Impresionanta poveste a lui Cristiano Ronaldo

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

CIUBO. /snowyworld/
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 2076
Joined: 02 Jul 2013, 18:17
Detinator Steam: Nu
Reputatie: Fost Moderator ajutator
Fost Intermediar
Location: Basel
Has thanked: 40 times
Been thanked: 86 times

20 Feb 2014, 23:30

M3taph0riK wrote:Toti pozeaza in victime si copilarii nefericite....apoi ei se scalda in milioane de euro ! Mi se rupe de copilaria lui
Se scaldă în milioane de euro care i-a caștigat cinstit și prin muncă, care e problema ta invidiosule?
Remusf wrote:
PabuLetz wrote:Si daca a uitat care-i problema? El s-a ridicat printr-un joc , voi va jucati CS si faceti l*** in fata PC-ului incat el a muncit pentru a ajunge unde a ajuns. Bravo lui ca a uitat , asa nu o sa poate sa il mai macine trecutul .

Respect.
Ce a muncit asa mult?E vorba de talent aici,nu muncit.Muncit e daca ma apuc eu si peste 3 ani ma vezi cot la cot cu ronaldo
Oricum e un ghertoi de om,poate avea toti banii din lume ( si nu,nu-s fan messi)
Apucă-te că nici peste 10 ani nu ajungi undeva cu gandirea asta.
Last edited by CIUBO. /snowyworld/ on 21 Feb 2014, 00:06, edited 1 time in total.
PabuLetz
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 116
Joined: 22 Jun 2011, 15:17
Detinator Steam: Nu
CS Status: Hns.OneGame.Ro
Has thanked: 1 time
Been thanked: 3 times
Contact:

20 Feb 2014, 23:45

Pe voi va roade invidia foarte rau. Daca voi il injurati sau alte porcarii de astea , pe el il doare fix in pu** de voi si de injurile aduse asupra lui. Este cel mai bun fotbalist din lume , a muncit pentru a ajunge acolo , si-a castigat banii cinstit nu ca un jegos de parlamentar care fura de rupe.

Ala care a zis de pensionaru ala cu 46 de ani de munca , ce-ai vrea sa vorbim ma omule ? Daca vorbim ne tocim gura aiurea sau tastatura si nu o sa se intample nimica. Daca omu ala a muncit 46 de ani ca ingrijitor la o scoala , ce-ai vrea sa aiba asa de mult pensie? Orcum ar fi aici e Romania , Ronaldo este unde este si a facut ce a facut. Invidia e mare , el poate acum sta acuma la TV , mananca ce n-am mancat unii in viata noastra si nici in cur nu il doare ca M3thaporik il jigneste .
User avatar
danny eXtream
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 1750
Joined: 17 Apr 2012, 16:57
Detinator Steam: Da
CS Status: Inactiv !!!!!
Detinator server CS: Nu.
SteamID: warrez12
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (1 luna)
Fost Moderator
1.5/3
Location: Italia
Has thanked: 83 times
Been thanked: 184 times
Contact:

21 Feb 2014, 00:12

Interesant , chiar nu am stiut .
Nu folosesc messenger , nu sunt intermediar si fac tranzactii foarte rar chiar deloc .

SITE DE Traslochi
Facebook Traslochi
Pentru persoanele care sunt in Provincia Lombardia fac traslochi la preturi bune , mai sus pagina de facebook si site-ul .
PS. Doar pentru cei interesati , ceilalti sa se abtina !!


Inactiv
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information