Imnul României, Ponta vs. Iohannis

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

User avatar
zenner
Membru, skill +4
Membru, skill +4
Posts: 1869
Joined: 10 Sep 2011, 16:02
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost super moderator
Fost Membru Club eXtreamCS (27 ian - 27 feb)
Locul II eXtreamCS XMAS Championship 2014
Locul I eXtream Spring Cup 2015
Arbitru eXtream
0.5/3
Has thanked: 70 times
Been thanked: 69 times
Contact:

15 Nov 2014, 13:55

OnuKa wrote:Decat Iohannis care e pe mana cu Basescu .. mai bine Ponta . Macar sa scapam de Basescu oricum Ponta v-a marit alocatia la 80 lei ziceti mersi ca Iohannis nici 3 lei nu punea in plus.
sunt eu mai prost de n-am primit 80 ?

astia cu 'papusica lu base', mai schimbati de pe antena 3.
Last edited by zenner on 15 Nov 2014, 14:00, edited 1 time in total.
User avatar
tictac
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 4015
Joined: 24 Feb 2012, 18:27
Detinator Steam: Da
Reputatie: 1 warn scos (-2 luni club)
Membru Club eXtreamCS (3 luni)
Ban 3 luni (achitat)
Location: Bihor, Oradea
Has thanked: 73 times
Been thanked: 570 times

15 Nov 2014, 13:58

@OnuKa o sa le mareasca la 84.
Omul o sa se tina de cuvant, chiar daca o sa-si faca si el saci de banii, e evident dar de ce l-ati vrea pe Basescu din nou ? Chiar nu inteleg... e o papusica a lui base.
User avatar
aSh
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 5383
Joined: 23 Jan 2009, 21:37
Detinator Steam: Nu
Reputatie: Ban 3 luni .
(Ban scos de 1 mai!)
Has thanked: 204 times
Been thanked: 265 times

15 Nov 2014, 14:00

:troll Iohannis stie mai bine Imnul Romaniei decat Ponta :meme
User avatar
warclau
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2995
Joined: 28 Mar 2008, 11:10
Detinator Steam: Da
CS Status: memories
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (4 mar)
Location: Valenii de Munte / London
Has thanked: 420 times
Been thanked: 93 times

15 Nov 2014, 14:02

Oare de ce cei mai prosti copii de pe forum il voteaza pe Ponta ? :))

vai de p1m , cum sa votezi asa prost ?

Poiana
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 158
Joined: 14 Sep 2014, 10:57
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Fond eXtream: 0
Contact:

15 Nov 2014, 14:04

tictac wrote:@OnuKa o sa le mareasca la 84.
Omul o sa se tina de cuvant, chiar daca o sa-si faca si el saci de banii, e evident dar de ce l-ati vrea pe Basescu din nou ? Chiar nu inteleg... e o papusica a lui base.
Nu te mai uita la Antena3.
User avatar
winckler
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 3247
Joined: 28 Sep 2008, 15:37
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost unbanner SJ.eXtreamCS.com
Nume anterioare: zvon15, zvoNN1ceL, cristi™
Fost administrator
Location: La locu' meu..
Has thanked: 59 times
Been thanked: 131 times

15 Nov 2014, 14:27

Priviti detasati inteligentilor,ala a gresit in live,un moment neasteptat si iohannis a spus imnul nostru cand era pregatit de el,asta arata ca l-a citit inainte,n-avea de ce sa-l spuna,sa arate ca el il stie?Mie sa-mi promita un loc de munca,sa-mi arate calea,am luat bacul si ma chinui singur si nu stiu incotro.

Imi e indiferent cine iese,insa putini stiti ca in regimul PSD dupa Ceausescu,se dadeau cu bani in stanga si in dreapta,populatia avea bani,erau bani,era vanzare,toata Romania e data supermarketurilor,iohannis ameninta cu amenzi usturatoare ANAF ca sa mentina PIBUL si sa-l creasca,mila...

