Imi explica cineva ?

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

Post Reply
User avatar
k i n g
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 3092
Joined: 17 Sep 2012, 12:23
Detinator Steam: Da
CS Status: x
Reputatie: Fost moderator ajutator
Restrictie moderator
Nume anterior: k1NNG , TheKing
1.5/3
Utilizator neserios ( tepar )
Location: Pitesti
Has thanked: 34 times
Been thanked: 101 times

23 Apr 2017, 22:26

sigur e măsa moartă, să mă *** pe ei:

http://SITE TEAPA/

ce frumos arată <3
RoyalServer
User avatar
Pinu.
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 676
Joined: 16 Dec 2012, 00:16
Detinator Steam: Da
SteamID: pinucso
Reputatie: Restrictie moderator
Location: Iasi
Has thanked: 10 times
Been thanked: 8 times

25 Apr 2017, 01:14

Acesta este defapt "Kurk" si Cristina si nu stiu mai cum !
https://emkei.cz/ - fake email , trimiti de pe ce mail vrei !

Si am cazut in plasa si i-am dat bani pe domeniu :doge:
I'm a idiot :omfg:

@ Oare daca as da un telefon la "Kurk" si as vorbi despre cum acest individ s-a folosit de numele lor pentru santaj , avand emailurile si conversatia in care i-am dat bani , s-ar rezolva ceva ?
El neavand firma inregistrata + nici facutra si altceva , s-ar numi inselaciune , nu ?
Last edited by Pinu. on 25 Apr 2017, 01:18, edited 1 time in total.
empty
User avatar
sound
Membrul anului 2018
Membrul anului 2018
Posts: 5807
Joined: 23 Jan 2013, 22:52
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Detinator server CS: Nu
SteamID: sou_nd
Reputatie: Fost membru Club eXtreamCS (4 luni)
Nume anterioare: s o u n d -, snd
Fost Moderator
Fost Super Moderator
Moderatorul anului 2017
Membrul anului 2018
Fond eXtream: 0
Location: Romania
Has thanked: 91 times
Been thanked: 80 times
Contact:

25 Apr 2017, 01:18

Pinu. wrote:Acesta este defapt "Kurk" si Cristina si nu stiu mai cum !
https://emkei.cz/ - fake email , trimiti de pe ce mail vrei !

Si am cazut in plasa si i-am dat bani pe domeniu :doge:
I'm a idiot :omfg:

@ Oare daca as da un telefon la "Kurk" si as vorbi despre cum acest individ s-a folosit de numele lor pentru santaj , avand emailurile si conversatia in care i-am dat bani , s-ar rezolva ceva ?
pentru asa ceva foarte posibil
User avatar
Pinu.
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 676
Joined: 16 Dec 2012, 00:16
Detinator Steam: Da
SteamID: pinucso
Reputatie: Restrictie moderator
Location: Iasi
Has thanked: 10 times
Been thanked: 8 times

25 Apr 2017, 01:19

So, care-i cu mine , eu cred ca ce a facut el e foarte grav + ca am conversatia cand i-am dat bani si 4 mail-uri in care trimite email din parte "kurk"
Si eu chiar am trimis azi email la Kurk si am intrebat de ce primesc atatea mail-uri de la ei :-?
Daca eram mai destept si cautam mai devreme asta cu fake mail + ca ma gandeam eu cum naiba sa ma contacteze aia pentru 8 euro ?
Da , cred ca zilele astea o sa fac un drum spre Police si un telefon la "Kurk" chiar maine dimineata , sunt destule acuzati :thumbsup:

@S-a mai imbogatit cu 46 de lei
Buna ziua,
Va aducem la cunostinta urmatoarele :
SC Toxic-Enterprise S.R.L cu sediul in Timisoara STR. ALEXANDRU ODOBESCU 48/A CA-24 (punct de lucru online si offline SITE TEAPA) a expus dosarul dvs avand numarul de inregistrare 975M1 spre executare silita conform prevederilor art 670 - cod procedura civila. Creditoarea KRUK S.R.L va prelua dosarul de la SC Toxic-Enterprise S.R.L in data de 25 aprilie 2017 . Necooperarea nu este o rezolvare care din culpa ajuta la cresterea restantei dvs valide la data de 24 aprilie 2017 . Astazi este ultima zi in care puteti rezolva pe cale amiabila situatia dvs cu SC Toxic-Enterprise S.R.L achitand suma restanta facturii dvs fara alte penalizari.

