ILLUMINATI - DOVADA MAI CLARA

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

User avatar
lifeismusic
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 58
Joined: 03 Oct 2014, 22:18
Detinator Steam: Da
CS Status: music
Detinator server CS: nu
SteamID: majestick109
Fond eXtream: 0
Location: Los Angeles
Contact:

14 Oct 2014, 20:19

dDow wrote:Dati whois si apare pe ce nume e inregistrat , cand si pe google detinatoru a spus clar ca e un fake !
Iar tu copchil tembel nu mai crede tot ce vezi pe yt ! Sunt cateva lucruri asa in biblie ( paragraful 76 ) doar ca e o organizatie gen anti-Hrist ! Deci poti dormi linistit .
inca crezi in biblie si dumnezeu ?
www.mixcloud.com/djranchone

steam: majestick109
User avatar
pgl-gabriel
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 260
Joined: 16 Aug 2014, 15:47
Detinator Steam: Da
CS Status: stau...tu?
SteamID: bnt.
Fond eXtream: 0
Location: Barlad
Contact:

14 Oct 2014, 20:40

am intrat pe site-ul de la nasa =))) :troll
Connect:
Image
User avatar
dDow
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 3016
Joined: 12 Jun 2013, 22:04
Detinator Steam: Da
CS Status: Master
Detinator server CS: Cateva.
Location: Bucuresti aka Brooklyn
Has thanked: 35 times
Been thanked: 76 times

14 Oct 2014, 20:51

lifeismusic wrote:
dDow wrote:Dati whois si apare pe ce nume e inregistrat , cand si pe google detinatoru a spus clar ca e un fake !
Iar tu copchil tembel nu mai crede tot ce vezi pe yt ! Sunt cateva lucruri asa in biblie ( paragraful 76 ) doar ca e o organizatie gen anti-Hrist ! Deci poti dormi linistit .
inca crezi in biblie si dumnezeu ?
Pai asta am incercat ca nu e adevarat nimic din nici o parte ! Si faza cu Dumnezeu da mai cred doar ca ocolesc biserica , nu vad ceva sfant la o biserica , preoti doar fura si biblia e foarte interesanta daca o citesti dar am uitat ca in afara de eXtreamCS nu citesti altceva !
(▀̿Ĺ̯▀̿ ̿)
Image
User avatar
hankbinscripting
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 788
Joined: 06 Sep 2014, 16:31
Detinator Steam: Da
CS Status: SLK # PARADOX [AUDIO]
SteamID: nessquick8
Fond eXtream: 0
Location: Arad, Arad
Has thanked: 1 time
Contact:

14 Oct 2014, 20:53

inca crezi in biblie si dumnezeu ?
Aici pot sa zic ca ai spus cea mai mare prostie posibila, pai hai sa-ti explic cate ceva dar totusi eu zic ca pe un domeniu anume pentru gaming nu cred ca isi are locul asemenea discutii, dar totusi hai sa-ti explic cate ceva. Esti genul de persoana care se roaga la Dumnezeu doar pentru nevoile materiale cand Dumnezeu nu iti da ceea ce ceri, haine, masini, femei adica la ceea ce te rogi tu normal ca vi aici si spui tot felul de prosti. Eu cred si in Dumnezeu si in Satan numitul Lucifer, sunt atatia oameni care au fost satanisti si au trecut la cele bune sau de exemplu Seen Sellers care a fost satanist, a incalcat toate poruncile ale lui Iisus Hristos pana a ajuns la cea mai dificila porunca aceea de a ucide, a ucis prima victima a fost aceea dintr-un magazin (bar) sau ceea ce a fi fost el. Dupa si-a ucis parinti si a ajuns la Inchisoare iar in cele din urma baiatul cel rau care rupea bibliile, facea ritualuri satanice, ba chiar facea ritualuri satanice cu sange de om a citit prima biblie si a inceput sa se roage in aceea celula chiar dupa ce a citit biblia si i-a parut rau pentru tot ceea ce a facut asa o sa-ti para si tie rau, la varsta de 18 sau chiar 19 ani nu mai stiu sigur a povestit si toate intamplarile din viata lui, la 29 de ani a fost condamnat la moarte de catre judecatori prin injectie letala si ce sa vezi inainte sa moara el sa rugat la Dumnezeu, si a spus asa: Elibereaza sufletul meu Doamne, caci eu sa pot sa te Laud pe tine. Asa o sa ajungi si tu in cele din urma, o sa crezi in Dumnezeu in cele din urma acum vorbiti numai porcari. Iluminatii a existat, si in cele din urma din auzite ar mai exista dar nu doar din auzite, si chiar din fapte.
La următoarea abatere semnătura îți va fi dezactivată.
User avatar
lifeismusic
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 58
Joined: 03 Oct 2014, 22:18
Detinator Steam: Da
CS Status: music
Detinator server CS: nu
SteamID: majestick109
Fond eXtream: 0
Location: Los Angeles
Contact:

14 Oct 2014, 20:53

hankbinscripting wrote:
inca crezi in biblie si dumnezeu ?
Aici pot sa zic ca ai spus cea mai mare prostie posibila, pai hai sa-ti explic cate ceva dar totusi eu zic ca pe un domeniu anume pentru gaming nu cred ca isi are locul asemenea discutii, dar totusi hai sa-ti explic cate ceva. Esti genul de persoana care se roaga la Dumnezeu doar pentru nevoile materiale cand Dumnezeu nu iti da ceea ce ceri, haine, masini, femei adica la ceea ce te rogi tu normal ca vi aici si spui tot felul de prosti. Eu cred si in Dumnezeu si in Satan numitul Lucifer, sunt atatia oameni care au fost satanisti si au trecut la cele bune sau de exemplu Seen Sellers care a fost satanist, a incalcat toate poruncile ale lui Iisus Hristos pana a ajuns la cea mai dificila porunca aceea de a ucide, a ucis prima victima a fost aceea dintr-un magazin (bar) sau ceea ce a fi fost el. Dupa si-a ucis parinti si a ajuns la Inchisoare iar in cele din urma baiatul cel rau care rupea bibliile, facea ritualuri satanice, ba chiar facea ritualuri satanice cu sange de om a citit prima biblie si a inceput sa se roage in aceea celula chiar dupa ce a citit biblia si i-a parut rau pentru tot ceea ce a facut asa o sa-ti para si tie rau, la varsta de 18 sau chiar 19 ani nu mai stiu sigur a povestit si toate intamplarile din viata lui, la 29 de ani a fost condamnat la moarte de catre judecatori prin injectie letala si ce sa vezi inainte sa moara el sa rugat la Dumnezeu, si a spus asa: Elibereaza sufletul meu Doamne, caci eu sa pot sa te Laud pe tine. Asa o sa ajungi si tu in cele din urma, o sa crezi in Dumnezeu in cele din urma acum vorbiti numai porcari. Iluminatii a existat, si in cele din urma din auzite ar mai exista dar nu doar din auzite, si chiar din fapte.
nu am cerut niciodata la el, nici cand o sa am nici cand am.
www.mixcloud.com/djranchone

steam: majestick109
User avatar
hankbinscripting
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 788
Joined: 06 Sep 2014, 16:31
Detinator Steam: Da
CS Status: SLK # PARADOX [AUDIO]
SteamID: nessquick8
Fond eXtream: 0
Location: Arad, Arad
Has thanked: 1 time
Contact:

14 Oct 2014, 20:59

Pai tu crezi ca de fiecare data momentele tale vor fi atat de roz cum sunt acum? Eu zic totusi sa va pregatiti chiar si pentru momentele grele din viata, cine stie poate chiar si pentru "Apocalipsa" care se spune ca va veni odata cu venirea lui Lucifer pe pamant, dar si asta este cea mai mare prostie posibila auzita vreodata, dar trebuie putina credinta si intr-un lucru rau, pentru ca omul fara credinta este ca un fotbalist fara minge. Momentele tale roz trebuie sa te gandesti ca o sa mai ia si sfarsit :)
La următoarea abatere semnătura îți va fi dezactivată.
User avatar
dDow
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 3016
Joined: 12 Jun 2013, 22:04
Detinator Steam: Da
CS Status: Master
Detinator server CS: Cateva.
Location: Bucuresti aka Brooklyn
Has thanked: 35 times
Been thanked: 76 times

14 Oct 2014, 21:26

hankbinscripting wrote:Pai tu crezi ca de fiecare data momentele tale vor fi atat de roz cum sunt acum? Eu zic totusi sa va pregatiti chiar si pentru momentele grele din viata, cine stie poate chiar si pentru "Apocalipsa" care se spune ca va veni odata cu venirea lui Lucifer pe pamant, dar si asta este cea mai mare prostie posibila auzita vreodata, dar trebuie putina credinta si intr-un lucru rau, pentru ca omul fara credinta este ca un fotbalist fara minge. Momentele tale roz trebuie sa te gandesti ca o sa mai ia si sfarsit :)
Tind sa cred ca cel de mai sus e putin sarit de pe fix , in viata e bine sa fi bun !
Tu ai o atitudine de cacao !
Niste idei de spus prostilor ! Doar prostilor .

Tot pentru cel de mai sus care nu crede in Dumnezeu !
(▀̿Ĺ̯▀̿ ̿)
Image
User avatar
Bunicu Magic
Membru, skill +4
Membru, skill +4
Posts: 1977
Joined: 25 Jan 2013, 20:38
Detinator Steam: Da
CS Status: da
Location: Bucuresti
Has thanked: 54 times
Been thanked: 153 times
Contact:

15 Oct 2014, 10:31

@hankbinscripting nu-ti mai bate capul , n-are rost crede-ma , e mai prost ca orice alt utilizator dupa acest forum , desii el se crede inteligent si cica stie multe lucruri .


Asta e forum gaming , terminati cu tampeniile ce dreacu ma , larsawin ia-ti vere o viata si mai iesi in pana mea dupa forum ca ai disperat numai pe el
THINK it`s not illegal yet !
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information