Imi e indiferent,astept ce-o sa vina.
Un mesaj din suflet...

winckler 2014 wrote:Daca te cheama winckler , inseamna ca esti smecher.
Image
:meme :meme :meme
Negatiwee
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 29
Joined: 07 Nov 2014, 20:40
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Fond eXtream: 0
Contact:

15 Nov 2014, 14:33

tictac wrote:@OnuKa o sa le mareasca la 84.
Omul o sa se tina de cuvant, chiar daca o sa-si faca si el saci de banii, e evident dar de ce l-ati vrea pe Basescu din nou ? Chiar nu inteleg... e o papusica a lui base.

bai prostovane , hai sa iti explic eu tie cum sta treaba . ca sa intelegi ce o sa iti zic inchide tv-ul ca te-au distrus aia de la antena 3.

SINGURA optiune a celor de la PSD este sa zica ca iohannis=basescu , asta e SINGURUL repros pe care i-l pot aduce (cu toate ca nu este adevarat) .
iohannis nu are alt defect pe plan politic , este un om curat . vorbiti voi de cele 6 case DECLARATE , pe cand ponta are 6 declarate si 3 nedeclarate + terenuri , masini.

basescu nu mai inseamna PDL , si-a anuntat suportul de cand udrea si-a facut partid . ponta este cel care lucreaza cu basescu din 2012 desi afirma ca nu o sa lucreze cu basescu niciodata , ponta e cel care a copiat la doctorat , ponta este cel care nu stie imnu , ponta este idiotul si omul incapabil sa conduca o tara.

@alt prost0van winckler , trebuie sa fie un moment asteptat sa stii prima strofa din imn =)))))))))))) PHAHAHAHAHA
User avatar
warclau
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2995
Joined: 28 Mar 2008, 11:10
Detinator Steam: Da
CS Status: memories
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (4 mar)
Location: Valenii de Munte / London
Has thanked: 420 times
Been thanked: 93 times

15 Nov 2014, 14:35

zici ca i-a pus cea mai dificila intrebare lui ponta . frate si in clasa a 4-a stiam prima strofa din imn fara greseala ... nu stiu cum de nu vedeti ce fata de prost are ponta asta si ce comportament are in el... oricum el e doar un pion
User avatar
winckler
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 3247
Joined: 28 Sep 2008, 15:37
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost unbanner SJ.eXtreamCS.com
Nume anterioare: zvon15, zvoNN1ceL, cristi™
Fost administrator
Location: La locu' meu..
Has thanked: 59 times
Been thanked: 131 times

15 Nov 2014, 14:38

@ Negatiwee , si eu am aparut la tv,din intamplare mi-a fost luat un interviu acum ceva timp si emotiile sunt prezente,mi se pare hilar,dubios sa ma iau de un candidat ca a gresit ceva la televizor,ma iau ca nu-mi arata planul lui de reusita.

Voi latrati,nu stiti de ce vreti Ponta,de ce nu vreti Ponta,nu stiti de ce vreti Iohannis si de ce nu,asta mi-e clar,ati auzit de la parinti si stanga-dreapta care-i treaba si sustineti ideea latrand.

Iohannis egal taiat Basescu,multumitii lui Basescu ca daca nu era el nu aveam protectie militara,nu aveam bani acum(uitati-va la greci,in plina criza mondiala ei o duceau bine si 20 ani de acu in colo le ia sa-si revina),nu eram in UE(n-aveam fonduri pentru multe chestii pe care nu le stiti,sunt fonduri pentru o calificare,fonduri pentru o afacere la care AVEM ACCES,DAR HABAR N-AVETI).Avem o gramada de facilitati pe care romanii ipocriti,habar-nisti dar care au pareri si le latra sa se auda dintr-un colt in altu',avem o gramada de facilitati pe care nu le cunoastem pentru ca nu ne interesam.

