S-a implinit 1 an de la moartea regelui pop Michael Jackson

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

i hate my life
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 357
Joined: 06 Jun 2010, 19:25
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com!
Reputatie: Ban 3 luni!
Has thanked: 14 times
Been thanked: 9 times
Contact:

25 Jun 2010, 14:07

misterykkk wrote:
i hate my life wrote:
misterykkk wrote:
Asta inseamna ca nu esti fan michael jackson, nu cred ca exista om de pe lume care sa nu-i placa melodiile lui :) ..., sa inteleg ca tie iti place guta, forta salam , fernando !?, mai nou nu stiti sa apreciati muzica buna ..., si artisti respectati in intreaga lume, care fac spectacol nu circ cum face fernando, salam, guta si alti...
sa mori tu?
Pe tine chiar te inteleg, esti trist tu...., daca s-ar omora salam, guta, fernando cred ca toti inclusiv tu s-ar spanzura, sau ar plange ... ce glumeti sunteti voi mai bine sa asculti o muzica buna ca a lui michael decat sa asculti guta, salam cum asculta abby cu i hate 2 tristi, nu ai ce sa le faci ...

Cred ca acuma va duduie forta salam in casa ...

I hate my life se vede ca ai facut romana la salam acasa... Acuma un an, se scrie Acum un an .... ;( dai pe dinafara ce inteligent esti man ;(
bai spartule daca nu ascult mj nu inseamna ca imi plac manelele da ce sa-i ceri unui **** :-@
Image
RoyalServer 2
SCC
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 308
Joined: 22 Feb 2010, 21:08
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com!
Reputatie: Ban 3 luni!
Been thanked: 9 times

25 Jun 2010, 14:08

La cat mai mult ani!
La cat mai multi artisti asemeni lui sa pateasca la fel!
mysteryc10us
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 826
Joined: 28 Jan 2010, 20:50
Detinator Steam: Nu
CS Status: Watching World Cup 2010
Detinator server CS: Neah..
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (o luna)
Nume anterioare: Mystery, misterykkk
Ban 3 luni !
Ban 3 luni !
Ban Permanent !
Unbanned !
Location: South Africa
Has thanked: 65 times
Been thanked: 36 times

25 Jun 2010, 14:08

FaByaN wrote:Doamne cand va vad ca sunteti asa tristi su suparati ca a murit MJ , parca v-a fost parinte sau el v-a dat de mancare ,cred ca astia fan MJ plang mai mult la moartea lui decat a propriilor parinti,si mysterikk replicile tale aduc ca atare gandirea ta incuiata si comunista ( cum a zis si rmx ) , ca daca nu il jelesti pe MJ gata esti cocalar asculti manele , prietene pe mine personal nu m-a afectat moartea lui pentru ca inainte sa moara nu se stia nimic de el si apoi dupa moartea lui ati inceput toti fani MJ }{ vai R.I.P .
Topicul asta il inchid maine ,ca doar nu o sa-l tinem toata vara deschis,il redeschidem la anul :)
Si tu la 100 de kile esti smecher mane ?:(, daca nu-ti convine de ce te-ai bagat in topic, te crezi rotund ca ai mod.ajutator !?, gogoasa, tine-ti replicile tale de intelectual acasa, si nu te mai baga in topic ca nu ai drept, tu cu mintea aia a ta de incuiat mintal ai dedus ca daca am zis sa asculti michael jackson si nu asculti esti cocalar, nu gogoasa, am dat un exemple decat sa asculti FERNANDO NU E GAY E IDOLU LA FEMEI, SAU SALAM TZA REGETON TZA, mai bine asculti o melodie buna a lui michael da cu mintea aia a ta de intelectual de da p-afara nu am ce sa ma astept de la tine.

@Inchideti topicul ca se bag toti ra.tati ..., inapti , rupti gen i hate, rmx, moderatorul nostru si alte exemple...
Last edited by mysteryc10us on 25 Jun 2010, 14:10, edited 1 time in total.
Image
User avatar
timy_fb
Membru, skill +4
Membru, skill +4
Posts: 1729
Joined: 31 Aug 2007, 22:38
Detinator Steam: Da
CS Status: Daca esti invizibil, poarta-te ca atare
Detinator server CS: Nu
Location: Tarnaveni
Has thanked: 56 times
Been thanked: 37 times
Contact:

25 Jun 2010, 14:09

[x]TaZz[x] wrote:Off:Exact asta citeam şi eu in click şi eram pe cale să deschid un topic acum , noroc că l-am văzut pe al tău. :))

On: Îi dau dreptate lui Position™ , cât timp era viu nimic nu se auzea de el , iar după ce a murit toţi au inceput "vai a murit Michael" ajungeau chiar să-şi ia şi viaţa . De ce ? Ce rezolvau ? Nimic ! . Fraţilor parcă el va născut , el va crescut. :-j Nu ştiu ce s-au agitat atâta . În fine , e doar un cântareţ . R.I.P.



