Intalnire Bacau ?

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

User avatar
MCosti
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 2251
Joined: 28 Sep 2008, 06:58
Detinator Steam: Da
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (2 luni)
Fost moderator
Nume anterior: DjMax
Has thanked: 139 times
Been thanked: 60 times
Contact:

22 Jun 2010, 23:13

Xdye wrote:
BraNNNN-Dy wrote:
Xdye wrote:daca va intalniti ai apare ash , il bate careva pentru mine? dau 5 $ paypal. OFERTA!
daca imi platesti drumul il bat eu si pentru tine si pentru tot forumul. daca mai dai si aia 5$ il bat si pe djmax ala... defapt ii rup un picior si il bat cu el.

Vorbesti serios? :) In principiu pablo a zis ca vrea sa faca cunoshtela cu un 45 in nas ;)) . Daca se intalnesc astia imi zici un pretz si rezolvam cu paypal. pe bune, astia trebuie batuti.
Era vorba doar de pablo inainte , acum de ce zici la plural ? S-a inmultit deja ? :))
RoyalServer
REMIX ♫♥

22 Jun 2010, 23:14

DjMax wrote:
Xdye wrote:
BraNNNN-Dy wrote:
daca imi platesti drumul il bat eu si pentru tine si pentru tot forumul. daca mai dai si aia 5$ il bat si pe djmax ala... defapt ii rup un picior si il bat cu el.

Vorbesti serios? :) In principiu pablo a zis ca vrea sa faca cunoshtela cu un 45 in nas ;)) . Daca se intalnesc astia imi zici un pretz si rezolvam cu paypal. pe bune, astia trebuie batuti.
Era vorba doar de pablo inainte , acum de ce zici la plural ? S-a inmultit deja ? :))
e vorba si de tine acum . cap de bivol .
abby^^
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 295
Joined: 07 Dec 2009, 23:05
Detinator Steam: Da
Been thanked: 16 times

22 Jun 2010, 23:53

**** voi sunteti nebuni ? Pablo ala are 18 ani, da e *****, voi ati vazut cum arata ti se face mila/scarba sa dai in el, djmax ala are 12 ani, *** il iei intr-o mana il zgudui putin se pisa pe el si asta e, da nu sa dati in ***** dastia, eu unu m-as simtii prea vinovat sa lovesc un ***** gen pablo, djmax, rms ..
lifeaddicted
Utilizator banat
Utilizator banat
Posts: 86
Joined: 14 Jun 2010, 11:22
Detinator Steam: Da
Been thanked: 1 time

23 Jun 2010, 00:18

abby^^ wrote:**** voi sunteti nebuni ? Pablo ala are 18 ani, da e *****, voi ati vazut cum arata ti se face mila/scarba sa dai in el, djmax ala are 12 ani, *** il iei intr-o mana il zgudui putin se pisa pe el si asta e, da nu sa dati in ***** dastia, eu unu m-as simtii prea vinovat sa lovesc un ***** gen pablo, djmax, rms ..
dai **** fara mila in ei.
User avatar
aSh
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 5383
Joined: 23 Jan 2009, 21:37
Detinator Steam: Nu
Reputatie: Ban 3 luni .
(Ban scos de 1 mai!)
Has thanked: 204 times
Been thanked: 265 times

23 Jun 2010, 00:19

Rog un moderator sa inchide topicul de urgenta ca deja s-a facut offtopic si atacuri la persoana grav de tot :|
lifeaddicted
Utilizator banat
Utilizator banat
Posts: 86
Joined: 14 Jun 2010, 11:22
Detinator Steam: Da
Been thanked: 1 time

23 Jun 2010, 00:22

aSh wrote:Rog un moderator sa inchide topicul de urgenta ca deja s-a facut offtopic si atacuri la persoana grav de tot :|
cam in toata comunitatea se face atac la persoana ta ba ciachi :(( ar trebui sa inchida toata comunitatea =))
User avatar
VirtuaL
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 967
Joined: 08 Nov 2007, 21:58
Detinator Steam: Da
CS Status: plecat pe marte
Reputatie: Fost moderator
Membru Club eXtreamCS (2 luni)
Detinator CS.eXtreamCS.com
Fost detinator GG.eXtreamCS.com
Fost detinator HNS.eXtreamCS.com
Admin CS.eXtreamCS.com
Location: TURDA!
Has thanked: 14 times
Been thanked: 20 times

23 Jun 2010, 00:23

aSh wrote:Rog un moderator sa inchide topicul de urgenta ca deja s-a facut offtopic si atacuri la persoana grav de tot :|
pff gata ,nu mai esti smecher? ai vazut ca e rost de bataie si te scremi acu' ..

