Intalnire

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

User avatar
iuly2195
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 627
Joined: 18 Apr 2012, 17:48
Detinator Steam: Nu
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (o luna)
Fost Moderator ajutator
Has thanked: 71 times
Been thanked: 11 times
Contact:

02 Nov 2015, 15:07

Salutare,am o intalnire cu o fata peste cateva zile inca nu am stabilit unde mergem :)) credeti ca ar fi indicat sa ii cumpar o floare ceva? are 19 ani
Image Image
RoyalServer
User avatar
GYUKY
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 9280
Joined: 07 Apr 2008, 10:19
Detinator Steam: Da
CS Status: INACTIV !
Reputatie: Fost administrator
Membru Club eXtreamCS
Location: Germania
Has thanked: 193 times
Been thanked: 1156 times

02 Nov 2015, 15:10

Daca e prima intalnire, un trandafir e ok daca ai ganduri cu ea. Apropo, fiecare isi plateste ce a consumat.
Image
User avatar
A k c 3 n 7
Super moderator
Super moderator
Posts: 5139
Joined: 25 Aug 2014, 21:31
Detinator Steam: Da
CS Status: who dares wins
SteamID: Jandarmeria
Reputatie: Super moderator
Moderatorul anului 2023
Fost Membru Club eXtreamCS ( o luna )
Fost eXtream Mod
Fost Intermediar
Nume anterior: Sorinel
Fond eXtream: 0
Location: Unknown
Discord: remusakcent
Has thanked: 4 times
Been thanked: 46 times

02 Nov 2015, 15:13

GYUKY wrote:Daca e prima intalnire, un trandafir e ok daca ai ganduri cu ea. Apropo, fiecare isi plateste ce a consumat.
il induci in eroare :))
User avatar
iuly2195
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 627
Joined: 18 Apr 2012, 17:48
Detinator Steam: Nu
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (o luna)
Fost Moderator ajutator
Has thanked: 71 times
Been thanked: 11 times
Contact:

02 Nov 2015, 15:14

GYUKY wrote:Daca e prima intalnire, un trandafir e ok daca ai ganduri cu ea. Apropo, fiecare isi plateste ce a consumat.
asa ma gandeam si eu,la un trandafir
dar nu inteleg ceva,si tu si un prieten ati spus "fiecare isi plateste consumatia",din moment ce eu am invitato nu e normal sa platesc eu :)) cel putin asa am procedat pana acum
Image Image
User avatar
@Nonamed
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1373
Joined: 05 Dec 2014, 15:26
Detinator Steam: Da
CS Status: Nu am
Detinator server CS: Nu am
SteamID: Nu am
Fond eXtream: 0
Location: Bacău

02 Nov 2015, 15:21

El spunea la mișto sa plătească ea . Normal ca plătești tu tot . Iai un trandafir roșu si dacă chiar ai planuri cu ea , mergi la mal cu ea la cumpărături sa își ia niște haine / parfum etc . Bafta .
User avatar
GYUKY
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 9280
Joined: 07 Apr 2008, 10:19
Detinator Steam: Da
CS Status: INACTIV !
Reputatie: Fost administrator
Membru Club eXtreamCS
Location: Germania
Has thanked: 193 times
Been thanked: 1156 times

02 Nov 2015, 15:22

Adica ? Cu ce ? I-am zis 2 reguli simple ce trebuie urmate la prima intalnire.

Iuli @ daca vrei o relatie cu ea, trebuie sa va platiti separat si ea trebuie sa zica prima sa-si plateasca, asta daca e cu bun simt, daca asteapta de la tine sa platesti e o ***** si merita doar sa-i spargi carapacea pentru consumatie.

Nu ai nicio relatie cu ea, nu sunteti casatoriti, nu mancati din aceeasi farfurie, nu trebuie sa-i platesti. Iti ofera vreun serviciu sa-i platesti ? E o simpla intalnire, de initiere, nu are rost sa platesti tu. Daca e o fata cu capul pe umeri, nu o va impresiona ca ii platesti, o va impresiona ca ii tragi scaunul daca va asezati la masa si alte chestii MINORE de genul. Cauta pe profilul ei de fb ce i terese, hobbyuri are sa aveti ce discuta.
Image
User avatar
GYUKY
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 9280
Joined: 07 Apr 2008, 10:19
Detinator Steam: Da
CS Status: INACTIV !
Reputatie: Fost administrator
Membru Club eXtreamCS
Location: Germania
Has thanked: 193 times
Been thanked: 1156 times

02 Nov 2015, 15:24

@Nonamed wrote:El spunea la mișto sa plătească ea . Normal ca plătești tu tot . Iai un trandafir roșu si dacă chiar ai planuri cu ea , mergi la mal cu ea la cumpărături sa își ia niște haine / parfum etc . Bafta .
Asa se procedeaza la categoria 15ani probabil, nu-l asculta p-asta cu mall-u si cumparaturi. Alege un pub mai retras cu putina lume, poate e mai rusinoasa fata si se panicheaza la aglomeratie, eventual langa un parc ceva sa va plimbati dupa.
Image
User avatar
HRS
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 477
Joined: 03 Oct 2015, 17:54
Detinator Steam: Da
Reputatie: Utilizator neserios (tepar)
Restrictie mesaje private
Fond eXtream: 0

