Imigranti in Romania

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

User avatar
Fantasy1
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 1466
Joined: 05 Jul 2012, 01:26
Detinator Steam: Da
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (1 Mar)
Utilizator neserios (TEPAR!)
Has thanked: 278 times
Been thanked: 217 times
Contact:

19 Jan 2016, 21:33

Vin la noi in tara sa ne omoare, sa ne injunghie, sa ne violeze femeile/copii/sororile/etc.. si pe langa mai au si bani cand stau degeaba.
Cand te gandesti ca veteranii de razboi ai nostri au pensie de 200 lei si altii care au 150-130 lei si nu le ajung banii de medicamente, ce fac?

Destul au fost atentatele la Paris si la Germania cu violul si cu celelalte.
Noi ar trebui sa fim impotriva statului, cand prindem un imigrant sa-l omoram in strada fix cum au facut si ei cu ai nostri in Afganistan.
Deci va rog, protestati impotriva lor ca ei ne aduc iadul aici, destul au adus in alte tari dupa cum ati vazut.
CLICK AICI pentru FORUM
- Un Forum Care Nu Poate Fi Spart -
- Un Forum Care Nu Modifica Topicurile Cu Tepari -
- Vrei Indexare In Google? Posteaza Tzeparii La Noi -

- Daca ai nevoie sa te ajut cu un addons/plugin etc se plateste, nu ajut cu nimic pe GRATIS -
RoyalServer 2
User avatar
busted
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 742
Joined: 30 Jul 2010, 12:44
Detinator Steam: Da
SteamID: busteeeeeeeeeed
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (4 luni)
Fost Moderator
Location: Iasi
Has thanked: 40 times
Been thanked: 61 times
Contact:

19 Jan 2016, 21:54

Cum sa-ti convina cand bunicii/parintii nostri au pensii sub 400 de lei? Si au muncit o viata intreaga pe branci
User avatar
dDow
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 295
Joined: 12 Jun 2013, 22:04
Detinator Steam: Da
CS Status: Master
Detinator server CS: Cateva.
Location: Bucuresti aka Brooklyn
Has thanked: 35 times
Been thanked: 76 times

19 Jan 2016, 21:57

Fantasy1 wrote:Vin la noi in tara sa ne omoare, sa ne injunghie, sa ne violeze femeile/copii/sororile/etc.. si pe langa mai au si bani cand stau degeaba.
Cand te gandesti ca veteranii de razboi ai nostri au pensie de 200 lei si altii care au 150-130 lei si nu le ajung banii de medicamente, ce fac?

Destul au fost atentatele la Paris si la Germania cu violul si cu celelalte.
Noi ar trebui sa fim impotriva statului, cand prindem un imigrant sa-l omoram in strada fix cum au facut si ei cu ai nostri in Afganistan.
Deci va rog, protestati impotriva lor ca ei ne aduc iadul aici, destul au adus in alte tari dupa cum ati vazut.
Omule ce fumezi ca vreau si eu , pe femeile noastre le futi fara violenta stai chill plus ca asa cum am spus si mai sus : nu raman aici pentru ca Romania le da prea putini bani :) vor ramane aici doar oameni mai ok care se multumesc cu putin sau nu stii cati musulmani si arabi am avut in timpul comunismului in Romania ? Atunci s-a intamplat ceva sau si dupa ca au ramas multi :) nu va mai panicati ca sunt trimisi prin UK si Germania cu un scop !

Si astia cu pensiile : Munciti in Romania sa nu mai avem deficit la bugetul de pensii , chinuiti-va aici si dupa comentati ca plecati pe capete in alte tari si vorbiti de acolo !
(▀̿Ĺ̯▀̿ ̿)
Image
User avatar
Carnacior
Membrul anului 2016
Membrul anului 2016
Posts: 1
Joined: 23 Jun 2013, 14:08
Detinator Steam: Da
CS Status: I eat more pussy than cervical cancer
Detinator server CS: jb.b-zone.ro
SteamID: -
Reputatie: Fost Scripter eXtreamCS
Membrul anului 2016
Membru Club eXtreamCS (1 iul )
Location: Targu Mures
Has thanked: 5 times
Been thanked: 13 times
Contact:

19 Jan 2016, 21:58

Fantasy1 wrote: Cand te gandesti ca veteranii de razboi ai nostri au pensie de 200 lei
strabunicumeo e veteran
are pensie de 1000 de lei + ceva pentru ca e veteran
romtelecom gratuit
toate utilitatile cu reduceri
bilete de tren gratuite

nu vorbiti in necunostinta de cauza
Ai nevoie de o protectie pentru server? R4GE Server Guard
Cel mai avansat si folosit plugin de protectie romanesc public! Nu ma crezi? VERIFICA


http://www.facebook.com/xyz.aron
Follow me for random bullshit and possibly interesting updates
Skype @ xyz_aron


Image
User avatar
Laur eXtream
Fondator eXtream
Fondator eXtream
Posts: 3670
Joined: 06 Apr 2007, 04:04
Detinator Steam: Da
CS Status: Inactiv..
Detinator server CS: cs.extream.ro
Reputatie: Fondator eXtream
Fond eXtream: 200
Location: eXtreamLocation
Has thanked: 184 times
Been thanked: 792 times
Contact:

19 Jan 2016, 22:09

Eu raman aici, atat timp cat nu incepe razboiul pentru ca o sa devina de nelocuit, fara sa se respecte vreo lege.

