Inchisoarea ii asteapta pe cei care copiaza de pe internet!!

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

User avatar
trykA
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1158
Joined: 24 Feb 2008, 21:23
Detinator Steam: Da
Reputatie: Ban 3 luni !
Has thanked: 58 times
Been thanked: 48 times

23 Jul 2010, 17:29

Marius wrote:Doamne cum sunteti. Nu intelegeti ca daca nu vindeti/distribuiti nu au ce sa va faca? Ati uitat ca traim in Romania? Nu au ce sa va faca...

@ trykA: fara mandat judecatoresc de perchezitie nu intra politia peste tine. Daca intra si nu au mandat nu au nici un drept sa-ti ia ceva din casa.
pai eu ce am zis,au mandat au tot ce le trebuie sa poate sa intre in casa sa verifice,daca deja au inceput sa verifice..si nu mint,mi-au zis persoane care li s-au intamplat
RoyalServer 2
User avatar
aSh
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 5383
Joined: 23 Jan 2009, 21:37
Detinator Steam: Nu
Reputatie: Ban 3 luni .
(Ban scos de 1 mai!)
Has thanked: 204 times
Been thanked: 265 times

23 Jul 2010, 17:41

mie sila de Politia asta din Romania care zice ceva si apoi se fac ca muncesc doar ca sa se afle in treaba :-l
User avatar
Ciprian
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 5172
Joined: 10 May 2008, 21:29
Detinator Steam: Da
CS Status: ^^
SteamID: crazycipry
Reputatie: Fost administrator
Fost Scripter eXtreamCS
Fost Supervizor CS.eXtreamCS.com
Fost Unbanner ZM.eXtreamCS.com
Fost Contribuitor
Nume anterior: crazy.cipry
Location: Baia Mare
Has thanked: 177 times
Been thanked: 405 times

23 Jul 2010, 17:53

trykA wrote:
Marius wrote:Doamne cum sunteti. Nu intelegeti ca daca nu vindeti/distribuiti nu au ce sa va faca? Ati uitat ca traim in Romania? Nu au ce sa va faca...

@ trykA: fara mandat judecatoresc de perchezitie nu intra politia peste tine. Daca intra si nu au mandat nu au nici un drept sa-ti ia ceva din casa.
pai eu ce am zis,au mandat au tot ce le trebuie sa poate sa intre in casa sa verifice,daca deja au inceput sa verifice..si nu mint,mi-au zis persoane care li s-au intamplat
Ba te ma iiei mult in gura cu noi? Iti zice unu, iti zic 2, iti zic 3 da tu tot nu vrei sa intelegi ca nu pot da buzna peste tine fara mandat de perchezitie, care nu au cum sa-l obtina daca nu te ocupi de comercializare de filme/muzica piratate.
Daca totusi iti vin la usa si nu au mandat ii expediezi frumos acasa :)
wikipedia wrote: Dreptul de proprietate privată este un drept absolut, exclusiv şi perpetuu. Dreptul de proprietate este un drept absolut pentru că titularul său are libertatea oricărei acţiuni sau inacţiuni în legătură cu bunul său. Caracterul exclusiv cuprinde două idei: monopolul titularului dreptului de proprietate asupra bunului său şi excluderea terţilor, inclusiv a autorităţilor publice, de la exercitarea prerogativelor proprietăţii. În fine, dreptul de proprietate este perpetuu, în sensul că el durează atâta vreme câtă există şi bunul care face obiectul dreptului; în plus, dreptul de proprietate nu se stinge prin neuz şi nu poate fi pierdut prin intervenţia prescripţiei extinctive.
Mai zii odata ca nu avem dreptate ;)
User avatar
trykA
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1158
Joined: 24 Feb 2008, 21:23
Detinator Steam: Da
Reputatie: Ban 3 luni !
Has thanked: 58 times
Been thanked: 48 times

23 Jul 2010, 18:32

Ciprian wrote:
trykA wrote:
Marius wrote:Doamne cum sunteti. Nu intelegeti ca daca nu vindeti/distribuiti nu au ce sa va faca? Ati uitat ca traim in Romania? Nu au ce sa va faca...

