Vezi ca incalci regulamentul Detinatorului, pentru ca acel camp nu este pus acolo sa adaugi/scoti tu personal ceva.

Nu prea merita ele asa multa atentie, pentru ca nu sunt stabile nici maritate, si nu are rost sa ramai cu buza umflata mai bine ia-ti tie unu, de ce crede-ti ca au nevoie de cadouri asa mari femeile? crezi ca daca are a te iubi nu te va iubi si fara sa ii dai telefon , cerceii si mai stiu eu ce alte chestii scumpe. Nu are rost sa le inveti cu cadouri din astea , pai de ce ? tu ii dai iphone 6 sa zicem si ea nu are bani sa iti returneze favorul cu ceva tot la fel de ok, pai nu se va simti prost? ba da. Fii simplu cu femeie fii tu insuti si nu le invata cu bani ca poate candva sa zicem la anul nu o sa ai bani de iphone 8 si ea o sa aiba asteptari si ce ai rezolvat, poti sa ii ei o tinuta intima care iti place tie care de asemeni nu se va supara ci doar se va simti super stiind ca ea iti poate impartasi placerile, spunei ca ti-ai dori sa o vezi purtand acea lenjerie deoarece crezi ca va fi foarte provocatoare. Fii provocator fii barbat si nu un sustinator BCR, crezi ca face sex cu tine deoarece ai bani si o sustii cu ei ? Niciodata, decat daca este vreo panarama si doar banii ii plac.

https://www.fiibarbat.ro/cat-de-importa ... -seductie/
http://www.fiibarbat.ro/cat-de-importan ... -seductie/

Si mai: http://www.fiibarbat.ro/de-ce-sfaturile ... ii-barbat/

- Ba chiar puteti merge la un restaurant frumos pentru o seara frumoasa, va face mult mai mult.
Multumesc mult CryWolf un sfat foarte bun.
Cosmin
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 8951
Joined: 06 Jul 2013, 22:08
Detinator Steam: Da
Detinator server CS: Nu
Reputatie: Fost eXtream Mod
Fost Scripter eXtreamCS
Nume anterior: scosmynnnn
Has thanked: 492 times
Been thanked: 547 times

02 Dec 2015, 21:06

roberteeel wrote:De ce sa ii ia un telefon? Sunteti căsătoriți sau ceva...? Maxim un parfum, o brățara mai scumpă si un buchet de flori neaparat (asta este valabil pentru orice fata).
:)>-
cumpara-i iphone 6 si dupa 2 luni daca te lasa iti dai palme ca ai dat atatia bani pentru o catea
User avatar
CryWolf
Administrator
Administrator
Posts: 6029
Joined: 07 Aug 2008, 16:33
Detinator Steam: Da
Reputatie: Administrator
Fost Scripter
Manager CS2.eXtream.Ro
Fost Detinator ZM.eXtream.Ro
Fost manager CS.eXtream.Ro
Fost manager CSGO.eXtream.Ro
Fost manager global
Location: Botosani
Discord: crywolf1989
Has thanked: 202 times
Been thanked: 850 times
Contact:

02 Dec 2015, 21:56

Cei care doresc sa impresioneze cu adevarat va sugerez sa le luati la prietenele voastre macar un AUDI A6 va garantez ca va va iubi toata viata doar faceti o mica ecoomie si luatii, ca sa vedeti la urma cum e sa se duca si masina si femeia.
Dani-EL wrote:Eu i-am cumpărat un telefon + un parfum
Iti pretuiesti iubita, trebuia sa ii pui si un balonas acolo sau un lubrifiant sa vezi daca te pretuieste si ea pe tine.