Edit: Uitaţi exemplu : abby^^ nici nu ştia :))
ImageImageImageImageImageImageImage
i hate my life
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 357
Joined: 06 Jun 2010, 19:25
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com!
Reputatie: Ban 3 luni!
Has thanked: 14 times
Been thanked: 9 times
Contact:

25 Jun 2010, 14:09

misterykkk wrote:
FaByaN wrote:Doamne cand va vad ca sunteti asa tristi su suparati ca a murit MJ , parca v-a fost parinte sau el v-a dat de mancare ,cred ca astia fan MJ plang mai mult la moartea lui decat a propriilor parinti,si mysterikk replicile tale aduc ca atare gandirea ta incuiata si comunista ( cum a zis si rmx ) , ca daca nu il jelesti pe MJ gata esti cocalar asculti manele , prietene pe mine personal nu m-a afectat moartea lui pentru ca inainte sa moara nu se stia nimic de el si apoi dupa moartea lui ati inceput toti fani MJ }{ vai R.I.P .
Topicul asta il inchid maine ,ca doar nu o sa-l tinem toata vara deschis,il redeschidem la anul :)
Si tu la 100 de kile esti smecher mane ?:(, daca nu-ti convine de ce te-ai bagat in topic, te crezi rotund ca ai mod.ajutator !?, gogoasa, tine-ti replicile tale de intelectual acasa, si nu te mai baga in topic ca nu ai drept, tu cu mintea aia a ta de incuiat mintal ai dedus ca daca am zis sa asculti michael jackson si nu asculti esti cocalar, nu gogoasa, am dat un exemple decat sa asculti FERNANDO NU E GAY E IDOLU LA FEMEI, SAU SALAM TZA REGETON TZA, mai bine asculti o melodie buna a lui michael da cu mintea aia a ta de intelectual de da p-afara nu am ce sa ma astept de la tine.

ce pro.st se da zmeu intre 4 pereti
Image
User avatar
VINTYLA #
Membru, skill +4
Membru, skill +4
Posts: 1548
Joined: 05 Apr 2009, 00:48
Detinator Steam: Da
CS Status: Do more !
Detinator server CS: CS.EXTREAM.RO
SteamID: VINTILA23
Location: Craiova !
Has thanked: 114 times
Been thanked: 87 times

25 Jun 2010, 14:10

sa fie sanatos...
STIINTA NU MOARE !
User avatar
FaByaN
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 980
Joined: 21 Aug 2007, 11:59
Detinator Steam: Da
CS Status: RETRAS DEFINITIV
Reputatie: Fost moderator
Fost eXtreamCS Addons Master
Fost Unbanner CS.eXtreamCS.com
Location: VASLUIANGELES
Has thanked: 8 times
Been thanked: 41 times

25 Jun 2010, 14:11

Gogoasa,de unde scoti replicile astea , te faci singur de rusine =)) .
Nu vezi ca esti dependent de forum,pupi la fundulets pe mai multi din staff pentru conturi si etc. si vii aici sa imi suferi?Nu vezi ca esti paralel cu viata,iesi de pe forum ca iti dauneaza,faci topicuri de tot r.ahatul si postezi ampu.lea doar pentru +1,ia uite unde era fan n1 MJ !
Daca erai fan adevarat,te manifestai asa pro MJ si dinainte sa moara,dar ce sa ceri de la un copil de 1.50 si de 30kg cu televizorul in brate.
User avatar
CATAL1N!!
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 138
Joined: 26 Apr 2010, 20:11
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com!
Has thanked: 15 times
Been thanked: 9 times
Contact:

25 Jun 2010, 14:16

misterykkk wrote:
FaByaN wrote:Doamne cand va vad ca sunteti asa tristi su suparati ca a murit MJ , parca v-a fost parinte sau el v-a dat de mancare ,cred ca astia fan MJ plang mai mult la moartea lui decat a propriilor parinti,si mysterikk replicile tale aduc ca atare gandirea ta incuiata si comunista ( cum a zis si rmx ) , ca daca nu il jelesti pe MJ gata esti cocalar asculti manele , prietene pe mine personal nu m-a afectat moartea lui pentru ca inainte sa moara nu se stia nimic de el si apoi dupa moartea lui ati inceput toti fani MJ }{ vai R.I.P .
Topicul asta il inchid maine ,ca doar nu o sa-l tinem toata vara deschis,il redeschidem la anul :)
Si tu la 100 de kile esti smecher mane ?:(, daca nu-ti convine de ce te-ai bagat in topic, te crezi rotund ca ai mod.ajutator !?, gogoasa, tine-ti replicile tale de intelectual acasa, si nu te mai baga in topic ca nu ai drept, tu cu mintea aia a ta de incuiat mintal ai dedus ca daca am zis sa asculti michael jackson si nu asculti esti cocalar, nu gogoasa, am dat un exemple decat sa asculti FERNANDO NU E GAY E IDOLU LA FEMEI, SAU SALAM TZA REGETON TZA, mai bine asculti o melodie buna a lui michael da cu mintea aia a ta de intelectual de da p-afara nu am ce sa ma astept de la tine.

