ILLUMINATI LA USA MEA

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

Post Reply
ranchproducer
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 48
Joined: 30 Aug 2014, 22:44
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Fond eXtream: 0
Contact:

02 Sep 2014, 23:34

Au, limba romana!
RoyalServer
User avatar
sound
Membrul anului 2018
Membrul anului 2018
Posts: 5807
Joined: 23 Jan 2013, 22:52
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Detinator server CS: Nu
SteamID: sou_nd
Reputatie: Fost membru Club eXtreamCS (4 luni)
Nume anterioare: s o u n d -, snd
Fost Moderator
Fost Super Moderator
Moderatorul anului 2017
Membrul anului 2018
Fond eXtream: 0
Location: Romania
Has thanked: 91 times
Been thanked: 80 times
Contact:

02 Sep 2014, 23:34

mR#ZOOMBI** wrote:
s o u n d - wrote:
mR#ZOOMBI** wrote: Domnule,deja aberezi! cum pul* mea sa zici ca OBAMA ce-l mai important om din lume este condus?! cum poti sa zici ca papa e condus? esti sadic! daca crezi ca sunt asa de bunii te invit sa le trimiti un bilet inapoi!. deci te rog eu nu implica religia in prostile tale copilaresti!
informează-te că debitezi doar prostii :D deja puţi a rahat
Pustiule,voi nu stiti ce inseamna "illuminati"?
Te rog eu,fie ca voi! illuminati conduc lumea,ei trimit femei pe traseu,ei sunt "Capo di tutti capi"
Prostia e mare,dar fie ca voi! va rog sa va informatii! vorbiti prostii.
http://gandeste.org/general/cine-conduc ... erii/20836

puştiule, la 15 ani eşti mai prost decât un copil de 8-9
User avatar
mR#ZOOMBI**
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 635
Joined: 06 Jul 2014, 13:12
Detinator Steam: Da
CS Status: Frec MENTA>
SteamID: Privat.
Reputatie: Utilizator neserios ( tepar )
Fond eXtream: 0
Location: Lugoj
Has thanked: 7 times
Been thanked: 1 time

02 Sep 2014, 23:40

s o u n d - wrote:
mR#ZOOMBI** wrote:
s o u n d - wrote:
informează-te că debitezi doar prostii :D deja puţi a rahat
Pustiule,voi nu stiti ce inseamna "illuminati"?
Te rog eu,fie ca voi! illuminati conduc lumea,ei trimit femei pe traseu,ei sunt "Capo di tutti capi"
Prostia e mare,dar fie ca voi! va rog sa va informatii! vorbiti prostii.
http://gandeste.org/general/cine-conduc ... erii/20836

puştiule, la 15 ani eşti mai prost decât un copil de 8-9
Ba copile!
Pustiule,gandesti mai prost decat un nebun cu diploma!
Nu am auzit in viata mea la TV ca "illuminati conduc lumea" sau "Masonul X sau Y a dat legea ..."
Nu gandit doar intre 4 PERETI! mai iesi pe afara,dute la magazin sa vezi ca nu iti ia un mason taxa de intrare in magazin.
Te iei dupa un articol de prost gust! sti ce e ala secta? nu CRED!
Daca ai gandi umpic,religia e dinaintea illuminatilor.
Religia are puterea! nu masoni! nu neg ca exista dar sunt doar o secta:| nu intaleg ceva,unde dumnezeu ai vazut tu ca "Illuminati te cunduc"?? inafara de reviste pentru scandal,la tv undeva ? o emisiune de bun gust? nu asa ca gura.
User avatar
Ganja*
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 539
Joined: 27 Jun 2011, 19:33
Detinator Steam: Da
CS Status: Loading...
SteamID: Ganja
Has thanked: 31 times
Been thanked: 36 times

