Idei proiecte

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

User avatar
Yeezus
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 8149
Joined: 04 Nov 2011, 08:57
Detinator Steam: Da
CS Status: Yeezy taught me
Reputatie: Fost eXtream Mod
Nume anterior: Confuzius, Flowman,H@rdwell,Florentiu
Location: Ploiesti/Bucuresti
Has thanked: 239 times
Been thanked: 366 times

10 Jan 2013, 21:24

GYUKY wrote:Topic idiot, daca eu am o idee de proiect fii sigur ca nu as face-o publica sa mi-o fure altcineva.
Sunt de acord. parnaee, stai tu linistit ca idei unice aici nu vei gasi, degeaba incerci. Pana acum o jumatate de an - 1 an si eu am fost la fel, incercam sa storc de unde puteam cate o idee UNICA/BUNA pana am descoperit ca aceste lucruri nu sunt gratuite. Cand spui unic/bun nu spui si gratuit.
Momentan eu nu detin nicio idee absolut unica, ceva semi da, am avut si incercari de a face un astfel de proiect dar am ajuns la unica concluzie ca nu pot realiza asa ceva. De ce? Varsta nu-mi permite, sunt inca minor, nu am o varsta pentru a oferi si credibilitate... si nu dispun de fonduri materiale, pentru ceva unic iti trebuiesc bani pentru investit. Degeaba iei tu domeniu de la vreo comunitate sau site prin sponsorizare, dupa sa stai sa cersesti sponsorizari la alte persoane pentru o gazduire web care promite sa fie buna si tot asa. Vreti lucruri bune? Cautati persoane cu capul pe umeri si oferiti bani pentru asa ceva!
(parnae, n-am facut referire la tine, am incercat sa generalizez ceea ce am avut de spus)
RoyalServer
User avatar
parnae.
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 196
Joined: 20 Dec 2012, 18:12
Detinator Steam: Da
CS Status: Lucrez.
Detinator server CS: Romania.HostPixel.Ro
SteamID: gylut10
Has thanked: 6 times
Been thanked: 15 times
Contact:

10 Jan 2013, 21:36

Flowman wrote:
GYUKY wrote:Topic idiot, daca eu am o idee de proiect fii sigur ca nu as face-o publica sa mi-o fure altcineva.
Sunt de acord. parnaee, stai tu linistit ca idei unice aici nu vei gasi, degeaba incerci. Pana acum o jumatate de an - 1 an si eu am fost la fel, incercam sa storc de unde puteam cate o idee UNICA/BUNA pana am descoperit ca aceste lucruri nu sunt gratuite. Cand spui unic/bun nu spui si gratuit.
Momentan eu nu detin nicio idee absolut unica, ceva semi da, am avut si incercari de a face un astfel de proiect dar am ajuns la unica concluzie ca nu pot realiza asa ceva. De ce? Varsta nu-mi permite, sunt inca minor, nu am o varsta pentru a oferi si credibilitate... si nu dispun de fonduri materiale, pentru ceva unic iti trebuiesc bani pentru investit. Degeaba iei tu domeniu de la vreo comunitate sau site prin sponsorizare, dupa sa stai sa cersesti sponsorizari la alte persoane pentru o gazduire web care promite sa fie buna si tot asa. Vreti lucruri bune? Cautati persoane cu capul pe umeri si oferiti bani pentru asa ceva!
(parnae, n-am facut referire la tine, am incercat sa generalizez ceea ce am avut de spus)
Da,asa este.Dar eu am facut acest topic doar pentru a discuta si alte teme care imi vin in cap nu numai GAMING/FEMEI/BANI/MASINI..Putem discuta si pe alte subiecte daca incercam.
@GYUKY: Sincer sa fiu n-am nimic cu tine,dar totusi acesta este un topic diferit de majoritatea de pe ExtreamCS care exprima ce am spus mai sus.
realtime
Membru, skill +4
Membru, skill +4
Posts: 1588
Joined: 05 Oct 2010, 15:19
Detinator Steam: Da
CS Status: Punema la incercare.
Detinator server CS: Da
SteamID: SyNkRoNN
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (o luna)
Fost Moderator
Has thanked: 48 times
Been thanked: 87 times
Contact:

10 Jan 2013, 21:39

fete la produs! banii ies repede dar trebuie o investitie modica pentru inceput. cine este interesat pm sa-i dau detaliile unde sa trimita banii.
My Steam Profile (from SteamDB)

  • Worth: $151 ($32 with sales)
  • Games owned: 22
  • Games not played: 18 (82%)
  • Hours on record: 1,603.0h
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: Bing [Bot] and 267 guests