Informatii - Firma !

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

smileye
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 4648
Joined: 12 Jun 2012, 15:18
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost moderator
Has thanked: 258 times
Been thanked: 38 times
Contact:

15 Feb 2014, 08:42

mariuss615 wrote:
smileye wrote:
hlinkro wrote:Cei drept din 2013 pana in 2014 sunt 4 ani :)) Evident glumesc.
Mai mult ca sigur cei de la acea firma dau tepe mari.. sau sunt implicati cu alte "combinatii" ca doar se poarta la noi in Romania.

Mare grija in cine va incredeti !
Exact ca Dreamserver, spun ca is pe piata de 5 ani, iar ei de fapt is SRL din 2013. :)

Nu ai ce te lua dupa astea, de cand is, cat vor mai fi, e publicitate pentru a atrage lumea, comision oriunde mergi se plateste dar si greu te inscrie cu tot cu bani, daca te iei dupa toti despteptii de aici ai sta in tara asta „împuțită” si ai face un bine statului roman ca ei fac bani din tine.

Intreaba de cineva care a mai fost cu firma asta, nu te du la risc si sa dai si bani aiurea, ca au mai fost cazuri si pe la mine in zona.
Vorbesti pe langa.
Nume Domeniu:
dreamserver.ro
Registrar:
ICI - ROTLD
Data Înregistrării:
2009-06-13 21:11:21

SRL sunt din 2012.
Vorbesti prostioare, ce conteaza de cand au site-ul?Puteau sa aiba site-ul din 1999, ei daca au deschis site-ul oficial din 2010, de cand poti sa zici ca au aparut cu adevarat?Nu de cand is SRL sau de cand au site-ul?Eu cunosc SRL si fara site, inseamna ca e teapa sau ca nu au aparut de cand is SRL?
Image
iibogdan
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 2
Joined: 20 Mar 2014, 12:08
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Contact:

20 Mar 2014, 12:12

Buna. Numele meu este Ichim bogdan si am vorbit astazi cu Andreea Mocanu mie mi-a zis de suma de 650 lei. As vrea sa stiu daca a mai fost tatal tau la ei si daca e ceva serios ca vreau sa ma duc si eu si sunt din Botosani si nu ar fi ok sa fie tzeapa ms.
User avatar
h4wk
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 3806
Joined: 22 Sep 2009, 13:10
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost eXtream Mod
Nume anterior : DaZ , zimpe , Dan eXtream
Location: Iasi
Has thanked: 306 times
Been thanked: 321 times
Contact:

20 Mar 2014, 13:04

iibogdan wrote:Buna. Numele meu este Ichim bogdan si am vorbit astazi cu Andreea Mocanu mie mi-a zis de suma de 650 lei. As vrea sa stiu daca a mai fost tatal tau la ei si daca e ceva serios ca vreau sa ma duc si eu si sunt din Botosani si nu ar fi ok sa fie tzeapa ms.
Salut ! Ce e drept Andreea Mocanu l-a sunat pe tata sa-l intrebe daca mai vine, cu pretextul "Restul oamenilor de la Iasi au ajuns"....insa in momentul in care le-am zis ca vreau sa vorbesc cu o persoana din Iasi,au refuzat ! Nu,nu am fost deacord ca tata sa plece la Bucuresti pentru "vorbe in vant".

Code: Select all

"Daca ai culoare nu inseamna ca esti mai presus ca un utilizator. Culoare e un fel de "rasplata" pentru ca te implici in "ridicarea" acestei comunitati.
Unii nu realizeaza ca daca ai culoare nu inseamna ca esti smecher." -- by Alexey
:troll :troll

Spui ceva,dar faci altceva !
iibogdan
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 2
Joined: 20 Mar 2014, 12:08
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com...!
Contact:

20 Mar 2014, 15:17

Ms..mie mi-a zis sa merg pana marti ce vine pentru a pleca pe 25 aprilie si cand vorbeam raspundea la alt telefon si ma punea sa astept...daca esti putin atent se vede ca e teapa...
User avatar
h4wk
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 3806
Joined: 22 Sep 2009, 13:10
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost eXtream Mod
Nume anterior : DaZ , zimpe , Dan eXtream
Location: Iasi
Has thanked: 306 times
Been thanked: 321 times
Contact:

20 Mar 2014, 15:19

iibogdan wrote:Ms..mie mi-a zis sa merg pana marti ce vine pentru a pleca pe 25 aprilie si cand vorbeam raspundea la alt telefon si ma punea sa astept...daca esti putin atent se vede ca e teapa...
Le-am propus sa imi opreasca taxa de 600lei din primul salar,insa au refuzat !

Code: Select all

"Daca ai culoare nu inseamna ca esti mai presus ca un utilizator. Culoare e un fel de "rasplata" pentru ca te implici in "ridicarea" acestei comunitati.
Unii nu realizeaza ca daca ai culoare nu inseamna ca esti smecher." -- by Alexey
:troll :troll

Spui ceva,dar faci altceva !
User avatar
Lens
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 245
Joined: 26 Jan 2014, 17:40
Detinator Steam: Nu
CS Status: Revolution is coming...
Location: Braila
Has thanked: 2 times
Been thanked: 29 times
Contact:

20 Mar 2014, 15:38

Dann wrote:
iibogdan wrote:Ms..mie mi-a zis sa merg pana marti ce vine pentru a pleca pe 25 aprilie si cand vorbeam raspundea la alt telefon si ma punea sa astept...daca esti putin atent se vede ca e teapa...
Le-am propus sa imi opreasca taxa de 600lei din primul salar,insa au refuzat !
Stai linistit, sunt niste excroci.. acum au o adresa face ceva bani dupa se muta iar da tepe si tot asa am un prieten care a patit ceva asemanator nici o firma care se respecta nu iti cere bani inainte precum curvele, toate firmele iti opresc costul afacerii din primul salariu...
In curand populare gratuita serverelor cstrike detalii : garenfx
User avatar
sebytza
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 1357
Joined: 29 Nov 2008, 15:08
Detinator Steam: Da
Has thanked: 70 times
Been thanked: 118 times

20 Mar 2014, 16:24

Eu zic sa faci o plangere la politie sa nu cada si altii in aceasta plasa :)
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information