Cu deosebita consideratie,


Cristina Fisicaru
Departament colectare creante
Telefon: 0314 132 020
Fax: 0314 132 020
E-mail: [email protected]...
Va contactam din partea Kruk Romania S.R.L . Acesta este un mesaj trimis automat de sistem care va aduce la cunostinta urmatoarele :


Cazul dvs a fost inchis deoarece clientul nostru Vandej Danut administrator la SC Toxic-Enterprise S.R.L a retras dosarul dvs . Pentru alte informatii, va rugam sa ne contactati personal la numarul de telefon +40314132020 .


Cu stima,

KRUK.EU - Alegerea e de parta TA!
Recuperare debite si creante ;
empty
User avatar
Challenger.
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 2530
Joined: 07 Dec 2014, 14:32
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost Super Moderator
Nume anterior: whisTle
Puncte: 1.7 / 3
Fond eXtream: 0
Contact:

25 Apr 2017, 06:10

Pinu. wrote:Acesta este defapt "Kurk" si Cristina si nu stiu mai cum !
https://emkei.cz/ - fake email , trimiti de pe ce mail vrei !

Si am cazut in plasa si i-am dat bani pe domeniu :doge:
I'm a idiot :omfg:

@ Oare daca as da un telefon la "Kurk" si as vorbi despre cum acest individ s-a folosit de numele lor pentru santaj , avand emailurile si conversatia in care i-am dat bani , s-ar rezolva ceva ?
El neavand firma inregistrata + nici facutra si altceva , s-ar numi inselaciune , nu ?
Sună la ei, o vizită pe la poliţie şi se rezolvă cu domnu', se baga Kruk pentru 8 euro? Am persoane în sat care au fost preluate de Kruk pentru că au restanțe la bancă de câteva zeci de milioane şi ce au pățit? Au primit plic cu totalul de plată şi că au fost preluați, nimic mai mult, momentan.
Faci o reclamație pentru înşelăciune.
NU sunt intermediar.

Dacă ai nevoie de ajutor pe forum dă-mi un PM şi rezolvăm.

REGULAMENT FORUM

RECLAMAȚII MODERATORI

RECLAMAȚII PM
Activitate scăzută
User avatar
Pinu.
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 676
Joined: 16 Dec 2012, 00:16
Detinator Steam: Da
SteamID: pinucso
Reputatie: Restrictie moderator
Location: Iasi
Has thanked: 10 times
Been thanked: 8 times

25 Apr 2017, 10:43

UP : Am sunat la Kruk , au spus ca ei nu a trimis nici un email si nu cunosc aceasta presupusa firma " TOXIC Enterprise " , le-am explicat ce mailuri am primit de pe adresa lor , mi-au spus sa le ofer cat mai multe date despre acest individ !

Partea 2 : Am vorbit cu o ruda care e in politie si i-am explicat si lui ce s-a intamplat.
Mi-a spus ca ma ajuta el sa depun plangere pentru inselaciune si pentru santaj si furt de date sau ceva de genu ( folosirea kruk-ului )
Maine trebuie sa merg la politie , vazusem un topic in care un copil luase teapa de vreo 80 de euro , lasata-mi un contact sa vorbesc cu el poate pot folosi si aia la dovezi !
empty
User avatar
eTeRn_C
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1010
Joined: 12 Jul 2009, 22:40
Detinator Steam: Da
CS Status: Asfaltez!
Detinator server CS: Nu
SteamID: eTeRn31
Reputatie: Fost Membru Club eXtreamCS (7 Mai)
Location: Onesti, RO
Has thanked: 34 times
Been thanked: 5 times
Contact:

25 Apr 2017, 12:09

Pinu. wrote:UP : Am sunat la Kruk , au spus ca ei nu a trimis nici un email si nu cunosc aceasta presupusa firma " TOXIC Enterprise " , le-am explicat ce mailuri am primit de pe adresa lor , mi-au spus sa le ofer cat mai multe date despre acest individ !

Partea 2 : Am vorbit cu o ruda care e in politie si i-am explicat si lui ce s-a intamplat.
Mi-a spus ca ma ajuta el sa depun plangere pentru inselaciune si pentru santaj si furt de date sau ceva de genu ( folosirea kruk-ului )
Maine trebuie sa merg la politie , vazusem un topic in care un copil luase teapa de vreo 80 de euro , lasata-mi un contact sa vorbesc cu el poate pot folosi si aia la dovezi !


Am mai avut eu o tentativa sa merg cu un pusti, dar mama baiatului respectiv nu a mai vrut, iar de la politie mi-a zis ca trebuie sa vina cu unul din parintii lui. Aflasem totul despre el atunci. Am vorbit cu un sef de post de la politia din sat / oras ce o fi ala si mi-a spus ca mai are o plangere, deci mergi inainte si o sa fii super respectat daca-l infunzi pe individ.