02 Sep 2014, 23:42

mR#ZOOMBI** wrote:
ranchproducer wrote:
mR#ZOOMBI** wrote: Nu prietene,nu!
Nici tu nu sti ce inseamna "illuminati" nu conduc tot! ei sunt niste simpli oameni care ofera ajutorul altora din secta deci si ei sunt sefi instant dupa ce ii ajuta! gen mafioti cu subalterni.
Poate se nasc cu putere sau se infiltreaza in secta!
Si te rog eu nu implica religia in asta!
Religia e religie,secta e secta!
Nu veni la mine cu texte "masonii conduc lumea,papa de la roma este la picioarele Lui X ca el e mason".
am o vorba: credeam ca io-s prost, da' cand ma uit in jur, prind curaj.

esti prost, ramai prost. ei conduc totul. pricepi ? mancarea plina de toxine, tot de ei. pricepi ?
Ba fenomenule! cum imi poti zice mie ca unu care isi baga toata viata in biserica imi poti zice mie ca e obligat?
PAPA e condus de masoni?
OBAMA este condus?
Poate tu daca ai vazut un nebun pe strada si ti-a zis ca e mason si ca te omoara daca nu stai in cap si nu faci o .... in boscheti e treaba ta,dar nu imi zi mie texte d-astea!
Masoni sunt o grupare ca pocaiti! atata ,nimic mai mult! si daca te referi la semnele din maini,etc.
Noi le vedem la vedetele rock si daca ne plac facem si noi! omu face ce vede la altu!

Vorbesti de masoni si nu stii nimic, ceea ce-mi da mie de inteles ca multi dau din gura de dorul pu....., masonii considera ca satana este Iisus, iar Iisus este satana, la ei este invers. Considera ca satana le-a dat tehnologia si ca Dumnezeu a interzis omului cunostiintele astea...Masoni sunt satanisti in adevaratul sens al cuvantului, iar papa de la roma este tot mason, nu ma intereseaza ce crezi tu dar cand iti bagi **** in curu unui copil aia nu e de la Dumnezeu , cand ii spui unui om ca daca vrea sa se apropie de Dumnezeu n-are voie sa se casatoreasca cu o femeie, aia nu e de la Dumnezeu ....Religiile sunt astazi atat de multe pentru a pacali omul, sa nu mai stie in ce sa creada. La fel cum s-a facut si cu istoria. Iti dau un exemplu chiar de la noi din romania .Eminescu era un foarte mare patriot, dar descoperise masonii, a inceput sa scrie despre ei intr-un mod subtil...si usor usor a inceput sa fie denigrat, facut afemeiat, inchis intr-un ospiciu de nebuni si asa mai departe ca sa-si piarta credibilitatea. Asta este doar unul din exemple, am mult mai multe exemple dar n-are rost sa explic mai mult de atat unor oameni care pur si simplu prefera sa intoarca ochii de la lucruri care sunt pur si simplu la vedere. Daca nu exista Iluminati atunci de ce toti oameni importanti din lumea asta ( Kennedy , Ghandi , Michael Jackson , si asa mai departe ) care invatau oamenii sa-si iubeasca aproapele, sa promoveze bunatatea si multe alte chestii care sa ajute omul, au murit atat de ciudat? Oameni care fac rau nu mor asa misterios cum au murit acesti oameni . In fine, n-are rost sa ma agit atat pentru niste oameni care sunt incuiati si nu pot accepta idei noi. Nu ma intereseaza sa ma credeti pe mine sau nu, dar daca tot va dati atat de mari ca stiti ca nu exista Illumintati mai bine v-ati documenta mai serios si ati incepe sa va uitati mai atent in jurul vostru.
Ma antrenez intens la capatul berii
Trag burta, nu piept, mai am sapte serii
ranchproducer
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 48
Joined: 30 Aug 2014, 22:44
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Fond eXtream: 0
Contact:

02 Sep 2014, 23:43

religia e manipulare-n masa, pricepi ? eu nu cred in dumnezeu, asa ca religia pentru mine e egala cu 0.
https://www.youtube.com/watch?v=mlPfONPFCgw
User avatar
sound
Membrul anului 2018
Membrul anului 2018
Posts: 5807
Joined: 23 Jan 2013, 22:52
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Detinator server CS: Nu
SteamID: sou_nd
Reputatie: Fost membru Club eXtreamCS (4 luni)
Nume anterioare: s o u n d -, snd
Fost Moderator
Fost Super Moderator
Moderatorul anului 2017
Membrul anului 2018
Fond eXtream: 0
Location: Romania
Has thanked: 91 times
Been thanked: 80 times
Contact:

02 Sep 2014, 23:44

1. citeşte ce ţi-am dat, e pe scurt, poate înţelegi
2. ai o percepţie greşită
3. lumea e condusă de cei care conduc banii, dacă citeai ce ţi-am dat vedeai => Sir Evelyn de Rothschild (Dinastia Rothschild) care detine incredibila suma de 500 trilioane de dolari (mai mult de jumatate din averea totala a lumii !!!). Cu averea acestei familii poate fi hranita si imbracata TOATA populatia globului.
Ei deţin TOT, au cele mai puternice bănci ale lumii, au televiziuni/etc.

Pe lângă familia asta mai sunt şi altele.

Citeşte şi bagă în căpăţâna aia cu 3 neuroni că loc ai destul.
User avatar
mR#ZOOMBI**
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 635
Joined: 06 Jul 2014, 13:12
Detinator Steam: Da
CS Status: Frec MENTA>
SteamID: Privat.
Reputatie: Utilizator neserios ( tepar )
Fond eXtream: 0
Location: Lugoj
Has thanked: 7 times
Been thanked: 1 time

02 Sep 2014, 23:45

Ganja* wrote:
mR#ZOOMBI** wrote:
ranchproducer wrote: am o vorba: credeam ca io-s prost, da' cand ma uit in jur, prind curaj.

esti prost, ramai prost. ei conduc totul. pricepi ? mancarea plina de toxine, tot de ei. pricepi ?
Ba fenomenule! cum imi poti zice mie ca unu care isi baga toata viata in biserica imi poti zice mie ca e obligat?
PAPA e condus de masoni?
OBAMA este condus?
Poate tu daca ai vazut un nebun pe strada si ti-a zis ca e mason si ca te omoara daca nu stai in cap si nu faci o .... in boscheti e treaba ta,dar nu imi zi mie texte d-astea!
Masoni sunt o grupare ca pocaiti! atata ,nimic mai mult! si daca te referi la semnele din maini,etc.
Noi le vedem la vedetele rock si daca ne plac facem si noi! omu face ce vede la altu!