02 Nov 2015, 15:27

iuly2195 wrote:
GYUKY wrote:Daca e prima intalnire, un trandafir e ok daca ai ganduri cu ea. Apropo, fiecare isi plateste ce a consumat.
asa ma gandeam si eu,la un trandafir
dar nu inteleg ceva,si tu si un prieten ati spus "fiecare isi plateste consumatia",din moment ce eu am invitato nu e normal sa platesc eu :)) cel putin asa am procedat pana acum
Partea asta cu "fiecare isi plateste consumatia" ma indus in eroare de fiecare data, de asta prefer sa ies cu ea intr-un parc sau ceva de genu :troll
Acolo puteti sa la ling3ti cat vreti, nu va veti face observati :meme
Daca bagi un suc, si o carne de vita in ea nu mai face nimic. E satula si ii vine sa doarma :gusta
User avatar
iuly2195
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 627
Joined: 18 Apr 2012, 17:48
Detinator Steam: Nu
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (o luna)
Fost Moderator ajutator
Has thanked: 71 times
Been thanked: 11 times
Contact:

02 Nov 2015, 15:29

nu mi se pare normal sa o duc la mall sa ii cumpar de imbracat :)) o stiu de la locul de munca,initial am invitato la un film dar a spus ca nu prea se uita la filme si ca prefera telenovelele :)) acum trebuie sa gasesc altceva :))
Image Image
User avatar
GYUKY
Fost administrator
Fost administrator
Posts: 9280
Joined: 07 Apr 2008, 10:19
Detinator Steam: Da
CS Status: INACTIV !
Reputatie: Fost administrator
Membru Club eXtreamCS
Location: Germania
Has thanked: 193 times
Been thanked: 1156 times

02 Nov 2015, 15:33

HRS wrote:
iuly2195 wrote:
GYUKY wrote:Daca e prima intalnire, un trandafir e ok daca ai ganduri cu ea. Apropo, fiecare isi plateste ce a consumat.
asa ma gandeam si eu,la un trandafir
dar nu inteleg ceva,si tu si un prieten ati spus "fiecare isi plateste consumatia",din moment ce eu am invitato nu e normal sa platesc eu :)) cel putin asa am procedat pana acum
Partea asta cu "fiecare isi plateste consumatia" ma indus in eroare de fiecare data, de asta prefer sa ies cu ea intr-un parc sau ceva de genu :troll
Acolo puteti sa la ling3ti cat vreti, nu va veti face observati :meme
Daca bagi un suc, si o carne de vita in ea nu mai face nimic. E satula si ii vine sa doarma :gusta
Daca zice sa-si plateasca singura, nu e interesata de bani si poate chiar isi cauta dragostea. Daca face pe nesimtita si asteapta sa-i fie platita consumatia e o lichea fara o paine in stomac care nu merita tinuta pe langa casa omului. E simplu.
Image
User avatar
HRS
Utilizator neserios (tepar)
Utilizator neserios (tepar)
Posts: 477
Joined: 03 Oct 2015, 17:54
Detinator Steam: Da
Reputatie: Utilizator neserios (tepar)
Restrictie mesaje private
Fond eXtream: 0

02 Nov 2015, 15:34

iuly2195 wrote:nu mi se pare normal sa o duc la mall sa ii cumpar de imbracat :)) o stiu de la locul de munca,initial am invitato la un film dar a spus ca nu prea se uita la filme si ca prefera telenovelele :)) acum trebuie sa gasesc altceva :))
Naspa asa, vezi ca asta poate sa fie scuza sa dea inapoi. Serios acum, si bunicamea se uita la filme de actiune/groaza/s.a.m.d nu numai la telenovele :gusta
User avatar
iuly2195
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 627
Joined: 18 Apr 2012, 17:48
Detinator Steam: Nu
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (o luna)
Fost Moderator ajutator
Has thanked: 71 times
Been thanked: 11 times
Contact:

02 Nov 2015, 15:42

HRS wrote:
iuly2195 wrote:nu mi se pare normal sa o duc la mall sa ii cumpar de imbracat :)) o stiu de la locul de munca,initial am invitato la un film dar a spus ca nu prea se uita la filme si ca prefera telenovelele :)) acum trebuie sa gasesc altceva :))
Naspa asa, vezi ca asta poate sa fie scuza sa dea inapoi. Serios acum, si bunicamea se uita la filme de actiune/groaza/s.a.m.d nu numai la telenovele :gusta
pai mai intai am intrebat.o daca i plac filmele si a spus ca nu prea si ca prefera telenovelele :)) Apoi iam zis daca vrea sa iesim undeva si a zis ca da.Nu zic ca e 'moarta dupa mine' sper doar sa ma placa.Acum trebuie sa mai gasesc doar locul in care sa mergem :))
Image Image
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: Petal [Bot], Semrush [Bot] and 356 guests