@Inchideti topicul ca se bag toti ra.tati ..., inapti , rupti gen i hate, rmx, moderatorul nostru si alte exemple...
RMX E PESTE TINE,PUPINCURISTULE .
REMIX ♫♥

25 Jun 2010, 14:18

misterykkk wrote:
FaByaN wrote:Doamne cand va vad ca sunteti asa tristi su suparati ca a murit MJ , parca v-a fost parinte sau el v-a dat de mancare ,cred ca astia fan MJ plang mai mult la moartea lui decat a propriilor parinti,si mysterikk replicile tale aduc ca atare gandirea ta incuiata si comunista ( cum a zis si rmx ) , ca daca nu il jelesti pe MJ gata esti cocalar asculti manele , prietene pe mine personal nu m-a afectat moartea lui pentru ca inainte sa moara nu se stia nimic de el si apoi dupa moartea lui ati inceput toti fani MJ }{ vai R.I.P .
Topicul asta il inchid maine ,ca doar nu o sa-l tinem toata vara deschis,il redeschidem la anul :)
Si tu la 100 de kile esti smecher mane ?:(, daca nu-ti convine de ce te-ai bagat in topic, te crezi rotund ca ai mod.ajutator !?, gogoasa, tine-ti replicile tale de intelectual acasa, si nu te mai baga in topic ca nu ai drept, tu cu mintea aia a ta de incuiat mintal ai dedus ca daca am zis sa asculti michael jackson si nu asculti esti cocalar, nu gogoasa, am dat un exemple decat sa asculti FERNANDO NU E GAY E IDOLU LA FEMEI, SAU SALAM TZA REGETON TZA, mai bine asculti o melodie buna a lui michael da cu mintea aia a ta de intelectual de da p-afara nu am ce sa ma astept de la tine.

@Inchideti topicul ca se bag toti ra.tati ..., inapti , rupti gen i hate, rmx, moderatorul nostru si alte exemple...
ok... SA-MI BAG PU|_A IN MAT@ PANA II DAU BORSUL PE NAS
SAL
KAdZE-
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 95
Joined: 24 May 2010, 00:48
Detinator Steam: Da
CS Status: Spitalu' 9 (Stand-up Comedy)
Has thanked: 31 times
Been thanked: 6 times
Contact:

25 Jun 2010, 14:33

FaByaN wrote:Doamne cand va vad ca sunteti asa tristi su suparati ca a murit MJ , parca v-a fost parinte sau el v-a dat de mancare ,cred ca astia fan MJ plang mai mult la moartea lui decat a propriilor parinti,si mysterikk replicile tale aduc ca atare gandirea ta incuiata si comunista ( cum a zis si rmx ) , ca daca nu il jelesti pe MJ gata esti cocalar asculti manele , prietene pe mine personal nu m-a afectat moartea lui pentru ca inainte sa moara nu se stia nimic de el si apoi dupa moartea lui ati inceput toti fani MJ }{ vai R.I.P .
Topicul asta il inchid maine ,ca doar nu o sa-l tinem toata vara deschis,il redeschidem la anul :)
Du-te si impusca-te !!!
:O
User avatar
MCosti
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 2251
Joined: 28 Sep 2008, 06:58
Detinator Steam: Da
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (2 luni)
Fost moderator
Nume anterior: DjMax
Has thanked: 139 times
Been thanked: 60 times
Contact:

25 Jun 2010, 14:34

TzaCaNeL wrote:Sper sa nu incepeti ca anul trecut, cand murise , toti: "ahh, Michael Jackson a murit", "R.I.P Michael Jackson, imi place foarte multe, sunt fan" :-j . Va credeati fani adevarati dar pana sa moara nici nu ati auzit de el. Sincer, mie nu imi pasa ca s-a implinit 1 an de la moartea lui, nu sunt si nu am fost fan. Imi plac si mie cateva melodii, atat.

PS: Apropo, ce e cu "R.I.P"-ul asta? Va credeti americani ?
Si eu cand am spus asta toti ati sarit pe mine !
Last edited by TZACANEL on 25 Jun 2010, 14:51, edited 1 time in total.
Reason: Eu unul nu am sarit pe tine :P
SmackDown
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 159
Joined: 14 Feb 2010, 11:46
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com!
Has thanked: 25 times
Been thanked: 23 times

25 Jun 2010, 14:35

FaByaN wrote:Gogoasa,de unde scoti replicile astea , te faci singur de rusine =)) .
Nu vezi ca esti dependent de forum,pupi la fundulets pe mai multi din staff pentru conturi si etc. si vii aici sa imi suferi?Nu vezi ca esti paralel cu viata,iesi de pe forum ca iti dauneaza,faci topicuri de tot r.ahatul si postezi ampu.lea doar pentru +1,ia uite unde era fan n1 MJ !
Daca erai fan adevarat,te manifestai asa pro MJ si dinainte sa moara,dar ce sa ceri de la un copil de 1.50 si de 30kg cu televizorul in brate.
Dute si aruncate de la etaj ca puti de cat de pr0st esti ... suferi de o boala foarte grava te intelegem :(, pwpz
Locked

Return to “Discutii generale”

  • Information