Vorbesti de masoni si nu stii nimic, ceea ce-mi da mie de inteles ca multi dau din gura de dorul pu....., masonii considera ca satana este Iisus, iar Iisus este satana, la ei este invers. Considera ca satana le-a dat tehnologia si ca Dumnezeu a interzis omului cunostiintele astea...Masoni sunt satanisti in adevaratul sens al cuvantului, iar papa de la roma este tot mason, nu ma intereseaza ce crezi tu dar cand iti bagi **** in **** unui copil aia nu e de la Dumnezeu , cand ii spui unui om ca daca vrea sa se apropie de Dumnezeu n-are voie sa se casatoreasca cu o femeie, aia nu e de la Dumnezeu ....Religiile sunt astazi atat de multe pentru a pacali omul, sa nu mai stie in ce sa creada. La fel cum s-a facut si cu istoria. Iti dau un exemplu chiar de la noi din romania .Eminescu era un foarte mare patriot, dar descoperise masonii, a inceput sa scrie despre ei intr-un mod subtil...si usor usor a inceput sa fie denigrat, facut afemeiat, inchis intr-un ospiciu de nebuni si asa mai departe ca sa-si piarta credibilitatea. Asta este doar unul din exemple, am mult mai multe exemple dar n-are rost sa explic mai mult de atat unor oameni care pur si simplu prefera sa intoarca ochii de la lucruri care sunt pur si simplu la vedere. Daca nu exista Iluminati atunci de ce toti oameni importanti din lumea asta ( Kennedy , Ghandi , Michael Jackson , si asa mai departe ) care invatau oamenii sa-si iubeasca aproapele, sa promoveze bunatatea si multe alte chestii care sa ajute omul, au murit atat de ciudat? Oameni care fac rau nu mor asa misterios cum au murit acesti oameni . In fine, n-are rost sa ma agit atat pentru niste oameni care sunt incuiati si nu pot accepta idei noi. Nu ma intereseaza sa ma credeti pe mine sau nu, dar daca tot va dati atat de mari ca stiti ca nu exista Illumintati mai bine v-ati documenta mai serios si ati incepe sa va uitati mai atent in jurul vostru.
Doamne feri! am scris mai sus cand auzi "illuminati/mason" faci legatura cu statanismul,dar sti ca satanisti nu "oameni rai"? satanisti sunt ca pocaiti,doar ca ei cred doar in ei ci nu in dumnezeu! nu sunt dinaia care fac vraji prin cimitire sau cheama spirite! intalege omule,ILLUMINATI SUNT DOAR O SECTA! NIMIC MAI MULT! SI LA MINE IN ORAS SE ZICE CA DACA STAI LA 12 NOAPTEA IN CIMITIR APARE SATANA LANGA TINE :http://ro.wikipedia.org/wiki/Illuminati n-ai wikipedia? saraca ****.
User avatar
sound
Membrul anului 2018
Membrul anului 2018
Posts: 5807
Joined: 23 Jan 2013, 22:52
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Detinator server CS: Nu
SteamID: sou_nd
Reputatie: Fost membru Club eXtreamCS (4 luni)
Nume anterioare: s o u n d -, snd
Fost Moderator
Fost Super Moderator
Moderatorul anului 2017
Membrul anului 2018
Fond eXtream: 0
Location: Romania
Has thanked: 91 times
Been thanked: 80 times
Contact:

02 Sep 2014, 23:46

mR#ZOOMBI** wrote:
Ganja* wrote:
mR#ZOOMBI** wrote: Ba fenomenule! cum imi poti zice mie ca unu care isi baga toata viata in biserica imi poti zice mie ca e obligat?
PAPA e condus de masoni?
OBAMA este condus?
Poate tu daca ai vazut un nebun pe strada si ti-a zis ca e mason si ca te omoara daca nu stai in cap si nu faci o .... in boscheti e treaba ta,dar nu imi zi mie texte d-astea!
Masoni sunt o grupare ca pocaiti! atata ,nimic mai mult! si daca te referi la semnele din maini,etc.
Noi le vedem la vedetele rock si daca ne plac facem si noi! omu face ce vede la altu!