P.S. Daca tu faci o plangere si spui exact ce s-a intamplat si cu kruk-ul, atunci un reprezentat kruk o sa-ti ceara dovezile, tu o sa le arati si o sa vezi atunci ce face kruk din site-ul acestui pusti.
User avatar
Pinu.
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 676
Joined: 16 Dec 2012, 00:16
Detinator Steam: Da
SteamID: pinucso
Reputatie: Restrictie moderator
Location: Iasi
Has thanked: 10 times
Been thanked: 8 times

25 Apr 2017, 12:11

eTeRn_C wrote:
Pinu. wrote:UP : Am sunat la Kruk , au spus ca ei nu a trimis nici un email si nu cunosc aceasta presupusa firma " TOXIC Enterprise " , le-am explicat ce mailuri am primit de pe adresa lor , mi-au spus sa le ofer cat mai multe date despre acest individ !

Partea 2 : Am vorbit cu o ruda care e in politie si i-am explicat si lui ce s-a intamplat.
Mi-a spus ca ma ajuta el sa depun plangere pentru inselaciune si pentru santaj si furt de date sau ceva de genu ( folosirea kruk-ului )
Maine trebuie sa merg la politie , vazusem un topic in care un copil luase teapa de vreo 80 de euro , lasata-mi un contact sa vorbesc cu el poate pot folosi si aia la dovezi !


Am mai avut eu o tentativa sa merg cu un pusti, dar mama baiatului respectiv nu a mai vrut, iar de la politie mi-a zis ca trebuie sa vina cu unul din parintii lui. Aflasem totul despre el atunci. Am vorbit cu un sef de post de la politia din sat / oras ce o fi ala si mi-a spus ca mai are o plangere, deci mergi inainte si o sa fii super respectat daca-l infunzi pe individ.


P.S. Daca tu faci o plangere si spui exact ce s-a intamplat si cu kruk-ul, atunci un reprezentat kruk o sa-ti ceara dovezile, tu o sa le arati si o sa vezi atunci ce face kruk din site-ul acestui pusti.

Am 4 email-uri primite + conversatia pe skype , lasa-mi datele aici sau in pm sa le am pe maine cand merg la politie !


@Puteti da lock , o sa revin cu un raspuns zilele urmatoare !
empty
The Kalu
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 13707
Joined: 09 Oct 2010, 12:39
Detinator Steam: Da
CS Status: In grajd!
SteamID: kalulord
Reputatie: Fost Administrator
Fost membru Club eXtreamCS (6 luni)
Nume anterior: Terra
Location: Romania, Ploiesti
Has thanked: 328 times
Been thanked: 646 times
Contact:

25 Apr 2017, 12:53

Vezi ca mai sunt implicati si Daniel DND si Kata Katalin
Image
User avatar
Pinu.
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 676
Joined: 16 Dec 2012, 00:16
Detinator Steam: Da
SteamID: pinucso
Reputatie: Restrictie moderator
Location: Iasi
Has thanked: 10 times
Been thanked: 8 times

25 Apr 2017, 12:59

Lord Kalu wrote:Vezi ca mai sunt implicati si Daniel DND si Kata Katalin
E tot el , foloseste conturi false
empty
User avatar
eTeRn_C
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1010
Joined: 12 Jul 2009, 22:40
Detinator Steam: Da
CS Status: Asfaltez!
Detinator server CS: Nu
SteamID: eTeRn31
Reputatie: Fost Membru Club eXtreamCS (7 Mai)
Location: Onesti, RO
Has thanked: 34 times
Been thanked: 5 times
Contact:

25 Apr 2017, 13:00

Kata Katalin e un cetatean maghiar ce sta fara acte in Cluj.
Defapt nu-l cheama Catalin / Katalin / Cata / Kata sau cum crede el ca-l cheama.
Numele lui real este: Dezso Lajos
User avatar
InloveeCs
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 224
Joined: 22 Dec 2014, 18:15
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Reputatie: Utilizator neserios (tepar!)
Fost membru club eXtreamCS (o luna)
Restrictie mesaje private! (achitat)
Utilizator interzis permanent
Fond eXtream: 0

25 Apr 2017, 13:33

Perfect, vrei sa-ti dau si o poza cu buletinu sa-ti fie mai usor la politie ?
"Dezso Lajos" =)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
https://www.facebook.com/csorba.dezso.5?fref=ts -asta-i
TEPAR!
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: No registered users and 712 guests