Intre timp, aici se poate construi un mare viitor. Pacat ca multi nu vad acest potential extraordinar pe care le ofera tara asta, care e plina de dealuri, munti, campie, resurse naturale, lacuri si tot ce ne dorim.
User avatar
Vlad
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 1533
Joined: 01 Dec 2011, 13:35
Detinator Steam: Da
CS Status: Inactiv
Reputatie: Fost Administrator
Organizator Cupe eXtreamCS
Administratorul anului 2016; 2017
Location: Bucuresti
Has thanked: 116 times
Been thanked: 161 times

19 Jan 2016, 22:17

Cate lucruri poti sa cumperi cu 480 de lei pe luna ? Mai bine nu le dadeau nici banii aia, e bataie de joc.

Si legat de pensii, sunt persoane cu pensii de 300 de lei care au muncit destul pentru stat. Din 300 de lei nu stiu cat poti sa pastrezi pentru tine daca platesti mai mult de jumate pe medicamente.
blakin0
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 0
Joined: 23 May 2015, 17:37
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Reputatie: Castigator Membru CLUB eXtream @ Mos Nicolae (3 luni)
Utilizator neserios ( tepar )
Fond eXtream: 0
Contact:

19 Jan 2016, 22:57

CRAZE wrote:Laure, sa fi fost pentru 1 zi in locul lor, tu ce ai spune ?
Tu crezi ca acesti imigranti vin de buna voie ? Eu cred ca gestul statului roman este unul bine venit, atita timp cat situatia nu se agraveaza.
ON: Se punea problema daca aceste imigrari se faceai pe timp de vara, dar tinand cont ca e iarna, si temperaturile sunt exagerat de mici, iti dai seama cum o duc astea.
Bai tu esti mai prost de cat prevede legea ,eu am un unchi de 60 de ani cu handicap si are o amarate de pensie de 234 de lei . si astea abia vin bine mersi si le da o pensie dubla, nu mai in Romania se poate asa ceva. salarii de tot rahatu ,alocati vai de capu lor ,pensi la fel ,si mai facem si pensi moca la straini.
Last edited by cart3r on 22 Jan 2016, 19:54, edited 1 time in total.
Reason: Fara atac la persoana te rugam.
Vand domeniu,detali pm . nume bluegames.
User avatar
sergiu4995
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 91
Joined: 08 Oct 2011, 21:05
Detinator Steam: Da
Has thanked: 31 times
Been thanked: 17 times
Contact:

19 Jan 2016, 23:06

Oricum nu o sa reziste imigrantii la noi ,ca e saracie.
User avatar
vAc
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 2003
Joined: 10 Apr 2011, 20:33
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost Moderator
Has thanked: 229 times
Been thanked: 227 times

20 Jan 2016, 01:01

Banii nu sunt de la UE?
User avatar
cosmare
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 13
Joined: 30 May 2012, 23:35
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Detinator server CS: Nu
SteamID: cs16_smokey
Location: Ploiesti
Has thanked: 1 time
Contact:

20 Jan 2016, 11:35

Imigrantii astia fac prapad prin Germania, Suedia si asa mai departe, violuri, bat oameni pe strada, iar conducatorii tarilor astea civilizate si bogate isi bat joc de proprii cetateni. Nu o sa se intample acelasi lucru la noi. Guvernul poate incerca sa faca asta, sa aduca imigranti sa ii integreze, dar ganditi-va ce s-ar intampla daca am vedea la stiri ceva de genul: O fetita/fata a fost batuta si violata de un grup de imigranti in Bucuresti sa zicem.Va intreb: Ce a-ti face in situatia asta? - Eu personal voi protesta in fata autoritatilor, de unu singur daca e nevoie , pentru a se face dreptate. Imigrantii vor veni pentru ca nu avem noi curajul sa ne punem cu UE , care ne da atatea miliarde de euro de care depindem atat , si noi care ne gandim ca acesti bani ne pot asigura viitorul, si domnii din cercul politic ca au si ei ce sa fure. Ganditi-va bine! Poate aia in Germania au alte idei, poate nu vor sa persecute, sa nu repete istoria lor pana la un punct -ma refer la WW2 SI EVREI- dar daca ei vor sa se lase umiliti si calcati in picioare e treaba lor. Noi nu avem banii lor, poate nici caracterul si mintea luminata ca ei, dar noi suntem un popor cu o istorie bogata, un trecut in care am demonstrat ca nu suntem un popor usor de asuprit, nu ne dam batuti in fata nimanui!
Image ╭∩╮(◣_◢)╭∩╮ ╭∩╮(◣_◢)╭∩╮ ╭∩╮(◣_◢)╭∩╮
User avatar
qenko
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 0
Joined: 02 Aug 2015, 17:19
Detinator Steam: Da
CS Status: Playing Counter-Strike Global Offensive
Detinator server CS: Da
Reputatie: Fost Membru Club eXtreamCS (doua luni)
Fond eXtream: 0
Location: terra

20 Jan 2016, 12:45

Eu si baieti abia asteptam sa batem vreo 3-4 imigranti si mai multi chiar, ca doar nu ne vede nimeni, eu nu voi astepta ca familia mea sa fie batuta si batjocorita, de niste imigrantii ! ,
Cand vad unul pe strada sar cu cutitul la el in gat si salut puiule nu avem nevoie de asa ceva in tara noastra !
User avatar
AlexStormZone
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 130
Joined: 14 Apr 2013, 08:38
Detinator Steam: Da
Has thanked: 49 times
Been thanked: 9 times
Contact:

20 Jan 2016, 13:40

Vrei sa faci inchisoare din cauza unor jegosi ?
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information