Vorbesti de masoni si nu stii nimic, ceea ce-mi da mie de inteles ca multi dau din gura de dorul pu....., masonii considera ca satana este Iisus, iar Iisus este satana, la ei este invers. Considera ca satana le-a dat tehnologia si ca Dumnezeu a interzis omului cunostiintele astea...Masoni sunt satanisti in adevaratul sens al cuvantului, iar papa de la roma este tot mason, nu ma intereseaza ce crezi tu dar cand iti bagi **** in **** unui copil aia nu e de la Dumnezeu , cand ii spui unui om ca daca vrea sa se apropie de Dumnezeu n-are voie sa se casatoreasca cu o femeie, aia nu e de la Dumnezeu ....Religiile sunt astazi atat de multe pentru a pacali omul, sa nu mai stie in ce sa creada. La fel cum s-a facut si cu istoria. Iti dau un exemplu chiar de la noi din romania .Eminescu era un foarte mare patriot, dar descoperise masonii, a inceput sa scrie despre ei intr-un mod subtil...si usor usor a inceput sa fie denigrat, facut afemeiat, inchis intr-un ospiciu de nebuni si asa mai departe ca sa-si piarta credibilitatea. Asta este doar unul din exemple, am mult mai multe exemple dar n-are rost sa explic mai mult de atat unor oameni care pur si simplu prefera sa intoarca ochii de la lucruri care sunt pur si simplu la vedere. Daca nu exista Iluminati atunci de ce toti oameni importanti din lumea asta ( Kennedy , Ghandi , Michael Jackson , si asa mai departe ) care invatau oamenii sa-si iubeasca aproapele, sa promoveze bunatatea si multe alte chestii care sa ajute omul, au murit atat de ciudat? Oameni care fac rau nu mor asa misterios cum au murit acesti oameni . In fine, n-are rost sa ma agit atat pentru niste oameni care sunt incuiati si nu pot accepta idei noi. Nu ma intereseaza sa ma credeti pe mine sau nu, dar daca tot va dati atat de mari ca stiti ca nu exista Illumintati mai bine v-ati documenta mai serios si ati incepe sa va uitati mai atent in jurul vostru.
Doamne feri! am scris mai sus cand auzi "illuminati/mason" faci legatura cu statanismul,dar sti ca satanisti nu "oameni rai"? satanisti sunt ca pocaiti,doar ca ei cred doar in ei ci nu in dumnezeu! nu sunt dinaia care fac vraji prin cimitire sau cheama spirite! intalege omule,ILLUMINATI SUNT DOAR O SECTA! NIMIC MAI MULT! SI LA MINE IN ORAS SE ZICE CA DACA STAI LA 12 NOAPTEA IN CIMITIR APARE SATANA LANGA TINE :http://ro.wikipedia.org/wiki/Illuminati n-ai wikipedia? saraca ****.

nu vă mai obosiţi mă cu ăsta, nu vedeţi că e încuiat? =)) =))
ranchproducer
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 48
Joined: 30 Aug 2014, 22:44
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Fond eXtream: 0
Contact:

02 Sep 2014, 23:47

am terminat cu bunicu magic, incep cu mr zombi. :meme
User avatar
mR#ZOOMBI**
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 635
Joined: 06 Jul 2014, 13:12
Detinator Steam: Da
CS Status: Frec MENTA>
SteamID: Privat.
Reputatie: Utilizator neserios ( tepar )
Fond eXtream: 0
Location: Lugoj
Has thanked: 7 times
Been thanked: 1 time

02 Sep 2014, 23:48

http://ro.wikipedia.org/wiki/Illuminati cititi ma copii lu dumnezeu,cititi! daca va vine un pliant la usa imediat " masonii satanistiii! doamneeee" :| copile,illuminati de azi sunt vazuti cu alti ochii ca ce-i originali!
ranchproducer
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 48
Joined: 30 Aug 2014, 22:44
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Fond eXtream: 0
Contact:

02 Sep 2014, 23:48

mR#ZOOMBI** wrote:http://ro.wikipedia.org/wiki/Illuminati cititi ma copii lu dumnezeu,cititi! daca va vine un pliant la usa imediat " masonii satanistiii! doamneeee" :| copile,illuminati de azi sunt vazuti cu alti ochii ca ce-i originali!
te iei dupa wikipedia ? :meme
ei au modificat si istoria, man. cartile de istorie sunt foarte mult modificate
User avatar
Ganja*
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 539
Joined: 27 Jun 2011, 19:33
Detinator Steam: Da
CS Status: Loading...
SteamID: Ganja
Has thanked: 31 times
Been thanked: 36 times

02 Sep 2014, 23:49

mR#ZOOMBI** wrote:
Ganja* wrote:
mR#ZOOMBI** wrote: Ba fenomenule! cum imi poti zice mie ca unu care isi baga toata viata in biserica imi poti zice mie ca e obligat?
PAPA e condus de masoni?
OBAMA este condus?
Poate tu daca ai vazut un nebun pe strada si ti-a zis ca e mason si ca te omoara daca nu stai in cap si nu faci o .... in boscheti e treaba ta,dar nu imi zi mie texte d-astea!
Masoni sunt o grupare ca pocaiti! atata ,nimic mai mult! si daca te referi la semnele din maini,etc.
Noi le vedem la vedetele rock si daca ne plac facem si noi! omu face ce vede la altu!