@ trykA: fara mandat judecatoresc de perchezitie nu intra politia peste tine. Daca intra si nu au mandat nu au nici un drept sa-ti ia ceva din casa.
pai eu ce am zis,au mandat au tot ce le trebuie sa poate sa intre in casa sa verifice,daca deja au inceput sa verifice..si nu mint,mi-au zis persoane care li s-au intamplat
Ba te ma iiei mult in gura cu noi? Iti zice unu, iti zic 2, iti zic 3 da tu tot nu vrei sa intelegi ca nu pot da buzna peste tine fara mandat de perchezitie, care nu au cum sa-l obtina daca nu te ocupi de comercializare de filme/muzica piratate.
Daca totusi iti vin la usa si nu au mandat ii expediezi frumos acasa :)
wikipedia wrote: Dreptul de proprietate privată este un drept absolut, exclusiv şi perpetuu. Dreptul de proprietate este un drept absolut pentru că titularul său are libertatea oricărei acţiuni sau inacţiuni în legătură cu bunul său. Caracterul exclusiv cuprinde două idei: monopolul titularului dreptului de proprietate asupra bunului său şi excluderea terţilor, inclusiv a autorităţilor publice, de la exercitarea prerogativelor proprietăţii. În fine, dreptul de proprietate este perpetuu, în sensul că el durează atâta vreme câtă există şi bunul care face obiectul dreptului; în plus, dreptul de proprietate nu se stinge prin neuz şi nu poate fi pierdut prin intervenţia prescripţiei extinctive.
Mai zii odata ca nu avem dreptate ;)

omule nu pricepi ca o sa devina lege? ei obtin mandat doar ca sa vina sa te verifice,daca te gaseste fara licenta la windows , VAMOS la puscarie,ce e asa greu,daca in palazu si medeea deja au inceput ce e greu sa pricepi?
User avatar
toica
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 204
Joined: 26 Apr 2010, 00:01
Detinator Steam: Nu
CS Status: Plictisit ... xD
Detinator server CS: <-none->
Location: Bucharest
Has thanked: 58 times
Been thanked: 6 times
Contact:

23 Jul 2010, 18:50

si daca piratez ? sa vina ca'mi bag .... in politia lor.. ce pot sa'mi faca ? am 16 ani
User avatar
Marius
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 8294
Joined: 11 Nov 2007, 12:19
Detinator Steam: Da
CS Status: being awesome since 1992
SteamID: kNNwOw
Reputatie: eXtream Mod
Fost administrator
Fost dezvoltator al listei de seriozitate eXtreamCS
Fost Membru Club eXtreamCS
Location: Timisoara
Has thanked: 577 times
Been thanked: 680 times

23 Jul 2010, 19:11

trykA vad ca tot nu intelegi ca nu are ce sa-ti faca in afara de o amenda usturatoare. Ce nu intelegi ca nu te baga la puscarie? Gandesti? La puscarie ajung criminalii si cei care organizeaza atacuri violente asupra oamenilor. Daca devine lege si te gaseste cu vreun soft piratat, risti cel mult o amenda. Cauta un topic asemanator pe softpedia si o sa te convingi de cum sta treaba. Vad ca iti zicem aici jumate din cei care am postat dar tu o tii pe a ta -> ca si la "fa flotari ca iti antrenezi abdomenul".
------> un mindset sanatos pentru eXtream <------
PS: NU sunt intermediar
User avatar
trykA
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1158
Joined: 24 Feb 2008, 21:23
Detinator Steam: Da
Reputatie: Ban 3 luni !
Has thanked: 58 times
Been thanked: 48 times

23 Jul 2010, 19:53

Marius wrote:trykA vad ca tot nu intelegi ca nu are ce sa-ti faca in afara de o amenda usturatoare. Ce nu intelegi ca nu te baga la puscarie? Gandesti? La puscarie ajung criminalii si cei care organizeaza atacuri violente asupra oamenilor. Daca devine lege si te gaseste cu vreun soft piratat, risti cel mult o amenda. Cauta un topic asemanator pe softpedia si o sa te convingi de cum sta treaba. Vad ca iti zicem aici jumate din cei care am postat dar tu o tii pe a ta -> ca si la "fa flotari ca iti antrenezi abdomenul".

nu eu am zis ca te baga la inchisoare,iti da amenda,ala care a facut topicul , si din nou nu am zis ca iti antrenezi abdomenul , ci doar ca iti lucreaza toti muschii nu ca faci abdomen
binebine
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 70
Joined: 23 Jul 2010, 12:00
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com!
Has thanked: 46 times
Contact:

23 Jul 2010, 19:57

trykA wrote:
Marius wrote:trykA vad ca tot nu intelegi ca nu are ce sa-ti faca in afara de o amenda usturatoare. Ce nu intelegi ca nu te baga la puscarie? Gandesti? La puscarie ajung criminalii si cei care organizeaza atacuri violente asupra oamenilor. Daca devine lege si te gaseste cu vreun soft piratat, risti cel mult o amenda. Cauta un topic asemanator pe softpedia si o sa te convingi de cum sta treaba. Vad ca iti zicem aici jumate din cei care am postat dar tu o tii pe a ta -> ca si la "fa flotari ca iti antrenezi abdomenul".

nu eu am zis ca te baga la inchisoare,iti da amenda,ala care a facut topicul , si din nou nu am zis ca iti antrenezi abdomenul , ci doar ca iti lucreaza toti muschii nu ca faci abdomen
tot un ***** ramai..soz
User avatar
Ciprian
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 5172
Joined: 10 May 2008, 21:29
Detinator Steam: Da
CS Status: ^^
SteamID: crazycipry
Reputatie: Fost administrator
Fost Scripter eXtreamCS
Fost Supervizor CS.eXtreamCS.com
Fost Unbanner ZM.eXtreamCS.com
Fost Contribuitor
Nume anterior: crazy.cipry
Location: Baia Mare
Has thanked: 177 times
Been thanked: 405 times

23 Jul 2010, 22:17

trykA wrote: omule nu pricepi ca o sa devina lege? ei obtin mandat doar ca sa vina sa te verifice,daca te gaseste fara licenta la windows , VAMOS la puscarie,ce e asa greu,daca in palazu si medeea deja au inceput ce e greu sa pricepi?
Tu o dai pe espanol aici cu noi?
Sa-ti mai explic odata. Ai vizor la usa? Daca ti se par suspecti nu deschizi si gata, oricum nu iti sparg usa .
Acu' pricepi, sau mai vrei sa fii betmen ?
User avatar
trykA
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1158
Joined: 24 Feb 2008, 21:23
Detinator Steam: Da
Reputatie: Ban 3 luni !
Has thanked: 58 times
Been thanked: 48 times

23 Jul 2010, 22:22

Ciprian wrote:
trykA wrote: omule nu pricepi ca o sa devina lege? ei obtin mandat doar ca sa vina sa te verifice,daca te gaseste fara licenta la windows , VAMOS la puscarie,ce e asa greu,daca in palazu si medeea deja au inceput ce e greu sa pricepi?
Tu o dai pe espanol aici cu noi?
Sa-ti mai explic odata. Ai vizor la usa? Daca ti se par suspecti nu deschizi si gata, oricum nu iti sparg usa .
Acu' pricepi, sau mai vrei sa fii betmen ?

omule tu crezi ca eu am ceva cu vreunu dintre voi? eu doar va zic ce stiu in pielea mea,ca daca n-as stii nu v-as pune,dar cand vad ca dau de pripasi ca binebine ala ... nu vezi isi face 100 conturi si 1 doar pentru un post
binebine
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 70
Joined: 23 Jul 2010, 12:00
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com!
Has thanked: 46 times
Contact:

23 Jul 2010, 22:47

trykA wrote:
Ciprian wrote:
trykA wrote: omule nu pricepi ca o sa devina lege? ei obtin mandat doar ca sa vina sa te verifice,daca te gaseste fara licenta la windows , VAMOS la puscarie,ce e asa greu,daca in palazu si medeea deja au inceput ce e greu sa pricepi?
Tu o dai pe espanol aici cu noi?
Sa-ti mai explic odata. Ai vizor la usa? Daca ti se par suspecti nu deschizi si gata, oricum nu iti sparg usa .
Acu' pricepi, sau mai vrei sa fii betmen ?

omule tu crezi ca eu am ceva cu vreunu dintre voi? eu doar va zic ce stiu in pielea mea,ca daca n-as stii nu v-as pune,dar cand vad ca dau de pripasi ca binebine ala ... nu vezi isi face 100 conturi si 1 doar pentru un post
mai faci muschi din flotari,la abdomen :-" ?
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information