MA INTREBAM CUM SA SCAP DE DEPENDENTA DE CALCULATOR

Discutii despre tot ce nu se incadreaza in celelalte categorii.

Moderators: Moderatori ajutatori, Moderatori

Skizo
Membru, skill 0
Membru, skill 0
Posts: 31
Joined: 23 Oct 2011, 13:47
Detinator Steam: Nu
CS Status: Rup cs-ul in doua ;x
Detinator server CS: ZM.ECILA.RO
Contact:

02 Nov 2011, 16:11

Parerea mea este sa te apuci de scoala calumea :) pentru ca vei avea examene/teze/teste si pana mea cum suna mai bine? ,,X-ulescu ai luat 4" sau ,,X-ulescu ai luat 10" Eu zic ca a doua varianta ar fi posibila cu putin invatat zilnic nici prea mult exces.Cat despre calculator vineri dupa ce termini orele/sambata/duminica cate 3-4 ore zilnic si este suficient spun eu insa 3-4 ore este prea mult,dar observ ca esti dependent asa ca 3-4 ore iti sunt suficiente :).Spor la invatat :)>-
CS.ECILA.RO - 1200 FPS frateloooo intra sa te fac la un CS :x
RoyalServer
User avatar
nescafezalau
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 220
Joined: 08 Jun 2010, 13:32
Detinator Steam: Da
CS Status: Citesc forumul eXtreamCS.com!
Has thanked: 57 times
Been thanked: 30 times
Contact:

02 Nov 2011, 16:13

apuca-te de tricotat..
Image
Muzica nu zgomot!
User avatar
TzUcK
Fost moderator
Fost moderator
Posts: 2947
Joined: 19 Jul 2009, 15:44
Detinator Steam: Da
Reputatie: Fost moderator
Has thanked: 70 times
Been thanked: 140 times
Contact:

02 Nov 2011, 19:02

=))) Domne ma ce obsedati ! Se vede clar pe fata voastra ( a multora ) ca stati pe forum pana vi se face ochiul maro .
Ce sa faci ?

Fa lucruri simple , gen te chinui sa inveti ceva ( cu toate ca nu inveti ) , mai baga un somnic ca esti cam mic , apuca-te de fotbal cu prieteni , nu neaparat sa mergi la club sau din astea , mergi si joci tu cu prietenii sau date cu bicicleta .
User avatar
fantez1st
Membru, skill +3
Membru, skill +3
Posts: 1193
Joined: 06 Mar 2011, 16:50
Detinator Steam: Da
Location: Dorohoi | BT
Has thanked: 143 times
Been thanked: 112 times

03 Nov 2011, 12:27

Fa-ti o prietena , gaseste un sport care-ti place, iesi in oras. Sau daca , chiar nu poti , foloseste timpul ala constructiv. Invata un limbaj de programare, ceva in webdesign, sa nu f.uti curentul aiurea.
Nu stau mult.
User avatar
ivacast
Membru, skill +1
Membru, skill +1
Posts: 482
Joined: 23 Jan 2010, 11:18
Detinator Steam: Da
Has thanked: 21 times
Been thanked: 20 times

03 Nov 2011, 14:19

TzUcK wrote:=))) Domne ma ce obsedati ! Se vede clar pe fata voastra ( a multora ) ca stati pe forum pana vi se face ochiul maro .
Ce sa faci ?

Fa lucruri simple , gen te chinui sa inveti ceva ( cu toate ca nu inveti ) , mai baga un somnic ca esti cam mic , apuca-te de fotbal cu prieteni , nu neaparat sa mergi la club sau din astea , mergi si joci tu cu prietenii sau date cu bicicleta .
Cred ca teai simtit,clar esti un disperat dupa pc,beep cand te dezvirginezi,ms :X
User avatar
Bananee.
Membru eXtream
Membru eXtream
Posts: 2495
Joined: 06 Oct 2009, 15:04
Detinator Steam: Da
SteamID: kiduu407
Reputatie: Membru Club eXtreamCS (2 luni)
Nume anterior: EL Shaarawy, KiduuuTz
Fost Moderator ajutator
Location: Pe balta.
Has thanked: 387 times
Been thanked: 153 times

03 Nov 2011, 15:19

Ce ati zis voi mai sus...cu iesitu' la suc, prin parc si etc sunt chesti doar pentru +1. Daca vroia sa iasa putea, dar chestia e ca nu vrea...probabil ii place mai mult sa se joace decat sa iasa afara.
Eu zic ca mai bine le spui parintilor sa iti plateasca un abonament la inot, fotbal, basket, cursuri dans... orice. Atunci vei fi 'obligat' ca sa zic asa sa te duci ...si intr-o luna/doua o sa vezi ca nu o sa te mai atraga asa de mult calculatorul.
Ca sa intelegi ca esti prost, trebuie totusi sa-ti mearga mintea. - George Brassens.
UNHleaSHD
Membru, skill +2
Membru, skill +2
Posts: 749
Joined: 29 Aug 2007, 11:06
Detinator Steam: Da
Reputatie: Ban 2 luni !
Ban 3 luni !
Has thanked: 2 times
Been thanked: 20 times

04 Nov 2011, 19:37

KiduuuTz wrote:Ce ati zis voi mai sus...cu iesitu' la suc, prin parc si etc sunt chesti doar pentru +1. Daca vroia sa iasa putea, dar chestia e ca nu vrea...probabil ii place mai mult sa se joace decat sa iasa afara.
Eu zic ca mai bine le spui parintilor sa iti plateasca un abonament la inot, fotbal, basket, cursuri dans... orice. Atunci vei fi 'obligat' ca sa zic asa sa te duci ...si intr-o luna/doua o sa vezi ca nu o sa te mai atraga asa de mult calculatorul.
Esti incredibil de destept! Si asta daca vroia s-o faca n-o facea? "Dar nu vrea!"
Te simti analfabet? Pazea!
Post Reply

Return to “Discutii generale”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: No registered users and 362 guests