Vorbesti de masoni si nu stii nimic, ceea ce-mi da mie de inteles ca multi dau din gura de dorul pu....., masonii considera ca satana este Iisus, iar Iisus este satana, la ei este invers. Considera ca satana le-a dat tehnologia si ca Dumnezeu a interzis omului cunostiintele astea...Masoni sunt satanisti in adevaratul sens al cuvantului, iar papa de la roma este tot mason, nu ma intereseaza ce crezi tu dar cand iti bagi **** in **** unui copil aia nu e de la Dumnezeu , cand ii spui unui om ca daca vrea sa se apropie de Dumnezeu n-are voie sa se casatoreasca cu o femeie, aia nu e de la Dumnezeu ....Religiile sunt astazi atat de multe pentru a pacali omul, sa nu mai stie in ce sa creada. La fel cum s-a facut si cu istoria. Iti dau un exemplu chiar de la noi din romania .Eminescu era un foarte mare patriot, dar descoperise masonii, a inceput sa scrie despre ei intr-un mod subtil...si usor usor a inceput sa fie denigrat, facut afemeiat, inchis intr-un ospiciu de nebuni si asa mai departe ca sa-si piarta credibilitatea. Asta este doar unul din exemple, am mult mai multe exemple dar n-are rost sa explic mai mult de atat unor oameni care pur si simplu prefera sa intoarca ochii de la lucruri care sunt pur si simplu la vedere. Daca nu exista Iluminati atunci de ce toti oameni importanti din lumea asta ( Kennedy , Ghandi , Michael Jackson , si asa mai departe ) care invatau oamenii sa-si iubeasca aproapele, sa promoveze bunatatea si multe alte chestii care sa ajute omul, au murit atat de ciudat? Oameni care fac rau nu mor asa misterios cum au murit acesti oameni . In fine, n-are rost sa ma agit atat pentru niste oameni care sunt incuiati si nu pot accepta idei noi. Nu ma intereseaza sa ma credeti pe mine sau nu, dar daca tot va dati atat de mari ca stiti ca nu exista Illumintati mai bine v-ati documenta mai serios si ati incepe sa va uitati mai atent in jurul vostru.
Doamne feri! am scris mai sus cand auzi "illuminati/mason" faci legatura cu statanismul,dar sti ca satanisti nu "oameni rai"? satanisti sunt ca pocaiti,doar ca ei cred doar in ei ci nu in dumnezeu! nu sunt dinaia care fac vraji prin cimitire sau cheama spirite! intalege omule,ILLUMINATI SUNT DOAR O SECTA! NIMIC MAI MULT! SI LA MINE IN ORAS SE ZICE CA DACA STAI LA 12 NOAPTEA IN CIMITIR APARE SATANA LANGA TINE :http://ro.wikipedia.org/wiki/Illuminati n-ai wikipedia? saraca ****.

Te-a rupt romana....n-am ce sa discut cu un analfabet ca tine.....nu esti in stare sa scrii corect doua cuvinte in romana si-ti dai cu parerea despre p...la mea. Du-te linistit in lumea ta de plastic si lasa-ne . As putea sa-ti dau un articol in care niste masoni , recte satanisti ....au facut un ritual macabru mancand la o masa 7 copii avortati, asta dupa ce au fortat o mama sa avorteze 7 copii si sa-i manance impreuna cu ei....deci nu-mi zice tu mie ce si cum. Ti-am mai zis, vezi-ti de lumea ta de plastic ca n-are rost sa discut cu tine .
Ma antrenez intens la capatul berii
Trag burta, nu piept, mai am sapte serii
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: Facebook [Bot], Jokic, Petal [Bot] and 405 guests