Dar repet daca vreti cu adevarat sa impresionati o femeie un AUDI ceva nu ar strica. omg

De aia nici nu te mai poti intelege cu femeile in ziua de astazi nu mai poti fi mandru ca barbat, pentru ca ele sunt frecate la cap zilnic de pupincuristi, catei care ar face orice si le-ar cumpara orice si le-ar pupa in c*r numai sa stea langa el ar inghiti orice dar ORICE, nu sa o si f**a aia e in visele lui doar si lauda la prieteni, inghit orice de la femei si le da senzatia ca ele ar fi in prim plan dar nu va dati seama ca femeile nu sunt facute sa conduca de aia dau gres cand le dati lantul de la gat in mana, ele sunt facute pentru a fi conduse, supuse unele chiar si batute ca nu se simt femei daca nu le da barbatu o palma, am vazut cu ochii mei.
NU IMI MAI DA-TI PM CU CERERE AJUTOR/SAMD, FOLOSITI FORUMUL, CITESC MAJORITATEA TOPICURILOR.
www.dark-arena.com , SERVERE CS / CS2 / L4D AU REVENIT ONLINE.
www.diasporaiptv.ro - SERVICII PREMIUM IPTV

Image

Image
User avatar
sohigh.
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 0
Joined: 24 Apr 2015, 12:14
Detinator Steam: Da
CS Status: You'll always be by my side!
Detinator server CS: Nu dețin.
SteamID: raulhigh
Fond eXtream: 0
Location: Timișoara
Contact:

02 Dec 2015, 22:09

Parfum, ceas, poșetă, ramă foto cu o poză cu voi, o bluză, flori, makeup, urs din pluș, lanț, lanț cu poza voastră inăuntru, brățară, brățară cu inițialele voastre, cercei, cană, perină cu o poză cu voi doi în formă de inimă, mai zic?
Specii.
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 0
Joined: 16 May 2015, 23:50
Detinator Steam: Da
CS Status: Plangi dupa ***** ca un transexual
Reputatie: Fost eXtream Mod
Membru Club eXtreamCS (6 luni)
Nume anterior : sociopat, Saec.
0.2/3
Fond eXtream: 0
Location: Bucuresti
Contact:

02 Dec 2015, 22:12

Un vibrator.
Last edited by Cosmin on 02 Dec 2015, 22:26, edited 2 times in total.
Reason: Ai primit warn pentru ca postezi aiurea.
Image
User avatar
Dani-EL
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 0
Joined: 25 Nov 2015, 20:01
Detinator Steam: Nu
Detinator server CS: jb.fragbite.ro
Fond eXtream: 0

02 Dec 2015, 23:18

CryWolf wrote:Cei care doresc sa impresioneze cu adevarat va sugerez sa le luati la prietenele voastre macar un AUDI A6 va garantez ca va va iubi toata viata doar faceti o mica ecoomie si luatii, ca sa vedeti la urma cum e sa se duca si masina si femeia.
Dani-EL wrote:Eu i-am cumpărat un telefon + un parfum
Iti pretuiesti iubita, trebuia sa ii pui si un balonas acolo sau un lubrifiant sa vezi daca te pretuieste si ea pe tine.

Dar repet daca vreti cu adevarat sa impresionati o femeie un AUDI ceva nu ar strica. omg

De aia nici nu te mai poti intelege cu femeile in ziua de astazi nu mai poti fi mandru ca barbat, pentru ca ele sunt frecate la cap zilnic de pupincuristi, catei care ar face orice si le-ar cumpara orice si le-ar pupa in c*r numai sa stea langa el ar inghiti orice dar ORICE, nu sa o si f**a aia e in visele lui doar si lauda la prieteni, inghit orice de la femei si le da senzatia ca ele ar fi in prim plan dar nu va dati seama ca femeile nu sunt facute sa conduca de aia dau gres cand le dati lantul de la gat in mana, ele sunt facute pentru a fi conduse, supuse unele chiar si batute ca nu se simt femei daca nu le da barbatu o palma, am vazut cu ochii mei.
Nu vreau să impresionez pe nimeni , stai liniștit. Dacă i.am făcut cadou telefon, i.am făcut cu un motiv ( cel care.l avea , nu mai era funcțional ) , deci încă odată nu pentru a impresiona.
Nu știu ce te bagi tu aiurea în seamă , dacă habar nu ai de persoana mea sau de relația mea.
PauL.mZq
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 273
Joined: 16 May 2011, 19:34
Detinator Steam: Da
Reputatie: Membru Club eXtreamCS ( doua saptamani )
Location: Suceava
Has thanked: 13 times
Been thanked: 3 times

03 Dec 2015, 19:24

FLORI
hi
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information