Nu mai deschideti threaduri idioate :-< Ca vorba aia..n-ai cu cine.
Xdye Outwear (şlapii)
Bershka(pantalonii 3/4)
Bershka (maieul)
Festina (ceas pe mana)
Ray Ban (ochelarii)
Kitikru;x
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 183
Joined: 14 Apr 2010, 23:41
Detinator Steam: Nu
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com!
Has thanked: 11 times
Been thanked: 11 times
Contact:

23 Jun 2010, 00:36

abby^^ wrote:**** voi sunteti nebuni ? Pablo ala are 18 ani, da e *****, voi ati vazut cum arata ti se face mila/scarba sa dai in el, djmax ala are 12 ani, *** il iei intr-o mana il zgudui putin se pisa pe el si asta e, da nu sa dati in ***** dastia, eu unu m-as simtii prea vinovat sa lovesc un ***** gen pablo, djmax, rms ..
da`mi si mie o poza cu el. vreau sa rad:)
lifeaddicted
Utilizator banat
Utilizator banat
Posts: 86
Joined: 14 Jun 2010, 11:22
Detinator Steam: Da
Been thanked: 1 time

23 Jun 2010, 00:39

Kitikru;x wrote:
abby^^ wrote:**** voi sunteti nebuni ? Pablo ala are 18 ani, da e *****, voi ati vazut cum arata ti se face mila/scarba sa dai in el, djmax ala are 12 ani, *** il iei intr-o mana il zgudui putin se pisa pe el si asta e, da nu sa dati in ***** dastia, eu unu m-as simtii prea vinovat sa lovesc un ***** gen pablo, djmax, rms ..
da`mi si mie o poza cu el. vreau sa rad:)
razi doar la posturiile lui . apai si de mufa lui :))
User avatar
@L1N
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1351
Joined: 25 Mar 2008, 18:52
Detinator Steam: Nu
Reputatie: Ban 3 luni .
(Ban scos de 1 mai!)
Ban 2 luni !
Location: Lupeni / Hunedoara / Romania
Has thanked: 34 times
Been thanked: 45 times

23 Jun 2010, 01:32

aSh wrote:Rog un moderator sa inchide topicul de urgenta ca deja s-a facut offtopic si atacuri la persoana grav de tot :|
Roagate printzesa :-)
Image
mysteryc10us
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 826
Joined: 28 Jan 2010, 20:50
Detinator Steam: Nu
CS Status: Watching World Cup 2010
Detinator server CS: Neah..
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (o luna)
Nume anterioare: Mystery, misterykkk
Ban 3 luni !
Ban 3 luni !
Ban Permanent !
Unbanned !
Location: South Africa
Has thanked: 65 times
Been thanked: 36 times

23 Jun 2010, 11:05

Kitikru;x wrote:
abby^^ wrote:**** voi sunteti nebuni ? Pablo ala are 18 ani, da e *****, voi ati vazut cum arata ti se face mila/scarba sa dai in el, djmax ala are 12 ani, *** il iei intr-o mana il zgudui putin se pisa pe el si asta e, da nu sa dati in ***** dastia, eu unu m-as simtii prea vinovat sa lovesc un ***** gen pablo, djmax, rms ..
da`mi si mie o poza cu el. vreau sa rad:)
Image

Ne taie cu chipsurile, aveti grija :-s
Image
lifeaddicted
Utilizator banat
Utilizator banat
Posts: 86
Joined: 14 Jun 2010, 11:22
Detinator Steam: Da
Been thanked: 1 time

23 Jun 2010, 11:29

gata frate . regret . acum chiar m-am uitat mai atent la fata lui si chiar mi s-a facut mila . s0z pablo . din momentu asta am terminat sa te mai iau la vrajeala .
Locked

Return to “Discutii generale”

  • Information