Incompetenta forum

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

User avatar
DRS
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 2515
Joined: 24 Jan 2012, 22:00
Detinator Steam: Da
CS Status: Joc foarte rar.
Detinator server CS: N/A
SteamID: Privat
Reputatie: Fost moderator
0.5/3
Location: Birmingham, UK
Has thanked: 32 times
Been thanked: 54 times

07 Mar 2015, 16:30

Programele de obicei daca nu sunt atasate in link si site-ul virustotal este posibil sa fie keyloger.. nu este vina moderatorilor ca pun topicurile la cos, ci vina voastra pentru ca sa prindeti incredere ar fii bine sa dati dovada de incredere..faceti pe dracu'n patru sa dovediti ca nu exista nici un minim de pericol la descarcarea unui programel.. pentru ca multi s-au invatat dupa tutoriale sa dea keyloger si dupa se posteaza si se auto-pupa'n fund ca mama ce "hakeri" sunt ei.
PS: referitor la "moderatorii sunt praf nu stiu regulamentul" sa sti ca e ca si la meciurile de fotbal... mult comenteaza dupa margine dar daca'i bagi in ring da cu stangu'n dreptu... asa ca daca voi va considerati auto'stiutori si profesionisti in moderare am placerea de a va invita la cereri moderatori sa vedem ce sanse aveti.
YOU CAN TRY MY CHAT GPT, IMAGE GENERATOR, BLOG & WEBSITE TITLE/CONTENT GENERATOR, TEXT TO SPEECH, AI CODE AND MUCH MORE
Image
RoyalServer 2
bogdan.lf
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 231
Joined: 01 Mar 2012, 15:02
Detinator Steam: Da
CS Status: Sti cum zic?
Has thanked: 25 times
Been thanked: 5 times
Contact:

07 Mar 2015, 17:17

Nubo wrote:
apexHD wrote:Toti moderatorii au 13 ani.

P.S. Topicul tau va ajunge la cos.
Pe baza caror date ai ajuns la aceasta concluzie? Dai dovada ca ai IQ egal cu 13.

Referitor la tepe si tepari: tot voi, cei care luati teapa, sunteti de vina.
Nu iti pune nimeni cutitul la gat, singur accepti sa faci tranzactia.
Stai in casa, in fata la PC, esti in siguranta, ai libertatea sa alegi. Voi alegeti sa hraniti teparii. Nimic mai mult.
Bine punctat. :)))
Chiar daca si pe mine ma dispera majoritatea moderatorilor de aici,tu esti altfel din cate vad. :P
http://lafel.ro/forum - avem nevoie de persoane serioase !
User avatar
Raul
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 2339
Joined: 03 Feb 2012, 11:33
Detinator Steam: Da
SteamID: /id/raulll
Reputatie: Fost administrator
Location: Germany
Has thanked: 44 times
Been thanked: 121 times

08 Mar 2015, 12:21

scorseze wrote:
scosmynnnn wrote:treaba e ca voi vreti sa faceti ce vreti voi fara sa tineti cont de reguli si de nimic.

la faza cu teparii daca ii banam o sa-si faca cont in a 2-a secunda si da iar tepe,ca voi sunteti mari afaceristi in mediul virtual,suntem noi de vina ca iti iei tu teapa de la un necunoscut de parca suntem parintii vostrii.
la profil in campul reputatie incercati sa modificati culoarea ca sa iasa in evidenta useri tepari.
Sa fie modificat si campul "reputatie" sa iasa in evidenta, dar sa le puna si rang special, de exemplu cum e "Fost moderator", poate atunci o sa vedeti si voi bine cu cine faceti tranzactii
User avatar
Aldin
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 1016
Joined: 29 Apr 2012, 14:32
Detinator Steam: Da
Reputatie: Nume anterior: AldinK, Aldin K.
Fost administrator
Location: Viena
Has thanked: 2 times
Been thanked: 79 times
Contact:

08 Mar 2015, 14:05

Raul wrote:
scorseze wrote:
scosmynnnn wrote:treaba e ca voi vreti sa faceti ce vreti voi fara sa tineti cont de reguli si de nimic.

la faza cu teparii daca ii banam o sa-si faca cont in a 2-a secunda si da iar tepe,ca voi sunteti mari afaceristi in mediul virtual,suntem noi de vina ca iti iei tu teapa de la un necunoscut de parca suntem parintii vostrii.
la profil in campul reputatie incercati sa modificati culoarea ca sa iasa in evidenta useri tepari.
Sa fie modificat si campul "reputatie" sa iasa in evidenta, dar sa le puna si rang special, de exemplu cum e "Fost moderator", poate atunci o sa vedeti si voi bine cu cine faceti tranzactii
O sa fie reputația de Tepar scoasa în evidenta curând.
User avatar
tre3fla
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 5317
Joined: 27 May 2012, 11:15
Detinator Steam: Da
CS Status: Allah Akbar !
Detinator server CS: Nu
SteamID: /id/tre3fla_xxx
Has thanked: 14 times
Been thanked: 129 times

08 Mar 2015, 14:08

Marea lor majoritate, la moderatori ma refer, s-ar fte in cwr sa-si pastreze gradu'.
sank
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 45
Joined: 26 Dec 2014, 03:27
Detinator Steam: Da
Fond eXtream: 0
Location: România

08 Mar 2015, 14:11

aware's wrote:De ce eu , n-am luat niciodata warn ? pentru ca n-am jignit pe nimeni , si odata tin minte ca am jignit pe cineva si am luat warn vina mea nu a moderatorilor , sunteti asa batuti in cap ? daca jigniti fie indirect ori direct pe unu meritati warn , doar vina moderatorilor ii ca luati warn uitati-va inainte ce ati facut voi , si vorbind de tepari cum zicea unul mai sus Master avea reputatie tepar si tot ati facut tranzactii cu el , si ii da ban pe un cont face altu doar e maestru , daca sunteti ***** si nu stiti sa va feriti de tepe asta e
niciodata n-ai jignit pe nimeni dar in astea 4 randuri ai jignit tot extreamu

uitati-va si pe la semnatura mea sa vedeti un exemplar..
scorseze
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2371
Joined: 26 Mar 2010, 12:54
Detinator Steam: Da
CS Status: --------------
Detinator server CS: --------
SteamID: --------
Reputatie: Restrictie moderator
Location: -----------
Has thanked: 41 times
Been thanked: 51 times

08 Mar 2015, 14:31

Aldin wrote:
Raul wrote:
scorseze wrote:
la profil in campul reputatie incercati sa modificati culoarea ca sa iasa in evidenta useri tepari.
Sa fie modificat si campul "reputatie" sa iasa in evidenta, dar sa le puna si rang special, de exemplu cum e "Fost moderator", poate atunci o sa vedeti si voi bine cu cine faceti tranzactii
O sa fie reputația de Tepar scoasa în evidenta curând.
si la fratele scorseze sa ii trimiteti o lada de bere prin posta ca a venit cu ideea.
:crazy_face:
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information