Interesele noastre in campanie electorala?Jos Basescu,sa vorbeasca aia corect la tv,sa-mi cante imnu(penibil...)corect ca sa vad eu ca stie 3 lulele 3 surcele si alte rahaturi.

Care ar trebui sa fie interesele noastre?Plan pentru constructie autostrazi,plan pentru o devolzare a economiei,plan pentru agricultura,plan pentru invatamant si spitale,PLANURI NU VORBE IN VANT!

Habar n-aveti,auziti la parinti vostrii comunisti care vor inapoi ce-a fost pe vremea lui Ceausescu,traim in epoca vitezei si ne gandim la ce bine a fost atunci si cat de rau ne e acum.

Latrati in continuare jos basescu,jos ponta,acu 2 ani erati jos basescu sus ponta,acum nu vreti nici ponta,ce dracu vreti voi ca popor?Ganditi macar in viitor?Ganditi ce va fi acu' peste 20 ani?Dar peste 30?

Nu sustin pe nimeni,n-am pe cine.
Un mesaj din suflet...

winckler 2014 wrote:Daca te cheama winckler , inseamna ca esti smecher.
Image
:meme :meme :meme
User avatar
zenner
Membru, skill +4
Membru, skill +4
Posts: 1869
Joined: 10 Sep 2011, 16:02
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost super moderator
Fost Membru Club eXtreamCS (27 ian - 27 feb)
Locul II eXtreamCS XMAS Championship 2014
Locul I eXtream Spring Cup 2015
Arbitru eXtream
0.5/3
Has thanked: 70 times
Been thanked: 69 times
Contact:

15 Nov 2014, 15:07

winckler wrote:Care ar trebui sa fie interesele noastre?Plan pentru constructie autostrazi,plan pentru o devolzare a economiei,plan pentru agricultura,plan pentru invatamant si spitale,PLANURI NU VORBE IN VANT!
autostrazi - proiecte oprite de Ponta si banii furati, dati la primarii psd-isti sa-i faca campania murdara.
dezvoltare a economiei - planta tot se lauda ca Romania are cea mai mare crestere economica din ue (imposibil avand in vedere ca nu avem export/turism bine dezvoltat) plus ca nu are un plan economim pentru 2015, plan pe care trebuia sa-l faca de la jumatatea anului acesta.
plan pentru invatamant, spitale ?? ce invatamant prietene cand planta vrea sa fure manualele scolare pentru niste bani in plus si zice ca "fiecare copil de clasa I din Romania are tableta" si ce bani pentru scoli si spitale ? nu va dati seama ca daca o sa iasa presedinte un an n-o sa mancam ca sa se construiasca nenorocita aia de catedrala din Bucuresti ? voi de ce credeti ca nenorocitii de popi fac propaganda psdista ? planta le-a promis bani pentru catedrala.

ganditi pls
User avatar
TZACANEL
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 10182
Joined: 11 Jun 2009, 14:33
Detinator Steam: Da
SteamID: tzacaneeel
Reputatie: Fost Administrator
Fost Administrator eXtreamSocial
Administratorul anului 2015
Fond eXtream: 0
Location: Campulung Muscel
Has thanked: 631 times
Been thanked: 902 times
Contact:

15 Nov 2014, 15:26

Nu stiu unde naiba ati citit voi despre alocatii, dar clar nu a fost bine.

Alocatiile vor fi majorate pentru familii sarace. Restul raman la 42 de lei.
Image
Image
Image
User avatar
TeodorN1
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 38
Joined: 25 Oct 2013, 22:29
Detinator Steam: Da
Location: England
Has thanked: 8 times
Been thanked: 4 times
Contact:

15 Nov 2014, 23:00

Celor care le este frică de Iohannis că îl are pe Băsescu, stați liniștiți, Băsescu intră la pârnaie acuși, nu apucă primăvara
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: No registered users and 266 guests